Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

personalizēts treniņu plāns

 
Reitings 98
Reģ: 12.05.2024
sveiki!
Vasarai tuvojoties, gribas nomest pāris liekos kg, tāpēc pieteicos sporta zālei. Esmu iesācēja un no trenažieriem izmantot sanāk tikai skrejceliņu, kāpnes un velosipēdu / airēšanas trenažieri.
Atradu, ka internetā dažādi treneri par maksu piedāvā sastādīt personalizētu gym treniņu plānu, bet piedāvājums ir tik plašs gan treneru, gan cenas ziņā, ka es ļoti apjuku. Mani interesē tieši svara samazināšana, priecātos arī par vispārīgu visa ķermeņa muskuļu trenēšanu.
Līdz ar to vēlos pajautāt - varbūt kāds šeit esošais var ieteikt labu treneri, kas sastāda tiešām kvalitatīvu treniņu plānu, kur neesat nožēlojušas naudu (jo cenas ir plašas - no 50 līdz pat 120 eur) vai pat padalīties ar kādu no treniņu plāniem? Jau iepriekš paldies :)
12.05.2024 19:00 |
 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
Varu sastādīt Tev personalizētyu treniņa un uztura plānu, .. konsultēt un novadīt pirmos treniņus kamēr apgūsti tehnisko izpildījumu
Esmu sertificēts fitnesa tremneris ar 9 gadu trenēšnas pieredzi
Ja interesē raksti PM
12.05.2024 20:07 |
 
Reitings 167
Reģ: 11.02.2024
Ir tāds sporta veids, kas ir ļoti par zemu novērtēts un saucas ielu vingrošana. Es ar to nodarbojos jau vairāk kā 10 gadus un šim sporta veidam ir neskaitāmas priekšrocības. Vingrinājumi tiek veikti ar sava ķermeņa svaru, iekšā vai ārā. Pievilkties un iesēsties uz līdztekām, piemēram, var ārā, taču pietupties un piepumpēties var iekšā. Treneris ar nav vajadzīgs, jo visu var darīt pats. Jau vairāk kā 2 gadus trenējos katru dienu un lielas traumas bijušas nav, vienīgi kaut kādas nelielas, tāpēc droši varu apgalvot, ka sporta veids ir drošs. Ja cītīgi trenēsies, nometīsi ne tikai lieko svaru, bet arī kārtīgi uztrenēsi savu ķermeni, kā arī papildus šis sporta veids nāk par labu tavam garīgajam spēkam. Pats ar ielu vingrošanu esmu attīstījis gan savu fizisko spēku, gan mentālo spēku, gan arī disciplīnu, jo, tici man, lai trenētos katru dienu, nepieciešama milzīga disciplīna un neatlaidība.
12.05.2024 20:09 |
 
Reitings 98
Reģ: 12.05.2024
MR @ 12.05.2024 20:09
Ir tāds sporta veids, kas ir ļoti par zemu novērtēts un saucas ielu vingrošana. Es ar to nodarbojos jau vairāk kā 10 gadus un šim sporta veidam ir neskaitāmas priekšrocības. Vingrinājumi tiek veikti ar sava ķermeņa svaru, iekšā vai ārā. Pievilkties un iesēsties uz līdztekām, piemēram, var ārā, taču pietupties un piepumpēties var iekšā. Treneris ar nav vajadzīgs, jo visu var darīt pats. Jau vairāk kā 2 gadus trenējos katru dienu un lielas traumas bijušas nav, vienīgi kaut kādas nelielas, tāpēc droši varu apgalvot, ka sporta veids ir drošs. Ja cītīgi trenēsies, nometīsi ne tikai lieko svaru, bet arī kārtīgi uztrenēsi savu ķermeni, kā arī papildus šis sporta veids nāk par labu tavam garīgajam spēkam. Pats ar ielu vingrošanu esmu attīstījis gan savu fizisko spēku, gan mentālo spēku, gan arī disciplīnu, jo, tici man, lai trenētos katru dienu, nepieciešama milzīga disciplīna un neatlaidība.
paldies par ieteikumu, tas šoreiz nederēs. Esmu iesācēja un man vispirms ir jāuztrenē muskuļi, lai varētu ar tiem pievilkties un izmantot pašas svaru, pie kam, vietā, kur dzīvoju, nav ielu vingrošanas laukumu, arī darba specifikas dēļ (strādāju līdz vēlam vakaram) tas nav iespējams. Pagaidām sākšu ar sporta zāli. Eju uz grupu treniņiem, kad ir brīvas vietas, gribu kaut ko pasākt papildus pašā zālē.
12.05.2024 21:01 |
 
Reitings 98
Reģ: 12.05.2024
up
13.05.2024 09:38 |
 
Reitings 98
Reģ: 12.05.2024
aktuāli vēl joprojām :)
13.05.2024 22:10 |
 
Reitings 98
Reģ: 12.05.2024
up
15.05.2024 17:07 |
 
Reitings 98
Reģ: 12.05.2024
varbūt kādai ir atsauksmes par Inetas edunsporto treniņu plāniem? Lasu, ka viņa piedāvā izveidot treniņi plānu izveidi, gribētos dzirdēt atsauksmes :)
19.05.2024 18:28 |
 
Reitings 834
Reģ: 13.12.2023
Tak piesakies vienalga kur. Jau nedēļa pagājusi un joprojām viss tikai plāna līmenī. Grūti būs dabūt objektīvas atsauksmes, jo treneris/uztura speciālists nevar tev sasiet rokas, kad naktī virini ledusskapja durvis. Nesaprotu, kāpēc nevari iet uz grupu nodarbībām sporta klubā?
19.05.2024 21:19 |
 
Reitings 98
Reģ: 12.05.2024
Diabolus @ 19.05.2024 21:19
Tak piesakies vienalga kur. Jau nedēļa pagājusi un joprojām viss tikai plāna līmenī. Grūti būs dabūt objektīvas atsauksmes, jo treneris/uztura speciālists nevar tev sasiet rokas, kad naktī virini ledusskapja durvis. Nesaprotu, kāpēc nevari iet uz grupu nodarbībām sporta klubā?

Paldies par pasīvi agresīviem komentāriem un uzbraucieniem, kas neatbilst patiesībai - es prasīju konkrētu viedokli par treneriem, ja nav, ko ieteikt, bet gribas uzdirst, var arī paklusēt un savus uzbraucienus paturēt pie sevis :)
Naktī es neēdu, jūsu uzbrauciens ir absolūti nevietā. Pie trenera esmu pieteikusies, taču līdz tuvākajam trenerim jāgaida nedēļa. Man ir maiņu grafiks un manā sporta zālē ir ļoti noslogoti grupu treniņi dienām uz priekšu, manos brīvajos laikos vietas grupu nodarbībās ir vieta vai nu tikai grūtnieču nodarbībās, vai senioru fitnesā, neatbilstu nevienai no grupām. Un tomēr - esmu bijusi uz pāris nodarbībām, taču ar vienu stundu ilgu nodarbību 1x nedēļā svaru nenometīšu, tieši tāpēc arī prasu treneru un sporta plānu ieteikumus.
Uz visiem jautājumiem atbildēju vai vēl gribas kaut kur savu žulti izliet, cienītā? :)
20.05.2024 09:55 |
 
Reitings 834
Reģ: 13.12.2023
Juta11 @ 20.05.2024 09:55

Paldies par pasīvi agresīviem komentāriem un uzbraucieniem, kas neatbilst patiesībai - es prasīju konkrētu viedokli par treneriem, ja nav, ko ieteikt, bet gribas uzdirst, var arī paklusēt un savus uzbraucienus paturēt pie sevis :)
Naktī es neēdu, jūsu uzbrauciens ir absolūti nevietā. Pie trenera esmu pieteikusies, taču līdz tuvākajam trenerim jāgaida nedēļa. Man ir maiņu grafiks un manā sporta zālē ir ļoti noslogoti grupu treniņi dienām uz priekšu, manos brīvajos laikos vietas grupu nodarbībās ir vieta vai nu tikai grūtnieču nodarbībās, vai senioru fitnesā, neatbilstu nevienai no grupām. Un tomēr - esmu bijusi uz pāris nodarbībām, taču ar vienu stundu ilgu nodarbību 1x nedēļā svaru nenometīšu, tieši tāpēc arī prasu treneru un sporta plānu ieteikumus.
Uz visiem jautājumiem atbildēju vai vēl gribas kaut kur savu žulti izliet, cienītā? :)

Jap, atbilde apmierinoša, drīkst apsēsties. 👍
20.05.2024 14:24 |
 
Reitings 347
Reģ: 12.09.2022
Juta11 @ 12.05.2024 19:00
sveiki!
Vasarai tuvojoties, gribas nomest pāris liekos kg, tāpēc pieteicos sporta zālei. Esmu iesācēja un no trenažieriem izmantot sanāk tikai skrejceliņu, kāpnes un velosipēdu / airēšanas trenažieri.
Atradu, ka internetā dažādi treneri par maksu piedāvā sastādīt personalizētu gym treniņu plānu, bet piedāvājums ir tik plašs gan treneru, gan cenas ziņā, ka es ļoti apjuku. Mani interesē tieši svara samazināšana, priecātos arī par vispārīgu visa ķermeņa muskuļu trenēšanu.
Līdz ar to vēlos pajautāt - varbūt kāds šeit esošais var ieteikt labu treneri, kas sastāda tiešām kvalitatīvu treniņu plānu, kur neesat nožēlojušas naudu (jo cenas ir plašas - no 50 līdz pat 120 eur) vai pat padalīties ar kādu no treniņu plāniem? Jau iepriekš paldies :)
Es tev vari ieteikt Kārli Eiduku. Paskaties instagram un facebook vai tevi uzrunā. Ļoti sakarīgs treneris. Pirms gāju pie viņa, tad vispirms man atsūtīja garu anketu, kura man bija jāaizpilda. Tur bija dažādi jautājumi par veslību, par operācijām, par ēšanu ar laikam biju. Pirmo reizi bija konsultācija un novērtēja, ko es varu, tad sastādīja plānu. Par cenu neatceros, bet bija ap 40eur, bet tas bija 4 gadus atpakaļ.
21.05.2024 14:45 |
 
Patīk
Reitings 36262
Reģ: 12.10.2022
Iesaku Annu Apsīti. Viņa trenē gan Lemon Gym, gan My Fitness, gan sastāda individuālos plānus un seko līdzi. https://www.akfitness.lv/?team=trenere-anna
Nav lētākais variants, bet ļoti zinoša gan par treniņiem, gan uzturu, neko sev neaizliedzot.
21.05.2024 16:15 |
 
Reitings 1543
Reģ: 04.11.2022
Juta11 @ 19.05.2024 18:28
varbūt kādai ir atsauksmes par Inetas edunsporto treniņu plāniem? Lasu, ka viņa piedāvā izveidot treniņi plānu izveidi, gribētos dzirdēt atsauksmes :)

Neiesaku. Dāma šķiet brīžiem pārlieku augstprātīga. Pārlieku uzsver to, cik individuālus plānus viņa taisa, lai gan realitātē viss šķiet copy+paste. Bonusā arī, cik esmu redzējusi viņas pašas vingrošanu Instagram storijos, es netiktu, ka viņa pati visus uzdevumus izpilda perfekti. Nav tā vērts.
21.05.2024 16:44 |
 
Reitings 98
Reģ: 12.05.2024
VissIrSlikti @ 21.05.2024 16:44

Neiesaku. Dāma šķiet brīžiem pārlieku augstprātīga. Pārlieku uzsver to, cik individuālus plānus viņa taisa, lai gan realitātē viss šķiet copy+paste. Bonusā arī, cik esmu redzējusi viņas pašas vingrošanu Instagram storijos, es netiktu, ka viņa pati visus uzdevumus izpilda perfekti. Nav tā vērts.

Runa ir tieši par ēdieniem vai sporta plāniem? Cik saprotu, viņa piedāvā gan to, gan to, tagad esmu dilemmā, jo biju plānojusi no viņas iegādāties treniņu plānu... no kā viņa kopē tos treniņus?
21.05.2024 22:24 |
 
Reitings 19660
Reģ: 16.04.2023
Diabolus @ 19.05.2024 21:19
Tak piesakies vienalga kur. Jau nedēļa pagājusi un joprojām viss tikai plāna līmenī. Grūti būs dabūt objektīvas atsauksmes, jo treneris/uztura speciālists nevar tev sasiet rokas, kad naktī virini ledusskapja durvis. Nesaprotu, kāpēc nevari iet uz grupu nodarbībām sporta klubā?

Nomierinies! Ne katrs ir gatavs izmest 100+ € par nekvalitatīvu pakalpojumu.
21.05.2024 22:29 |
 
Reitings 98
Reģ: 12.05.2024
Lauva1994 @ 21.05.2024 14:45
Es tev vari ieteikt Kārli Eiduku. Paskaties instagram un facebook vai tevi uzrunā. Ļoti sakarīgs treneris. Pirms gāju pie viņa, tad vispirms man atsūtīja garu anketu, kura man bija jāaizpilda. Tur bija dažādi jautājumi par veslību, par operācijām, par ēšanu ar laikam biju. Pirmo reizi bija konsultācija un novērtēja, ko es varu, tad sastādīja plānu. Par cenu neatceros, bet bija ap 40eur, bet tas bija 4 gadus atpakaļ.
jā, šobrīd viņš jau prasa 95 eur tīri tikai par treniņu programmas izveidi. Skatos, ka viņš pieņem arī Myfitness, bet tad laikam izdevīgāk sanāk paņemt trīs privātos treniņus pa 105 eur, tur vismaz viņš uz vietas redz, kā es kustos un trenējos. Vienīgi es laikam raustos ņemt vīrieti treneri, laikam tā stereotipa dēļ, ka vīrietis sievieti nesapratīs tik labi kā sievieti.. nevaru izlemt
21.05.2024 22:36 |
 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
Tev netikai treniņa plāns vajadzīgs bet arī uztura plāns (vai vismaz padziļināta konsultācija par uzturu) un pāris privātie treniņi lai apgutu vingrojumu tehnisko izpildijumu.
Treneri kuri veido plašu soc. Tīklu lapas parasti nebūs lēti jo tas viss paņem papildus laiku lai uzturētu soc.tiklus.
Pārējiem parasti cenu nosaka pieprasījums.
Pie Taviem mērķiem teiktu ka pat pilnībā var iztikt bez sporta zāles. Tagad ārā vasarā var cardio veikt brivdabā. Spēka treniņi mājas.
To naudiņu ko ietaupītu uz sporta zāli labāk paņem vairāk treneri lai arī paseko līdzi progresam. Daudz efektīvāk būs lietas darīt pareizi kaut treniņos mājas nekā daļēji pareizi sporta zālē
22.05.2024 06:12 |
 
Reitings 1543
Reģ: 04.11.2022
Juta11 @ 21.05.2024 22:24

Runa ir tieši par ēdieniem vai sporta plāniem? Cik saprotu, viņa piedāvā gan to, gan to, tagad esmu dilemmā, jo biju plānojusi no viņas iegādāties treniņu plānu... no kā viņa kopē tos treniņus?
Tiešām no sirds labāk iesaku to pašu Apsīti nekā šo kundzīti, kurai baigi sakāpis galvā
22.05.2024 06:57 |
 
Reitings 1543
Reģ: 04.11.2022
Kopē ne tādā ziņā, ka nospērusi no kāda cita, bet gan - nav individuāls katram, kā pati cenšas apgalvot.
22.05.2024 06:59 |
 
Reitings 13
Reģ: 28.02.2024
Juta11 @ 19.05.2024 18:28
varbūt kādai ir atsauksmes par Inetas edunsporto treniņu plāniem? Lasu, ka viņa piedāvā izveidot treniņi plānu izveidi, gribētos dzirdēt atsauksmes :)

Esmu ņēmusi viņas ēšanas plānu - individuāls tādā ziņā, ka dažādām svara kategorijām dažāds kaloriju daudzums, ievēro vai patīk saldumi(ju ne jau piena šokolādi un veikala saldējumu ieliek, bet alternatīvas) un vēl kaut kas bija, neatceros, šie man bija svarīgi. Bet ja ir specifiski produkti, kas negaršo un to pasaki anketā, manā gadījumā tas neko nenozīmēja. Teju katru 3.ēdienu bija jādomā, kà pielāgot, jo viņai laikam garšo gan. Gan jau ar vingrojumiem būtu tā pat.
22.05.2024 09:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits