KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 11662
Reģ: 19.09.2023
qwe @ 07.04.2024 10:27
nebūtu Kireška gājusi, domāju dzeguze neaizvilktos, viena viņa vispār ne uz ko nav spējīga, tik pirst dzērumā uz savu joberu sievām internetā.
Par pasākumu kā tādu - kkāds sektantu saiets, leca visi rokas pa gaisu mesdami

Nu riktīgi. Tā zvanīšana mātei, tēvam - tas lai tur visas apraudātos. Kad cilvēks ir uz emocijām, tad ir vieglāk ietekmējams. Dejošana - arī lai vieglāk nozombēt. Veci čigānu triki.
07.04.2024 12:27 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
LuckyStrike @ 07.04.2024 12:17
Vai arī tās, kurām tā ģimenē nav
pieņemts. Man ar mammu attiecības viss ok, bet pēc tāda zvana, viņai infarkts būtu.

Ar varu jau nevienu nespieda to darīt. Nav jau viss jādara, kā uresina liek. Fakts kā tāds, ka to aicināja darīt tagad un šeit, un to liek uresina, arī nelikās ok. Bet, tās, kuras ņēma un zvanīja, varbūt arī juta pēc tam atvieglojumu utt. Bet, ja es savai mammai piezvanītu tā pēkšņi, viņa arī ar infarktu aizietu, jo domātu, ka nojūgusies esmu vai kādā nelaimē nonākusi. Attiecības mums ļoti labas un zinam, ka viena otru ļoti mīlam.
07.04.2024 12:28 |
 
Reitings 294
Reģ: 17.05.2022
Zapte @ 07.04.2024 12:25

Jā, ir pacēlums, jo uztaisa "krikšķi" galvā, tikai tas atkritiens ir tāds, ka daudzas patiešām visā nopietnībā nojūdzas. PArunājat ar psihiatriem - viņi matus plēš par šo visu, īpaši rudenī ir pilnas klīnikas ar "vasaras retrītiņu apmeklētājiņām"... Tas nav vienkāŗši, kā te rakstīja tikko, aiz neko darīt. PIrmkāŗt, neviens cilvēks ar kaut kripatu saprāta tur neiet arī par velti. A iet tās, kam jau tā kaut kādās šūpas galvā ir, un tad rezultāti ļoti bieži ir patiesi baisi... Tikai atbildību, redz, tādas uresinas neviena gan neuzņemas par sajātu psihi...
No kurienes info, ka psihiatriskās klīnikas ir pilnas ar retrītu apmeklētajām? Vai kāds profesionālis ir dalījies ar tādu vēsti? Ja tā ir tiešām taisnība, tad pamats celt gaismā, jo retrītu rīkotāju komentārs bieži ir - cilvēks pats izvēlas, sliktāk nebūs, var tikai iegūt utt.
07.04.2024 12:30 |
 
Reitings 11662
Reģ: 19.09.2023
Zapte @ 07.04.2024 12:25

Jā, ir pacēlums, jo uztaisa "krikšķi" galvā, tikai tas atkritiens ir tāds, ka daudzas patiešām visā nopietnībā nojūdzas. PArunājat ar psihiatriem - viņi matus plēš par šo visu, īpaši rudenī ir pilnas klīnikas ar "vasaras retrītiņu apmeklētājiņām"... Tas nav vienkāŗši, kā te rakstīja tikko, aiz neko darīt. PIrmkāŗt, neviens cilvēks ar kaut kripatu saprāta tur neiet arī par velti. A iet tās, kam jau tā kaut kādās šūpas galvā ir, un tad rezultāti ļoti bieži ir patiesi baisi... Tikai atbildību, redz, tādas uresinas neviena gan neuzņemas par sajātu psihi...

Diemžēl šis ir taisnība. Uresinai ir 0 profesionalitāte, lai novērtētu kuru ņemt un kuru sākumā sūtīt pie terapeita. Kādam tas nāk par labu, bet daļai nodara kaitējumu. Nevar strutojošai brūcei lipināt virsū plāksteri.
07.04.2024 12:34 |
 
Reitings 36673
Reģ: 10.11.2022
Zapte @ 07.04.2024 04:52
Mani fascinē tas, ka neviena šeit neuzskata, ka tas viss Uresinas no Krievijas infočigāniem noskatītais "maratonu" sviests ir, nu, sviests! Saknē tas viss ir baisi. Un psihiski slimai būtnei, kā Gailene, kurai nav visi mājās, nokļūt vēl tādā pseidopsiho pasākumā vispār ir... Nu, redzēsim, kas no tā visa būs. Man no tām Urīnveidīgajām kā tādām saknē nāk vēmiens. Aitu jau ir daudz, tās ļaujas cērpties, tas ir cits jautājums...
Arī esmu izbrīnīta, cik daudzas iet klausīties šo tukšo pļāpāšanu un manipulēšanu ar sen zināmām patiesībām, pasniedzot kā savas. Visi šie personības treneri, cilvēku dizaineri un, hvz kā viņus tur sauc, savairojušies kā sēnes pēc lietus. Daudziem ir kaut kādas dīvainas izglītības, sertifikāti, tā teikt lienes gaumē. Veikli darboņi atraduši veidu kā viegli pelnīt naudiņu uz lētticīgu ļautiņu rēķina.
07.04.2024 12:35 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Linduxis @ 07.04.2024 12:30
No kurienes info, ka psihiatriskās klīnikas ir pilnas ar retrītu apmeklētajām? Vai kāds profesionālis ir dalījies ar tādu vēsti? Ja tā ir tiešām taisnība, tad pamats celt gaismā, jo retrītu rīkotāju komentārs bieži ir - cilvēks pats izvēlas, sliktāk nebūs, var tikai iegūt utt.

Nu iedomājies sevi. Tu aizej uz retrītu vai pie tādas uresinas uz pasākumu. Saklausies skaistus veiksmes stāstus, kā citiem sanāk. Tu sasmelies iedvesmu, bet paiet pāris mēneši un saproti, ka tev tā neveicas, ka nav viss tik vienkārši. Tu sāc sevi šaustīt, kāpēc tev nesanāk, bet citām sanāk. Tu sāc domāt, ka ar tevi kaut kas nav kārtībā, jo citas tak var. Paralēli seko, piemēram, uresinai instagramā, kur viņa par tavu naudu ceļo pa pasauli, rāda teātri, cik labi sadzīvo ar vīru, cik viņa ir veiksmīgi visu manifestējusi, kā viņai ir viss, ko viņa grib, bet tev tā nav. Nu i viss. Pamazām tevi ir piemeklējusi depresija un viss tavā dzīvē ir pavisam savādāk, nekā solīja, ka būs vai varētu būt. Lūk, arī tu esi psihoterapetita paciente, jo saviem spēkiem grūti tā uzreiz saprast, ka esi apvārdota un sazombēta, ar ko nodarbojas uresina, piemēram. Ir, protams, retrīti, kuri ir kā atpūta un kuros nesola pēc tam visus dzīves labumus. Nav runa par tādiem. Retrīti kā tādi, savas veselības uzlabošanai un atpūtai nav ne vainas. Vot uresinas formulas gan ir bīstamas psihiski vājām sievietēm.
07.04.2024 12:37 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Knita @ 07.04.2024 12:34

Diemžēl šis ir taisnība. Uresinai ir 0 profesionalitāte, lai novērtētu kuru ņemt un kuru sākumā sūtīt pie terapeita. Kādam tas nāk par labu, bet daļai nodara kaitējumu. Nevar strutojošai brūcei lipināt virsū plāksteri.

PRECĪZI.
07.04.2024 12:42 |
 
Patīk
Reitings 19550
Reģ: 09.12.2015
aauuu @ 07.04.2024 11:48

Tad esot bijis jāzvana tuvākajam radiniekam.
Bet liene klusē patreiz. Un Kerkira ielikusi bildi ar savu otru drušku. Un nebija ietagojusi lieni bumeranga storijā, kur abas. Izskatās, ka negrib, lai pāršārē pie sevis un vispār Kerkira neizskatījās ar baigo sajūsmu pret lieni. Pret to otru sievieti gan. Ar to arī selfiju izlika fīdā pēc pasākuma. Laikam jau šis pasākums te visām būs atvēris acis katrai savā virzienā, protams.

Kerkira pavisam neizskatījās sajūsmā, ka Lienīte šai piesējusies. Dīvaini, kā planckai nepielec, ka draudzība ir cauri. Graudiņa tak pat uz savu dzimeni viņu neuzaicināja un sīko vairs neņem pie sevis.
Lupatlase vēl cītīgi tagoja arī to otru blondīni, Kerkiras draudzeni, bet dabūja pretī totālu ignore.💩
07.04.2024 12:57 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.05.2023
Kas tas Lieņukam par jaunu aksesuāru - milzīgs sarkans plastmasas pulkstenis? Jauns?
07.04.2024 13:24 |
 
Reitings 98
Reģ: 22.05.2022
Linduxis @ 07.04.2024 12:30
No kurienes info, ka psihiatriskās klīnikas ir pilnas ar retrītu apmeklētajām? Vai kāds profesionālis ir dalījies ar tādu vēsti? Ja tā ir tiešām taisnība, tad pamats celt gaismā, jo retrītu rīkotāju komentārs bieži ir - cilvēks pats izvēlas, sliktāk nebūs, var tikai iegūt utt.

Jā, konkrēti šī info ir no reāla psihiatra. Bet tas taču normāliem cilvēkiem tāpat ir skaidrs! "jo retrītu rīkotāju komentārs bieži ir - cilvēks pats izvēlas, sliktāk nebūs, var tikai iegūt utt." - āāa! Saka. Jebkurš var pateikt jebko. Uz šķūnīša arī rakstīts "huj", bet iekšā malka. Un tak var kaut nedaudz izvērtēt, kam dod naudu un par ko, nevis "a viņa teica"...
07.04.2024 13:56 |
 
Patīk
Reitings 23120
Reģ: 27.01.2021
LilyLady @ 07.04.2024 12:57

Kerkira pavisam neizskatījās sajūsmā, ka Lienīte šai piesējusies. Dīvaini, kā planckai nepielec, ka draudzība ir cauri. Graudiņa tak pat uz savu dzimeni viņu neuzaicināja un sīko vairs neņem pie sevis.
Lupatlase vēl cītīgi tagoja arī to otru blondīni, Kerkiras draudzeni, bet dabūja pretī totālu ignore.?
jaa tur vēl tas storijs, kur ķipa atkal griež kameru pret Kerkiru un to otru, bet tās pilnīgi ignorē pļecku un viņas infantīlo smaidu, tai arī, pagriežot kameru atpakaļ pret sevi, viss smaids pazudis
07.04.2024 15:11 |
 
Reitings 28009
Reģ: 06.11.2022
Jā, spriežot pēc instas, Kerkira iemainījusi Pacienti pret kādu veselīgāku blondīni. Gan jau Pacientes dāvinātais milzu grupas foto arī no mājas sienas pazudis. Tikai paciente, kā vienmēr, neko nav pamanījusi. Ar Buli bija tas pats :D
07.04.2024 15:15 |
 
Reitings 25256
Reģ: 21.10.2022
aauuu @ 07.04.2024 11:50

Lielai daļai "nozombēto" biļetes tika uzsauktas. Lai veidotu cilvēku masu. Par velti jau var iet un laiku pakavēt.

Tai skaitā arī pakulgalvai uzsaukts .
Ne velti 2.ned. iepriekš reklamēja savos story ,, userinshow,,
07.04.2024 15:26 |
 
10 gadi
Reitings 5275
Reģ: 05.08.2013
Es esmu dikti ziņkārīga. Man gribās detaļās kas notika starp Graudainajiem un Kivjiem
07.04.2024 15:35 |
 
Reitings 493
Reģ: 17.12.2023
yay @ 07.04.2024 15:35
Es esmu dikti ziņkārīga. Man gribās detaļās kas notika starp Graudainajiem un Kivjiem

Man liekas, ka nekas tāds jau nebija. Vai nu Kerkira pati saprata, ka dzīve ir labāka bez viņiem vai dzērumā Kiviči kaut ko nesmuku pateikuši :D
07.04.2024 16:03 |
 
Reitings 7326
Reģ: 14.04.2023
yay @ 07.04.2024 15:35
Es esmu dikti ziņkārīga. Man gribās detaļās kas notika starp Graudainajiem un Kivjiem
Kaut vai tas, ka uztaisīja dzerstiņu ar Kivičiem un Graudiņiem lika izvākties no īres mājas. Bija viens brīdis,ka regulāri atstāja Miu auklēt .
07.04.2024 16:04 |
 
Reitings 294
Reģ: 17.05.2022
aauuu @ 07.04.2024 12:37

Nu iedomājies sevi. Tu aizej uz retrītu vai pie tādas uresinas uz pasākumu. Saklausies skaistus veiksmes stāstus, kā citiem sanāk. Tu sasmelies iedvesmu, bet paiet pāris mēneši un saproti, ka tev tā neveicas, ka nav viss tik vienkārši. Tu sāc sevi šaustīt, kāpēc tev nesanāk, bet citām sanāk. Tu sāc domāt, ka ar tevi kaut kas nav kārtībā, jo citas tak var. Paralēli seko, piemēram, uresinai instagramā, kur viņa par tavu naudu ceļo pa pasauli, rāda teātri, cik labi sadzīvo ar vīru, cik viņa ir veiksmīgi visu manifestējusi, kā viņai ir viss, ko viņa grib, bet tev tā nav. Nu i viss. Pamazām tevi ir piemeklējusi depresija un viss tavā dzīvē ir pavisam savādāk, nekā solīja, ka būs vai varētu būt. Lūk, arī tu esi psihoterapetita paciente, jo saviem spēkiem grūti tā uzreiz saprast, ka esi apvārdota un sazombēta, ar ko nodarbojas uresina, piemēram. Ir, protams, retrīti, kuri ir kā atpūta un kuros nesola pēc tam visus dzīves labumus. Nav runa par tādiem. Retrīti kā tādi, savas veselības uzlabošanai un atpūtai nav ne vainas. Vot uresinas formulas gan ir bīstamas psihiski vājām sievietēm.
Hah 😄😄😄 Sasmējos. Nu cik daudz prāta jābūt, lai ticētu, ka ar tādu pliku manifestu būsi miljonāre? Labi, tā laikam ir sena tēma, bet nu.. Pieaugušas visas, pieslēdzat tak mazliet objektivitāti.
07.04.2024 16:33 |
 
Reitings 35731
Reģ: 11.02.2015
Lienītei varbūt tik spēcīgas meditācijas jumtu nonesa? Nav ne atsauksmīšu, ne vairs Kerkiras storijos nebija manāma pēc tā mammas uzdevuma.
Mums ar mammu tā globāli viss ok, bet nu, ar vienu aci ielūrot Uresinas storijus, es pēc tiem uzdevumiem būtu apbimbājusies.
Nu ja vien Ļenka tiešām nav sociopāte kvadrātā, tur kaut kādām emocijām vajadzēja būt ar viņas ekstra pašas sadirsto situāciju.
Jūsu likmes - pazvanīja viņa savai mammai?
Es domāju, ka nē. Kaut ko notizlojās, bravūrīgi ierēca. Tas varbūt tām kaut cik sakarīgajām madāmām vēl vairāk atvēra acis uz Lienītes "labo sirdi".
07.04.2024 17:02 |
 
Reitings 28009
Reģ: 06.11.2022
Linduxis @ 07.04.2024 16:33
Hah ??? Sasmējos. Nu cik daudz prāta jābūt, lai ticētu, ka ar tādu pliku manifestu būsi miljonāre? Labi, tā laikam ir sena tēma, bet nu.. Pieaugušas visas, pieslēdzat tak mazliet objektivitāti.

Tev nopietni liekas, ka mums pietrūkst objektivitātes? Moška atver acis un varbūt pieslēdz smadzenes? Ne jau mēs pa tiem semināriem staigājam.
07.04.2024 17:05 |
 
Reitings 27201
Reģ: 21.08.2023
Varbūt izlikās ka zvana mammai, bet beigās pasaka ka mamma neceļ klausuli, laikam nedzird, jeb vecs cilvēks nolicis to telefonu kaut kur. Gan jau ka samuldējās.
07.04.2024 17:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits