Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzība

 
Reitings 6
Reģ: 27.04.2024
Labvakar dāmas! Gribētos dzirdēt viedokli no malas. Lieta tāda, ka man ir “draudzenes” ar kurām ik pa laikam satiekos, bet ar vienu vēl kopā strādāju. Lieta tāda, ka meitenes bieži norunā doties uz dažādiem pasākumiem kopā, bet man nekad nepiedāvā. Nesen piemēram, visas sarunāja doties uz pasākumu x, es par to neko nezināju, beigās, kad satikāmies, tad teica man, ka ies uz to pasākumu visas kopā, un rādīja ko vilks, stāstija cik maksā biļetes, kāds plāns pēc pasākuma utt. Mani nekad neaicina. Domāju, varbūt man pašai jāprasa, bet nu realitātē tā došanās uz kādiem pasākumiem X notiek man nezinot, un tad pēkšņi hops- mēs iesim tur un tur, darīsim to un to. Jūtos mazliet saskumusi un arī tāda kā izmantota, jo ar mani satiekas tad, kad nav ko darīt, tīri padzert kafiju un vienkārši parunāt:( Noskatos uz savām “draudzenēm” kuras kopā svin dzimšanas dienas, satiekas uz pasākumiem, kopā izklaidējas, bet teiksim ir sajūta, ka mani vienkārši izgriež no kopējā bariņa, pēc tam kāda piedāvā satikties uz kafiju, un nenormāli stāsta kā viņām tajā pasākumā labi gājis, cik jautri bijis, ko vilkušas , ko ēdušas utt.
Es mazliet tādu lietu nesaprotu. Kad satiekamies tīri uz kafiju, tad kopā smejamies, ir kopīgas intereses, sakrīt it kā skatījums uz dzīvi, bet līdz ko kāds pasākums, tad viss, manis it kā nav.
27.04.2024 23:20 |
 
Reitings 98
Reģ: 11.02.2024
Viss vienkārši, tu viņām esi vajadzīga, lai tā teikt nosistu laiku, bet ja runa ir par ko nopietnāku, kā piemēram, pasākumu, viņas neuzskata, ka tur tu viņām esi vajadzīga. Skaidrāks par skaidru, ka izmanto tevi. Atceries, labāk būt vienai, nekā būt šādā kompānijā :)
27.04.2024 23:28 |
 
Reitings 6
Reģ: 27.04.2024
MR @ 27.04.2024 23:28
Viss vienkārši, tu viņām esi vajadzīga, lai tā teikt nosistu laiku, bet ja runa ir par ko nopietnāku, kā piemēram, pasākumu, viņas neuzskata, ka tur tu viņām esi vajadzīga. Skaidrāks par skaidru, ka izmanto tevi. Atceries, labāk būt vienai, nekā būt šādā kompānijā :)
Laikam gan, esmu par to domājusi. Gribētos laikam arī pārtraukt komunikāciju un tikšanos tādu, jo saprotu, ka tā izskatās pēc laika nosišanas ar mani, nevis draudzības.
Stulbākais ir tas, ka ik pa laikam raksta man un piedāvā tikties, tad nezinu ko atbildēt un teikt.
Man sev ļoti gribētos tādas foršas draudzenes, ar kurām kopā kaut ko darīt, bet tādu nav, un ja atsakos no šīm, tad vispār nevienas vairs nav:( Skaidrs, ka labāk būt vienai, nekā ar tādiem draugiem, bet dažreiz ļoti gribas parunāties arī ar kādu meiteni un papļāpāt
27.04.2024 23:39 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.05.2019
Es tā arī atklāti uzjautātu, kāpēc neuzaicina. Kādā tikšanās reizē un tad arī uzreiz redzēsi reakciju un ko atbild..Pēc nekadām jaukajām draudzenēm gan neizklausās.
27.04.2024 23:42 |
 
Reitings 6
Reģ: 27.04.2024
mangos @ 27.04.2024 23:42
Es tā arī atklāti uzjautātu, kāpēc neuzaicina. Kādā tikšanās reizē un tad arī uzreiz redzēsi reakciju un ko atbild..Pēc nekadām jaukajām draudzenēm gan neizklausās.
vienreiz sarunas laikā viena izspļāva frāzi ka -“Tev jau ir X cilvēks”, ar ko bija domāts mans dzīvesbiedrs. Viņam pašām neviena vīrieša nav un nevienai nesanāk nekādas attiecības ar kādu. Parasti nekad neesmu teikusi, ka neiešu tur un tur, jo esmu ar savu draugu, izņemot reizes, kad esam izbraukuši vai tiešām ir kas ieplānots, varbūt kādas pāris reizes esmu tikai atteikusi, plānu dēļ
28.04.2024 00:12 |
 
Reitings 6
Reģ: 27.04.2024
Toreiz tas izklausijās pēc tādas kā skaudības, ka man ir kāds un pie tam sakarīgs cilvēks bet viņām nav, vairs nejautāju un par to nerunājām
28.04.2024 00:12 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Tu pati gribi iet uz tiem pasākumiem? Tad tā arī pasaki. Ja tad neaicinās, tad varētu būt problēma.
Jo nu es arī agrāk, kad biju viena, draudzenes, kas bija attiecībās vienā brīdī uz random pasākumiem neaicināju- vienmēr atteica, jo citi plåni, čalis nevar nākt utt.
Un tagad, kad esmu otrā pusē- liti labi to saprotu, un ja gribu kur iet, rakstu un prasu.
28.04.2024 02:29 |
 
Reitings 6
Reģ: 27.04.2024
joselyn @ 28.04.2024 02:29
Tu pati gribi iet uz tiem pasākumiem? Tad tā arī pasaki. Ja tad neaicinās, tad varētu būt problēma.
Jo nu es arī agrāk, kad biju viena, draudzenes, kas bija attiecībās vienā brīdī uz random pasākumiem neaicināju- vienmēr atteica, jo citi plåni, čalis nevar nākt utt.
Un tagad, kad esmu otrā pusē- liti labi to saprotu, un ja gribu kur iet, rakstu un prasu.
tur tā lieta, ka es nekad nezinu,kas tiek plānots. Ir bijušas vairākas reizes, kad notiek lielāks pasākums un prasu no sadaļas- davaj iesim tur un tur, uz ko man ir atbildēts, ka -“ nu mēs jau ar x un y meiteni esam sarunājušas” lai gan tās meitenes ir tās pašas, ar kurām satiekamies uz kafiju😂 līdz ar to man liekas ļoti stulbi, ja man tagad jāuzprasās vai varu iet arī, jo pati piedāvāju bet tur jau viss sarunāts.
Visu laiku to muļļāju pa galvu, bet tagad to esmu uzrakstījusi un laikam sāku saprast, kas patiesībā šeit ir kas. Tās pašas dzimšanas dienas, visas meitenes tiek uzaicinātas, es gan nē.
Laikam šeit pati jau atbildēju uz savu jautājumu😂🙁
28.04.2024 02:45 |
 
Reitings 2740
Reģ: 05.09.2023
Nav gadijumā tā, ka tu velc līdzi savu draugu visur, tapēc vairs neaicina?
28.04.2024 07:40 |
 
10 gadi
Reitings 2779
Reģ: 25.05.2009
SarmaD @ 28.04.2024 07:40
Nav gadijumā tā, ka tu velc līdzi savu draugu visur, tapēc vairs neaicina?

Vai arī varbūt esi kādreiz izteikusi kādus nosodošus komentārus draudzenēm par viņu izgājieniem tajos pasākumos, kuros tu biji paņemta līdzi? Piem. aizejat uz klubiņu, viņām patīk paņemt pāris kokteiļus, normāli nodot pa deju grīdu, bet tu nedzer un nedejo, un tad stāsti viņām cik tizli viņas izskatās piedzērušās tresījot pie Lil Jon’a Get Low 😄
28.04.2024 09:13 |
 
Reitings 566
Reģ: 13.12.2023
Es nezinu, kāds tev un tavām draudzenēm vecums. Citreiz vecmeitām šķiet, ka aizņemtās pat nedrīkst paskatīties uz citu vīrieti, un tas viņām bojā pasākuma vaibu 😂 Bet varbūt arī vienkārši neesi ballīšu cilvēks. Zinkā, ir tādi cilvēki, kuri vienmēr ir super apzinīgi, neparakstās darīt reibuma figņu, laicīgi grib mājās…neesi starp tiem?
28.04.2024 09:55 |
 
Reitings 720
Reģ: 03.11.2023
Piekrītu iepriekšējiem komentāriem, arī ienāca prātā vai nav kaut kas tamlīdzīgs.
Pieminēji arī, ka viņas skatās ar skaudību uz to, ka tev ir čalis. Varbūt kaut kā nolasās tas. Ja jūties tā itkā viņām tevi vajadzētu apskaust par to, ka foršu džeku dabūji.
28.04.2024 10:40 |
 
Reitings 6
Reģ: 27.04.2024
Nevienu reizi neesmu pa gadiem stiepusi līdzi savu draugu vai prasījusi, lai viņš arī piedalītos kādos pasākumos.
Un tieši otrādi- parasti man gribas kaut kur iet, kaut ko darīt, dejot, paņemt pa kokčikam, nezinu pat kur tā vaina. Ja jau būtu tas kàdu apvainojis, tad preškam aizcinàt uz kafijošanām un man stāstīt kā gājis
28.04.2024 11:05 |
 
Reitings 720
Reģ: 03.11.2023
Amelija12 @ 28.04.2024 11:05
Nevienu reizi neesmu pa gadiem stiepusi līdzi savu draugu vai prasījusi, lai viņš arī piedalītos kādos pasākumos.
Un tieši otrādi- parasti man gribas kaut kur iet, kaut ko darīt, dejot, paņemt pa kokčikam, nezinu pat kur tā vaina. Ja jau būtu tas kàdu apvainojis, tad preškam aizcinàt uz kafijošanām un man stāstīt kā gājis

Nu kaut kāds vaibiņš ballītēs tad nav, bet ikdienas sarunās ir
28.04.2024 18:44 |
 
Reitings 28
Reģ: 06.01.2024
Pārtrauc kontaktu un paskaties kas notiks. Tā vienreiz izdarīju ar vienu ‘draudzeni’ un opā- vēl joprojām nerunājam. :D
Neizklausās nopietni no viņu puses. Varbūt viņas tevi uztver tikai par paziņu, nevis draudzeni, tāpēc arī neaicina.
Iesaku netērēt savu laiku.
28.04.2024 23:50 |
 
Reitings 720
Reģ: 03.11.2023
Annucis @ 28.04.2024 23:50
Pārtrauc kontaktu un paskaties kas notiks. Tā vienreiz izdarīju ar vienu ‘draudzeni’ un opā- vēl joprojām nerunājam. :D
Neizklausās nopietni no viņu puses. Varbūt viņas tevi uztver tikai par paziņu, nevis draudzeni, tāpēc arī neaicina.
Iesaku netērēt savu laiku.

Man arī tā ir bijis, izrādījās, ka es biju vienīgā iniciatore satikties un runāties.
Un esmu arī bijusi otrā pusē, kur pati nevēlos turpināt kontaktu, ja man neprasa. Precīzi nezinu kādēļ, bet tur ir vīrs, bērni, kas bieži nāk līdzi un liekas, ka tas nogurdina.
29.04.2024 07:20 |
 
Reitings 328
Reģ: 13.03.2024
Visdrīzāk jau viņas ir labākās draudzenes, bet tu esi vienkārši draudzene, paziņa, kas būtu vienā kompānijā, tomēr savā starpā viņas ir tuvas.
Es noteikti pārtrauktu kontaktu.
Šis man liekas tik bērnišķīgi, nedomāju, ka tā notiek pieaugušo dzīvē. Kad par kopīgiem plāniem, kopīgiem pasākumiem runā kompānijā, kurā visi nepiedalās plānos.
29.04.2024 10:41 |
 
Reitings 3
Reģ: 26.08.2023
Ja esi jauna, gan radīsies citas draudzības.
Man ar bija draudzenes no pusaudžu gadiem, agras jaunības, daudz laika pavadijām kopā. Bija laiks, kad draudzenes vienmēr devās izbraucienos, ceļojumos bez manis, lai gan bija runāts, ka dosimies kopā. Es lēnām vnk atdalijos. Viena draudzene, vispār neuzaicināja uz savām kāzām (man tajā laikā bija mazs bērns un es vnk nespēju piedalīties visās viņu izklaidēs). Pēc tam, kad uzzināju, ka kāzas ir notikušas un mana bērnības draudzene mani nav uzaicinājusi. Es vnk pārtaucu kontaktus. Es, domāju, ka viņa to ļoti nožēlo, jo ikreiz, kad satieku uz ielas, viņa skatās uz mani ar gaidām, ir mēģinājusi kontaktēties ar manu vīru.
Ko es gribu teikt, dzīvē ir visādi, draugi nāk un iet, draudzība, tas nav garants uz visu mūžu. Varbūt Jums, tiešām nesaskan kautkādas vērtības un Tu esi superīga kafijas biedrene.Ja Tevi neapmierina, ka netiec aicināta viņu kompānijā, tad vnk pārtrauc šo draudzību, tici man nāks citas draudzības daudz pilnvērtīgākas.
Sāpīgi ir konstatēt faktu, bet tad Tu izvērtē, vai tiešām šie cilvēki ir vajadzīgi tavā dzīvē.
01.05.2024 08:37 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Nevajag pārtraukt kontaktus, bet vienkārši jāuztver šie cilvēki, kā paziņas, attāli draugi un jādzīvo tālāk.
Padzeram kafiju ar viņiem, ceļojam ar vīru vai meklējam citas draudzenes ceļošanai. Viss tik vienkārši.
01.05.2024 09:17 |
 
Reitings 643
Reģ: 07.09.2018
Manuprāt, viņas ir toksiskās "draudzenes". Izmanto tevi.
01.05.2024 13:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits