Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīriešu ārējāis izskats un pievilcība

 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Kāpēc daudzām sievietēm ir izteiktas problēmas nodefinēt kādi vīrieši ārēji simpatizē un patīk? Vīriešiem šadu problēmu nav. Praktiski jebkura sieviete nevar skaidri atbildēt uz jautājumu par to, kādi vīrieši patīk un uzreiz pārslēdzās uz vīriešu iekšējo pasauli, parādās spriedelējumi par to, ka cilvēkam jābūt labam(labsirdīgam, ar humora izjūtu, pretimnākošam un t.t.). Un te neiet runa par vīriešiem kačokiem vai bomžiem, bet normāliem džekiem. Kur slēpjas problēma atdalīt vienu no otra?
10.11.2018 00:44 |
 
Reitings 416
Reģ: 03.06.2013
Katrs atrod to ko vēlas, vai arī neatrod, kāda starpiba ko dara kāds cits - grib lai līdz mūža galam meklē ideālus un paliek bešā, grib lai atrod kādu kurš ir ideāls tāds kāds ir un ir laimīgi, grib lai maina kā zeķes, tā ir katra paša izvēle.
Kaut arī ideāls nav neviens, bet ja reiz jāatbild tā par tēmu:
Pašai ir vīrietis kurš atbilst manam idealam, gan izskatā, gan raksturā. Un ja tā prasītu noraksturot ideālo, tad mierīgi varētu to izdarīt, gan tagad(pašsaprotami), gan agrāk.
Bet varu piekrist jau te teiktajam, ka sievietes vairāk vīriešus vērtē pēc “iekšējās pasaules”, jeb rakstura, turklāt vīriešiem bieži vien izrādās (gan dzirdot no draudzenēm, gan lasot diskusijas, vai no agrākām sarunām ar vīriešiem) ka svarīgākais ir izskats, pietam ir daudzi, kam patīk mākslīgums.
13.11.2018 20:55 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Atrodas vāks...Bet vai tas ir optimāls variants

Bet zini, neviens no viņiem neizksatās nelaimīgs.:-D Ne man un ne tev spriest.
13.11.2018 20:18 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Zini , tu būsi pārsteigts, bet ATRODAS taču vāks tam podam. Mana pamatskolas morālā trauma pat sev pāris čaļus pamanijusies dabūt ir.( iespraucās ļaunā andie daba) Un ne tādas viena paročaks nākas redzēt , kā saka ,ir piedāvājums ir pieprasījums un otrādi.

Atrodas vāks...Bet vai tas ir optimāls variants. Vai džekam tik pagaidu variants. Vai uztaisa sīko un vecene tik resna, ka vairāk neko negrib ar tādu. Visu laiku staigā pie ārstiem un tērē naudu par zālēm, tpc ka ir labi tāpat un arī vāciņš it kā vēl turās (Sašņorēts ar sīko). Ideāla dzīves filozofija. :-D
13.11.2018 19:42 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Praktiski jebkura sieviete nevar skaidri atbildēt uz jautājumu par to, kādi vīrieši patīk un uzreiz pārslēdzās uz vīriešu iekšējo pasauli,

Tā nu gan nav , vismaz gan es , gan manas draudzenes varam skaidri definēt kādi vīrieši ir vizuāli pievilcīgi.
13.11.2018 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Nē, nu protams, ka viss ir muļķības, ko rakstu

Lai tevi uztvert nopietni, man būtu ļoti,ļoti stipri jāapbreibinās ar apreibinošām substancēm.:-D Apmēram, līdz komai,tā lai es neuztveru ārējus faktorus :-D
Visiem vīriešiem patīk jebkuras sievietes neskatoties uz tauku slāņiem, muskuļu kalniem vai līdzību ar dārza šļūtenēm. 

Zini , tu būsi pārsteigts, bet ATRODAS taču vāks tam podam.:-D Mana pamatskolas morālā trauma pat sev pāris čaļus pamanijusies dabūt ir.:-D( iespraucās ļaunā andie daba) Un ne tādas viena paročaks nākas redzēt , kā saka ,ir piedāvājums ir pieprasījums un otrādi.
13.11.2018 11:30 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
MissMia, nav jau svarīgi, kādos vārdos tāda tipa attiecības formulē.
Un pagaidu variants ir pagaidu, visviens, vai preci izmet jau pirms derīguma termiņa beigām, vai velk līdz pēdējai dienai.
Nu, ja dūdiņas informētas/nojauš un pašas var jebkurā brīdī atļauties pacelt cepuri, tad nav tas briesmīgi, galu galā, un rupja jaunības skaistuma izmantošanas faktora arī tad nav.
12.11.2018 23:40 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Un tas, kas seko aiz "jo" ir tas zinātniskais pamatojums, ja? Nu skaidrs

Aiz jo seko vīriešu gaumes pārzināšana. Mums džekiem patīk sievišķīgas meitenes, nevis nesaprotama dzimuma. ;) (pētījums)
Kāpēc vispār kāds ņem galvā elle rakstīto? Nu nopietni. saprotu vajag cepienu, tā pat kā diskusijās kas skar dzimumu līdztiesību, vispār lomas utt, bet šī NAV tā diskusija un noteikti tāda nav iespējama ar elli. guess what viņš ir trollis 100%.

Nē, nu protams, ka viss ir muļķības, ko rakstu. Jo taisnība noteikti ir pilnīgi pretējā viedoklī manam.
Visiem vīriešiem patīk jebkuras sievietes neskatoties uz tauku slāņiem, muskuļu kalniem vai līdzību ar dārza šļūtenēm. Dod tik šurp! :-D
12.11.2018 23:29 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
nerātnā, nezinu vai šādos vārdos tas tika formulets, bet spriežot pēc savstarpējām attiecībām, cik nu no malas varēja redzēt, tad, ja ne informētas, tad nojauš gan. Un manis zināmie gadījumi gan vairāk šķita kā pagaidu varianti, ne ilgtermiņa līdz jaunības skaistuma zudumam. Kā arī abām pusēm tur bija savi ieguvumi.
12.11.2018 23:19 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
andie, viņš ir tāds diezgan trollīgs šāda tipa tēmās, bet citās nav, vismaz tā nemanu.:D Tie ir viņa putnēni un trīs pelēkās šūniņas piecās rindās, kas šeit liek drukāt glupas dziesmiņas.:D:D:D
12.11.2018 22:31 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kāpēc vispār kāds ņem galvā elle rakstīto? Nu nopietni. saprotu vajag cepienu, tā pat kā diskusijās kas skar dzimumu līdztiesību, vispār lomas utt, bet šī NAV tā diskusija un noteikti tāda nav iespējama ar elli. guess what viņš ir trollis 100%.

:D
+
12.11.2018 22:28 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Kāpēc vispār kāds ņem galvā elle rakstīto?(t) Nu nopietni.:-D saprotu vajag cepienu, tā pat kā diskusijās kas skar dzimumu līdztiesību, vispār lomas utt, bet šī NAV tā diskusija un noteikti tāda nav iespējama ar elli.:-D guess what viņš ir trollis 100%.
12.11.2018 22:19 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
sievietes mēdz sevi vairs nepiedāvāt
darbs nav dzīves pamats sievietes dzīvē. Svarīgākā lieta ir ģimenes veidošana.
nav daudz tādu, kas vēlas ņemt viņas priekšā
nu, a kāpēc sievietei piedāvāt un nodarbināt sevi laulības prostitūcijas tirgū, ko, m?:-P:D:D:D
.
Vīriešu vidū gan ir vairākkārt nācies dzirdēt, ka ir kopā ar kādu dūdiņu tikai tāpēc, ka viņa ir skaista, lai gan tik daudz kas viņā iekšēji nepatīk.
^ a attiecīgie vīrieši ir informējuši savas dūdiņas, ka tās ir tikai daiļš ķūnējums viņu mazmazītiņajai (pīp)pelītei (jo tā mantība tad varenāka un labāka izskatās), un, kad skaistums zaudēs savu jaunības spirgtumu, nolietotā prece tiks izmesta kā vairs nevajadzīga, un vietā paņemta cita, svaigāka gaļiņa?:-P:D
12.11.2018 22:08 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
sievietes cilājot svarus padara sevi par nespējīgām iznēsāt bērnus un pat ieņemt, jo

Un tas, kas seko aiz "jo" ir tas zinātniskais pamatojums, ja? Nu skaidrs
12.11.2018 18:27 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Diskusijas jautājums jau bija par to, kādēļ sievietēm grūti definēt, kas ārējēji simpatizē vīriešos, nevis kas ir tās lietas, kas patīk visām, meklējot kaut kādu statistiski vidējo vīrieti, kas kā izrādās nevienai liliškai nepatīk.
Ārējais izskats noteikti ir svarīgs, ar kuru katru, kas var sasmīdināt, ir inteliģents, spēj nodrošināt, vai kas tur vēl te tika minēts, kas vīriešos patīk, ko no bildītes pateikt nevar, ar kuru katru šādu nesatiktos. Bet iekšējās īpašības, atšķirībā no ārējām, paliek nemainīgas. Ja man patīk laba humora izjūta, tad tā man ir svarīga neatkarīgi ne no kā, es neesmu gatava pievērt uz to acis un satikties ar kādu, ar kuru humora izjūta nesaskan, tikai tāpēc, ka viņš labi izskatās. Bet ar ārējām pazīmem ir citādāk. Man patīk vīrieši ar bārdu, bet ja iekšēji cilvēks piesaista, nu pilnīgi vienalga ir tā bārda vai nav. Paskatoties, uz vīriešiem, kas man kādreiz ir patikuši, nu neteiktu, ka ārēji viņi atbilstu kādam noteiktam šablonam, bet iekšēji gan bija kaut kādas noteiktas pazīmes, kas viņiem bija kopīgas. Tādēļ arī uz jautājumu, kas tad man patīk cilvēkos, vienmēr vispirms tiek minētas iekšējās īapšības, nevis ārējās.
Cik šo jautājumu esam apsprieduši manā paziņu lokā, nonācām pie secinājuma, ka sievietēm vīrieša iekšējā pasaule var viņu ārēji padarīt pievilcīgāku vai tieši pretēji - ne tik pievilcīgu, nekā tas likās pirmajā brīdī iepazīstoties, kad šo cilvēku vispār nezināja un varēja novērtēt tikai ārēji. Vīriešu vidū gan ir vairākkārt nācies dzirdēt, ka ir kopā ar kādu dūdiņu tikai tāpēc, ka viņa ir skaista, lai gan tik daudz kas viņā iekšēji nepatīk.
12.11.2018 15:57 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Es varu tik pateikt to, ka tur kur nav siešu ir absalūts miers. Ēdiens uztaisās un drēbes izmazgājas veļasmašīnā bez vaimanām. Par siešu kačāšanos... kamēr sieviete var uznest 1 vīrietis trennēts bar uznest 2. atver youtube un skaties. Ceļ 300kg ka nu tik. sievietes cilājot svarus padara sevi par nespējīgām iznēsāt bērnus un pat ieņemt, jo nav daudz tādu, kas vēlas ņemt viņas priekšā :-D
12.11.2018 15:41 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Sievietes strādā, bet nevajag aizmirst, ka darbs nav dzīves pamats sievietes dzīvē.

Un kas tad ir? Dzemdēt un cept kotletes ir sievietes sūtījums no Dieva?
.
Tev taisnība. Šādu modeli labprātīgi izvēlas dzīvot 86% cilvēku. Tev taisnība, jo akmens laikmetā vīrieši gāja medībâs un sievietes ievāca augus un rūpējās par darbiem apmetnes apkārtnē. Nu nekur tas jau nav pazudis līdz šai baltai dienai, tikai medības jāsaprot ar naudas nešanu mājās un darbus apmetnē jāsaprot berzt, taisīt ēst, mazgāt
.
Jauki, ka esi dzimumu lomu atbalstītājs. Jauki, ka atbalsti ja sieviete ir otršķirīgs radījums, ko noteikuši ir masu mediji un sabiedrība pati.
Bet kas ir sabiedrība, lai noteiktu kā tu dzīvosi? (Retorisks jautājums)
Arī vīrietis būs slabaks un nevarēs atvērt burciņu, ja viņam nebūs pietiekami attīstīti muskuļi. Arī vīrietim būtu jāuzmanās iet pa ielu naktī, ja viņš nepratīs sevi aizstāvēt. Un kāpēc tā ir? Jo no mazām bērnu dienām vecāki ir tie, kas dala, dēls ies palīgā tēvam darbos, meita ies palīgā kartupeļus mizot. Un kāpēc viņi tā dara? Jo tāds modelis ir pastāvējis vienmēr un visur. Gan viņi tikuši tā audzināti, gan viņu senči, gan senču senči.
Atver youtube un paskaties, kas notiek, ja sieviete kačājas. 130 kg smagu vīrieti spēj uznest pa kāpnēm augšā. Sievietes bodybuilderes, ceļ hanteles vairāk par 100 kg utt. Visu izšķir fiziskā attīstība.
Ja apmainītu dēlu ar meitu vietām, dēls paliktu tas slabaks, kamēr meitene skrūvētu mašīnu un nēsātu 70kg smagus minerālmēslus.
Un laimīgs ir tas, kas dzīvo neatkarīgi no tā ko domā tādi indivīdi kā tu ,ellle, ka sievietēm vieta pie plīts. :-) Dzimumlomas veicina tikai negatīvismu, jo es ticu, ka dzimumlomu dēļ nomirušas ir sievietes ar kurām kopā nomirst sapņi, kuri netika piepildītu kaut kādu debīlu uzskatu dēļ. Un tas pats attiecas arī uz vīriešiem. ;-)
12.11.2018 14:51 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
ellle,
Tu esi dīvānā pirdēju eksperts. Cits priekšstats man par tevi nerodas.

Rakstīju vispārīgi, bet trāpīju tieši sirdī vienai tipiskajai. Šī atkal cenšas uzbraukt tieši, bet trāpa tik pa 10% :-D
Pirmkārt
(saņem pāris like) un laime pilnīga.
Šis ir raksturīgi ne tikai sievietēm, bet arī saldajiem puisīšiem u.c. vīriešiem, kuriem nekas dzīvē nepatīk izņemot taisīt selfijus un likt instagramā. Tādi, kuriem nav savas dzīves un tas, ka esi smuks/a apliecina like instagramā. Mīļais puisīt, nevajag jaukt psiholoģiskas problēmas ar dzimumu.

Neesmu IG eksperts un uz puikām neskatos. Bet jāpiekrīt, ka tie ir tik tādi pakaļskrējēji, kas auguši bez tēva. Izdabā visiem - mīkstie. Tomēr sieviešu pozerešana ir nepārspējama paraža. ;)
Otrkārt
vairāk strādāt un mazāk randiņot un mazāk pievērst sev uzmanību - būt tuklai strādniecei
Wtf? Pēc šī teksta varētu saprast, ka sievietei viss, kas jādara ir jākrāso nagi un jācepj tev kotletes un jāmazgā tavas netīrās apenes, kamēr tu izvēlies sēdēt pie televizora ar alus pudeli un skatīties hokeju?

Kopti nagi nav nekas slikts un vēl labāk, ja viņi ir tik sakopti, ka nav pat jākrāso.
Kotletes man garšo, bet sievietes uzdevums un visa kopā būšana ir vairāk balstīta kopā būšanā - būt sabiedrotajai.
Manu veļas jautājumu eleganti atrisina veļas mašīna ar vai bez sievietes iejaukšanās.
Par hokeju nefanoju un TV neskatos. Alus būs jāizdzer, jo stāv pārāk ilgi.
Atvaino mani, bet ir 21 gadsimts un cilvēks vairs nedzīvo akmens laikmetā.
Tu tā raksti un iedves pārliecību, ka sieviete nav cilvēks, bet gan kaut kādas pagrīdes žurkas vai kalpones, kurām nav ļauts strādāt, nav ļauts dzīvot tā kā gribās. Ka vīrietis ir vienīgais cilvēks.
Ekhem,
"Sieviete ir cilvēka sievišķais dzimums. "
Un Cilvēkam ir mērķi, plāni, sapņi, kurus viņi vēlas sasniegt. Katrs dzīvo tā kā grib.

Grūti saprast kas slēpjas aiz tā "nedzīvo akmens laikmetā", bet es iepriekš rakstīju, ka abi dzimumi ar 21.gs tehnoloģijām spēj aizstāt reālas attiecības. Vai tas ir labi? Vai tas ir kāds brīvības apliecinājums?
Sievietes strādā, bet nevajag aizmirst, ka darbs nav dzīves pamats sievietes dzīvē. Svarīgākā lieta ir ģimenes veidošana. 21.gs sievietes cenšas mimicēt un sacensties ar vīriešiem un beigās ir tuklas vecenes, kurām ir neiedomājami daudz brīvības kaut lekt no kraujas, par ko pēc tam viesiem nospļauties. ;-)
12.11.2018 14:15 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Noteikti neavrētu satikties ar džeku, kas izskata ziņā nesaista.:-D
-kopts koptēls
-normālā fiziskā formā, ja nebūtu, tad visticamāk nobeigtos ar mani
-dodu priekšroku tumšatainiem, papētot manus ex var secinat, jo NEKAD neesmu satikusies ar blondu džeku.:-D
-tetovējumi ir liels pluss:-D
-NEKĀDUS skūtos paurus:-D Man riebjas, ja nav matu, reāli NESATIKTOS.:-D
Principā mans patreizējais draugs tam arī atbilst.
12.11.2018 13:46 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
ellle,
Tu esi dīvānā pirdēju eksperts. Cits priekšstats man par tevi nerodas.
Pirmkārt
(saņem pāris like) un laime pilnīga.

Šis ir raksturīgi ne tikai sievietēm, bet arī saldajiem puisīšiem u.c. vīriešiem, kuriem nekas dzīvē nepatīk izņemot taisīt selfijus un likt instagramā. Tādi, kuriem nav savas dzīves un tas, ka esi smuks/a apliecina like instagramā. Mīļais puisīt, nevajag jaukt psiholoģiskas problēmas ar dzimumu.
Otrkārt
vairāk strādāt un mazāk randiņot un mazāk pievērst sev uzmanību - būt tuklai strādniecei

Wtf? Pēc šī teksta varētu saprast, ka sievietei viss, kas jādara ir jākrāso nagi un jācepj tev kotletes un jāmazgā tavas netīrās apenes, kamēr tu izvēlies sēdēt pie televizora ar alus pudeli un skatīties hokeju?
Atvaino mani, bet ir 21 gadsimts un cilvēks vairs nedzīvo akmens laikmetā.
Tu tā raksti un iedves pārliecību, ka sieviete nav cilvēks, bet gan kaut kādas pagrīdes žurkas vai kalpones, kurām nav ļauts strādāt, nav ļauts dzīvot tā kā gribās. Ka vīrietis ir vienīgais cilvēks.
Ekhem,
"Sieviete ir cilvēka sievišķais dzimums. "
Un Cilvēkam ir mērķi, plāni, sapņi, kurus viņi vēlas sasniegt. Katrs dzīvo tā kā grib.
12.11.2018 13:29 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
un elles ieliktie man neviens nepatīk. pirmais pārāk cietumniecisks un lūpas lielas, otrais kautkāds saldais modelis, kuram vēl ir manis nīstā bārda.
12.11.2018 12:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits