IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3
Reģ: 09.06.2023
Par Jutas gadījumu, ļoti neglīti no tās meitenes puses, kas atļāvās kaut ko tādu iekomentēt. Es pat savai tuvai draudzenei kaut ko tādu neatļautos uzrakstīt, kur nu vēl man svešam cilvēkam. Ja Jutai ir vēlme kļūt par māti- lieliski, ja tās nav- joprojām lieliski, jo cilvēks atļaujas dzīvot tā kā vēlas.
Vienīgais, kas manī raisīja mulsumu, bija tās amerikānietes pieminēšana, kas 49 gados laida pasaulē dvīņus. Esmu pārliecināta, ka tas nebija dabīgā veidā, bet gan caur IVF vai kā tagad moderni- surogāt māti. Ja sievietes reproduktīvā sistēma strādā un ir vēlme pēc bērniem, tad gaidīt līdz 50 ( ja nav medicīnisko apsvērumu, kas neļāva dzemdēt agrāk) šķiet nevajadzīgs pasākums. Nav svarīgi, ka spogulī seja saka 20, reproduktīvo sistēmu neapmānīsi un es neticu, ka sieviete 50 gados vēlas skriet, lekt, zīmēt un līmēt ar savu mazo bērnu. Bet atkal, katrs dara kā vēlas un vajag izbeigt šo līšanu citu dvēsēlē.
10.06.2023 22:06 |
 
Reitings 16767
Reģ: 16.04.2023
Maisie @ 10.06.2023 22:06
Par Jutas gadījumu, ļoti neglīti no tās meitenes puses, kas atļāvās kaut ko tādu iekomentēt. Es pat savai tuvai draudzenei kaut ko tādu neatļautos uzrakstīt, kur nu vēl man svešam cilvēkam. Ja Jutai ir vēlme kļūt par māti- lieliski, ja tās nav- joprojām lieliski, jo cilvēks atļaujas dzīvot tā kā vēlas.
Vienīgais, kas manī raisīja mulsumu, bija tās amerikānietes pieminēšana, kas 49 gados laida pasaulē dvīņus. Esmu pārliecināta, ka tas nebija dabīgā veidā, bet gan caur IVF vai kā tagad moderni- surogāt māti. Ja sievietes reproduktīvā sistēma strādā un ir vēlme pēc bērniem, tad gaidīt līdz 50 ( ja nav medicīnisko apsvērumu, kas neļāva dzemdēt agrāk) šķiet nevajadzīgs pasākums. Nav svarīgi, ka spogulī seja saka 20, reproduktīvo sistēmu neapmānīsi un es neticu, ka sieviete 50 gados vēlas skriet, lekt, zīmēt un līmēt ar savu mazo bērnu. Bet atkal, katrs dara kā vēlas un vajag izbeigt šo līšanu citu dvēsēlē.

Gāja runa par Hilary Swank - nebija viņai surogātmāte, pati dzemdēja.
10.06.2023 22:10 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Izskatās, ka Saulietis dzīvo tai mašīnā.😂😂😂
10.06.2023 22:14 |
 
Reitings 3
Reģ: 09.06.2023
SantaClub @ 10.06.2023 22:10

Gāja runa par Hilary Swank - nebija viņai surogātmāte, pati dzemdēja.

Visticamāk caur IVF, kas nav gluži tas pats, kas dabīgi ieņemt bērnu. Viss jau kārtībā- rezultātā ir bērniņš, bet, ja ir iespēja dzemdēt agrāk un nemaksāt tūkstošus, kā arī neiet cauri smagajam IVF procesam, tad neredzu iemeslu, lai sieviete gaidītu līdz 50, lai kļūtu par māti šādā veidā. Vienkārši Jutas komentārs lika aizdomāties- sieviete ir vesela, reproduktīvās auglības gados, bet izvēlas gaidīt līdz 50, lai to darītu mākslīgās apaugļošanas veidā. Man gan neienāktu prātā uzskatīt, ka kāda ir mazāk māte vai sieviete no izvēlētās metodes, bet vienkārši tīri loģiski domājot par šo tematu.
10.06.2023 22:17 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Kāds pasakiet Andžai, lai nekrāso zilas ēnas. Viņa izskatās pālī.
10.06.2023 22:35 |
 
Reitings 753
Reģ: 29.05.2023
Es vispār nesaprotu to Andžas produktu. It kā raksta, ka naturālām sastāvdaļām, bet viss IG konts kliedz pēc kkāda lēta glamūra un kiča, modeles izskatās pārkrāsotas un nedabīgas, man tas nesaistās ne ar ko naturālu. Piemēram, ja salīdzina ar Madaras kosmētiku. Vispār dīvaini, ka to tagad reklamē Nīmane ar savām Kivičlienes tipa skropstām un neveiksmīgi tetovētajām uzacīm. Tas tā - ja runājam par zīmola tēlu 😄
10.06.2023 22:43 |
 
Reitings 1286
Reģ: 25.01.2023
zini cik ir negaiditu kinder suprise dabigā celā.,kad sieviete noraksta savu auglibu un neizsargājas,jo " viss"uhh.daba izstrādā visu ko.Kamer ir kautviena olšūna tevī,kas var būt spējīga apaugļoties ,bērna ienemšana nav beigusies.Riski menopauzes u.t.t.nav par to.
10.06.2023 22:44 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Andzai sisjas jaunas? 🥂❤️
10.06.2023 23:22 |
 
10 gadi
Reitings 2799
Reģ: 29.01.2009
Nu, man rados daudz vēlo dzemdētāju, 48 gadi laikam visvecākais, dabīgā ceļā, jo vēl padomju laiki bija. Bet tie jau pēdējie, ne pirmie.
Ļoti lsbi atceros, kā lika vēl "making babies" bildes ar Gintu. Kaut kāds cits tur apsvērums apakšā.
10.06.2023 23:24 |
 
10 gadi
Reitings 2799
Reģ: 29.01.2009
Kārtējās sniegpārsliņu paaudzes piemērs. Neviens tizli nejokos par zināmu diagnozi, bet ja izvēlies ciest klusējot, nevis izrunāt, tad, jā, šis temats ir mūžīgs un cilvēki par to runā.
Man personīgi, kas kremta. Es kaut kā caur vienu jaunāku draudzeni biju satusējusi ar vienu kompāniju, kur visi tādi pajauni, hobija līmeņa tikšanās. Bērns piedzima man pirmajai, tad nu tur bija kaudzīte, kas visādu childfree un "besī bērneļi" filosofiju dzina, kad es ar savu bērnu nācu uz pasākumiem. Vai ar savilktu pieri skatījās, ja nu manējais viņu smalkajā dzīvoklī soli paspēra. Tagad pēc pāris gadiem kažoki visiem uz otru pusi pārmesti, katram savi, un tad pie manis gan spiežas tā kā ziloņi trauku veikalā un lipīgām rokām, kamēr jaunie vecāki kā uz brīnumu skatās.
Līdz ar to es visai skeptiski skatos uz kaut kādiem paziņojumiem, īpaši no kaut kādiem influenceriem.
10.06.2023 23:39 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
piekrītu un nepiekrītu ,tikai tāpēc ,ka labākais vecums dzemdēt,tas nenozīmē,ka uzreiz jāskrien dzemdēt it īpaši ja vēl neesi atradis partneri ar ko . Un arī jutas gadījumā,viņa tikko apprecējusies un pa lielam ar savu vīru tā īsti nav kopā dzīvojusi un vēljoprojām iepazīst viens otru un varbūt otrs cilvēks arī nav gatavs bērniem ar gandrīz svešu cilvēku?
11.06.2023 00:29 |
 
Reitings 2043
Reģ: 21.02.2015
IceCream @ 10.06.2023 23:24
Nu, man rados daudz vēlo dzemdētāju, 48 gadi laikam visvecākais, dabīgā ceļā, jo vēl padomju laiki bija. Bet tie jau pēdējie, ne pirmie.
Ļoti lsbi atceros, kā lika vēl "making babies" bildes ar Gintu. Kaut kāds cits tur apsvērums apakšā.

Dzemdējot tik vēlu, jābūt ar stipru veselību, lai piedzīvotu izlaidumus un mazbērnus. Tas tā. Atmetot citus iemeslus. Ja vēl plānā vairāki bērni, tad vispār nesaprotu, ko tur marinēt. 25-30 ir labs laiks bērniem.
11.06.2023 00:30 |
 
Reitings 3837
Reģ: 27.06.2014
Hermesmel @ 10.06.2023 13:53
Kāds var iemācīt Maijai Rozitei kā ģērbties?

Parasti ir pat ļoti OK, bet nu šodien tiešām pilnīgs wtf
11.06.2023 00:40 |
 
Reitings 6661
Reģ: 14.12.2022
Es tā īsti nesaprotu kādēļ te tāds uztraukums par Jutas bērniem? Ir kaut kas noticis, vai kā? Vai te ir kādai aizdomas, ka viņai nevar būt bērni, vai viņa negrib bērnus? Tiešām nesapratu šo cepienu. Nu kādi bērni viņai tagad, tak īsti USA vēl nav iedzīvojusies, nesen apprecējušies. Kā noprotu tagad tikai izlēmuši īsti kur dzīvos, viņa tak grib arī sakārtot savas darba lietas. Juris tak pa lielam īsts Amerikānis un bērni jaunībā arī tik drīz pēc kāzām nav pieņemami. Vispār tur uz bērniem skatās savādāk un jā tur ir pat diezgan pieņemts dzemdēt ļoti tuvu 50 gadiem. Man paziņa USA arī tikko piedzemdēja pirmo 45 gados apsver vēl vismaz vienu sīci. Jurim tās vispār ir pirmās laulības?
11.06.2023 00:57 |
 
Reitings 354
Reģ: 24.09.2022
Altra @ 10.06.2023 00:12
Kāpēc es pēc muguras operācijas varēju iet duša? Pat matus mazgāt? Tikai svaigs plāksteris japarlime pēc tam. Un ja arī nedrīkst slapinat vēderu,duša tā pat var nomazgāties to neslapinot. Nav jau vanna!
tāpēc, ka operāciju veidi ir dažādi!
Droši vien tagad kosmosu atklāju
11.06.2023 01:10 |
 
10 gadi
Reitings 289
Reģ: 29.03.2010
Runājot par to Jutu.. vel neesat sapratušas, ka tā Juta Ameriku mīl vairāk nekā pašu Juri? Laulības arī bija fiktīvas, lai tik varētu uzturēties ASV.
Bet nu Juris jau arī nav nekāds puika vairs un gadi iet uz priekšu, ja arī tāda nostāja viņai turpmāk pret bērniem būs, tad diezvai tas ilgi viņu "attiecības" turpināsies..😉
Ak jā, un vel tie viņas kādreizējie meli, ka pret suņiem ir alerģija.. Tikai nez kapēc tā nav pret Jura suni.🤣🤣🤣
P.S. Lielās Jutas aizstāves tas ir mans viedoklis.
11.06.2023 01:10 |
 
Reitings 6661
Reģ: 14.12.2022
guccibabe @ 11.06.2023 01:10
Runājot par to Jutu.. vel neesat sapratušas, ka tā Juta Ameriku mīl vairāk nekā pašu Juri? Laulības arī bija fiktīvas, lai tik varētu uzturēties ASV.
Bet nu Juris jau arī nav nekāds puika vairs un gadi iet uz priekšu, ja arī tāda nostāja viņai turpmāk pret bērniem būs, tad diezvai tas ilgi viņu "attiecības" turpināsies..?
Ak jā, un vel tie viņas kādreizējie meli, ka pret suņiem ir alerģija.. Tikai nez kapēc tā nav pret Jura suni.???
P.S. Lielās Jutas aizstāves tas ir mans viedoklis.
Kas gan tanī Jurī tāds varētu būt lai viņu nemīlētu🤔 Es neesmu Jutas aizstāve. Tikai nesaprotu par ko te tāds cepiens saistībā ar Jutas bērniem😳 Cik nu tās laulības tur fiktīvas ne mums spriest, bet to viņa kārti forši izspēlēja, ka negribēja USA ielaist👌 Savādāk nez vai būtu precējies. Ne jau pirmā LV daiļava ir Juta ar kuru ir dzīvojis gadiem un neprecējis, bet ar laiku pametis. Sev cenu viņš zina riktīgi stabili. Tas juris īsti neizskatās pēc tāda kurš tūlīt un tagad gribētu ar sīčiem apkrauties. Vai te daļa uzskata, ka tas bēbis būs tāda kā garantijas biļete?😳 biju kaut kur dzirdējusi, ka Juta gribot 3 bērnus. Nu, bet tagad uzreiz tak viņai toč viņus nevajag!
11.06.2023 01:50 |
 
Reitings 2074
Reģ: 10.09.2021
Noskatījos Andra Kiviča raidījumu ar Dāvidu Krūmiņu, nu protams ar Yanu izšķīrušies. Bet izrādās viņam divi bērni, meita 12 gadi, dēls 6 gadīgs. Wtf un netiekas ar viņiem, jo neļaujot abas mammas. Likās, ka nav tik traki ar šito džeku, ka kkas sakarīgs tur ir, bet šis tāds red flag pamatīgs.
11.06.2023 02:21 |
 
10 gadi
Reitings 289
Reģ: 29.03.2010
Gardenia @ 11.06.2023 01:50
Kas gan tanī Jurī tāds varētu būt lai viņu nemīlētu? Es neesmu Jutas aizstāve. Tikai nesaprotu par ko te tāds cepiens saistībā ar Jutas bērniem? Cik nu tās laulības tur fiktīvas ne mums spriest, bet to viņa kārti forši izspēlēja, ka negribēja USA ielaist? Savādāk nez vai būtu precējies. Ne jau pirmā LV daiļava ir Juta ar kuru ir dzīvojis gadiem un neprecējis, bet ar laiku pametis. Sev cenu viņš zina riktīgi stabili. Tas juris īsti neizskatās pēc tāda kurš tūlīt un tagad gribētu ar sīčiem apkrauties. Vai te daļa uzskata, ka tas bēbis būs tāda kā garantijas biļete?? biju kaut kur dzirdējusi, ka Juta gribot 3 bērnus. Nu, bet tagad uzreiz tak viņai toč viņus nevajag!

Man pilnīgi vienalga.👌👌👌
11.06.2023 02:29 |
 
Reitings 6661
Reģ: 14.12.2022
Dabūju izlasīt kādas pēdējās 15 lapas lai izprastu to cepienu par Jutas bērniem! Kādai ir jābūt sievietei maitai lai uzdotu tādu jautājumu un tādā formā, vai cik ļoti viņa jāienīst🙈 Daža laba vēl diagnozi uzstāda. No kurienes? Tikai dēļ tā, ka ar Gintu bērnu nebija? Tak Gints pats teica, ka bērnus nav gribējis, bet ar to tagadējo gadījies pavisam neplānoti. Pat ja arī tā būtu, ka nevar kādēļ viņai par to būtu jārunā😳 vēl vairāk nesaprotu tās kuras uzskata, ka viņai ir jāsāk tagad ražot sīči🙈 Jēziņ viņai tak tagad tikai 33 gadi! 2020 gadā izšķīrās no Ginta. USA vēl līdz galam nav sakārtoti papīri, nesen apprecējusies, nav pat strādāt vēl iesākusi dēļ papīriem. Te jau dzemdēt stumj, tas tā lai tas Juris būtu vairāk piesiets, vai dēļ ķeksīša, ka viņiem ir jābūt citiem par prieku? 🙈 Tak tur nav pieņemts uzreiz apdzemdēties! Nu tak bērni ir tikai un vienīgi paša pāra ziņā, pat ja arī nekad tie sīči nebūs kāda kuram daļa? Mums daudzi dzīvo pēc galīgi veciem stereotipiem ja ir ģimene tad obligāti jābūt sīcim, tajā pašā momentā šausminās, ka Magonei 4 gab. Un katrs no sava veča, nu tak redz šī var būt centās lai būtu pareizi ar katru vīru pa bēbim. Tak arī slikti sanāk😂
11.06.2023 04:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits