Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā iegūt tādu toni?!

 
Reitings 438
Reģ: 29.01.2009

Meitenes, mby šeit ir kāda, kura daudz saprot no frizieru, stilistu lietām.

Man patlaban ir blondi mati, kuri ir krāsoti jau 7 gadus, bet ir vēlme kko pamainīt. Tik esmu uzmanīga, lai nenošauju ar nepareizu toni, kas būtu galīgi garām.

Ādas krāsaman ir no gaišajām un seja nedaudz sārta. Negribas vairāk blondo, jo saprotu, ka sejas krāsa saplūst kopā ar matu blondo krāsu un nekādu akcentu.

Domāju mby sākt tikai balināt smalkas šķipsniņas vai arī ielikt kādu brūno toni. Tik žēl, ka tie ātri mazgājas ārā, jo ir saudzējošie.

Un uzgāju šo linku.

http://rus.tvnet.lv/showbiz/kino/160343-v_gostjah_u_dzhjennifjer_eniston_foto

Matu krāsa patīk ļoooti.

Mby kāda var pateikt, kā līdz tādam nonākt?!

Gribas smukus, koptus matiņus! (l)

01.03.2011 19:22 |
 
Reitings 438
Reģ: 29.01.2009
:-)
01.03.2011 19:22 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Jap,man bija ļoti blondi-balti,vēlējos kko dabiskāku,man iekrāsoja ļoti smalkas brūnas šķipsnas tajos baltajo un blondo piekrāsoja neitrālākā toni-t.i. neatstāja baltas,lai nav nežēliigs kontrasts :-D -tas izskatās daudz dabiigāk,tā pamazām,netraumējot sevi varbūt pat aiziešu līdz tumšam tonim (l)
01.03.2011 19:31 |
 
Reitings 517
Reģ: 29.01.2009
Cik skatos apkārt lielākā daļa 'balto' blondīņu lēnā garā pāriet uz tumšī blondo toni, līdzīgu kā tavā attēlā :) Un pati esmu tai skaitā :D
Mana friziere pateica tā, ka frizētavā tev no balināti blondā uz brūno toni nekad nekrāsos, ko no profesinālajām krāsām var sanākt zaļš!
No parastajām drogas krāsām gan tā nav nekad sanācis.. Tomēr mājas apstākļos neieteiktu ko tādu darīt un eksperimentēt, jo zaļš ir zaļš, principā - pilnīga katastrofa.

Vari pamēģināt tonējošos šmpūnus, bet ne visai galvai, bet apakšā kādām šķipsnām un skatīties vai patīk rezultāts.. Tas kamēr tiec pie friziera un izdomā,ko īsti vēlies :)
01.03.2011 19:31 |
 
Reitings 438
Reģ: 29.01.2009
Nē, nē, es noteikti iešu pie frizieres :-)
01.03.2011 19:35 |
 
Reitings 517
Reģ: 29.01.2009
Ā un vēl rēķinies, ka no balinātajiem jebkurā gadījumā krāsa ātrāk mazgāsies ārā. Man bija tāds pelēcīgi blondais tonis, kad tikko nokrāsoja viņš bija daudz tumšāks kā uz paciņas, dikti pārdzīvoju, jo tāds kontrasts, likās,ka man ir melni mati :D Tomēr pēc vairākām mazgāšanas reizēm tonis palika gaišāks kā uz paciņas un man pilnībā apmierina šis tonis. Tomēr.. ir viens mīnuss. Mani ataugušie mati ir diezgan līdzīgā tonī, tomēr atšķiras. Es nekādīgi nevaru viņus dabūt tādus pašus kaut vai krāsoju ar to pašu krāsu, jo balināti+krāsoti nekad nebūs tādi paši kā dabīgie krāsoti.
01.03.2011 19:36 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
mila*, es, protams, neesmu friziere, bet maniem matiem no profesionālajām krāsām nekas zaļš nav kļuvis. Mamma gan vienā frizētavā reiz tika pie ziliem matiem, kā es toreiz mocījos, lai novaldītu smieklus
01.03.2011 19:37 |
 
Reitings 517
Reģ: 29.01.2009
Es neesmu redzējusi dzīvē, tikai filmās :D
Vienreiz tomēr ieskatoties varēja redzēt vienai meitenei tādu zaļganu tonīti.. tomēr ne tā ka būtu izteikti zaļš.
Un arī neesmu friziere. Tomēr draudzene, kas mācījusies par frizieri stāstīja,ka tieši tā arī viņiem ir mācījuši un ķīmiski skaidrojuši kas,kāpēc un kādas reakcijas notiek uz tiem matiem pēc balināšanas.
01.03.2011 19:46 |
 
Reitings 517
Reģ: 29.01.2009
Nu aptuveni tādīgi zaļi viņi varētu palikt
http://www.flickr.com/photos/rominess/284433856/
01.03.2011 19:51 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
man ir tāds (varbūt nedaudz gaišāks), bet man dabīgie ir "latviešu pelēkie" vai tumši blondi, īsti nezinu, kā lai nosauc, un šāds tonis sanāk tieši ietonējot. Aiziesi, pie frizieres, gan jau viņa zinās, ko un kā labāk, lai no Tavējiem sanāktu šādi! :-)

Un man arī bija pirms kāda laika (sen jau patiesībā) balināti, tad man krāsoja un tagad tikai jāietonē, šad tad jānokrāso. :-) Un tagad mati daudz veselīgāki un smukāki kā bija balināšanas laikos.
01.03.2011 19:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits