Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 7
Reģ: 23.10.2010
Kas ir NL?
19.09.2021 16:26 |
 
Reitings 251
Reģ: 10.05.2021
Vai līdere Marija Vucēna varētu savas sektas dalībniecēm iemācīt, ka viņa atrodas Dubaijā. Nevis Dubajā. Katrā storijā, ko pāršēro Vucēna, visas kā viena nejēdz uzrakstīt pareizi
19.09.2021 18:12 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 30.04.2020
Beidzot atsevišķa diskusija 😁
19.09.2021 19:14 |
 
10 gadi
Reitings 4258
Reģ: 03.08.2009
Kas ir NL? :D
19.09.2021 22:26 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
NL jeb No limit Texas Hold'em. Tas ir populārākais bezlimita pokera paveids.
19.09.2021 22:45 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Šajā forumā priekš NL ir bijušas izveidotas neskaitāmas jaunas tēmas, viss vienmēr tāpat atgriežas uz ietekmeļu tēmu.
19.09.2021 22:52 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
Ko tu saproti ar vādiem SCAM? Tas tad arī ir NL, kas principā ir multilevel marketing company. Tikai apkrāptie īsti nav gala patērētāji, bet tie muļķi, kas piekrīt piedalīties šajā farsā. Pirmkārt tiek mēģināts pārdot pārcenotu mēslu tur, kur tā tirgu vispār nav. Piemēram manos laukos, kur labāk apmaksātās profesijas ir ārsti, domes darbinieki un skolotaji, viena trakā reklamē savus IG storijus un sūdzas, ko ta viņas 20 stāstiņus noskatās bet neviens no viņas 600 sekotājiem neko nepērk. Nu kur tu tam sūsam tirgu atradi? Tirgus izmēti veici pirms izdot savu naudiņu par tiem mēsliem?
Diemzēl viens riktīgi sakarīga pensionāre pāris gadus atpakaļ šajā mēslā iekrita, un visu laiku mani mēģināja pierunāt piedalīties un pirkt piemēram matu ķemmes pa 15 eiro, kas nebija nedz firmas, nedz kaut kas sepeccial. Jā es to visu pērku. Bet pērku skatoties pēc sastāva vai arī izdevīgāko. Produkcija ir vidējā cenā, bet šajā cenu līmenī var jau ļoti labas mantas nopirkt, bet kvalitāte izstŗādājumiem līdzvērtīgga Drogas (un nesaku ka viss slikts tur), kur mantas ir daudz lētākas un patstāvīgi ir arī atlaides. Nezināju, kā tādā situācijā rīkoties, tāpēc viņas stāstu gan noklausījos un neko neteicu. Par citiem uzmācīgajiem radījumiem- sorry mans laiks maksā naudu.
Nezinu kur tādas muļkes rodas, kas iedomājas, ka varēs tur nopelnīt, kaut gan pašas tikai atver savu maku. Un galvenais tām muļķēm tieši tie maciņi visplākākie un visvairak vajadzetu piedomāt, kur naudu tērēt. Neizglītotiība. Vairāk nekas. Un reāli neapzinās patieso situāciju, iedzīvotāju pirkstpēju un to, ka nav PSRS un cilvekiem mūsdienās ir daudz dažādu iespēju un līdz ar to viņi ir izlutināti. Te labs video par šo tēmu, gadījumā ja ar angļu valodu uz tu.
Arī par to, kuras grupas tiek targetotas- zemi ienākumi, jaunās māmiņas utt. Tās kurām tāpat jābūt uzmanīgām ar izdevumiem.
05.10.2021 20:31 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
05.10.2021 21:06 |
 
Patīk
Reitings 10101
Reģ: 18.09.2021
Karina Gara another try @ 05.10.2021 20:31
Ko tu saproti ar vādiem SCAM? Tas tad arī ir NL, kas principā ir multilevel marketing company. Tikai apkrāptie īsti nav gala patērētāji, bet tie muļķi, kas piekrīt piedalīties šajā farsā. Pirmkārt tiek mēģināts pārdot pārcenotu mēslu tur, kur tā tirgu vispār nav. Piemēram manos laukos, kur labāk apmaksātās profesijas ir ārsti, domes darbinieki un skolotaji, viena trakā reklamē savus IG storijus un sūdzas, ko ta viņas 20 stāstiņus noskatās bet neviens no viņas 600 sekotājiem neko nepērk. Nu kur tu tam sūsam tirgu atradi? Tirgus izmēti veici pirms izdot savu naudiņu par tiem mēsliem?
Diemzēl viens riktīgi sakarīga pensionāre pāris gadus atpakaļ šajā mēslā iekrita, un visu laiku mani mēģināja pierunāt piedalīties un pirkt piemēram matu ķemmes pa 15 eiro, kas nebija nedz firmas, nedz kaut kas sepeccial. Jā es to visu pērku. Bet pērku skatoties pēc sastāva vai arī izdevīgāko. Produkcija ir vidējā cenā, bet šajā cenu līmenī var jau ļoti labas mantas nopirkt, bet kvalitāte izstŗādājumiem līdzvērtīgga Drogas (un nesaku ka viss slikts tur), kur mantas ir daudz lētākas un patstāvīgi ir arī atlaides. Nezināju, kā tādā situācijā rīkoties, tāpēc viņas stāstu gan noklausījos un neko neteicu. Par citiem uzmācīgajiem radījumiem- sorry mans laiks maksā naudu.
Nezinu kur tādas muļkes rodas, kas iedomājas, ka varēs tur nopelnīt, kaut gan pašas tikai atver savu maku. Un galvenais tām muļķēm tieši tie maciņi visplākākie un visvairak vajadzetu piedomāt, kur naudu tērēt. Neizglītotiība. Vairāk nekas. Un reāli neapzinās patieso situāciju, iedzīvotāju pirkstpēju un to, ka nav PSRS un cilvekiem mūsdienās ir daudz dažādu iespēju un līdz ar to viņi ir izlutināti. Te labs video par šo tēmu, gadījumā ja ar angļu valodu uz tu.
Arī par to, kuras grupas tiek targetotas- zemi ienākumi, jaunās māmiņas utt. Tās kurām tāpat jābūt uzmanīgām ar izdevumiem.

Ļoti labs video, bet diemžēl man ir aizdomas, ka lielākā daļa no NL meitenēm neprot tik labi angļu valodu, lai šo saprastu :(
NL izmet TIK daudz sarakno karogu!!! Tam vien jau vajadzētu darīt uzmanīgu, ka NL galvgalis (nevis "gājgalis":D) visu laiku tik ļoti aicina pievienoties NL. Ja jau darbs ir tik super, kāpēc tik svarīgi ir aicināt jaunos? (Vai tiešām viņām rūp, lai random cilvēki dzīvotu "tikpat labi" kā viņas, vai vienkārši viņas pelna uz katru jauno muļķi?)
Otrkārt, pulveri! Nopietni!?! Kā izglītots cilvēks var ar cietu seju apgalvot, ka pulveris iemests mikrenē ir vispilnvērtīgākā maltīte pasaulē??? Tas jau pat vairs nav smieklīgi.
Treškārt, kultam līdzīgie pasākumi, kas redzami storijos...
Un šo sarakstu varētu turpināt un turpināt...
05.10.2021 23:13 |
 
Reitings 731
Reģ: 04.03.2020
Galvenās BIŠU mātes savervē jaunās māmiņas lai gūtu peļņu. Tas viss man atgādina sektu.
Nopērc veikalā auzu pārslu putru. Izcep omletē īstas olas. Sajauc smūtiju no īstiem augļiem/dārzeņiem.
Šeit galvenais prast pareizi pastāstīt, kā jau jebkurā piramīdā. Un labumu gūst piramīdas augšiņas. Lai beidz vienreiz muldēt, ka jebkuram ir iespējas. Redzēju tos nelaimīgos čekus. Vai ir vērts iztērēt visu savu brīvo laiku šim visam? - NĒ.
06.10.2021 00:19 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
€40 par putru 🤣🤣🤣es labak aiziesu uz kempinski apedisu putru neka no NL pirksu. Es esmu meginajusi NL produkciju, bet sitas jau ir par traku.
06.10.2021 00:34 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
Apple of my eye @ 05.10.2021 23:13

Ļoti labs video, bet diemžēl man ir aizdomas, ka lielākā daļa no NL meitenēm neprot tik labi angļu valodu, lai šo saprastu :(
NL izmet TIK daudz sarakno karogu!!! Tam vien jau vajadzētu darīt uzmanīgu, ka NL galvgalis (nevis "gājgalis":D) visu laiku tik ļoti aicina pievienoties NL. Ja jau darbs ir tik super, kāpēc tik svarīgi ir aicināt jaunos? (Vai tiešām viņām rūp, lai random cilvēki dzīvotu "tikpat labi" kā viņas, vai vienkārši viņas pelna uz katru jauno muļķi?)
Otrkārt, pulveri! Nopietni!?! Kā izglītots cilvēks var ar cietu seju apgalvot, ka pulveris iemests mikrenē ir vispilnvērtīgākā maltīte pasaulē??? Tas jau pat vairs nav smieklīgi.
Treškārt, kultam līdzīgie pasākumi, kas redzami storijos...
Un šo sarakstu varētu turpināt un turpināt...

Man laukos viena jaunā māmiņa uzķērusies uz āķa(cik tipiski). Pēc muļķes neizskaas, bet re, pēc izskata nevar spriest. Viņai 700 sekotāji un tie paši pirktie, jo uz viņas uzskrēju caur sponsorētu video. Dienā 20 storiji, kuros stāsta par produktiem un gaužas, ko tik daudzi skatās, bet nepērk un paši nekļūst par izplatītājiem. Paskatījos produktus. Pa lielam nav slikti. Kā uztura piedeva. Kas nesniegs nekādus brīnumus var lietot. Bet sastāvos, ko lasīju, augšā pašas lētākās vielas, piemēram energy diet sojas proteīns- nu pats lētākais, karbonādītes būs daudz labāka un lasītis vispār super. Un tad šie paši lētākie (nesaku, ka slikta lieta, jo lēts arī var būt labs), tiek tirgota par baigo naudu. Līdzīgi bija ar kologēnu ko laikam saapio reklamēja. Nav slikta lieta 39 eiro mēnesī. Tas pats kologēns aptiekā walmart brenda ir nopērkams pat pa 10 eur 2 mēnešiem, kas ir 5 mēnesī. Kologēns tiesām ir laba lieta, un labi viņu lietot. Bet 39 maksāt 5 vietā tikai par iepakojumu un brendu. Nu sorry. Un kā tas vispār bija pasniegts, ka jādzer kologēns ādas skaistumam. Nu ir stulbas lietas, un ir galīgi stulbas lietas. Nekas līdz tavai ādai nenoāks dzerot kologēnu, jo primāri tas tiks izmantots iekšejiem orgāniem, locītavām. Vēlies kologēna efektu uz ādas- tad lieto sejas krēmu ar kologēnu, pērc kologēnu ko likt uz ādas. Tas pats ar matiem un nagiem- nu nekas tur nenonaks dzerot kologēnu. Jāpēr maskas ar kologēnu.
Pie NL. viens ir tas ka pārdod pārcenotas mantas, kur ir pilns ar lētākām alternatīvām. Bet otrs,svarīgākais, nu tā ir tāda smadzņu izskalošana un izplatītāju apkrāpšana (lasām viņu stulbuma, spiedīgo apstākļu, izmantošana) nu kā var iedomāties, ka kāds patstāvīgi pirks viņu produkciju par tādām cenām. Piemēram tā jaunā māmiņa reklamēja brīnumlīdzekli drain effect ... svara samazināšanai jādzer 2 reizes dienā. paciņā 20 devas, tātad pietiek 10 dienām maksāja laikam 39... tas ir mēnesī tikai 1 uztura bagātinātājam jātērē 117 eiro. Sorry. Bet nu tās dāmas kas tiešām pelna tik daudz , lai tādu atļautos ir izglītotas jau gados un daudzām citi izdevumi, bērnu augstkolas maksas, atbalsts nekustamo īpašumu iegādē vai vnk ceļojums sev. Un vairumam nav pat patenciāli tādas iespējas tērēt 118 pat uztura bagātinātājiem vietā kur liela daļa algu grozās ap minimālo. Nezinu, nu vai tās sievietes vispār ar galvu domā?
06.10.2021 00:36 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
Lai beidz vienreiz muldēt, ka jebkuram ir iespējas. Redzēju tos nelaimīgos čekus. Vai ir vērts iztērēt visu savu brīvo laiku šim visam? - NĒ.

Tu aizmirsi piebilst, ka beigās vēl samaksā no sava maka, par iespēju iztērēt tik daudz sava laika.
Kā vispār Saulietei vēl ir tik daudz sekotāju pēc visām viņas NL reklāmas un popularizēšanas kampaņām? Man tagad par viņu uz visiem laikiem ir daries tikai negarīvs prieksstats. Un viss smaids un pozitīvisms liekas samākslots un izlikšanās.
06.10.2021 00:40 |
 
Patīk
Reitings 10101
Reģ: 18.09.2021
Starp citu, par to, ka skatās storijus, bet nepērk, - es arī pačekoju NL beibes tīri aiz izklaides - ko ta jaunu stāstīs :D Pat ja tas drainefekts vai pačiņi par kosmosa cenām man noņemtu piepampumu no acīm un izvadītu toksīnus vai whatever (es improvizēju), man pat prātā NEKAD nav ienācis tos sūdus pirkt! Bet rēcīgi, kā viņas ar putām uz lūpām stāsta, kā jebkurš (:D) NL produkts ir būtībā izmainījis viņu dzīves :D
Man tāds čujs, ka tām NL apakšas beibēm vēl beigās sanāk problēmas ģimenē, jo tas viss tiek iepirkts pāri saviem līdzekļiem. Varu iedomāties, ka čaļi iebilst...
Un vēl man pēc viena senāka E.E. storija ir čujs, ka arī augšgala beibēm tas viss NL kults jau atstāj negatīvu iespaidu uz attiecībām… Vasarā viņai bija storijs ar vīru un bērniem, kur vīrs izskatījās reāli dusmīgs… Nu, pieļauju, ka kaut vai tas vien varētu otrajai pusei sākt piebesīt, ka pilnīgi VISA dzīve ir jāliek storijos un bez telefona dzīve apstājas.
06.10.2021 00:53 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021

06.10.2021 01:46 |
 
Reitings 13
Reģ: 26.11.2017
Ir iespējams iegādāties tos produktus lētāk vienkārši piereģistrējoties un neizplatot neko tālāk?:D
06.10.2021 11:29 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
Cosmortd @ 06.10.2021 11:29
Ir iespējams iegādāties tos produktus lētāk vienkārši piereģistrējoties un neizplatot neko tālāk?:D

Neesmu izplatītāja, bet cik saprotu, tad jā. Un cik saprotu, jābūt lielākam sūtījumam, lai būtu atlaide. Ja vēlies pati lietot, tad tas varētu būt vieds, kā iegādāties produmtu lētāk. Bet LV tas pats produkts kas Krievijā maksā 30 maksa 40. Tāpat, izskatās pēc Krievu coppy paste- plaģiāta ASV kompānijai Herbalife.

https://avvenice.com/en/supplements/13733-herbalife-nutrition-herbalife-formula-1-shake-meal-replacement-summer-berries-food-supplement.html
Reāls plaģiāts, un tirgo preci par to pašu cenu. Par šo ASV kompāniju 5 gadus atpakaļ jau izskanēja ka pirmaīgu shēma, un tirgotais produkts ir 3 reizes dārgāks par tirgū pieejamajiem līdzīgajiem produktie.
Tu neesi mēģinājusi apskatīties produktu sastāvu un papētīt fitnesa veikalos pieejamos proteīna pulverus un uztura bagātinātājus. Man tas tiešām atgādina ko līdzīgu, tikai daudz mazāku iepakojumu un augstāku cenu.
06.10.2021 11:55 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
https://avvenice.com/en/supplements/13733-herbalife-nutrition-herbalife-formula-1-shake-meal-replacement-summer-berries-food-supplement.html
06.10.2021 12:32 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
06.10.2021 12:34 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Tā ir mīrāža, ilūzija, ka visām būs tik laba dzīve, tāpēc liek visu IG, lai parādītu un radītu mānīgu priekštatu, ka tur būs arī visas bitītes. T.i., kā senāk bēga no Amway, tā tagad cilvēki bēg no NL. Ļoti, ļoti bēdīgi to meiteņu, kurām galvā nedaudz vairāk vēja, un var saspraust tos batonus. Kamēt nerunās skaļi tās, kuras aplauzās, (nerunās, jo visdrīzākais kauns) tikmēr būs jaunas aitas un tām aitām vari stāstīt, cik gribi, ka tas ir fuflo, viņas ticēs bišumātēm.
06.10.2021 12:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits