Jaunas attiecības

 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Nesen uzsaku jaunas attiecības ar vīrieti, kurš bija jau pazīstams dažus gadus.
Un mani ļoti samulsināja viņa vēlme lai pamainu savus ieradumus.
Piemēram: 1. Pīpeju saltus. Parastas cigaretes ne, smaka nepatīk. Pats ļoti retu reizi uzsmeke, bet es regulāri un teica lai to nedaru uzreiz. Jautāju kāpēc tas tik svarīgi ja nesmird un mēs neplānojam bērnu, tur nebija tādi spēcīgi argumenti. Bet šo es vēl kaut ka saprotu, kaut arī pašai šķiet salti piedodama lieta.
BET samulsu es pie otra viņa ierosinājuma.
Vins vēlas lai nodarbojos ar sportu (man pašai ir citi hobiji), jo tad būšu tjipa enerģiskāka un labāk jutīšos utt. Sākuma es padomāju, ka vins vēlas lai uzlaboju savu formu, bet tas it ka neiet kopā ar to, ka vins teica, ka viņam patīk mans augums. Kāds vēl viņam ieguvums ja nodarbošos ar sportu kuru tāpat nevaram kopā darīt (tieši to konkrēto veidu ko ieteica man) es nevaru iedomāties.
Man neviens vīrietis neko nav jautājis vai devis mājienu, ka vēlētos lai ko mainu ieradumos, pie tam tik ātri, ka jutos samulsusi. Pirmajā brīdi domaju, ka ir ok, jo šis jau tas labas lietas, bet ilgāk padomājot tomēr neomulīgi, jo tāda sajūta, ka grib lai mainos kas nozīme, ka nenovērtē to kāda esmu jau tagad.
Ka jūs justos par to?
Nevajag filosofēt par to vai salti ir pieciešami vai nav, bet drīzāk ka justos ja tādi ierosinājumi ko uzlabot sevi tiktu jums doti.
16.08.2022 14:52 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Īpaši jau laiks nav pat pagājis. Tas nav pēc vairākiem gadiem laulība pamotivēt viens otru, bet praktiski uzreiz kaut ko sāk gribēt no manis :D ne, pa tik īsu laiku neviens kg toc nav nācis klāt, svars īpaši nemainās pēdējos gados
16.08.2022 16:29 |
 
Reitings 149
Reģ: 16.01.2018
Renaate301 @ 16.08.2022 15:43
Man nav nekas godīgi jāatbild, vins izvēlējās mani tādu kāda biju, ne pēc manas iniciatīvas.

Tātad perfekta figūra tev nav, bet viņš taktiski norādīja, ka labprāt redzētu tevi labākā formā.
Iedomājies, kā tu reaģētu, ja viņš teiktu, ka esi par apaļīgu un tev vajag sportu. Uzmesta lūpa, asaras pa gaisu gan jau. Standartā.
Viņš pasaka, kas sakāms - patīk, skaista, bet tomēr mēģina tevi pamotivēt kaut ko mainīt. Es teiktu, ka ļoti gudrs un taktisks vīrietis.
Tas, ka iepazinās ar tevi šādu, nenozīmē, ka vizuāli tu nepatiktu labāk tievāka. Ja ir forša personība, tauki nav baigais šķērslis. Tas ir labojams, bet ja būtu riebekle un pēc sejas nesimpātiska - tas būtu sliktākais scenārijs, jo maz iespējamība to mainīt. Toties tauki - te ir un te nav.
Vai nu ņem vērā, vai pasaki savu viedokli par sportošanu un smēķēšanu.
16.08.2022 16:43 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Renaate301 @ 16.08.2022 15:43
Man nav nekas godīgi jāatbild, vins izvēlējās mani tādu kāda biju, ne pēc manas iniciatīvas.

Ak šīs nabaga aizskartās mūsdienu dvēselītes.
Pilnīgi normāla čaļa rīcība, ja tas ir ieteikuma / motivējošā formā.
Kas tas par stulbu uzskatu, ja mani izvēlējās, tātad 100% neko nekad vairs nemainīšu. Tāpat kā nav perfektu mašīnu ko izvēlēties (viena patīk vizuāli, bet jauda pa mazu, otra nepraktiska, bet super izturīga, trešai vēl kaut kas, bet tas, ka esmu to izvēlējies, nenozīmē, ka nav tajā lietas ko negribētos labākas), tā nav arī perfektu cilvēku, varbūt paņēmi viņu ar raksturu, kas viņam ļoti patīk, bet vizuāli varbūt šķiet, ka ir jau ok, tikai nedaudz kaut kur jāpiestrādā.
Par saltiņiem es arī negribētu, lai mana meitene ikdienā kūp kā skurstenis un man uztrauktu viņas veselība, kuru viņa speciāli bojā. Nav tur nekas labs, pats arī pusgadu biju uzsēdies uz tiem, sprtojot reāli varēja just, ka plauša “aizkakāta” ciet.
16.08.2022 16:48 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Ka es reaģētu? Neturpinātu attiecības. Normāli.
Bet arī tagad zem jautājuma zīmes, jo nepieņemšu, ka kāds diktē man ko vajag uzlabot vēl tā kārtīgi neiepazīstot mani
16.08.2022 17:00 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Aleksandr, viss saprotams par to saltu, brīva izvēle, tad varbūt neizvēlies smēķētāju? Vai arī vismaz iepazīsti tuvāk to cilvēku pirms sāc prezentēt savu uzlabošanas plānu? Pati vēl neko neesmu no viņa prasijusi, nav bijusi doma, ka man ir tiesības kaut ko prasīt lai maina lai man izpatiktu.
16.08.2022 17:02 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ka es reaģētu? Neturpinātu attiecības. Normāli.
Bet arī tagad zem jautājuma zīmes, jo nepieņemšu, ka kāds diktē man ko vajag uzlabot vēl tā kārtīgi neiepazīstot mani

http://www.dzd.lv/mekle-majas/dzivnieks/
16.08.2022 17:03 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
GG, kad Tev būs meitene, vienalga resna vai slaida tad parunāsim, ok? :D
16.08.2022 17:07 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Renaate301 @ 16.08.2022 17:02
Aleksandr, viss saprotams par to saltu, brīva izvēle, tad varbūt neizvēlies smēķētāju? Vai arī vismaz iepazīsti tuvāk to cilvēku pirms sāc prezentēt savu uzlabošanas plānu? Pati vēl neko neesmu no viņa prasijusi, nav bijusi doma, ka man ir tiesības kaut ko prasīt lai maina lai man izpatiktu.

Ar šitādu attieksmi, diezgan droši, ka beigās paliksi vecmeitās.
Reizēm tomēr der no malas uz sevi palūkoties kritiskāk.
Tie ko tu uzskati par “uzlabojumiem” ir tevis pašas labā, tas nav tā, ka, ja tu vispār piemēram nedzertu bet džeks tagad liktu tev katru otro dienu kost, pārmetot, ka esi baigi pareizā, jo tu nedzer, līdz ar to gremdējot tavu veselību. Tad gan būtu jāšaubās par čaļa patiesajiem nolūkiem.
16.08.2022 17:15 |
 
Reitings 89
Reģ: 07.05.2021
Ja Tev šī situācija liek iespringt, pavēro tālāk, kā Tavs jaunais draugs izturēsies turpmāk. Ļoti iespējams, ka nekas slikts aiz šīm frāzēm nestāv. Cita lieta, ka bieži vien ir nācies saskarties ar šāda veida psiholoģisko vardarbību no partnera puses ("tev jānomet /jāuzņem svars, uz turieni neej, ar šito ne komunicē" utt), kad sākumā tika izteiktas visai nevainīgas frāzes
16.08.2022 17:17 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Aleksandr, par manu statusu nesatraucies. Man šī situācija ir jauna, kaut ka līdz šim neviens nav nācis klajā ar uzlabošanas plānu. Varbūt man arī nākt klajā ar līdzvērtīgu uzlabošanas plānu un patirgosimies, es tev, Tu man līmeni? Kaut ka dīvaini, ka jāmainās ir tikai man :D tas ir labas lietas, bet tie ir pietiekami nozīmīgi lēmumi kurus nevar uzstiept nesen iepazītai dāmai, tādiem ir jānāk no paša. Ja man savs augums patīk, ja mani hobiji ir savādāki, tad kāpēc man mest pie malas to un veltīt laiku un enerģiju otra vēlmju izdabāšanai? Lai meklē dāmu kas atbilst viņa prioritātēm.
16.08.2022 17:21 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Nu man tagad galvenā doma ir kā nokomunicēt to visu. Jo liekas par agru risināt kaut kādas lietas
16.08.2022 17:25 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
Jāskatās vai ej sportot , beidz smēķēt turpināsies vēl saraksts, ko mainīt. Lai nav variants nepatīk Tava draudzene, nepatīk Tavs darbs. Nomaini visu uz to, kas man patīk.
16.08.2022 17:26 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Ja es izdarīšu visu ko grib, tad logiski redzot, ka izpildu radīsies vēlme vēl prasīt, jo taču redz, ka to arī izdaru
16.08.2022 17:31 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Renaate301 @ 16.08.2022 17:21
Aleksandr, par manu statusu nesatraucies. Man šī situācija ir jauna, kaut ka līdz šim neviens nav nācis klajā ar uzlabošanas plānu. Varbūt man arī nākt klajā ar līdzvērtīgu uzlabošanas plānu un patirgosimies, es tev, Tu man līmeni? Kaut ka dīvaini, ka jāmainās ir tikai man :D tas ir labas lietas, bet tie ir pietiekami nozīmīgi lēmumi kurus nevar uzstiept nesen iepazītai dāmai, tādiem ir jānāk no paša. Ja man savs augums patīk, ja mani hobiji ir savādāki, tad kāpēc man mest pie malas to un veltīt laiku un enerģiju otra vēlmju izdabāšanai? Lai meklē dāmu kas atbilst viņa prioritātēm.

Nekur neteicu, ka jāmainās tikai tev, bet nav saprotams tavs lielais sašutums par tik maznozīmīgām lietām, ja šo uztver kā baigo apvainojumu, tad attiecības priekš tevis kā tādas būs baigās auzas tikko būs jārisina tiešām nopietni jautājumi.
Kaut par tiem pašiem saltiņiem, es pat būtu gribējis, lai kāds vairāk ik pa laikam par tiem mani būtu patirdījis, būtu lielāka motivācija no tiem ātrāk tikt nost. Un man pat prātā neienāktu par to celt traci, tieši otrādi, novērtētu, ka otram tas rūp.
16.08.2022 17:34 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Es uzskatu, ka attiecību sākums domāts tam lai to izbaudītu un iepazītu otru cilvēku. Ne prieks problēmu risināšanas, piestrādāšanas un vēlmes mainīt otru. Tāpēc jā, man ir šoks.
16.08.2022 17:40 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Renaate301 @ 16.08.2022 17:25
Nu man tagad galvenā doma ir kā nokomunicēt to visu. Jo liekas par agru risināt kaut kādas lietas

Pasaki,ka novērtē viņa rūpes par Tevi un padomāsi par viņa ieteikumiem.
Vēro,kā viņš tālāk uzvedas.
16.08.2022 17:46 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
A kā viņam tālāk izturēties? Domaju, ka piecietis un nepresēs, bet vai man vajag kādu kas nevis priecājas par to kāda esmu, bet piecieš?
16.08.2022 17:47 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Labi, labi, skaidra tava nostāja. Tad teikšu nevis kā ir, bet gan to ko gribi dzirdēt un kādēļ taisīji šo diskusiju.
Džeks ritīgs cūka, kā viņš vispār var iedomāties tevi mēģināt mainīt, tu esi tāda kāda esi un viss. Ja jau viņš tevi izvēlējās, tad jābūt 100% ar tevi pilnībā un visā apmierinātam, kā viņš uzdrošinās vispār ko vēl iebilst, būtu labāk par sevi domājis.
Pamet viņu un miers. Atstāj kādai citai, varbūt tā ar viņu būs laimīga.
16.08.2022 17:47 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Aleksandrs @ 16.08.2022 16:48

Ak šīs nabaga aizskartās mūsdienu dvēselītes.
Pilnīgi normāla čaļa rīcība, ja tas ir ieteikuma / motivējošā formā.
Kas tas par stulbu uzskatu, ja mani izvēlējās, tātad 100% neko nekad vairs nemainīšu. Tāpat kā nav perfektu mašīnu ko izvēlēties (viena patīk vizuāli, bet jauda pa mazu, otra nepraktiska, bet super izturīga, trešai vēl kaut kas, bet tas, ka esmu to izvēlējies, nenozīmē, ka nav tajā lietas ko negribētos labākas), tā nav arī perfektu cilvēku, varbūt paņēmi viņu ar raksturu, kas viņam ļoti patīk, bet vizuāli varbūt šķiet, ka ir jau ok, tikai nedaudz kaut kur jāpiestrādā.
Par saltiņiem es arī negribētu, lai mana meitene ikdienā kūp kā skurstenis un man uztrauktu viņas veselība, kuru viņa speciāli bojā. Nav tur nekas labs, pats arī pusgadu biju uzsēdies uz tiem, sprtojot reāli varēja just, ka plauša “aizkakāta” ciet.

Piekrītu!
Man arī šķiet bērnišķīgi aizvainoties, ja otrs iekomentē kaut ko, kas pašam nepatīk.
Protams, ir dzirdēts, ka vīrietis brutāli močī sievieti, ka sievietei tas un šitas, bet tad man šķiet viņš ir asshole un no tāda jāšķiras pie pirmās izdevības. Bet šis neizklausās tas gadījums.
Konkrēti par sportu un salt atmešanu piekrītu 100%. Mīļā meitene, smēķēt NAV stilīgi un forši! Smēķēt ir tizli, nelietderīgi, neveselīgi, smirdīgi, dārgi un lieki. Un sportot IR veselīgi (tajā skaitā mentālajai veselībai par labu), aizraujoši, stilīgi. Pie tam iemācoties kko jaunu paši paliekam jaunāki, paplašinām redzesloku un draugu/paziņu loku, paši kļūstam aizraujošāki.
Bet Tu, protams, vari ēst bulkas, kurīt saltu, skrollēt instagramu un pukoties par sava jaunā drauga aizrādījumiem. Tava izvēle ;)
16.08.2022 17:48 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Es nesaku, ka vins ir cūka. Bet varbūt neesmu viņam tā īstā meitene kas patiktu.
16.08.2022 17:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits