Vīriešu ārējāis izskats un pievilcība

 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Kāpēc daudzām sievietēm ir izteiktas problēmas nodefinēt kādi vīrieši ārēji simpatizē un patīk? Vīriešiem šadu problēmu nav. Praktiski jebkura sieviete nevar skaidri atbildēt uz jautājumu par to, kādi vīrieši patīk un uzreiz pārslēdzās uz vīriešu iekšējo pasauli, parādās spriedelējumi par to, ka cilvēkam jābūt labam(labsirdīgam, ar humora izjūtu, pretimnākošam un t.t.). Un te neiet runa par vīriešiem kačokiem vai bomžiem, bet normāliem džekiem. Kur slēpjas problēma atdalīt vienu no otra?
10.11.2018 00:44 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Esmu novērojusi - jo attiecību veidošanā cilvēkam svarīgāks faktors šķiet partnera fiziskais skaistums, jo lielāki iekšēji kompleksi tam piemīt (tas attiecas uz abiem dzimumiem). Vīrietim, atšķirībā no sievietes, skaistums ir vienīgi bonuss, nevis vērtība. Piekrītu Mischas jau teiktajam.
vīrietis, kam skaistums ir vienīgais, ko viņš var piedāvāt, man šķiet skumjš.
10.11.2018 21:07 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Man gan ir biežāk gadījies redzēt, kā brīvas finanses cilvēkam atver vairāk durvju un iespēju nodarboties ar lietām, kas viņu interesē, līdz ar to cilvēku pašu piepilda un dara interesantu arī citiem
Tad šis cilvēks arī bez brīvām finansēm ir bijis jau pietiekoši pašpārliecināts un brīvās finanses neceļ viņa pašapziņu, bet ļauj sevi turpināt attīstīt un piepildīt. Savukārt, ja nauda ir ceļš uz pašapziņu, tad nekas labs tur nebija bez naudas un ar naudu vēl jo vairāk. Lielākā daļa man zināmo "biezo" ar savu naudu neplātās un pēc viņiem galīgi sveši cilvēki pat nepateiks, ka cilvēks ir naudīgs. Bet tajā pašā laikā ir paziņas, kas tikko tikuši pie lielas naudas plātās pa labi un pa kreisi, bet viņiem kā pirms lielā žūkšņa pašapziņas nebija, tā nav arī ar lielo kāpostu. Pašapziņu neveido tas, cik cilvēkam ir nauda.
10.11.2018 21:44 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Viss ir vienkārši. Sievietes ir vājais dzimums un tīri instinktīvi to dabā ir patikt visiem, tādēļ tās parasti izvēlas tādas neskaidras atbildes.
Tam ko sievietes saka nav nekāda sakara ar realitāti. Sievietes ir šausmīgi sīkumainas un viņām nepatīk 90% no vīriešiem un vispār cilvēku (pēc izskata). Viņas ir takā pērtiķu mātītes, kas blusojas. :-D
Vioenīgais tas, ka ir zināma vīriešu daļa, kas māk uzkraināt makaronus uz ausīm un tad jau arī rodas zināma patikšana. Parasti tie ir kādi dzīves pabērni - alkoholiķi ar kuriem var taisīt visādus "trādi rīdi", kas sievietēm arī tik ļoti patīk. :-D
10.11.2018 23:06 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
omg, normaali izsmeejos :-D autors jautaa kaapeec ir probleema nodefineet kaadi viiriesi patiik u.c.jautaajumi, un te jau seku reku skrien komenteet kaa araabi patiik, kaa slaavi nepatiik. Ta kaada dala autoram no taa? Pasmiiliigaas zebiekstes:-D
10.11.2018 23:18 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014

Lūk kādi vīrieši patīk sievietēm
10.11.2018 23:56 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
xanax, kāpēc Tev ir tik svarīgi uzzināt, vai Tu atbilsti meitenes (meiteņu) vizuālajiem standartiem?

nerātnā man to personīgi nevajag, man vienkārši ir interesanti kāpēc ir tāda atšķirība starp to kā sievietes un vīrieši izvēlās savas otrās pusītes.
Ja es tagad nodefinēšu, kādas sievietes man patīk, tad laikam visas noģībs.

skudrulacis diez vai, drīzāk pie Tevis stāvēs rinda no čiksēm, kuras Tev točno derēs. :-D
Nesaprotu, kāpēc vispār būtu jādefinē kaut kādi vēlamie kritēriji - realitātē tas tiešām nedarbojas, turklāt, daudziem tāda domāšana traucē izveidot attiecības, jo galvā sarakstņš, kas ar laiku pārvēršas par putniem..

Paga, kāpēc nedarbojas? Kāpēc vīrietis ejot pa ielu turpat uz tās pašas ielas izvēlas iepazīties tikai ar vienu konkrētu meiteni, nevis ar citām? Tāpēc ka meitene viņu piesaista ārēji, jeb kaut kas tāds, kas liekas pievilcīgs tam vīrietim. Pavisam cits jautājums kāds tai jauniepazītai meitenei būs raksturs, ne par to runa, primārais ir ārējais izskats. Man kā vīrietim piemēram nav problēmu atdalīt vienu no otra un definēt ko es sagaidu no sievietes ārējā izskata un no iekšējās pasaules/rakstura. Sievietēm tas nez kāpēc notiek savādāk, viņas šos te divus aspektus cenšas samiksēt kopā tā, ka tur beigās ne velna nevar saprast.
11.11.2018 00:04 |
 
Reitings 45
Reģ: 13.08.2018
ellle
Man viņš nepatīk- ne melnie, ne viņu jaukteņi.
11.11.2018 00:04 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
No bildes var redzēt, ka viņam ir simetriska seja, viņš ir tievs ar izteiksmīgu žokli, augsti vaigu kauli un ne pārāk gara piere, ir bārdiņa, kas tipa liecina par testosteronu(lai gan tā tas var arī nebūt, jo atkarīgs no androgēnu receptoriem, nevis hormoniem), pilnīgas lūpas. Visā visumā sievietēm patīk vīrišķīga paskata vīrieši.
Šiim kā mīnuss ir mazliet pašaurs zods, bet vīrieši ar mazliet sievišķīgākām sejas niansēm patīk sievietēm, kad ir mēnešreizes, kad to nav tad priekšroku dod raupjākam skatam.
Tātad sieviešu gaumi noska mēnešreizes. :-D
11.11.2018 00:04 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vioenīgais tas, ka ir zināma vīriešu daļa, kas māk uzkraināt makaronus uz ausīm un tad jau arī rodas zināma patikšana. Parasti tie ir kādi dzīves pabērni - alkoholiķi ar kuriem var taisīt visādus "trādi rīdi", kas sievietēm arī tik ļoti patīk.

Lūk kādi vīrieši patīk sievietēm

:D
Here we start again. :D
11.11.2018 00:04 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Lūk kādi vīrieši patīk sievietēm

Oj, nu nē!!! :-D
11.11.2018 00:10 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
ellle
Man viņš nepatīk- ne melnie, ne viņu jaukteņi.

Kāda starpība? Vairumam patīk un viņam par to maksā naudu. Var atrast dažādus džekus ar blāvāku ādas krāsu.
Lūk arī dažādie vīriešu tipi, kas patīk sievietēm:
https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/298/385/bc5.png
Chad, Tyron, Chang, Ali...
11.11.2018 00:11 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
haha, elle, tak ej tu bezdèt ar savu vìriesa ideàlu, noziedznieku :-D
Nevajag vispàrinàt. Tev tads patik,tad sèdi, skaties uz vina foto un kaifo. Vista un vistu bars, cosmo klasika :-D
11.11.2018 01:18 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
haha, esmu vecis. Vajag vispārināt, jo tieši statsitika un pētījumi kaut ko pasaka. Neredzēju nevienu citu, kas ieviestu kādu skaidrību. Šeit būs pētījumi. Ja esi īsts gailis nevis tikai pļūtītājs, tad vari veikt savu pretēju pētījumu. ;-)
https://www.livescience.com/58607-mens-looks-may-matter-more-than-personality.html
https://www.inverse.com/article/39410-male-attractiveness-upper-body-strength
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3130383/
https://www.businessinsider.com/science-backed-ways-men-can-attract-women-2017-3#use-open-body-language-in-your-online-dating-photo-18
11.11.2018 01:31 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Tas modelis-cietumnieks:-D,manai gaumei pilniigi garaam,bet nu kaut kas vinaa ir taads interesants!:-D
11.11.2018 04:47 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
skudrulacis diez vai, drīzāk pie Tevis stāvēs rinda no čiksēm, kuras Tev točno derēs.
Diez vai viņas būs uzminējušas manu gaumi. Tādu nemaz tik daudz nav. Latvijā gan vairāk nekā citur.
11.11.2018 04:55 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Vīriešiem tiešām bieži vien, lai būtu kopā, pietiek ar sievietes skaistumu*.

Pliks sekss nav būšana kopā. Vismaz ne klasiskajā izpratnē.
Diezgam izplatīts uzskats meiteņu vidū: ja vīrietim ir svarīgs meitenes izskats (kurš ne obligāti ir pirmajā vietā), tad viņam interesē tikai sexs.
11.11.2018 05:05 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
man vienkārši ir interesanti kāpēc ir tāda atšķirība starp to kā sievietes un vīrieši izvēlās savas otrās pusītes.
ne jau dzimumpiederība, bet gan putniņi galvā, kas vidžina un čivina par ārējo izskatu un tā prioritāti, ir svarīgs faktors otrās pusītes izvēlē bez izvēles.
11.11.2018 07:07 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Sievietēm tas nez kāpēc notiek savādāk, viņas šos te divus aspektus cenšas samiksēt kopā tā, ka tur beigās ne velna nevar saprast.

Nu, ne visas. Pieļauju, ka daudz kas atkarīgs no iepriekšējās pieredzes - gan jau kāda pusaudze bez šaubām aprakstītu, kas viņai puišos patīk un ar iekšējo pasauli nemaz nečakarētos:-) Pieaugot, vērtības tomēr mainās un ārējais vairs nav tik nozīmīgs. Ar to es domāju, ka ir krietni plašāka amplitūda tam, kas var iepatikties, it sevišķi, ja sakombinē ar uzvedību, raksturu utt. Kaut kā tā:-D
Un tie iemestie pētījumi ir bleķis. Nezinu, pēc kādiem kritērijiem izvēlas sievietes tamlīdzīgiem pētījumiem, bet viņu un manas izvēles vai reakcijas nekad nav sakritušas.
Btw, esmu tikusies ar puišiem, kuri nemaz neatbilst sabiedrības priekšstatiem par pievilcību, kā arī atraidījusi ļoti pievilcīgus, jo man primārais ir savstarpējā ķīmija un tas, kas potenciālajam partnerim galvā:-) Neviens gan netika iepazīts uz ielas, tādi parasti dabū kurvīti neatkarīgi no izskata.
11.11.2018 09:02 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
elle.
Nepatīk viss :-D
Šausmīgi nepatīk gaiši pelēkās acis - nevaru tādās skaīties.:-D
11.11.2018 10:05 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014

aktu dieniņās ir tak 101 cits vīrietis, kas dūdiņām patīk :-D
11.11.2018 11:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits