Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sievietei nejūtība?

 
Reitings 44
Reģ: 29.01.2009
Nekad nebiju domājusi, ka veidošu seksa problēmu tēmu kaut kur forumā, bet nu tā diena ir pienākusi.
Vai sievietes maksts iekšpusē var iestāties nejūtība?
Stāsts īsumā. 3gadus esmu kopā ar vīrieti, viņš arī mans pirmais. Zinu to, ka viņa loceklis nav nekāds mazais, bet arī ne milzīga vibratora lielumā - viduvējs,normāls. Taču viņu jūtu vienīgi tad, kad viņš "ieiet", vairs neko iekšā nejūtu-nekādās pozās. Pat jātnieces pozā, kur regulēju tempu, nemaz nejūtu, vai viņš ir iekšā u.c. līdz ar to, protams, no seksa baudu gūstu tikai kā no paša procesa nevis iznakuma, bet tas sāk nepatikt..
Negribu krāpt un izmēģināt citu vīrieti tikai lai pārliecinātos vai esmu jūtīga, jo attiecības kā tādas mums ir super..
11.06.2013 10:11 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ta visus sos 3 gadus ir bijis vai tikai tagad? vins tev ir 1. partneris?
11.06.2013 10:16 |
 
Reitings 91
Reģ: 17.08.2011
Izklausās līdzīgi manai problēmai kuru vakar ievietoju.
Man ir sex pus gadu un nav nekādas baudas tikai priekšpēles laikā. Saka ka pēc laika tas pāriešot.
Kā tev baudas arī nau vai tikai nejūti?
11.06.2013 16:17 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Varbūt vagīnas muskuļu trenēšana var palīdzēt, jo esi nevis nejūtīga, bet biški par ''platu'', kā mēdz teikt- 3 litru burka :) Man ir tas pats, kā vidējs vai mazs izmērs- neko nejūtu.
11.06.2013 16:22 |
 
Reitings 44
Reģ: 29.01.2009
anoli - ja neko nejūtu, tad īsti baudai nav, kur rasties. Kā jau teicu-no procesa kā tāda vienīgi gūstu prieku.
freijace - jā, par to jau biju aizdomājusies, turklāt kādu brīdi pat piekopu "sasprindzina-atlaiž" vingrinājumus, bet mani tas tā kaitina, ka ilgstoši nespēju sevi uz to pierunāt :D Vai esi mēģinājusi, ir līdzējis, izņemot vīrieša nomaiņu? :D
11.06.2013 18:28 |
 
Reitings 68
Reģ: 13.01.2012
Jana, man līdzīgi ir bijis iepriekš, pirms satiku savu tagadējo draugu. Nevainību zaudēju 18 gados, bija ilglaicīgas attiecības, taču seksā baudu neguvu, bija būtība vienalga, apnika process un domāju par to, lai viņš ātrāk beigtu, tieši kā tev, patika priekšspēle, ar otru arī līdzīgi, bet tur mazliet cits gadījums, domāju izmērā bija problēma, bet ar tagadējo sekss tagad ir dievīgs, un pati sevī atklāju jaunas sajūtas un emocijas, tagad tiešām izbaudu to procesu, tagad man 21 gads. :) Protams, tas nav ieteikums nomainīt puisi, ja visur citur ir ok, varbūt kaut ko jaunu pamēģiniet, kādas neizmēģinātas pozas?
11.06.2013 18:43 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
es domāju, ka tā nevar būt - maksts nejūtība. domāju, ka var būt 1. tu esi pa platu (pamēģini vismaz seksa laikā sasprindzināt maksts muskuļus), 2. viņš ir pa mazu (vai, sorry, pa mīkstu, ja mīksts, neko vispār nejūt, maksts jau nav tā jutīgākā vieta ķermenī) 3. viņš nejēdz tev sagādāt baudu 4. tev ir neattīstīta seksualitāte (vismaz klitorāli beidz?)
paspēlējieties ar pirkstiem, vibrogredzeniem, galu galā, vibratoriem - laba krāpšanas alternatīva.
11.06.2013 18:50 |
 
Reitings 68
Reģ: 13.01.2012
Piekrītu Donata, jo diezvai nejūtība, lielāka iespējamība, ka problēma pašā procesā, kā to dara, puisim vajadzētu vairāk pacensties, varbūt tu pati viņu pietiekami neuzbudini, tas, ja nu tas ir par mīkstu, arī par izmēru taisnība, tas pēc pašas pieredzes.:)
11.06.2013 18:54 |
 
Reitings 145
Reģ: 05.06.2013
Lai kā tas nogurdinātu vai apniktu, bet taisi kegels vingrinājumus (sasprindzināšanas) katru dienu! Braucot transportā, sēžot, jebkur un kad vien par to atceries un tici man, pēc neatlaidīgiem trenniņiem jau pēc nedēļas jutīsi atšķirību :)
Tāpat kā, ja gribi trennētu, skaistu augumu - nodarbojies ar fitnesu, tāpat arī šeit - ir jātrennējas :)
Kad mans puisis uzzināja, ka ir tie kegels vingrinājumi, tagad pats mani pa dienu paskubina un motivē, lai tos taisu un par tiem neaizmirstu. Varbūt tieši motivācija no sava puiša tev palīdzētu ;) (protams tikai nesaki viņam ka tu neko nejūti kad mīlējaties) :D
13.06.2013 19:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits