Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tinder/Badoo stāstiņi

 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Noteikti tamlīdzīgas tēmas ir bijušas, bet nu, man gribējās vēlreiz uztaisīt 😀. Padalāmies ar saviem stāstiņiem uz dzīves!
Es jau gadu esmu viena, un šobrīd grafiks ir tāds, ka esmu visu laiku aizņemta ar darbiem, plus, man ir tiešām baigais iekšējais bloks uz attiecībām, bet nu ko...atjaunoju profilu vienā no platformām, sāku rakstīties ar kaut kādu džeku(var teikt, pirmo, kas trāpījās 😀). Pēc nedēļas sarunājām satikties. Viņš atbrauca ar ričuku, ārā tieši bija ledus auksti 😀😀😀😀😀, mēs vnk divas stundas staigājām (es godīgi, jutos kā 15gadīga), riktīgi nosalām un ES(!!!) mums statjikā pirku kafijas, šim pat maks līdzi nebija.
Reāli tizli.
Tagad raksta katru dienu, bet es protams galīgi nesaprotu, kur tādas "attiecības" var virzīties 😀😀😀😀😀😀.
Lūdzu, pastāstiet kaut ko tādu, lai es nomierinos - ka ir arī trakāk.
P. S. Man šķiet, es nomiršu viena 😀.
08.04.2022 10:43 |
 
10 gadi
Reitings 2669
Reģ: 29.01.2009
Man kronis bija visam, ka čalis atvilkas vēl ar 3 cilvēkiem, diviem čaļiem un meiteni un visi gribēja iet uz naktsklubu. Izrādās čalis un viņa draugi pilnīgi pāķi(es pati no laukiem, bet šitas bija savādāks level of pāķi) , gan prātā gan sirdī.
Nācās notīties no tā naktskluba cik vien ātri varēju.
Tas bija gadā kad vēl Essential bija vaļā.
Tagad tinu filmu atpakaļ un domāju, kāpēc es vienkārši nevarēju apgriezties un aiziet prom, kad redzēju kas pa baru mani satiek 😂
08.04.2022 10:54 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Miss Dee @ 08.04.2022 10:54
Man kronis bija visam, ka čalis atvilkas vēl ar 3 cilvēkiem, diviem čaļiem un meiteni un visi gribēja iet uz naktsklubu. Izrādās čalis un viņa draugi pilnīgi pāķi(es pati no laukiem, bet šitas bija savādāks level of pāķi) , gan prātā gan sirdī.
Nācās notīties no tā naktskluba cik vien ātri varēju.
Tas bija gadā kad vēl Essential bija vaļā.
Tagad tinu filmu atpakaļ un domāju, kāpēc es vienkārši nevarēju apgriezties un aiziet prom, kad redzēju kas pa baru mani satiek ?

Hahahah laabs 😀un tas formulējums, next level of pāķi, Bomba 😁👍
08.04.2022 10:57 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Izklausās pēc 20 gadīgiem puišeļiem,kam nav īsti nemaz sapratnes par randiņiem 😁
08.04.2022 11:04 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Annija35 @ 08.04.2022 11:04
Izklausās pēc 20 gadīgiem puišeļiem,kam nav īsti nemaz sapratnes par randiņiem ?

Manam eksemplāram ir 32, TUR TĀ FAKING LIETA! 😀😀😀😀😀
Un man arī tuvu tam.
08.04.2022 11:05 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
minniethemouse @ 08.04.2022 11:05

Manam eksemplāram ir 32, TUR TĀ FAKING LIETA! ?????
Un man arī tuvu tam.

es arī ik pa laikam uzmetu aci Tinderim. Nezinu kā Jums, bet tur tik lielu daļu var jau izmest miskastē. Un es nerunāju par vizuālo, bet par saturīgumu vēstulēs. Pilnīgas auzas :D
08.04.2022 11:08 |
 
Reitings 153
Reģ: 02.03.2022
Satikos no Badoo un diezgan veiksmīgi viss notika, un sarakste bija mēnesi! Bet nu es tiešām ļoti ļoti Skatos, ar ko tikties. Un vispār ,ja godīgi , pat saraktes ar ne vienu pat nesāku.
Noteikti ir , un būs arī ļoti labi randiņi! No šīm iepazīšanās vietnēm.
08.04.2022 11:12 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
kinderbueno @ 08.04.2022 11:08

es arī ik pa laikam uzmetu aci Tinderim. Nezinu kā Jums, bet tur tik lielu daļu var jau izmest miskastē. Un es nerunāju par vizuālo, bet par saturīgumu vēstulēs. Pilnīgas auzas :D

Tieši tā!!! 😀Tāpēc man arī liekas, ka es nomiršu viena. Man nav ideju, kur meklēt adekvātus, sakarīgus vīriešus, kad tev ir 30+.
08.04.2022 11:13 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
LoveLife00 @ 08.04.2022 11:12
Satikos no Badoo un diezgan veiksmīgi viss notika, un sarakste bija mēnesi! Bet nu es tiešām ļoti ļoti Skatos, ar ko tikties. Un vispār ,ja godīgi , pat saraktes ar ne vienu pat nesāku.
Noteikti ir , un būs arī ļoti labi randiņi! No šīm iepazīšanās vietnēm.

Es, protams, gribētu Tev ticēt 😏. Tikai nav arī tā, ka ir dikti daudz laika un enerģijas, ko ieguldīt nebeidzamā "atlases" procesā. Man praktiski uzreiz beidzas pacietība un rokas nolaižas 🙄
08.04.2022 11:14 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
minniethemouse @ 08.04.2022 11:14

Es, protams, gribētu Tev ticēt ?. Tikai nav arī tā, ka ir dikti daudz laika un enerģijas, ko ieguldīt nebeidzamā "atlases" procesā. Man praktiski uzreiz beidzas pacietība un rokas nolaižas ?

Ja esi uzsākusi,nenolaid rokas.
Izstrādā priekš sevis plānu,cik laika velti tam,lai nav tā,ka zūd enerģija.
Piem.2x ned.ieeju,pačekoju kas jauns un tad dodos citās nodarbēs,citādāk ātri izdegsi.
Un nosaki sev kādus kritērijus ar ko ir vērts uzsākt saraksti un iet uz tikšanos,ar ko nē.
Gan jau var tur atrast kādus foršus vīriešus 😇
08.04.2022 11:20 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
minniethemouse @ 08.04.2022 11:05

Manam eksemplāram ir 32, TUR TĀ FAKING LIETA! ?????
Un man arī tuvu tam.

Omg....
Gadi 32,bet vīrietim domāšana kā jaunietim😁
08.04.2022 11:21 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
nav man stāsts, bet draudzenes.
It ka normāls džeks, uzaicina aizbraukt uz Jūrmalu pastaigāt gar jūru. Viņš atbrauc ar mašīnu, meitene piedāvā iebraukt pēc kafijas, katrs samaksā par savu, viss pagaidām gludi. Pastaigas laikā puisis izvairās no daudziem jautājumiem, piemēram, kur dzīvo, kā bija iepriekšējās attiecībās.
Taisoties mājās viņš sāk runāt par to, ka meitenei jāpiemet 20 eiro par benzīnu un auto izmantošanu, jo tomēr skate maksā un apkope. Meitene saka ka nē, jo tikpat labi viņa varēja braukt ar vilcienu vai savu auto. Tad pa vidu sarunai viņam zvana telefons un viņa māte saka-nu mīļo dēļukiņ kad tad būsi mājās tētim vajag mašīnu, un vai ar jauno līgaviņu kas sanāca.:D
Meitene aizgāja uz vilcienu. Vakarā tas puisi prasīja piedošanu un izskaidroja, ka dzīvo ar vecākiem nekur nestrādā jau 5 gadus (puisim 28 gadi), un ka vēlas veidot attiecības ar viņu.
08.04.2022 11:22 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Annija35 @ 08.04.2022 11:20

Ja esi uzsākusi,nenolaid rokas.
Izstrādā priekš sevis plānu,cik laika velti tam,lai nav tā,ka zūd enerģija.
Piem.2x ned.ieeju,pačekoju kas jauns un tad dodos citās nodarbēs,citādāk ātri izdegsi.
Un nosaki sev kādus kritērijus ar ko ir vērts uzsākt saraksti un iet uz tikšanos,ar ko nē.
Gan jau var tur atrast kādus foršus vīriešus ?

Paldies, Tavs piedāvātais plāns izklausās labi! 🙂Domāju, Tev taisnība!
08.04.2022 11:23 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
YaeMiko @ 08.04.2022 11:22
nav man stāsts, bet draudzenes.
It ka normāls džeks, uzaicina aizbraukt uz Jūrmalu pastaigāt gar jūru. Viņš atbrauc ar mašīnu, meitene piedāvā iebraukt pēc kafijas, katrs samaksā par savu, viss pagaidām gludi. Pastaigas laikā puisis izvairās no daudziem jautājumiem, piemēram, kur dzīvo, kā bija iepriekšējās attiecībās.
Taisoties mājās viņš sāk runāt par to, ka meitenei jāpiemet 20 eiro par benzīnu un auto izmantošanu, jo tomēr skate maksā un apkope. Meitene saka ka nē, jo tikpat labi viņa varēja braukt ar vilcienu vai savu auto. Tad pa vidu sarunai viņam zvana telefons un viņa māte saka-nu mīļo dēļukiņ kad tad būsi mājās tētim vajag mašīnu, un vai ar jauno līgaviņu kas sanāca.:D
Meitene aizgāja uz vilcienu. Vakarā tas puisi prasīja piedošanu un izskaidroja, ka dzīvo ar vecākiem nekur nestrādā jau 5 gadus (puisim 28 gadi), un ka vēlas veidot attiecības ar viņu.

Jēzus Marija!!!! 😀
Ko tā meitene viņam atbildēja?
P. S. man nez kāpēc ir nojauta, ka manis satiktais eksemplārs arī tā varētu un ir genuine kapeiku pi*ējs.
08.04.2022 11:26 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Ko tā meitene viņam atbildēja?

Neko vienkārši block un viss.
08.04.2022 11:36 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
YaeMiko @ 08.04.2022 11:36

Neko vienkārši block un viss.

Bet jā, mēs pat nenojaušam īstenībā, cik daudz apkārt visādu frīku un memmesdēliņu 🙁
08.04.2022 11:37 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
minniethemouse @ 08.04.2022 11:13

Tieši tā!!! ?Tāpēc man arī liekas, ka es nomiršu viena. Man nav ideju, kur meklēt adekvātus, sakarīgus vīriešus, kad tev ir 30+.

man tas pats :D
bet jācer, ka tā tomēr nebūs :D
08.04.2022 12:08 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Bet vispār ir gana viegli veikt atlasi. Es vienmēr par hobija jautājumiem atbildu, ka man ir bērns. Tad jau pazūd 20%. Otri 20% ir vizuāli pēēē priekš manis. Trešie 20% grib tikai nokniebties. Ceturtie 20% ir tādi, chawux, man nav laika, satiekamies uz kafiju, lai redzam vai ir vai nav, sarakstei neredzu jēgu, tādam man arī uzreiz ir unmatch. Tad paliek tikai pārējie 20%, no kuriem Tinderī ir labi ja 5% :D
08.04.2022 12:11 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
kinderbueno @ 08.04.2022 12:11
Bet vispār ir gana viegli veikt atlasi. Es vienmēr par hobija jautājumiem atbildu, ka man ir bērns. Tad jau pazūd 20%. Otri 20% ir vizuāli pēēē priekš manis. Trešie 20% grib tikai nokniebties. Ceturtie 20% ir tādi, chawux, man nav laika, satiekamies uz kafiju, lai redzam vai ir vai nav, sarakstei neredzu jēgu, tādam man arī uzreiz ir unmatch. Tad paliek tikai pārējie 20%, no kuriem Tinderī ir labi ja 5% :D

Tev ir lava stratēģija! 😀
08.04.2022 12:20 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Ļoti iedvesmojoša diskusija ņemot vērā, ka tikko uzsāku Tinderošanos :D Nekad neesmu bijusi uz Tinder randiņu, man vispār ļoti nepatīk iepazīties internetā, bet garlaicība laikam dara savu. Tas, kas galvenokārt attur ir tās stīvās sarunas satiekoties. Nav atvērtības, brīvības, līdz ar to tā grūti jau to cilvēku iepazīt. Man nav problēmu iet iepazīties ar vīrieti, piemēram, esot kopīgā pasākumā vai tusiņā, bet kāpēc man šķiet, ka šitādos Tinder randiņos ir tomēr cita atmosfēra un tāda piespiestības sajūta...
Un - grūti tos džekus novērtēt :D Kam jūs pievēršat uzmanību? Man ir dzīvē bijis tik bieži, ka džeks pēc ārienes ir tāds, nu...normāls, nekas īpašs, bet, kad cilvēku iepazīst, viņa personība ir tik vilinoša, harizmātiska vai vienkārši foršs raksturs un tas cilvēks pēkšņi liekas kā visizskatīgākais cilvēks uz zemeslodes :D Tāpēc ir grūti svaipot, redzot tikai bildi.... Man ļoti piesaista džeki, kas ir ekstroverti, daudz runā, nebaidās pajokot, ļoti patīk arī gudri, intelektuāli vīrieši (esmu kaut kas uz sapioseksuāļa pusi), bet visas ziņas ko saņemu ir tik nopietnas, pliekanas, ka zūd entuziasms :D
08.04.2022 12:20 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
keegan @ 08.04.2022 12:20
Ļoti iedvesmojoša diskusija ņemot vērā, ka tikko uzsāku Tinderošanos :D Nekad neesmu bijusi uz Tinder randiņu, man vispār ļoti nepatīk iepazīties internetā, bet garlaicība laikam dara savu. Tas, kas galvenokārt attur ir tās stīvās sarunas satiekoties. Nav atvērtības, brīvības, līdz ar to tā grūti jau to cilvēku iepazīt. Man nav problēmu iet iepazīties ar vīrieti, piemēram, esot kopīgā pasākumā vai tusiņā, bet kāpēc man šķiet, ka šitādos Tinder randiņos ir tomēr cita atmosfēra un tāda piespiestības sajūta...
Un - grūti tos džekus novērtēt :D Kam jūs pievēršat uzmanību? Man ir dzīvē bijis tik bieži, ka džeks pēc ārienes ir tāds, nu...normāls, nekas īpašs, bet, kad cilvēku iepazīst, viņa personība ir tik vilinoša, harizmātiska vai vienkārši foršs raksturs un tas cilvēks pēkšņi liekas kā visizskatīgākais cilvēks uz zemeslodes :D Tāpēc ir grūti svaipot, redzot tikai bildi.... Man ļoti piesaista džeki, kas ir ekstroverti, daudz runā, nebaidās pajokot, ļoti patīk arī gudri, intelektuāli vīrieši (esmu kaut kas uz sapioseksuāļa pusi), bet visas ziņas ko saņemu ir tik nopietnas, pliekanas, ka zūd entuziasms :D

Man ir bijuši abi varianti. Vairākus gadus atpakaļ satikos ar puisi, kurš vizuāli vispār nebija mans tips, bet viņš mani paķēra ar savu smaidu, ar savām manierēm. Un mēs tad bijām jauni, viņš vēl papildus 2 gadus jaunāks par mani, bet tās manieres. Un viņš mani paķēra tā, ka es atnākot uz savām mājām, jau gribēju atpakaļ pie viņa. Vienkārši gribējās būt blakus.
Un tad ir tādi, kurus tu satiec, vizuāli itkā okey, sarakste arī okey. Bet viņiem sarunas par un pat to cik viņš labs, cik svarīgs ir minets u.c. lietas. Tas personīgi man uzreiz nosit iepazīšanās vēlmi.
Man pašai svarīgi lai cilvēkam ir labs humors, lai viņš ir spontāns un tāds rēcīgs tautas valodā sakot.
08.04.2022 12:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits