Tinder/Badoo stāstiņi

 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Noteikti tamlīdzīgas tēmas ir bijušas, bet nu, man gribējās vēlreiz uztaisīt 😀. Padalāmies ar saviem stāstiņiem uz dzīves!
Es jau gadu esmu viena, un šobrīd grafiks ir tāds, ka esmu visu laiku aizņemta ar darbiem, plus, man ir tiešām baigais iekšējais bloks uz attiecībām, bet nu ko...atjaunoju profilu vienā no platformām, sāku rakstīties ar kaut kādu džeku(var teikt, pirmo, kas trāpījās 😀). Pēc nedēļas sarunājām satikties. Viņš atbrauca ar ričuku, ārā tieši bija ledus auksti 😀😀😀😀😀, mēs vnk divas stundas staigājām (es godīgi, jutos kā 15gadīga), riktīgi nosalām un ES(!!!) mums statjikā pirku kafijas, šim pat maks līdzi nebija.
Reāli tizli.
Tagad raksta katru dienu, bet es protams galīgi nesaprotu, kur tādas "attiecības" var virzīties 😀😀😀😀😀😀.
Lūdzu, pastāstiet kaut ko tādu, lai es nomierinos - ka ir arī trakāk.
P. S. Man šķiet, es nomiršu viena 😀.
08.04.2022 10:43 |
 
10 gadi
Reitings 221
Reģ: 11.03.2013
Man tāda sajūta ka vīriešu vienīgā vēlme ir nomirt vieniem aukstā gultā.
Man viens randiņš vilkās 2 minūtes max. Es teicu ka dzīvoju Pārdaugavā. Viņš izdomāja ka varētu aizket uz Ezīti miglā pie Alfas. Es itkā piekritu,bet biju jau dusmīga par to ka man sievietei jābrauc tāds gaisa gabals. Un vēl bija vecas bildes saliktas. Un es kā ieraudzīju viņu es viņam pateicu visu ko domāju. Un viņš saka,, Nu ta ko darisim a? Pagriezos un aizgāju.
23.04.2022 12:56 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
little-may @ 23.04.2022 09:12
Tās meitenes, kas satraucas, ka jau tuvu 30 vai vairāk un nav otra cilvēka-nesatraucieties. Es savu foršo vīrieti satiku savos 28. Pirms tam bija periods, ka šķita-oi, nevienu neatradīšu. Tad iepazinos ar bijušo, ar kuru (tagad saprotu) sagāju kopā jo biju ieciklējusies uz vārdiem "attiecības", "otrs cilvēks". Nesaskanēja mums nevienā brīdī-loģisks iznākums bija šķiršanās. Šobrīd gan esmu laimīga un mans vīrišķis ir spējis mani vairākas reizes atstāt ar muti vaļā. Būtu daudz ko rakstīt, bet nav tāda diskusija. Ieteikums visām, kas satraucās-pievērsieties citām lietām, nemeklējiet otru cilvēku itk izmisīgi-tad viņš arī nebūs. Kad būsiet happy ar savu ikdienu, sevi un nebūs īsti vajadzības uztraukties par attiecībām-uzradīsies īstais. Un vēl-mani pašu piemeklēja dzīves ironija. Pirms satiku savējo, biju vienmēr piekopusi principu "don't F*** the company vai-ar kolēģiem nē. Viņš arī. Un-ko domāji, ko ne-abi strādājam pretējos kabinetos...Dzīvei ir laba humora izjūta! :)

Ne 20g,ne 30g ne arī 40g vecumā nevajag satraukties,ka sieviete ir brīva.
Jābauda dzīve💃
23.04.2022 12:07 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Aldis ir 190+ cm, bet tā arī ir vienīgā viņa kvalitāte, turklāt tikai to sieviešu acīs, kurām tas ir svarīgi.

Aldis15 bija tas pats, kurš guļ arī ar vīriešiem, jo viņi ātrāk piekrīt seksam nekā sievietes?
23.04.2022 11:07 |
 
Moderators
Reitings 3692
Reģ: 13.11.2016
Fargo @ 23.04.2022 01:11

Alda portfolio - zems (burtiski - max 1,7m no zemes), plikpaurains pubertitātes turpinātais pumpainais wanna be krāniņš, kas ikdienā ir nespējīgs kartupelis un kompensējas savās "mamma mani nemīlēja" situācijās ar savu augstāko sasniegumu - droņīšanu tendenciozos sieviešu tēmām orientētos forumos, jo tas ir vienigais veids, kā saņemt vismaz kaut kādu uzmanību. Skumjākais, ka tas vienlakus iemieso tindera 85% :D

Aldis ir 190+ cm, bet tā arī ir vienīgā viņa kvalitāte, turklāt tikai to sieviešu acīs, kurām tas ir svarīgi.
Atceros, ka vienubrīd viņš te bija reģistrējies kā Nellija (?), un tēloja meiteni, kura Tinderī izvēlas 190+ vīriešus un nokniebjas ar viņiem. Centās celt savas akcijas.
23.04.2022 10:58 |
 
Reitings 24
Reģ: 11.11.2013
Tās meitenes, kas satraucas, ka jau tuvu 30 vai vairāk un nav otra cilvēka-nesatraucieties. Es savu foršo vīrieti satiku savos 28. Pirms tam bija periods, ka šķita-oi, nevienu neatradīšu. Tad iepazinos ar bijušo, ar kuru (tagad saprotu) sagāju kopā jo biju ieciklējusies uz vārdiem "attiecības", "otrs cilvēks". Nesaskanēja mums nevienā brīdī-loģisks iznākums bija šķiršanās. Šobrīd gan esmu laimīga un mans vīrišķis ir spējis mani vairākas reizes atstāt ar muti vaļā. Būtu daudz ko rakstīt, bet nav tāda diskusija. Ieteikums visām, kas satraucās-pievērsieties citām lietām, nemeklējiet otru cilvēku itk izmisīgi-tad viņš arī nebūs. Kad būsiet happy ar savu ikdienu, sevi un nebūs īsti vajadzības uztraukties par attiecībām-uzradīsies īstais. Un vēl-mani pašu piemeklēja dzīves ironija. Pirms satiku savējo, biju vienmēr piekopusi principu "don't F*** the company vai-ar kolēģiem nē. Viņš arī. Un-ko domāji, ko ne-abi strādājam pretējos kabinetos...Dzīvei ir laba humora izjūta! :)
23.04.2022 09:12 |
 
Reitings 8
Reģ: 02.02.2022
Aldis15 @ 20.04.2022 22:04
Bet kad es ieminējos ka piķis nebūs daudz, uzreiz meitenes sāk čīkstēt... "kas tad tas par veci" "kurai tāds vajadzīgs" "nav karjera/ambīcijas/nauda = lupata"

Alda portfolio - zems (burtiski - max 1,7m no zemes), plikpaurains pubertitātes turpinātais pumpainais wanna be krāniņš, kas ikdienā ir nespējīgs kartupelis un kompensējas savās "mamma mani nemīlēja" situācijās ar savu augstāko sasniegumu - droņīšanu tendenciozos sieviešu tēmām orientētos forumos, jo tas ir vienigais veids, kā saņemt vismaz kaut kādu uzmanību. Skumjākais, ka tas vienlakus iemieso tindera 85% :D
23.04.2022 01:11 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Tad pedejais randins un tad gan sapratu - vairs nekad. Man patik lielaki viriesi par sevi, ne resni, bet plecigi, var but riepina, jopati neesmu ideala, bet lai ir pleci, gars, nav tievais tips. Satiekamies un preti man tievs un garss, neisto bildi ielicis tinderi.
22.04.2022 22:55 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Bija ari virietis ar mentalajam problemam, nesavaldiba, kliegsana uz mani. Ar to satikamies 5 -6 reizes, bet sapratu, ka man nav vajadizgs blakus nenormalais virietis, kurs jau 3.reize uzkliedz, jo esot mani jagaida (kaveju randinu).
22.04.2022 22:53 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Pagajuso vasar es daudz staikos Tinder, bet jo vairak tikos, jo vairak sapratu, ka labak but vienai.
Satikos ar virieti, bijam jurmala pastaiga, randina beigas kapju ieksa sava masina vins man pasniedz ziedus ar tekstu - tu smuka, tapec tas tev. es jataju, ja butu nesmuka, ko tad? Tad rit uzdavinatu citai.
22.04.2022 22:52 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Samachoju ari ar arzemnieku, pateisiba nemekleju arzemniekus, bet nezinu ka un ko. Apmainijamies ar instagram, sekojam viens otram, vins ari stradaja Latvijas IT uznemuma un daudz celoja. Ka beigas izradijas daudza celosana bija lidojumi uz majam pie sievas un 2 meitam.
22.04.2022 22:50 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Esmu satikusi foršu viirieti Tinderi. Labs darbs, skirtenis un izskatijas sakarigs teevs. Daudz celjo, sportisks, alkoholu nelieto, bet.... nebija ta dzirksts. Tagad vins saticis jaunu sievieti, ar kuru veido attiecibas, jau bija celojuma un novelu vinjiem veiksmi.
Tad bija viens agresivais. Neteicu, kur dzivoju, tad saka sutit rupjas zinas krievu valoda. Atmačoju un vins mani kaut kada mistiska veida atrada Facebook, tur terorizeja, beigas teica, ka es tada pati suchka ka visas parejas Tinderi
22.04.2022 22:49 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Man viens meksikānis vienkārši atsūtīja kaut kādu recepti 😆
22.04.2022 21:13 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
DaigaTaiga @ 22.04.2022 19:34

Kā tad sievietes apprecas ar tiem no Tinder, ja jau visiem vīriešiem tur mērķis esot tikai izklaide? Pistoli pie deniņiem pieliek? ?
Izšķiro/atsijā :D
Tā kā es atsijāju nopietnās ģimenes būvētājas.
22.04.2022 20:25 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Jacqueline @ 22.04.2022 18:45

Sofija ļoti pareizi aprakstīja kā vienkārši atsijāt ne-potenciālos vīriešu pāstāvjus, bet kā saka, tāds tādu atrod, tā kā nedomāju, ka problēma bija vīriešos, kaut kāds jau iemesls bija kādēļ samatchoji ar šiem cilvēkiem.

Pēc pāris bildēm jau nevienmēr var saprast,kāds ir vīrietis.
Pēc pirmās vēstules jau top skaidrs kas par tipu 😁
22.04.2022 19:43 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Žēl ka abiem dzimumiem nesakrīt prioritātes - attiecībā uz to ko meklē Tinderī
Caļi grib sex
Meitenēm nopietnās attiecības

Kā tad sievietes apprecas ar tiem no Tinder, ja jau visiem vīriešiem tur mērķis esot tikai izklaide? Pistoli pie deniņiem pieliek? 🤦
22.04.2022 19:34 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Žēl ka abiem dzimumiem nesakrīt prioritātes - attiecībā uz to ko meklē Tinderī :D
Caļi grib sex
Meitenēm nopietnās attiecības
Tad mēs šķirojam viens otru :D
22.04.2022 19:08 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Annija35 @ 22.04.2022 18:29

Pirms 2g Tinder lietoju,tur vēl joprojām bija dažādi dīvaiņi un daudz arī to,kas meklē vienas nakts sakarus,arī aizņemti vīrieši. Pat pazīstamus manīju tur.
Daudz enerģijas un laiku prasa tā atsijāšana,man apnika ?
Nāca arī vēstules ar sex bildēm no vīriešiem ?

Sofija ļoti pareizi aprakstīja kā vienkārši atsijāt ne-potenciālos vīriešu pāstāvjus, bet kā saka, tāds tādu atrod, tā kā nedomāju, ka problēma bija vīriešos, kaut kāds jau iemesls bija kādēļ samatchoji ar šiem cilvēkiem.
22.04.2022 18:45 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Sofija123 @ 22.04.2022 14:22
Nu mana Tinder pieredze ir veiksmīgi laba, jo ar pirmo mēģinājumu viss ir beigās sanācis ļoti labi - esam precējušies un ar bērnu. Bet tas bija pirms 7 gadiem, nezinu kādi cilvēki tagad Tinder apgrozās. Tajā laikā bija, protams, standarta tipi - tie kuri meklē tikai vienai naktij, tad visādi dīvaiņi un arī pa kādam adekvātam tipam. Atceros, ka atsijāju diezgan vienkārši - ja nemācēja normāli literāri, gramatiski pareizi un saturiski veidot saraksti, tad vispār nemaz nepievērsu uzmanību tādām ziņām, jo tas, diemžēl, daudz izsaka par cilvēka intelekta līmeni. Otrs faktors bija profilos esošās bildes - pārāk “saldos” un pēc skata spriežot narcisus arī swipe left (vai otrādi, neatceros uz kuru pusi bija noraidīt ?). Bet šis ir gaumes jautājums, man vienkārši ir svarīgi ne tikai smuka seja, bet arī kas galvā darās. ?

Pirms 2g Tinder lietoju,tur vēl joprojām bija dažādi dīvaiņi un daudz arī to,kas meklē vienas nakts sakarus,arī aizņemti vīrieši. Pat pazīstamus manīju tur.
Daudz enerģijas un laiku prasa tā atsijāšana,man apnika 😁
Nāca arī vēstules ar sex bildēm no vīriešiem 🤦
22.04.2022 18:29 |
 
Moderators
Reitings 3692
Reģ: 13.11.2016
Manuprāt, dažas no mums te pārāk daudz laika tērē, diskutējot ar vienu otru trolli.
22.04.2022 17:49 |
 
Moderators
Reitings 3692
Reģ: 13.11.2016
Sofija123 @ 22.04.2022 14:22
Nu mana Tinder pieredze ir veiksmīgi laba, jo ar pirmo mēģinājumu viss ir beigās sanācis ļoti labi - esam precējušies un ar bērnu. Bet tas bija pirms 7 gadiem, nezinu kādi cilvēki tagad Tinder apgrozās. Tajā laikā bija, protams, standarta tipi - tie kuri meklē tikai vienai naktij, tad visādi dīvaiņi un arī pa kādam adekvātam tipam. Atceros, ka atsijāju diezgan vienkārši - ja nemācēja normāli literāri, gramatiski pareizi un saturiski veidot saraksti, tad vispār nemaz nepievērsu uzmanību tādām ziņām, jo tas, diemžēl, daudz izsaka par cilvēka intelekta līmeni. Otrs faktors bija profilos esošās bildes - pārāk “saldos” un pēc skata spriežot narcisus arī swipe left (vai otrādi, neatceros uz kuru pusi bija noraidīt ?). Bet šis ir gaumes jautājums, man vienkārši ir svarīgi ne tikai smuka seja, bet arī kas galvā darās. ?

Tas ir tas, par ko es iepriekš rakstīju, un ko manas draudzenes ar aktīvu un veiksmīgu Tinder pieredzi atzina par labāko kvalitatīvo kritēriju vīriešiem, ar kuriem randiņot - sakarīgi teksti, bez būtiskām kļūdām latviešu valodā gan profilā, gan sarakstē.
Turpretī te vienam trollim, kā saprotu, vienīgā kvalitāte ir augums virs 190 cm...
Starp citu, draudzeņu viedoklis ir, ka, ja kādai primārais kritērijs vīrieša izvēlē ir augums vismaz 190 cm, vai pat 185 cm, tad būtiski samazinās pieejamo kvalitatīvo eksemplāru skaits, un šis ir ļoti neveiksmīgs primārais kritērijs.
22.04.2022 17:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits