Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jaunas attiecības

 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Nesen uzsaku jaunas attiecības ar vīrieti, kurš bija jau pazīstams dažus gadus.
Un mani ļoti samulsināja viņa vēlme lai pamainu savus ieradumus.
Piemēram: 1. Pīpeju saltus. Parastas cigaretes ne, smaka nepatīk. Pats ļoti retu reizi uzsmeke, bet es regulāri un teica lai to nedaru uzreiz. Jautāju kāpēc tas tik svarīgi ja nesmird un mēs neplānojam bērnu, tur nebija tādi spēcīgi argumenti. Bet šo es vēl kaut ka saprotu, kaut arī pašai šķiet salti piedodama lieta.
BET samulsu es pie otra viņa ierosinājuma.
Vins vēlas lai nodarbojos ar sportu (man pašai ir citi hobiji), jo tad būšu tjipa enerģiskāka un labāk jutīšos utt. Sākuma es padomāju, ka vins vēlas lai uzlaboju savu formu, bet tas it ka neiet kopā ar to, ka vins teica, ka viņam patīk mans augums. Kāds vēl viņam ieguvums ja nodarbošos ar sportu kuru tāpat nevaram kopā darīt (tieši to konkrēto veidu ko ieteica man) es nevaru iedomāties.
Man neviens vīrietis neko nav jautājis vai devis mājienu, ka vēlētos lai ko mainu ieradumos, pie tam tik ātri, ka jutos samulsusi. Pirmajā brīdi domaju, ka ir ok, jo šis jau tas labas lietas, bet ilgāk padomājot tomēr neomulīgi, jo tāda sajūta, ka grib lai mainos kas nozīme, ka nenovērtē to kāda esmu jau tagad.
Ka jūs justos par to?
Nevajag filosofēt par to vai salti ir pieciešami vai nav, bet drīzāk ka justos ja tādi ierosinājumi ko uzlabot sevi tiktu jums doti.
16.08.2022 14:52 |
 
10 gadi
Reitings 2655
Reģ: 29.01.2009
Danuta @ 19.08.2022 14:46
Cik Tev augums un svars? Varbūt esi noēdusies, tikai pati domā, ka esi baigā smukule. :D

Nu un?
Ja cilvēks jūtas labi kā viņam ir, kādas tiesības kaut kādam 3 nedēļu boifriendam tagad sākt regulēt?
Autorei - gan jau pēc pāris nedēļām Tu arī ģērbties nepratīsi, pēc mēneša Tavas visas draudzenes būs tizlas, ar kurām tikties nedrīkst, un pēc diviem - naudu nepratīsi tērēt. Savu nopelnīto. Vajadzēs atskaitīties.
(Tēls nav izdomāts, bet reāli dzīvē redzēts).
21.08.2022 02:03 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Vins pats tiešām sporto, ir muskuli, bet arī vēderiņš, bet par apaļīgu arī nevar gluži nosaukt. Retu reizi arī uzpipe. Traucē salti, jo sievietēm to nevajadzētu darīt. Par to vai samuldejis rit beidzot būs tā zvaigžņu stunda kad uzzināšu. bet diez vai te atskaitīsos, par daudz negāciju :)
19.08.2022 16:22 |
 
Reitings 7380
Reģ: 09.09.2021
Cik Tev augums un svars? Varbūt esi noēdusies, tikai pati domā, ka esi baigā smukule. :D
19.08.2022 14:46 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Renaate301 @ 17.08.2022 17:10
Vot ko nozīme pārāk saasināti uztver, ka būtu jāmaina? Es labi zinu cik smagi ir atmest un es labi zinu, ka vienīgie divi brīvie vakari kas man ir savam mīļākajam hobijam turpmāk tad aizies sporta veidam kuru darīšu viena pati. Nu kas te nav skaidrs? :D

Vai vīrietis spiež iet sportot?
Vai uzstāda Tev ultimātu?
Tu taču vari atteikties sportot, mierīgi pasakot kas un kā,Tev ir brīva izvēle to darīt vai nē un viss.
17.08.2022 18:20 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Renaate301 @ 17.08.2022 17:29
Eksperte izlasi manus komentārus pirms raksti.
Bet tā pa lielam viss kārtība, daži cilvēki saprata par ko runāju, daži ne. Tie kuri saprata tiem jau vairs nav pacietības skaidrot to visu. Tiem kuriem patīk citus kritizēt, tiem ka redzu tēma neapnīk. Ja kāds tiek noniecināts tad tas noteikti nav mans draugs :D bet visu saprotu, parasti jau novērots, ka diskusiju autori tiek nolikti. Vismaz jums bija par ko diskutēt, pateicību nevajag:)

Paldies par lielo iespēju.
Ar nepacietību gaidīšu nākamo tēmu. 🙂
17.08.2022 17:33 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Eksperte izlasi manus komentārus pirms raksti.
Bet tā pa lielam viss kārtība, daži cilvēki saprata par ko runāju, daži ne. Tie kuri saprata tiem jau vairs nav pacietības skaidrot to visu. Tiem kuriem patīk citus kritizēt, tiem ka redzu tēma neapnīk. Ja kāds tiek noniecināts tad tas noteikti nav mans draugs :D bet visu saprotu, parasti jau novērots, ka diskusiju autori tiek nolikti. Vismaz jums bija par ko diskutēt, pateicību nevajag:)
17.08.2022 17:29 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Annija35 @ 17.08.2022 16:27

Pēc autores komentāriem ļoti redzams,ka vīrieša rīcība ir traki aizvainojusi un,iespējams,tiešām vīrieša teiktais ir pārprasts vai ne tā saprasts.
Ja autore uzskata,ka viņai viss ir ok,ir apmierināta ar sevi,viss kārtībā,veselīgs pašvērtējums ir labi.
Un vīrietis taču nespiež iet sportot,vnk var pateikt,ka šobrīd nav tas aktuāli,ka ar dejošanu pietiekami ir fiziskā aktivitāte.

Nu bet tieši tā. Tāpēc ir jāmeklē nevis kapēc viņš viņai to pateica bet gan tas, kapēc viņu tas aizvainoja? Jo ja jau pati sev patīk, tad kapēc tāda drāma? Man domāt, ka patiesībā par sevi ir kādi kompleksi. Un kā jau teicu, ja negrib tos mainīt, tas ir ok. Bet tad arī nevajag otru noniecināt, ja ierosina. Un jēga no šīs diskusijas viņu attiecībās arī nebūs. Kapēc? Jo es varu derēt, ka rezultātā viņi nevis normāli izrunāsies, bet sāks viņam kačāt kā atriebību visādas aktivitātes, lai gan tas būs nevajadzīgi. Neviens autorei ar nazi pie rīkles nav teicis, ka jāiet sportot, ja nē būs beigas, bet te raksta par savām divām brīvdienām, kas aizies sportojot. Viņi pat to nav izrunājuši savā starpā.
Man arī liekas ka te no mušas zilonis.
17.08.2022 17:24 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Vot ko nozīme pārāk saasināti uztver, ka būtu jāmaina? Es labi zinu cik smagi ir atmest un es labi zinu, ka vienīgie divi brīvie vakari kas man ir savam mīļākajam hobijam turpmāk tad aizies sporta veidam kuru darīšu viena pati. Nu kas te nav skaidrs? :D
17.08.2022 17:10 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Renaate301 @ 17.08.2022 16:32
Es arī pateikšu, ka esmu apmierināta un ar dejošanu pietiek, bet viņa vēlēšanas lai sportoju paliek tad karājoties gaisā. Diez vai vins to prasītu attiecību sākuma ja tas nav svarīgi. Tāpēc tas paliek neatrisināts
Mani tas ir aizvainojis, logiski, jo diezgan daudz būtu jāmaina sevi un savs dzīvesveids lai vins būtu apmierināts, kaut arī pati to nevēlos. Un arī tāpēc, ka es pati tā neteiktu un nedarītu.

Attiecības jebkurā gadījumā ieviesīs izmaiņas šī brīža dzīvesveidā,bet nav jāmaina viss,lai otram izdabātu.
Divi cilvēki runā un meklē kopīgi risinājumus,uzklausa viens otra ieteikumus,ko un kā mainīt var,lai būtu labi kopā.
Tu pārāk saasināti uztver,ka Tev nu tagad būs viss jāmaina,lai tik vīrietis būtu apmierināts.
17.08.2022 17:07 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Kāpēc ar sportu citādi? Jo vins nevarēja skaidri atbildēt prieks kam man no to piedāvāt. Un ja doma par ieguvumu no nodarbošanās ar sportu tad ieguvums no tā ir labāka figūra. Logiski. Un iespējams, varētu to mierīgāk uztvert ja pirms tam nebūtu uzreiz prasīts atmest. Bet tas arī nav risinājums spiest uz to, bet katra paša lēmums, to nevar tā vienkārši par prieku izdarīt ja ir atkarība. Manas acis tie ir tādi lieli projekti nevis vienkārši grāmatu izlasīt. Tas reāli nozīmētu diezgan būtiski izmainīt sevi un savu dzīvi, atstāt novārtā savu hobiju. Tas sporta veids nav nekas tāds ko mēs kopā varētu darīt. Tas, ka es sevi uzskatu par labāku ka citi, esmu resna, neesmu skaista utt., tas jau ir plikas fantāzijas no komentētāju puses kuriem neesmu zināma
17.08.2022 17:05 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
.Eksperte. @ 17.08.2022 15:40
Varbūt vienkārši ir jānolaižas no mākoņiem un jābeidz sevi uzskatīt par labāku nekā citi un princesi, kuru reti kurš ir pelnijis, kur nu vēl kāds, kurš pasaka kādu ierosinājumu tavā virzienā, nevis glauda pa spalvai un aptekalē kā princesi? Visi ieteikumi ir slikti, komentāri no vīriešu puses tev ir bezjēdzīgi jo neviens normāls vīrietis taču nesēdēs sieviešu forumā, pati sev liecies gudrākā un foršākā. Tad ko mums te vairs ieteikt? Pati labāk zini ko darīt, kā justies un kā jābūt.

Precīzi.
Autore, ieteiktu padomāt bez emocijām un aizvainojuma. Ne visi viedokļi, kuri neglauda pa spalvai, ir nevērtīgi.
Visas diskusijas garumā ir sajūta, ka no mušas ir uzpūsts pamatīgs zilonis.
Tikpat labi vīrietis varēja pateikt, ka, piemēram, "Šī grāmata ir interesanta, ņem izlasi." Vai tu arī būtu aizvainota un domātu, ka viņš tevi uzskata par stulbu? Diez vai. Viņš visticamāk vienkārši gribētu, lai tu pievērsies interesantai lietai. Kāpēc lai ar sportu būtu citādi?
17.08.2022 16:56 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Es arī pateikšu, ka esmu apmierināta un ar dejošanu pietiek, bet viņa vēlēšanas lai sportoju paliek tad karājoties gaisā. Diez vai vins to prasītu attiecību sākuma ja tas nav svarīgi. Tāpēc tas paliek neatrisināts
Mani tas ir aizvainojis, logiski, jo diezgan daudz būtu jāmaina sevi un savs dzīvesveids lai vins būtu apmierināts, kaut arī pati to nevēlos. Un arī tāpēc, ka es pati tā neteiktu un nedarītu.
17.08.2022 16:32 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
.Eksperte. @ 17.08.2022 15:40
Varbūt vienkārši ir jānolaižas no mākoņiem un jābeidz sevi uzskatīt par labāku nekā citi un princesi, kuru reti kurš ir pelnijis, kur nu vēl kāds, kurš pasaka kādu ierosinājumu tavā virzienā, nevis glauda pa spalvai un aptekalē kā princesi? Visi ieteikumi ir slikti, komentāri no vīriešu puses tev ir bezjēdzīgi jo neviens normāls vīrietis taču nesēdēs sieviešu forumā, pati sev liecies gudrākā un foršākā. Tad ko mums te vairs ieteikt? Pati labāk zini ko darīt, kā justies un kā jābūt.

Pēc autores komentāriem ļoti redzams,ka vīrieša rīcība ir traki aizvainojusi un,iespējams,tiešām vīrieša teiktais ir pārprasts vai ne tā saprasts.
Ja autore uzskata,ka viņai viss ir ok,ir apmierināta ar sevi,viss kārtībā,veselīgs pašvērtējums ir labi.
Un vīrietis taču nespiež iet sportot,vnk var pateikt,ka šobrīd nav tas aktuāli,ka ar dejošanu pietiekami ir fiziskā aktivitāte.
17.08.2022 16:27 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Aleksandrs @ 17.08.2022 15:06

Man drīzāk bažas radītu kas cits. 39 gados 2 h čatojot, “piedāvāt būt kopā” ir maigi izsakoties dīvaini. Ja būtu kādi 16 - 20 gadi vēl varētu saprast, bet šajā vecumā tas tomēr notiek citādāk. Un tikpat dīvaini ir tas, ka tu uz to parakstījies.
Vairāk izklausās, ka jūs vienkārši esat kopā, jo nav īsti citu variantu ko varat dabūt, tāpēc esat tikai, lai kāds jums būtu, nevis tāpēc, ka ļoti viens otram patiktu.

Ekzeklī! Šis ir tas, ko es viņai teicu vienā no saviem komentāriem un uz jautājumu par vecumu man atbildēja, lai nomierinos, viņa pati zinot labāk kas ir un kas nav. 😀
17.08.2022 15:42 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Varbūt vienkārši ir jānolaižas no mākoņiem un jābeidz sevi uzskatīt par labāku nekā citi un princesi, kuru reti kurš ir pelnijis, kur nu vēl kāds, kurš pasaka kādu ierosinājumu tavā virzienā, nevis glauda pa spalvai un aptekalē kā princesi? Visi ieteikumi ir slikti, komentāri no vīriešu puses tev ir bezjēdzīgi jo neviens normāls vīrietis taču nesēdēs sieviešu forumā, pati sev liecies gudrākā un foršākā. Tad ko mums te vairs ieteikt? Pati labāk zini ko darīt, kā justies un kā jābūt.
17.08.2022 15:40 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Vairāk izklausās, ka jūs vienkārši esat kopā, jo nav īsti citu variantu ko varat dabūt, tāpēc esat tikai, lai kāds jums būtu, nevis tāpēc, ka ļoti viens otram patiktu.

Es sākumā domāju tieši tāpat, ka iemīlēšanās un fiziskās piesaistes attiecību sākumposms īsti nelīmējas kopā ar nepatiku par partnera ķermeni, bet laikam daudzi ir redzējuši, ka iemīlējies cilvēks rozā briļļu periodā runā par partnera nepievilcību, un man tikai pieredze dīvaina.
17.08.2022 15:36 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Tas vienkārši tā notika pēc abu sajutām, jo nebijām arī sveši tajā brīdi. Ja pirmo reizi viņu tad redzētu tad varbūt liktos jocīgi.
17.08.2022 15:18 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
GhostGG @ 17.08.2022 15:08
Kitija, kā tad tu nosauktu šo? :D
Ja tas nav pasniegts kā atriebība, jo nevar tak atstāt, ka man "princesei" kāds uzdrošinājās kaut ko ieteikt, tad es pat nezinu ko teikt.

Kā tā var būt atriebība, ja tas nav nekas slikts? Tu man nopērc saldējumu un es tev pēc tam arī - atriebība? ☺
17.08.2022 15:14 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Itkā ārpus tēmas, bet kā jūs 2h laikā izdomājāt būt “kopā” nevis vienkārši sākt iet uz randiņiem utml?
Tas nelikās dîvai no viņa puses to piedāvāt? Es tik tā rokos, vai tur pamatā nav vel kaut kas savāds, varbūt var savilkt kopā ar tiem viņa ieteikumiem
17.08.2022 15:12 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Vairāk izklausās, ka jūs vienkārši esat kopā, jo nav īsti citu nav variantu ko varat dabūt, tāpēc esat tikai, lai kāds jums būtu, nevis tāpēc, ka ļoti viens otram patiktu.

Es jau domāju, vai tiešām to kāds nepamanīs. Teciens par to, ka tāds tādu atrod varbūt nemaz nav no zila gaisa izņemts 🙃
17.08.2022 15:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits