Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Alkoholiķi pagalmā

 
Reitings 1341
Reģ: 19.07.2019
Ko darīt ar kaimiņiem, kuri regulāri dzer pagalmā?
Pirms nedaudz vairāk kā pusgada sākām īrēt šo dzīvokli. Ziemā viss bija forši, bet kad sākās silts laiks, pagalmā izlīda vietējie alkoholiķi. Pēc skata it kā normāli vīrieši, bet gandrīz katru vakaru piecatā sēž uz soliņa pie kāpņutelpas un dzer alu līdz vēlai naktij. Protams, tas nenotiek klusu un ir dzirdami neskaitāmi lamuvārdi, kaut kādi video, mūzika, dumjas sarunas, skaļa runāšana un savu tualetes vajadzību nokārtošana tepat uz asfalta.
Protams, policiju esmu saukusi, sadeva viņiem pa mizu, šie dievojas, ka vairs nebūs par viņiem sūdzību. Tagad viņi laikam pārsvarā dzer kaut kur dzīvoklī, bet vienalga pēc tam iet ārā un ik pa laikam turpina dzerstīties un tarkšķēt.
Galvenais jautājums - kā ar tādiem idiotiem cīnīties, jo izskatās, ka policija īpaši nebiedē viņus? Varbūt kādam ir pieredze?
Es pārsvarā strādāju no mājām, negribas klausīties viņu murgus un ostīt mīzalus. Īpaši tāpēc, ka tagad ir silts laiks un logu tomēr gribas turēt vaļā.
19.05.2024 01:08 |
 
Reitings 167
Reģ: 11.02.2024
Galvenais parādīt savu nostāju un paust savu viedokli. Vienīgais veids, kā likt tādiem sevi uztvert nopietni, ir skaidri un gaiši pateikt viņiem, ka tas nav pieņemami un lai iet dzert citur.
19.05.2024 01:17 |
 
Reitings 58
Reģ: 21.06.2023
Pacenties pa labam ar viņiem parunāt, jo, ja uzreiz būs pārmetumu vētra, par tevi pasmiesies, nolamās un turpinās darīt to pašu.
19.05.2024 11:47 |
 
Reitings 10
Reģ: 13.11.2021
Rīgā dzīvo, kurā rajonā ?
19.05.2024 12:17 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Tu taču esi tikai īrniece? Ko Tu vēlies? Tu tak vari aiziet jebkurā mometā. Kur problēma?
19.05.2024 12:22 |
 
Reitings 693
Reģ: 23.03.2020
Sauc atkal policiju, jo kaut kāds rezultāts jau ir bijis, varbūt pašiem apniks skaidroties ar policiju😀
19.05.2024 13:06 |
 
Reitings 2280
Reģ: 22.02.2023
crete @ 19.05.2024 11:47
Pacenties pa labam ar viņiem parunāt, jo, ja uzreiz būs pārmetumu vētra, par tevi pasmiesies, nolamās un turpinās darīt to pašu.
Ar alkoholiķiem pa labam nesanāks. Skaidrā esot, dievosies un sitīs pie krūts, bet vakarā atkal iegriezīs ballīti pie padjezda. Interesanti, ka ārzemēs ar šādiem tiek galā, bet kāpēc te policijai nesanāk?
19.05.2024 14:06 |
 
Reitings 834
Reģ: 13.12.2023
Gardenia @ 19.05.2024 12:22
Tu taču esi tikai īrniece? Ko Tu vēlies? Tu tak vari aiziet jebkurā mometā. Kur problēma?

Īrniekiem ir jāpacieš urlas-podjezda dzērāji? 🙄 Un katru vasaru jāmeklē jauns dzīvoklis?
Atbildot uz jautājumu: vai nu katru reizi sauc policiju, vai sūdzies izīrētājam, jo viņa interesēs ir tas, lai netraucētu tavu mieru. Nezinu, vai ietu ar viņiem runāties, acīmredzot nepielec. Uzzinās, kurā dzīvoklī dzīvo un mošk vēl pālī sadomās iet skaidroties
19.05.2024 14:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4042
Reģ: 31.10.2010
Ar tādiem pa labam parasti neko nevar sarunāt. Ja uzzinās, kuram tieši ir pretenzijas, dabūsi vēl pa galvu par lielu sūdzēšanos. No dzērājiem visu var sagaidīt.
Neko jau pa lielam viņiem nevar izdarīt. Nu atbrauks policija, izgaiņās, aizbrauks un šie pēc 10 min būs atpakaļ.
19.05.2024 14:14 |
 
Reitings 1341
Reģ: 19.07.2019
Gardenia @ 19.05.2024 12:22
Tu taču esi tikai īrniece? Ko Tu vēlies? Tu tak vari aiziet jebkurā mometā. Kur problēma?

Dzīvoklis un rajons visādi citādi ir labs, tāpēc šobrīd to nevēlos mainīt. Nedzīvoju Rīgā, bet citā pilsētā.
Šis ir faktors, kas kaitina, bet citādi netraucē un neapdraud, tāpēc tikai kaut kādu alkoholiķu dēļ nevilina iespēja meklēt citu dzīvokli, vēl jo vairāk tāpēc ka ziemā un aukstā laikā viņi nesēž laukā, kā arī var aiztaisīt logu un viņus tik ļoti nevar dzirdēt (tomēr tagad ir skaists un silts laiks, tāpēc negribas smakt istabā ar aiztaisītu logu).
Laikam nāksies samierināties un saukt policiju, kad nokaitinās atkal, kamēr šie āpši nesapratīs, ka traucē citiem. Saprotu, ka nav burvju receptes, kā tādus apkarot, domāju, ka varbūt kādam ir līdzīga pieredze, jo gan jau ne viena vien māja saskaras ar ko tādu. 😃
Vienīgais, ko es nesaprotu, kāda bauda ir sēdēt pie kāpņutelpas naktī un dzert, ja to var darīt pie kāda dzīvoklī civilizētā veidā vismaz. 😃
20.05.2024 15:42 |
 
Reitings 692
Reģ: 18.06.2018
Vienīgais, ko es nesaprotu, kāda bauda ir sēdēt pie kāpņutelpas naktī un dzert, ja to var darīt pie kāda dzīvoklī civilizētā veidā vismaz. 😃

Alkoholiķiem arī gribas veselīgu,svaigu gaisu nevis tikai aizsmakušo dzīvokli (tas jokam). 😀
Es vispār neciešu tos soliņus pie mājas,visu saprotu domāti veciem cilvēkiem vai lai atpūstos kādu mirkli. Bet kad tev jāiet mājās gar to slavas aleju un visi skatieni ir vērsti uz tevis pilnīgi uzspridzināt ar visu soliņu gaisā vai pārvietot no kāpņu telpas prom. Man piemēram kā cilvēkam kam nepatīk ka bari sēž un lūr un vēro šis siltais laiks nepatīk,eju mājas un ceru ka neviens nesēdēs baros pie durvīm. brrr...
21.05.2024 09:12 |
 
Reitings 8494
Reģ: 13.08.2023
Par troksni un sarunām gan jāsaka, ka neko neizdosies izdarīt, ja vien tur nav reāla bļaušana. Dzīvoju astotajā stāvā, vakarā kaimiņi pagalmā iet pieklājīgi uzpīpēt un papļāpāt, bet pie manis dzīvoklī skaņa tāda, ka liekas, ka viņi jau manā dzīvoklī ienākuši, kaitinoši, bet ar laiku pierod.
21.05.2024 10:31 |
 
Reitings 238
Reģ: 14.05.2024
TimeToDream @ 20.05.2024 15:42

Dzīvoklis un rajons visādi citādi ir labs, tāpēc šobrīd to nevēlos mainīt. Nedzīvoju Rīgā, bet citā pilsētā.
Šis ir faktors, kas kaitina, bet citādi netraucē un neapdraud, tāpēc tikai kaut kādu alkoholiķu dēļ nevilina iespēja meklēt citu dzīvokli, vēl jo vairāk tāpēc ka ziemā un aukstā laikā viņi nesēž laukā, kā arī var aiztaisīt logu un viņus tik ļoti nevar dzirdēt (tomēr tagad ir skaists un silts laiks, tāpēc negribas smakt istabā ar aiztaisītu logu).
Laikam nāksies samierināties un saukt policiju, kad nokaitinās atkal, kamēr šie āpši nesapratīs, ka traucē citiem. Saprotu, ka nav burvju receptes, kā tādus apkarot, domāju, ka varbūt kādam ir līdzīga pieredze, jo gan jau ne viena vien māja saskaras ar ko tādu. ?
Vienīgais, ko es nesaprotu, kāda bauda ir sēdēt pie kāpņutelpas naktī un dzert, ja to var darīt pie kāda dzīvoklī civilizētā veidā vismaz. ?

Es domāju, ka ir vienkārši jāsauc policija, līdz brīdim kamēr viņi aiziet kaut kur citur.
Man bija dzīvoklis, kur zem tā smēķēja vīrietis, esmu n-to reizi stāstījusi un centusies aprunāties, bet nekā! Vēlāk uzzināju, ka, ja traucē man mieru, varu mierīgi izsaukt policiju.
21.05.2024 10:48 |
 
Reitings 1341
Reģ: 19.07.2019
Paldies visiem par viedokļiem un padomiem! :)
Nāksies tad saukt policiju, kad viņi dzerstīsies atkal.
Bet par policiju ir viens padumjš jautājums, kas man reizēm rada bažas un pārdomas.😁 Ja es, piemēram, izsaucu policiju, bet tie alkoholiķi izdomā, ka ir īstais brīdis iet iekšā no pagalma, un policija atbrauc un redz, ka ārā neviena nav, tad tas neskaitās kā viltus izsaukums? Jo reāli viņi taču tur bija un man nav nekāda mērķa policiju vazāt aiz deguna.😁 Lūkojos internetā un sapratu, ka tam nevajadzētu skaitīties kā viltus izsaukumam, pareizi?😃
21.05.2024 12:33 |
 
Reitings 238
Reģ: 14.05.2024
TimeToDream @ 21.05.2024 12:33
Paldies visiem par viedokļiem un padomiem! :)
Nāksies tad saukt policiju, kad viņi dzerstīsies atkal.
Bet par policiju ir viens padumjš jautājums, kas man reizēm rada bažas un pārdomas.? Ja es, piemēram, izsaucu policiju, bet tie alkoholiķi izdomā, ka ir īstais brīdis iet iekšā no pagalma, un policija atbrauc un redz, ka ārā neviena nav, tad tas neskaitās kā viltus izsaukums? Jo reāli viņi taču tur bija un man nav nekāda mērķa policiju vazāt aiz deguna.? Lūkojos internetā un sapratu, ka tam nevajadzētu skaitīties kā viltus izsaukumam, pareizi??

Varbūt nofočē, lai ir pierādījums? :D
Tiešām labs jautājums, bet nu varbūt viņi atbrauks, redzēs, ka neviena nav un tad aizbrauks prom un nekas nebūs. It kā nekad neesmu dzirdējusi, ka kaut kādas problēmas ir radušās, ja policija atbrauc un dzērāji jau aizgājuši prom.
21.05.2024 12:50 |
 
Reitings 2041
Reģ: 11.10.2022
es vienreiz juaniba izsaucu policiju,kad man apaksa lidz 4 rita speleja muziku un ardijas.Nakosa nakti man 2 zeki izlauza durvis un pateica,ja gribu dziva palikt,lai turu savas redeles ciet.Parvacos.
21.05.2024 13:58 |
 
Reitings 4590
Reģ: 19.09.2016
pepija @ 21.05.2024 13:58
es vienreiz juaniba izsaucu policiju,kad man apaksa lidz 4 rita speleja muziku un ardijas.Nakosa nakti man 2 zeki izlauza durvis un pateica,ja gribu dziva palikt,lai turu savas redeles ciet.Parvacos.

Kā viņi zināja, ka tieši Tu izsauci? Policija to nedrīkst izpaust.
21.05.2024 14:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits