Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tinder/Badoo stāstiņi

 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Noteikti tamlīdzīgas tēmas ir bijušas, bet nu, man gribējās vēlreiz uztaisīt 😀. Padalāmies ar saviem stāstiņiem uz dzīves!
Es jau gadu esmu viena, un šobrīd grafiks ir tāds, ka esmu visu laiku aizņemta ar darbiem, plus, man ir tiešām baigais iekšējais bloks uz attiecībām, bet nu ko...atjaunoju profilu vienā no platformām, sāku rakstīties ar kaut kādu džeku(var teikt, pirmo, kas trāpījās 😀). Pēc nedēļas sarunājām satikties. Viņš atbrauca ar ričuku, ārā tieši bija ledus auksti 😀😀😀😀😀, mēs vnk divas stundas staigājām (es godīgi, jutos kā 15gadīga), riktīgi nosalām un ES(!!!) mums statjikā pirku kafijas, šim pat maks līdzi nebija.
Reāli tizli.
Tagad raksta katru dienu, bet es protams galīgi nesaprotu, kur tādas "attiecības" var virzīties 😀😀😀😀😀😀.
Lūdzu, pastāstiet kaut ko tādu, lai es nomierinos - ka ir arī trakāk.
P. S. Man šķiet, es nomiršu viena 😀.
08.04.2022 10:43 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Jukooo @ 11.11.2022 11:22
Iepazinos ar puisi, vinjam nebija whatsap bildes, ne Ig, ne FB ??? teicu , ka laikam kautko sleepj , ja jau nekur nekur nav atrodams. Atsutija bildes paaris (lidzigas kaa Tinderi) bet baigi skriet uzreiz tikties negribeeeejas.
Mes parunajaaam whatsapaaa, vinjs likaaas taaads interesants, sakariigs tajaa ko raksta.
Ok vienu dienu, spontaaani uzraksriju, lai atbrauc un iziesim kur (pirms tikshanaaas dienas, daudz bijaam runaajuši sarakstees utt) Atbrauca , un aizbraucaaam. Viss bija normaaali, aizbraucam pec kafijaam un kautkur pie uudens pasedeet parunaat utt. Viss forsi. Veels jau , jabrauc maajaaas. Vinjs mani atved maaajas un atvadas bija uz taadas nots , ka noteikti veel iziesim kur.
Taa ari bija. Turpinajaam rakstiities runaaties. Likaaas jau ieintereģeejosh. Aizbraucaaam uz kino. Pec filmas pabraukajaamies apkaart aizbraucam atkal kur pasedeet.
(Vinjs nemaacas virsuu un neko taadu vispar nepiedavaja) bija bijusi draudzene 6gadus ar ko izskjiiries laiku atpakalj. Tad bija dziivojis arzemeees , bet atgriezies LV utt. Vienu vakaru aizbraucaaam liidz jūrai. Bija paveess ljoti, iedeva savu dzemperiiti. Un tur arii taada pirmaa neveiklaa bucha bija , bet nu taa. Nepiespiesti , jauki.
Izleemaam, ka nedeljs nogali varetu kaut kur izbraukt arpus Riigas , kaada maajinjaa palikt vai kaut ko taadu interesantu. ( ne pa nakti, jo neveeleejos mesties gultaa uzreiz ar kaadu)
Līdzi šim momentam mees runajaam un tikaamies kaadas 5 dienas un gaidijaam nedeljs nogali. Teica lai es neko neplaanojj, ka lai izbriveeju savu laiku tikai vinjam utt utt. Pec vinja uZvediibas un attieksmes vareja just, ka es vinjam ljoooooti patiku.. nu tiesham ljoti. Bet uzmakties neuzmaacaaaas.
Tad sanaca shaada situacija - izbraucaam 5dien vakaraa satikties , kautkur mes kautko skatijamies pie uudens. Iedzeraaam shampanieti. Pabuchojaaamies, viss labi forsi utt. Plkst naak jau 3 naktii. Es vel vairakas x parjautaaju, cikos mes rit tiekamies un cikos celjamiesnuz ko vinjs atbildeja , ka bez stresa, paguljam un celjamies un braucam. ( uz to izbraucienu arpus riigas)
Vinjs atveda mani maajaaas, mes vel turpinajaam whatsapaa chatoties utt. Un shampis galvaa iedevis. Vinjs man peeksnji pajautaaaa - vai neveelies padarboties ar savu roku lejaa?
Omg… meitenes. Juus zinat ko shis noziime ??
Es biju ljoti lielaa shokaa, ka pec tik forsiem vakariem un laika kopaa vinja man tik truli pajautaaa. Es protams iereibusi neausz atbildu, vai tas ir viss kas vinjam praataa patreiz? Vinjs atbildeja ka protams neee ka vinjs tikai taa pajautaajis. Atbildeju , ka laikam tas ir viss par ko domaaa lielakaa dalja viirieshu. Vinjs ljoti apcirtaas un atbildeja - ka taa nav.
Un viss offline oflline. Domaju aij labi aizsviilas aizsvilaas nu ko. Es taa jutos tajaa briidi un arii pateicu.
Pienaak nakamaa diena. Es pamostos ap 10riita. Domaju vinjs velj gulj. Veel centos saprast ks vakar tajaa sarakstee tur notika un nolemu uzrakstiit atvainoshanos zinju, ka taa asi reageeju. Es uzrakstu vinjam atvainoshanaas zinju par savu reakciju.
Vinjs neizlasa. Neradas ari vai ir online vai nav.
Plkst naak 12 dienaa. Zinju nav, online nav. Naak plkst. 14, 15,16 utt utt. Protams NEKAADU ZINJU UN ONLINE NAV ????
Vinjs mani shaadi noignoreeeja 2dienas . Un pirmdien pshaa vakaraa , kad biju sporta zaalee, atsuta zinju , ka paldies par visu, ka vinjam taadas emocijas nav bijushas ne ar vienu. Un vinjs pirmo x pec tik ilga laika juties labi.
Es izlasiju un neatbildeju. Vnk wtf ???
Story short, velak vinjs man uzrakstija ka es pati hui*nju izdaru sacepos un apvainojos un ka taa bijusi mana vaina un lai man veicas dziivee.
Piedodiet ,miiljie, puisi/viirieshi. Normalam pieaugusham cilveekam taadas lietas nav jaraksta meitenei, ar ko tiecies 4-5 dienas. Un pectam IGNOREEE divas dienas, pat , ja vinja vel atvajnoshanos zinju uzrakstija.
Pec taa es sapratu, ka tomeer man sitaa tinderoshana jaaizmirst uz laiku, jo sitaadi cilveki tur IR LJOTI DAUDZ. Kas teree tavu laiku, iespejams melo, kraapjas utt.
Varbut vinjam pie sievas vajadzeja braukt nedeljas nogalee lol ?
Labs stāsts, tāpēc es savus randiņus organizēju lai sex būtu 1 vai vēlākais 2 randiņā, lai izvairītos no šāda bērnudārza.
11.11.2022 15:05 |
 
Reitings 20826
Reģ: 18.08.2022
Man atminā palicis viens ,tiešām tāds creepy stāsts!
Pēc registrēšanās “otra puse “vai kā sauc to iepazišanas saiti pirms gadiem 8-9😁
Īsāk sakot ,sāku sarakstīties ar čali itkā likā jautajumos un atbildet normāls ,bet tad ierosināja satikties!
Kas protams liekas normāls nåkošais solis!
Kad prasiju kur un kad ,tad ierosināja ,ka varetu pie vina uzraisit tadu ,kā “come dine with me “stila randinu,Nu ok ideja jau varbūt laba ,bet ne priekš pirmā randinja!
Isak sakot ,sāku dzekam nu ,ka varbūt varam tikties kādā neitrālākā vietā,par cik pirms tam neesam tikušies un tik tuvu neesam pazīstami! Vinš tāds manāmi neapmierināts ,ka noraidu,bet tik un tā vēl mėgina pierunāt,ka uztaisīs garšīgas vakarinas un būs riktigi forši!
Es sāku nu nē,neiešu pie cilveka uz mājām kuru ne reizi neesmu satikusi!
Uz ko vinš atbildeja ,ok varam satikties centrāltirgu -iepazīties un nopirkt baravikas priekš mērces un Tad varam braukt pie vinja uz vakarinjam 😁😁😁
Ísāk sakot ,saruna tālāk neturpinājās😁
11.11.2022 13:01 |
 
Reitings 265
Reģ: 04.05.2021
Iepazinos ar puisi, vinjam nebija whatsap bildes, ne Ig, ne FB 😅😅😅 teicu , ka laikam kautko sleepj , ja jau nekur nekur nav atrodams. Atsutija bildes paaris (lidzigas kaa Tinderi) bet baigi skriet uzreiz tikties negribeeeejas.
Mes parunajaaam whatsapaaa, vinjs likaaas taaads interesants, sakariigs tajaa ko raksta.
Ok vienu dienu, spontaaani uzraksriju, lai atbrauc un iziesim kur (pirms tikshanaaas dienas, daudz bijaam runaajuši sarakstees utt) Atbrauca , un aizbraucaaam. Viss bija normaaali, aizbraucam pec kafijaam un kautkur pie uudens pasedeet parunaat utt. Viss forsi. Veels jau , jabrauc maajaaas. Vinjs mani atved maaajas un atvadas bija uz taadas nots , ka noteikti veel iziesim kur.
Taa ari bija. Turpinajaam rakstiities runaaties. Likaaas jau ieintereģeejosh. Aizbraucaaam uz kino. Pec filmas pabraukajaamies apkaart aizbraucam atkal kur pasedeet.
(Vinjs nemaacas virsuu un neko taadu vispar nepiedavaja) bija bijusi draudzene 6gadus ar ko izskjiiries laiku atpakalj. Tad bija dziivojis arzemeees , bet atgriezies LV utt. Vienu vakaru aizbraucaaam liidz jūrai. Bija paveess ljoti, iedeva savu dzemperiiti. Un tur arii taada pirmaa neveiklaa bucha bija , bet nu taa. Nepiespiesti , jauki.
Izleemaam, ka nedeljs nogali varetu kaut kur izbraukt arpus Riigas , kaada maajinjaa palikt vai kaut ko taadu interesantu. ( ne pa nakti, jo neveeleejos mesties gultaa uzreiz ar kaadu)
Līdzi šim momentam mees runajaam un tikaamies kaadas 5 dienas un gaidijaam nedeljs nogali. Teica lai es neko neplaanojj, ka lai izbriveeju savu laiku tikai vinjam utt utt. Pec vinja uZvediibas un attieksmes vareja just, ka es vinjam ljoooooti patiku.. nu tiesham ljoti. Bet uzmakties neuzmaacaaaas.
Tad sanaca shaada situacija - izbraucaam 5dien vakaraa satikties , kautkur mes kautko skatijamies pie uudens. Iedzeraaam shampanieti. Pabuchojaaamies, viss labi forsi utt. Plkst naak jau 3 naktii. Es vel vairakas x parjautaaju, cikos mes rit tiekamies un cikos celjamiesnuz ko vinjs atbildeja , ka bez stresa, paguljam un celjamies un braucam. ( uz to izbraucienu arpus riigas)
Vinjs atveda mani maajaaas, mes vel turpinajaam whatsapaa chatoties utt. Un shampis galvaa iedevis. Vinjs man peeksnji pajautaaaa - vai neveelies padarboties ar savu roku lejaa?
Omg… meitenes. Juus zinat ko shis noziime 😅😆
Es biju ljoti lielaa shokaa, ka pec tik forsiem vakariem un laika kopaa vinja man tik truli pajautaaa. Es protams iereibusi neausz atbildu, vai tas ir viss kas vinjam praataa patreiz? Vinjs atbildeja ka protams neee ka vinjs tikai taa pajautaajis. Atbildeju , ka laikam tas ir viss par ko domaaa lielakaa dalja viirieshu. Vinjs ljoti apcirtaas un atbildeja - ka taa nav.
Un viss offline oflline. Domaju aij labi aizsviilas aizsvilaas nu ko. Es taa jutos tajaa briidi un arii pateicu.
Pienaak nakamaa diena. Es pamostos ap 10riita. Domaju vinjs velj gulj. Veel centos saprast ks vakar tajaa sarakstee tur notika un nolemu uzrakstiit atvainoshanos zinju, ka taa asi reageeju. Es uzrakstu vinjam atvainoshanaas zinju par savu reakciju.
Vinjs neizlasa. Neradas ari vai ir online vai nav.
Plkst naak 12 dienaa. Zinju nav, online nav. Naak plkst. 14, 15,16 utt utt. Protams NEKAADU ZINJU UN ONLINE NAV 😅🤣🤣🤣
Vinjs mani shaadi noignoreeeja 2dienas . Un pirmdien pshaa vakaraa , kad biju sporta zaalee, atsuta zinju , ka paldies par visu, ka vinjam taadas emocijas nav bijushas ne ar vienu. Un vinjs pirmo x pec tik ilga laika juties labi.
Es izlasiju un neatbildeju. Vnk wtf 😂😂😂
Story short, velak vinjs man uzrakstija ka es pati hui*nju izdaru sacepos un apvainojos un ka taa bijusi mana vaina un lai man veicas dziivee.
Piedodiet ,miiljie, puisi/viirieshi. Normalam pieaugusham cilveekam taadas lietas nav jaraksta meitenei, ar ko tiecies 4-5 dienas. Un pectam IGNOREEE divas dienas, pat , ja vinja vel atvajnoshanos zinju uzrakstija.
Pec taa es sapratu, ka tomeer man sitaa tinderoshana jaaizmirst uz laiku, jo sitaadi cilveki tur IR LJOTI DAUDZ. Kas teree tavu laiku, iespejams melo, kraapjas utt.
Varbut vinjam pie sievas vajadzeja braukt nedeljas nogalee lol 😂
11.11.2022 11:22 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
minniethemouse @ 08.04.2022 10:43
Noteikti tamlīdzīgas tēmas ir bijušas, bet nu, man gribējās vēlreiz uztaisīt ?. Padalāmies ar saviem stāstiņiem uz dzīves!
Es jau gadu esmu viena, un šobrīd grafiks ir tāds, ka esmu visu laiku aizņemta ar darbiem, plus, man ir tiešām baigais iekšējais bloks uz attiecībām, bet nu ko...atjaunoju profilu vienā no platformām, sāku rakstīties ar kaut kādu džeku(var teikt, pirmo, kas trāpījās ?). Pēc nedēļas sarunājām satikties. Viņš atbrauca ar ričuku, ārā tieši bija ledus auksti ?????, mēs vnk divas stundas staigājām (es godīgi, jutos kā 15gadīga), riktīgi nosalām un ES(!!!) mums statjikā pirku kafijas, šim pat maks līdzi nebija.
Reāli tizli.
Tagad raksta katru dienu, bet es protams galīgi nesaprotu, kur tādas "attiecības" var virzīties ??????.
Lūdzu, pastāstiet kaut ko tādu, lai es nomierinos - ka ir arī trakāk.
P. S. Man šķiet, es nomiršu viena ?.

Tu piedzimi viena un nomirsi viena.
11.11.2022 01:15 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Yome @ 10.11.2022 14:06
Padalīšos arī ar savu stāstu.
No savas puses esmu dzirdējusi dažādas pieredzes. Ir man draudzenes, kas iepazīšanās aplikācijās sēž gadiem ilgi un ir arī piemēri, kas spēja izveidot nopietnākas attiecības.
Mani personīgi uz Tinder konta piereģistrēšanu pavilka draudzenes “veiksmes” piemērs un uzmundrināšana. Lielas ekspektācijas neliku, bet sirds dziļumos doma, ka varbūt būs- bija. Manā ceļā trāpījās dažādi vīrieši. Bija tādi, ar ko beidzās sarakste jau pie pirmajiem jautājumiem, bija arī tādi, kas mācēja vest ļoti interesantu sarunu, bet kā aizgāja runa par tikšanos, pēkšņi izkūpēja. No smieklīgā- ar vienu puisi kontakts izveidojās labs un bijām pat norunājuši laiku, kad tiksimies, līdz brīdim, kad runa aizgāja par augumu. Noskaidrojot, ka esmu 2 cm garāka par viņu, sekoja randiņa atteikums ar piebildi, ka viņam nepatīkot būt īsākam par meiteni. ? Apvainoties neapvainojos, bet kaut ko smieklīgu toreiz iekomentēju gan. Jā, bieži tās sarakstes savā veidā izsmeļ enerģiju, īpaši, ja jāvelta vienlaikus uzmanība vairākiem. Taču ja to ņem kā aplikāciju, kuru brīvajā laikā ieslēgt, lai apskatīt kādu un sakomunicēt, ja ieinteresēja-kāda vaina?
Mana Tinder būšana beidzās ļoti ātri. Mēneša laikā uzradās konkrēts cilvēks, kas ieinteresēja vairāk kā citi, ar ko bija ļoti saistošas sarakstes un notika arī pirmā tikšanās. Pēc tās bija skaidrs, ka tā arī nebūs pēdējā, jo bija tā mazā dzirkstelīte, kas pavilka. Uz šodienu mūsu attiecību statuss ir “saderinājušies” un ticu, ka mūsu stāstam būs labas beigas. :)
No savas puses varu ieteikt tikai apbruņoties ar pacietību, nebaidīties noriskēt un nepamest visu pie pirmā neveiksmīgā gadījuma. Ir pietiekami daudz cilvēku no abiem dzimumiem, kas vēlētos tur atrast ko vairāk par izklaidi. Jāmāk tikai to saskatīt un noķert īsto mirkli.

Visi laimīgie stāsti beidzās ar sliktām beigām(šķiršanos, vientuļajām mātēm) . Beidziet stāstīt pasakas.
40-50 %saderināto ātrāk izšķīrās nekā apprecas.😀
11.11.2022 01:09 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Kitijaaaa @ 11.11.2022 00:22

Nu, šis viss, ko BlackPill te agrāk sludināja. Tik es nesaprotu, kā tas sasaistās ar reālo dzīvi, ja vidējais pirmo laulību vecums sievietēm ļoti daudzās valstīs ir 30+, bet seksisti taisa līknes, ka pēc 27 gadu vecuma sievietei jau gandrīz neiespējami apprecēties... Un nav pat runa par ''izvirtušajiem rietumiem'', pat Brazīlijā, Barbadosā, Čīlē, Argentīnā utt. sievietēm pirmās laulības ir vidēji virs 30 gadu vecuma... Nemaz neskaitot, cik daudzās valstīs pirmās sieviešu laulības ir vidēji pēc tiem maģiskajiem 27, kad sievietei pēc teorijas tajās vīriešu veidotajās līknēs viss ir nokavēts.
Neviens jau nesaka ka nevar aprecēties, arī pēc 30, 40++, problēma ka tādā vecumā izvēles iespējas sievietēm krietni sarūk.
11.11.2022 00:40 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Aldis15 @ 10.11.2022 21:12
LV čalis par Tinder statistiku.
https://vm.tiktok.com/ZMFPdECPE/

Nu, šis viss, ko BlackPill te agrāk sludināja. Tik es nesaprotu, kā tas sasaistās ar reālo dzīvi, ja vidējais pirmo laulību vecums sievietēm ļoti daudzās valstīs ir 30+, bet seksisti taisa līknes, ka pēc 27 gadu vecuma sievietei jau gandrīz neiespējami apprecēties... Un nav pat runa par ''izvirtušajiem rietumiem'', pat Brazīlijā, Barbadosā, Čīlē, Argentīnā utt. sievietēm pirmās laulības ir vidēji virs 30 gadu vecuma... Nemaz neskaitot, cik daudzās valstīs pirmās sieviešu laulības ir vidēji pēc tiem maģiskajiem 27, kad sievietei pēc teorijas tajās vīriešu veidotajās līknēs viss ir nokavēts.
11.11.2022 00:22 |
 
Reitings 4904
Reģ: 11.08.2022
Aldis15 @ 10.11.2022 21:12
LV čalis par Tinder statistiku.
https://vm.tiktok.com/ZMFPdECPE/

Patiesi jau ir. Bet prasās pēc otrās daļas, kad daļai vīriešu /sievietēm tādu parādību tik biezi nemana/ ap 40 sākas "otrā jaunība".
10.11.2022 21:47 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
LV čalis par Tinder statistiku.
https://vm.tiktok.com/ZMFPdECPE/
10.11.2022 21:12 |
 
Reitings 14
Reģ: 08.11.2022
Padalīšos arī ar savu stāstu.
No savas puses esmu dzirdējusi dažādas pieredzes. Ir man draudzenes, kas iepazīšanās aplikācijās sēž gadiem ilgi un ir arī piemēri, kas spēja izveidot nopietnākas attiecības.
Mani personīgi uz Tinder konta piereģistrēšanu pavilka draudzenes “veiksmes” piemērs un uzmundrināšana. Lielas ekspektācijas neliku, bet sirds dziļumos doma, ka varbūt būs- bija. Manā ceļā trāpījās dažādi vīrieši. Bija tādi, ar ko beidzās sarakste jau pie pirmajiem jautājumiem, bija arī tādi, kas mācēja vest ļoti interesantu sarunu, bet kā aizgāja runa par tikšanos, pēkšņi izkūpēja. No smieklīgā- ar vienu puisi kontakts izveidojās labs un bijām pat norunājuši laiku, kad tiksimies, līdz brīdim, kad runa aizgāja par augumu. Noskaidrojot, ka esmu 2 cm garāka par viņu, sekoja randiņa atteikums ar piebildi, ka viņam nepatīkot būt īsākam par meiteni. 😄 Apvainoties neapvainojos, bet kaut ko smieklīgu toreiz iekomentēju gan. Jā, bieži tās sarakstes savā veidā izsmeļ enerģiju, īpaši, ja jāvelta vienlaikus uzmanība vairākiem. Taču ja to ņem kā aplikāciju, kuru brīvajā laikā ieslēgt, lai apskatīt kādu un sakomunicēt, ja ieinteresēja-kāda vaina?
Mana Tinder būšana beidzās ļoti ātri. Mēneša laikā uzradās konkrēts cilvēks, kas ieinteresēja vairāk kā citi, ar ko bija ļoti saistošas sarakstes un notika arī pirmā tikšanās. Pēc tās bija skaidrs, ka tā arī nebūs pēdējā, jo bija tā mazā dzirkstelīte, kas pavilka. Uz šodienu mūsu attiecību statuss ir “saderinājušies” un ticu, ka mūsu stāstam būs labas beigas. :)
No savas puses varu ieteikt tikai apbruņoties ar pacietību, nebaidīties noriskēt un nepamest visu pie pirmā neveiksmīgā gadījuma. Ir pietiekami daudz cilvēku no abiem dzimumiem, kas vēlētos tur atrast ko vairāk par izklaidi. Jāmāk tikai to saskatīt un noķert īsto mirkli.
10.11.2022 14:06 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Lavī @ 10.11.2022 11:38

Vot, ļoti labs jautājums, dāmu vismaz noliki pie vietas :)
Man ir draudzene ar ļoti foršu puisi, kas pieņēma pat viņas bērnu, bet viņai neesot pa prātam, tāpēc meklējas Tinderī ar tādiem pašiem principiem, kaut gan pašai kaut ko dzīve sasniegt nemaz negribas :)

Jo viņai nav vajadzīgs vīrietis,kā mīļotais cilvēks blakus,bet gan vīrietis-kas viņai atvieglos dzīvi(uzturēs,izmaksās utt.).
10.11.2022 13:14 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
.Eksperte. @ 10.11.2022 11:51

Pat! Kā džusei paveicās, atnāca vīrietis un pieņēma viņas bērnu! ?

Redz ka nepaveicās gan, jo neesot labs, meklē citu. 😁 Un tā tā dzīve paiet, meklējot to, nezin ko, vai to ko nevar dabūt.
10.11.2022 12:09 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Lavī @ 10.11.2022 11:38

Vot, ļoti labs jautājums, dāmu vismaz noliki pie vietas :)
Man ir draudzene ar ļoti foršu puisi, kas pieņēma pat viņas bērnu, bet viņai neesot pa prātam, tāpēc meklējas Tinderī ar tādiem pašiem principiem, kaut gan pašai kaut ko dzīve sasniegt nemaz negribas :)

Pat! Kā džusei paveicās, atnāca vīrietis un pieņēma viņas bērnu! 😄
10.11.2022 11:51 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Es jau ieksēji esmu pārsmējies, domāju ok spēlēšu līdz. Es šai sāku prasīt, vai viņasprāt, viņa atbilst tādai sievietei, kādu tāds vīrietis gribētu? un vēl dažās lietas ( bet tās es te publiski neminēšu) Tajā brīdī es redzēju, ka viņas sejas izteiksme nedaudz mainījās, uz ko viņa atbildēja, ka es esmu ļoti nepieklējīgs

Vot, ļoti labs jautājums, dāmu vismaz noliki pie vietas :)
Man ir draudzene ar ļoti foršu puisi, kas pieņēma pat viņas bērnu, bet viņai neesot pa prātam, tāpēc meklējas Tinderī ar tādiem pašiem principiem, kaut gan pašai kaut ko dzīve sasniegt nemaz negribas :)
10.11.2022 11:38 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
GhostGG @ 09.11.2022 22:26

Nu tas jau bija kādu laiku atpakal, iepzinos ar sieviti tinderī, pēc bildēm likās ok, neko daudz nepļāpājām, bija "match" uzaicināju aiziet pavakariņot (es pārsvarā nekad daudz nerakstos, labāk dzīvē paplāpāt). Sāksim jau ar to, ka atnāca nu galīgi ne tāda kā izsaktījās bildēs. Sauksim to par "ne visai". Labi, ko tur vairs, biju jau rezervējis galdiņu. Vakara gaitā aizrunājāmies par partneriem kādu gribētu utt. un tad arī sākās, šī gribot lai pelna kā minimums 3k+, ir ar savu dzīves vietu (vismaz 3 istabām), gribot vismaz, lai gadā var 3x ceļot, gatvaot, protams, neprotot utt ne tikai tas, bet tas pats tonis kādā viņa no teica, pat nezinu kā to nosaukt hmm tad ritīgi nasty. Es jau ieksēji esmu pārsmējies, domāju ok spēlēšu līdz. Es šai sāku prasīt, vai viņasprāt, viņa atbilst tādai sievietei, kādu tāds vīrietis gribētu? un vēl dažās lietas ( bet tās es te publiski neminēšu) Tajā brīdī es redzēju, ka viņas sejas izteiksme nedaudz mainījās, uz ko viņa atbildēja, ka es esmu ļoti nepieklējīgs :D Lai gan es pilnīgi neko par viņas izskatu neteicu. Lieki teikt, ka atlikušai vakars bija diez gan neveikls. Tas tā lielos vilcienos. Ir bijuši vēl visādi interesanti gadījumi, bet tas lai paliek citai reizei.

Šī jau teju vai kā klasika. Izskats un gaumes ir dažādas, arī ēst gatavošana ne visiem ir svarīga, bet nu tur uzreiz ir skaidrs, ka naudasmaks interesē vairāk, kā pats cilvēks.
10.11.2022 00:15 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tas kalpoja kā piemērs, lai uzvedinātu uz konkrētiem piemēriem. Laikam neveiksmīgs. Labprāt dzirdētu par tavā pieredzē esošām nereālām ekspektācijām.

Nu tas jau bija kādu laiku atpakal, iepzinos ar sieviti tinderī, pēc bildēm likās ok, neko daudz nepļāpājām, bija "match" uzaicināju aiziet pavakariņot (es pārsvarā nekad daudz nerakstos, labāk dzīvē paplāpāt). Sāksim jau ar to, ka atnāca nu galīgi ne tāda kā izsaktījās bildēs. Sauksim to par "ne visai". Labi, ko tur vairs, biju jau rezervējis galdiņu. Vakara gaitā aizrunājāmies par partneriem kādu gribētu utt. un tad arī sākās, šī gribot lai pelna kā minimums 3k+, ir ar savu dzīves vietu (vismaz 3 istabām), gribot vismaz, lai gadā var 3x ceļot, gatvaot, protams, neprotot utt ne tikai tas, bet tas pats tonis kādā viņa no teica, pat nezinu kā to nosaukt hmm tad ritīgi nasty. Es jau ieksēji esmu pārsmējies, domāju ok spēlēšu līdz. Es šai sāku prasīt, vai viņasprāt, viņa atbilst tādai sievietei, kādu tāds vīrietis gribētu? un vēl dažās lietas ( bet tās es te publiski neminēšu) Tajā brīdī es redzēju, ka viņas sejas izteiksme nedaudz mainījās, uz ko viņa atbildēja, ka es esmu ļoti nepieklējīgs :D Lai gan es pilnīgi neko par viņas izskatu neteicu. Lieki teikt, ka atlikušai vakars bija diez gan neveikls. Tas tā lielos vilcienos. Ir bijuši vēl visādi interesanti gadījumi, bet tas lai paliek citai reizei.
09.11.2022 22:26 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
.Eksperte. @ 09.11.2022 21:55

Tas kalpoja kā piemērs, lai uzvedinātu uz konkrētiem piemēriem. Laikam neveiksmīgs. Labprāt dzirdētu par tavā pieredzē esošām nereālām ekspektācijām.
Es gaidu kad man uzkritīs uz galvas kāda smukā (var arī ar bērniem), vienreiz jau uzkrita, bet ilgi neizturēja, jo saprata ka es nebūšu princis glābējs.
:D
Tās ir manas nereālās ekspektācijas.
09.11.2022 22:15 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 09.11.2022 21:54

Es gan nedomāju, ka kāds normāls vīrietis vispār skatās vai arī, vai viņam vispār interesē cik sieviete pelna vai, kas viņai pieder. Šī, manuprāt, ir viena no lietām, ko daudzām (ne visām, lai nerastos te kašķis :D) sievietēm ir grūti pieņemt.

Tas kalpoja kā piemērs, lai uzvedinātu uz konkrētiem piemēriem. Laikam neveiksmīgs. Labprāt dzirdētu par tavā pieredzē esošām nereālām ekspektācijām.
09.11.2022 21:55 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu ja tu pati esi bomzis bet gribi vīrieti, kas tev nodrošinās lukšurī lajf, tad gan jau tās ir nereālas ekspektācijas.

Es gan nedomāju, ka kāds normāls vīrietis vispār skatās vai arī, vai viņam vispār interesē cik sieviete pelna vai, kas viņai pieder. Šī, manuprāt, ir viena no lietām, ko daudzām (ne visām, lai nerastos te kašķis :D) sievietēm ir grūti pieņemt.
09.11.2022 21:54 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Omniva55 @ 09.11.2022 21:44

Tie ir tikai jusu noverojami :) tikpat labi es gadiem atpakal biju noverojusi ka tiesi brivi (gadiem!! ) , neko daudz sasniegusi un biskin divaini ( kaut ari katram mums kaadi putni galvaa ) tur Tinderi sedeja:)
Tad jau es labak izveletos kadu ar beerniem, neka tadu , kurs Nemaz izveidot labas, jegpilnas un noturet normalas attiecibas . Plus mana skatu punkta - Ja es iepazistos ar virieti lidz (teiksim 35 gadiem ) , kurs ne reizi nav bijis ilgstosas attiecibas un nav spejis sev nodibinat gimeni / maju/sakarigu darbu - tie ari nekad ta normali nevares jo tad jau sakas problemas ar pielaagosanos otram , un redz , jo vairak par sevi , jo gadiem ejot tas raksturs tads egoistiskaks paliek :)
Let’s be real - online aplikacijas ir vairak / mazak tikai laika kavesanai , pati esmu ta centusies iepazities (gadiem atpakal ) . Nav prieks manim , neko sakarigu neateadu , visi stasti bija kuriozi/ divaini / utt ? tacu , neko nesaku ja kada censas un ari atrod ko sakarigu , kaut kadam procentam jau jabut .

Es par tām online aplikācijām - nav, nav laika kavēšanai. Nu ir tur visādi krīpi, tas tiesa. Patiesībā čupām. Svaipo tik pa labi un raksta visām kam var. Bet ir veiksmes stāsti. Nu, manējais piemēram. Bet jā, ir grūti. Un ne tikai sievietēm es domāju.
09.11.2022 21:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits