Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu mammas ir mūsdienīgas?

 
Reitings 903
Reģ: 26.03.2009

Gribētos uzzināt kāda ir Tava mamma?! :) Kāds viņai raksturs? Ko Jūs mēdzat kopā darīt? Vai viņa ir mūsdienīga vai tieši otrādi? Tev ar viņu viegli saprasties? :)

09.03.2011 18:59 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Man ar mammu ir ļoti laba attiecības. Vēl vairāk tās uzlabojās, kad viņa sāka dzīvot ārpus LV, bet godīgi sakot, man ļoti viņa pietrūkst. :-/ Vienmēr mums ir bijušas labas attiecības un viņa ir mūsdienīga. Viņai tagad ir tikai sākusies otrā jaunība un to viņa arī izbauda.
Varu mierīgi pat ballēties ar viņu kopā :-)
Ģērbšanās stils ir mūsdienīgs un dažkārt viņa man kādu apģērbu vai aksesuāru nopērk un atsūta uz LV, un vienmēr ir trāpījusi 10niekā :-)
10.03.2011 00:03 |
 
Reitings 1434
Reģ: 29.01.2009
Manējā ir sieviete ar iekšām, saka visu ko domā, jo vadās pēc principa "labāk rūgta patiesība, nekā saldi meli".

Ļoti reti ar viņu kaut kur eju, tikai pēdējā laikā iepērkamies, kopā pusdienojam.

Man ir ļoti labas attiecības ar viņu, jo mājās mamma ir pavisam cits cilvēks. Tāda smieklīga :D

Viņa toč ir mūsdienīga, seko līdzi modes aktualitātēm.
09.03.2011 23:34 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
Man ar mammuci ir labas attiecības, vienmēr mani uzklausīs, sapratīs, samīļos, iedvesmos, dos padomu. Īsti par draudzeni nosaukt viņu nevarētu, jo par intīmām lietām ar viņu nerunāju. Stāstu tikai to, kas mammai tiešām jāzin :)
Tākā gadu starpība mums ir liela, tad uzskati mums ir atšķirīgi, taču mamma nav ietiepīga un parasti pieņem un atbalsta manu domu.
Raksturā ir diezgan haotiska, mīl papļāpāt, šad un tad izspļauj kko lieku. Lietas "Tikai nevienam nesaki" uzticēt viņai nevar, 100% izpļāpāsies. Tākā viņai ar mani nekad nav bijušas problēmas, tad pusaudžu gados un arī tagad man viss tika atļauts, tikai pieminēja "pašai sava galva uz pleciem, domā ko dari" :) Ar to man arī pietika - viņas uzticība (l)
Ģērbšanās...nu neteikšu ka moderna, bet ari par vecmodīgu to nenosauks. :-P
No datoriem māk tikai visu kas saistīts ar draugiem.lv - top spēle FERMA :D
09.03.2011 23:32 |
 
Reitings 563
Reģ: 17.02.2011
Man ir jāsaka tāpat kā Ņam Ņam - es būtu laimīga,ja spētu nākotnē būt tik laba mamma saviem bērniem, kā viņa :-)
09.03.2011 23:15 |
 
Reitings 238
Reģ: 24.01.2011
Jooopcik, ne tajā diskusijā iebraucu (s) Sorry
09.03.2011 23:09 |
 
Reitings 238
Reģ: 24.01.2011
Principā PUSH mājaslapā visu var izpētīt :-P

Attention!
Must be 21 or older, dress code — smart casual.
Wear something smart, comfortable, and inoffensive.
09.03.2011 23:08 |
 
Reitings 879
Reģ: 29.01.2009
mana mamma ir ļoti mūsdienīga - un tas mani ļoti priecē, īpaši mūzikas un uzskatu jomā. :-)
grūti pateikt, vai viegli saprasties. princpā jā, bet ar mani nav viegli saprasties, kas ir ļoti ietekmējošs faktors. kopā runājamies, dzeram vīnu un šampi, cepam pīrāgus. :-D bet nav arī mums tādas labāko draudzeņu attiecības, tusēt kopā neejam un intīmas lietas nepārspriežam.
09.03.2011 21:40 |
 
Reitings 577
Reģ: 29.01.2009
Mana mamma ir forsa mamma :)Geerbjas kaa mammaam pienaakaas.Ir maajsaimniece dziivojas pa maaju un daarzu , garsiigi gatavo :)
parunaaties es ar vinju varu par visu :)
09.03.2011 21:21 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Mana mamma ir ļoti, ļoti gudra, dzīves gudra, kulturāla, ļoti čakla, uzņēmīga, izpalīdzīga, spēj būt līdere un ap sevi pulcināt cilvēkus. Es esmu ne puse no tā, kas viņa ir sabiedrībā.
Mūsdienīga viņa ir tehnoloģiju izmantošanas ziņā, apģērbs - stils pieklibo - nedaudz apģērbu izvēlē atsaucas uz 90iem gadiem :).
Saprotamies mēs ļoti labi - tiktāl, kamēr nesaņemu ieteikumus, kā dzīvot, situācijās, kad to negaidu :). Es jau saprotu - viņa grib, kā labāk. Un tā viņas rīcība, lai man būtu labāk, manā dzīvē ir ļoti palīdzējusi.
09.03.2011 20:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mana mamma ,varetu teikt, ir loti musdieniga-es ar vinu vareju parrunat visas iespejamas temas!Loti stingra,bet kadreiz tas ir vajadzigs audzinasana!Zel,ka nevaru satikt savu mammu tik biezi ,ka gribetu-man pietrukst mammas! |-)
09.03.2011 20:27 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Mamma ir mana labākā draudzene jau kopš bērnības. Esmu mammas meitiņa! :-D Kopā ejam iepirkties, viskautko izrunājam. Ja tīņa gados vēl bija kauns un tabu tēmas, tad laikam tagad vairs nē, jo uztver mani kā līdzvērtīgu pieaugušu cilvēku. Visu stāstu mammai un konsultējos ar viņu. Viņa ir mūsdienīga un negrib kļūt veca, bet vienmēr tāda kura var turēt man līdz! :-)
09.03.2011 20:27 |
 
Reitings 610
Reģ: 31.07.2010
Mana mamma noteikti ir mūsdienīga :) Viņa noteikti nejūtās savā pases vecumā, bet daudzreiz jaunāka, dažreiz pat šķiet, ka jaunāka par mani, jo mēdz uzvesties vēl bērnišķīgāk par mani :D Kopā varam klačoties, pārsmieties, iepirkties un darīt visu iespējamo, kamēr nesakašķējamies :)
09.03.2011 20:23 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Mana mamma nav pārāk mūsdienīga, bet ir ļoti dzīvesgudra. Mammas dzīves pieredze mani fascinē.

Mēs diezgan slikti saprotamies, kad lieta grozās ap ikdienišķiem sīkumiem, bieži tiekoties vispār to vien darām kā kasāmies (nevis strīdamies, bet drīzāk kaut ko pukstam viena uz otru). Taču kad nepieciešams kāds nopietnāks padoms, uzticētos laikam tikai mammas "čujam" un "ņuham".
09.03.2011 20:20 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Labas attiecības, ir diezgan mūsdienīga tagad māk ar datoru rīkoties un visu ko vajag internetā atrast. :-D Līdzīgi kā amazing. esmu dvīne pēc horoskopa un paretam izvedu viņu no pacietības dažreiz strīdamies. ģērbjas atbilstoši vecumam nav jau nekāda pārāk stilīga, bet normāla.
Nu mūziku jau neklausās pašu stilīgāko bet gluži šlāgerus arī nē, vispār forša mamma bieži man pērk visādas lietas smaržas, kurpes, un gatavo vienkārši lieliski :-D :-)
09.03.2011 20:00 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Biežas garastāvokļa maiņas,neatapīga,ātri aizsvilstas,kad ir normāls garastāvoklis tad varam parunāt par nesvarīgām sadzīves lietām.Kopā mēs nedaram neko,nav mums mātes un meitas-draudzeņu attiecības,varbūt pāris reižu mēnesī aizejam kopā uz pārtikas veikalu.Kā jau teicu-saprasties ar viņu var,kad viņai ir normāls garastāvoklis.Laikam jau viņa ir diezgan mūsdienīga,ģērbjas gaumīgi,apmeklē klondaiku,kur manā pilsētā pārsvarā apgrozas 20gadnieki,bet es to pieskaitu pie 40gadnieku krīzes,ar cerību,ka pāries.
09.03.2011 19:43 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.01.2011
ā, un jā par to mūsdienīgumu. Ne īspaši, kaut arī ģērbjās viņa smuki, dažbrīd žēl, ka man kaut kas neder no viņas :D
Bet kad mācījos vēl pamatskolā, tieši domāju, žēl, ka mana mamma nav skolotāja, tad viņa saprastu pusaudžus :D
09.03.2011 19:42 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
man ar mammu ir riktīgi labas attiecības, dažreiz es provocēju kašķīšus, jo esmu tipisks dvīnis pēc horoskopa :D nevarētu gan teikt, ka mums ir tādas best friend attiecības, jo par puišiem ar viņu nerunāju. kopā viskko daram - iepērkamies, gatavojam, ejam uz teātri, spēlējam pokeru..
man patīk, ka viņa prot mani pārsteigt - kaut vai nopērk man kurpes vai uztaisa kaut ko nenormāli garšīgu :)
apģērba ziņā viņa ir mūsdienīga, noteikti. kvalitatīvu apģērbu piekritēja, ko prot arī lieliski saskaņot :)
09.03.2011 19:41 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.01.2011
Agrāk bija briesmīgas attiecības, jo man likās, ka viņa nemaz par mani neuztraucās, tikai aizliedz visu (pretrunīgi, vai ne). Tagad ir tā, ka jau hmm kādus 5 gadus dzīvoju nost no viņas kakla, un tikai ārkārtas gadījumos prasu palīdzību. Zinu, ka neatteiks, visdrīzāk, bet negribās prasīt.
Par personīgo dzīvi neesam runājušas vispār. Tāpat arī mīļošanās , bučošanās.. nav. Kaut arī pa retam aizbraucu mājās, tur ir vienmēr tāpat kā agrāk :D Nav tādas "atkalredzēšanās" sajūtas. Nu nezinu, nesaku, ka nav paveicies, bet nav arī lielākais paraugs. Bet man jau tagad draudzenes saka, ka es būšu laba mamma, un es tam piekrītu.
09.03.2011 19:40 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Kaut kā nevaru ar viņu runāt atklāti. It kā saprotu ka viņai vajag manu mīlestību,nobučot samīļot, bet es kaut kā nevaru, man ir neērti.
09.03.2011 19:32 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Domāju, ka, jā, ir mūsdienīga.
Mums gan mazliet atšķiras, es esmu vairāk cacīga, bet viņa tāda alternatīva, var nopirkt new yorkerā maiku ar bitīti un pārlaimīga staigāt visu dienu :-D
Klubus gan viņa neapmeklē, bet ar draudzenēm dodas uz pasēdēšanām, vienā citā saitā sieviešu, ļoti līdzīgā kā mūsējais cosmo, arī dodas uz meiteņu/sieviešu vakariem. Man šķiet es esmu mazliet apdomīgāka, viņa ir ļoti impulsīva un darbojas emociju vadīta, tādēļ bieži vien savāra ziepes, citreiz man arī tās ir jāstrebj!
Tā kā viņa bija pavisam jauna, kad es piedzimu var redzēt, ka viņa nav iztrakojusies, tieši pēdējā laika var novērot, ka viņai atvērusies tāda otrā elpa, gatava doties uz randiņiem utt., kopā mums patīk viss kko darīt, bet nav tā, ka 24/7 mēs varētu sadzīvot, ir jauki vakaros pačatot skype, bet reizēm mēs arī pamatīgi kašķējamies un tad es gaidu to dienu, kad ātrāk tikšu dzīvot, kur citur!
09.03.2011 19:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits