Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apkures un elektrības cena

 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Nezinu, vai šeit kādam ir līdzīgas problēmas, bet - mums dzīvoklī ir gāzes apkure, cenas, protams, šobrīd ir kosmosā.
Vai kādam vēl šeit ir gāzes apkure? Apsveru iespēju mainīt līgumu no Elektrum uz Latvijas Gāzi, jo aprēķinā izskatās lētāk, bet vai tas tā tiešām ir, un vai necelsies tarifi vēl vairāk?
06.01.2022 12:32 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Man mājā ir gāzes apkure. Jaunos tarifus ieraudzīsi tikai februārī par janvāra mēnesi. Tik tikko kā man rēķins pieauga par 20 eiro, tagad brīdina par 70% un uz augšu pieaugumu.
Uz doto brīdi esmu Latvijas gāzes klients. Pētu datus, informāciju cik, kas un kā pie citiem maksā. Bet kamēr nepieslēgsi, tie lētākie varianti var būt mānīgi. Man paziņa no Latvijas gāzes pārslēdza līgumu pie Latvenergo, par decembri rēķins mazliet mazāk esot nekā pie Latvijas gāzes.
Ar Electrum man slikta pieredze elektrībā, solīja mazāku rēķinu nekā pie TET, rezultātā sanāca dārgāk, aizgāju atpakaļ pie TET.
06.01.2022 12:53 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Paldies par info! Šobrīd skatos tarifu kalkulatoros, ka Electrum pie mana patēriņa no februāra cenu rāda 78 eur, Latvijas Gāze 50 eur. LG mājaslapā itkā ir jau norādīts jaunais tarifs līdz šī gada jūnijam, bet tā arī neizprotu, vai tas tomēr vēl nevar mainīties.
Elektrību tikko pārslēdzu uz Enefit, tiešām izdevīgāk sanāca
06.01.2022 13:50 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lula @ 06.01.2022 13:50
Paldies par info! Šobrīd skatos tarifu kalkulatoros, ka Electrum pie mana patēriņa no februāra cenu rāda 78 eur, Latvijas Gāze 50 eur. LG mājaslapā itkā ir jau norādīts jaunais tarifs līdz šī gada jūnijam, bet tā arī neizprotu, vai tas tomēr vēl nevar mainīties.
Elektrību tikko pārslēdzu uz Enefit, tiešām izdevīgāk sanāca

Manā gadījumā Elektrum piedāvā gāzi par 100 eiro vairāk nekā LG. Būs vien jāpaliek pie LG.
Elektrum ļoti nedraudzīgs.
Elektrībai esmu vairākkārt salīdzinājusi cenas un meklējusi lētāku variantu, vienmēr TET man ir izrādījies lētākais. Ik pa laikam intereses pēc veicu cenu aptauju, nekas nemainās - TET. 🙃
06.01.2022 14:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits