Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vecā plate zobu kroņi

 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Hey! Esmu +|- jau izgājusi cauri tēmām, bet ja ur kāds labs links, priecāšos, ja iemetīsiet :)
TĀTAD
Brīdis ir pienācis, esmu nobriedusi zobu kroņiem. Taču, lasot klīniku atsauksmes, nedaudz nedrošība, ka nav nopirktas, sieviešu for mums tomēr drošāk 😀 tad nu jautāšu skaistajām te
Vai kāda kurai var padalīties ar
*) Kur taisīja
*) Aptuveno izmaksu
*) Cik ilgu laiku atpakaļ
Paldies iepriekš
20.05.2024 15:40 |
 
Reitings 595
Reģ: 28.01.2023
DamnFine @ 20.05.2024 15:40
Hey! Esmu +|- jau izgājusi cauri tēmām, bet ja ur kāds labs links, priecāšos, ja iemetīsiet :)
TĀTAD
Brīdis ir pienācis, esmu nobriedusi zobu kroņiem. Taču, lasot klīniku atsauksmes, nedaudz nedrošība, ka nav nopirktas, sieviešu for mums tomēr drošāk ? tad nu jautāšu skaistajām te
Vai kāda kurai var padalīties ar
*) Kur taisīja
*) Aptuveno izmaksu
*) Cik ilgu laiku atpakaļ
Paldies iepriekš
kāpēc tev jātaisa kroņi un tam jānobriest? Vai iepriekš bija nolūzis puszobs un tagad jāliek kronis ?
Ja nē, tad tie nav kroņi bet venīri un ir liela starpība starp kroņiem un venīriem.
21.05.2024 07:51 |
 
Reitings 693
Reģ: 23.03.2020
Radiniece nesen taisīja zobus, bet tur jau pieklājīgs vecums. Lika cirkonija krogus, kad novīlē zobu un uzliek virsū, viena venīra cena 500e. Vēl jārēķinās ar izmaksām pirms uzliek to visu- higiēna, rentgens, zobu labošana, kanālu pārbaudīšana u.c.
22.05.2024 07:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits