Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

IetekMeļu tops

Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |

10 gadi
Reitings 799
Reģ: 26.03.2010
Apple of my eye @ 16.06.2024 13:59
Žēl par to Jāni/Janīnu :(
Braucis ar skūteri pār gājēju pāreju... Šoferis vainīgs, atļautais uz 30.
Man kā autovadītājai ir bail no skūteriem, jo viņi tomēr pārvietojas ātrāk kā gājēji... Pa Rīgu nebraucu regulāri un nezinu katru ielu - kur gājēji, kur vēl veloceļš, kur kaut kādas jaunas zīmes... Pilnīgi varu saprast, ka ātrumā braucot kaut kur var nenoorientēties. Kaut vai uz Bruņinieku ielas nupat bija pārsteigums par krustojumu ar veloceļu. Šajā gadījumā, ja jau var uzreiz tā noteikt, ka autovadītājs ir vainīgs, tad acīmredzot Jānis nebija gluži lidojis pāri pārējai... Ja būtu tāds balsojums par skūteru izņemšanu no aprites, es balsotu PAR. Jo šī ir tieši tāda situācija, par kuru vajadzētu aizdomāties arī skūteristiem pašiem - jā, ok, šoferis vainīgs. Un??? Kurš guļ slimnīcā komā?

Ja uz zebra notriec velosipēdistu, skuteristu, gājēju vienmēr, pilnīgi vienmēr ir autovadītāja vaina.
Nezinu, kāpēc nekur neskaidro vienu šo niansi- kaut no debesīm nokrīt, lopā vai lidojot 60kmh pāri zebrai vadītājam ir atbildība. Tas ir visos gadījumos. Un tagad izlasīt nakamo noteikti.
Un tad ir vēl viena daļa, kas var iestāties otrai pusei, kur skatās arī zebru šķēršojošā atbildību, t.i., pārliecinājies, braucis gājēja ātrumā utt., ja nav šo, tad atbildība ARĪ (bet nekādā veidā neizslēdz vadītāja atbildību) gulstas uz zebru šķēršojošās personas.
Ja cilvēki piedomātu, ka nepareiza šķēršošana zebras neatbrīvo no atbildības am vadītāju, tad pie zebrām kārtīgāk pārliecinātos, vai vērts lidot, nenometot ātrumu tuvojoties zebrai.
Ps es 99% esmu am vadītājs, un velo, skūteri ir riska zona un man besī, jo brauc pārdroši, nerēķinoties ar apkārtējiem. Nerunāju konkrēti ar šo gadījumu, bet kopumā. Austiņas ausī un duru.
16.06.2024 14:27 |

Reitings 605
Reģ: 15.09.2023
SALOMEJA @ 16.06.2024 13:25
Pilnīgi saprotu Dāvi par sašutumu. Tas nav normāli, ka tuvinieki jau uzlauž durvis, meklējot cilvēku, kaut gan viņš jau pusi dienas ir slimnīcā smagā stāvoklī. Man būtu tāda pati emocionāla reakcija, ja kas tāds notiktu ar tuvu cilvēku.

Kādu pusi dienas slimnīcā. Nevajag pārspīlēt. Un durvis neuzlauza, bet atslēdza ar atslēgu, tas bija redzams Dāvja storijos.
Žēl, ka tā ir noticis, bet, iespējams, es nesaku, ka tā ir, iespējams Dāvis šobrīd emociju iespaidā visu ļoti pārspīlē, arī par ārstu attieksmi. Es ticu, ka viņš grib visu uzreiz, grib visas atbildes, tas ir saprotams. Kad cilvēkam emocijas pāriet, paskatās uz visu no cita skatu punkta, viedoklis var arī mainīties.
16.06.2024 14:20 |

Reitings 55
Reģ: 11.04.2022
Es būtu tādā pašā nesaprašanā kā Dāvis par to, ka nepaziņo tuviniekiem!!
Man vīram ir nopietna slimība, kas jebkurā brīdī var beigties ar insultu. Arī es e-veselībā esmu norādīta kā persona kurai ziņo tādā gadījumā un esmu šokā uzzinot, ka tas tā nestrādā!!!
16.06.2024 13:59 |

Patīk
Reitings 10686
Reģ: 18.09.2021
Žēl par to Jāni/Janīnu :(
Braucis ar skūteri pār gājēju pāreju... Šoferis vainīgs, atļautais uz 30.
Man kā autovadītājai ir bail no skūteriem, jo viņi tomēr pārvietojas ātrāk kā gājēji... Pa Rīgu nebraucu regulāri un nezinu katru ielu - kur gājēji, kur vēl veloceļš, kur kaut kādas jaunas zīmes... Pilnīgi varu saprast, ka ātrumā braucot kaut kur var nenoorientēties. Kaut vai uz Bruņinieku ielas nupat bija pārsteigums par krustojumu ar veloceļu. Šajā gadījumā, ja jau var uzreiz tā noteikt, ka autovadītājs ir vainīgs, tad acīmredzot Jānis nebija gluži lidojis pāri pārējai... Ja būtu tāds balsojums par skūteru izņemšanu no aprites, es balsotu PAR. Jo šī ir tieši tāda situācija, par kuru vajadzētu aizdomāties arī skūteristiem pašiem - jā, ok, šoferis vainīgs. Un??? Kurš guļ slimnīcā komā?
16.06.2024 13:59 |

Reitings 2374
Reģ: 20.09.2022
magdalena333 @ 16.06.2024 13:49
Nitaris, vai izlasīji, ko uzrakstīju? Ka ārstiem ir jādomā par pacienta dzīvību, nevis dokumentiem?‍♀️
jā, pareizi, es to arī saku, ka par dokumentiem domā cits personāls, kas nebija savu uzdevumu augstumos.
Vai viņi vispār rīkojas pēc instrukcijām (par paziņošanu tuviniekiem), jo varbūt tas viss ir uz papīra, bet dzīvē netiek ieviests. Vajadzētu atgādināt. Labi, ka Dāvis ir populārs cilvēks, kas var šo nest gaismā.
16.06.2024 13:51 |

Reitings 3444
Reģ: 08.09.2015
Nitaris, vai izlasīji, ko uzrakstīju? Ka ārstiem ir jādomā par pacienta dzīvību, nevis dokumentiem🤦‍♀️
16.06.2024 13:49 |

Reitings 2374
magdalena333 @ 16.06.2024 13:38
Jā, ārstiem galvenais ir domāt par pacienta dzīvību, nevis meklēt dokumentus. man izbrīna, ka policija notikuma vietā nepārbauda vai personai ir vai nav kādi dokumenti, lai to varētu identificēt. Līdz šim esmu dzirdējusi ieteikumus nēsāt līdz dokumentus, lai tieši šādos gadījumos varētu personu identificēt, bet izskatās, ka kaut kur tie posmi iztrūkst.
izskatās, ka joprojām kāds te domā, ka pašam ārstam jāmeklē dokumenti. Tādēļ ir domāts administratīvais personāls, sanitāri, kas kārto mantas, vada datus, zvana…
16.06.2024 13:46 |

Reitings 3444
Reģ: 08.09.2015
Jā, ārstiem galvenais ir domāt par pacienta dzīvību, nevis meklēt dokumentus. man izbrīna, ka policija notikuma vietā nepārbauda vai personai ir vai nav kādi dokumenti, lai to varētu identificēt. Līdz šim esmu dzirdējusi ieteikumus nēsāt līdz dokumentus, lai tieši šādos gadījumos varētu personu identificēt, bet izskatās, ka kaut kur tie posmi iztrūkst.
16.06.2024 13:38 |

Reitings 3848
Reģ: 27.06.2014
SALOMEJA @ 16.06.2024 13:25
Pilnīgi saprotu Dāvi par sašutumu. Tas nav normāli, ka tuvinieki jau uzlauž durvis, meklējot cilvēku, kaut gan viņš jau pusi dienas ir slimnīcā smagā stāvoklī. Man būtu tāda pati emocionāla reakcija, ja kas tāds notiktu ar tuvu cilvēku.

Jēziņ, nu kādu pus dienu? 🤦🏼‍♀️ ko var pārspīlēt?
16.06.2024 13:36 |

Reitings 2374
Vārdotāja @ 16.06.2024 13:21
man paziņam 3 dienas piederīgais nogulēja RAKUS un neviens piederīgais to nezināja.
Tur gan nebija nekādu dokumentu līdzi un tādā gadījumā sociālajam dienestam jāiesaistās… kuri neko nedara.
Bet piekrītu- kāda jēga pildīt kkādus dok e-veselība, ja tie netiek ņemti vērā.. eveseliba vispar suds.
Kaut automatiska pazinojums piederigajam, ka tads un tads ir registrets slimnica utt.
šo varbūt jājautā atbildīgajām instancēm, kas par lietu, kādēļ tad jāpilda veidlapa, ja tāpat nepaziņos! Cerams, ka Dāvis sacels viņus augšā, lai sakārto šo acīmredzamo absurdu, lai citiem tà negadās
16.06.2024 13:29 |

Reitings 776
Reģ: 23.08.2016
16.06.2024 13:25 |

Reitings 182
Reģ: 03.03.2024
Vārdotāja @ 16.06.2024 13:21
man paziņam 3 dienas piederīgais nogulēja RAKUS un neviens piederīgais to nezināja.
Tur gan nebija nekādu dokumentu līdzi un tādā gadījumā sociālajam dienestam jāiesaistās… kuri neko nedara.
Bet piekrītu- kāda jēga pildīt kkādus dok e-veselība, ja tie netiek ņemti vērā.. eveseliba vispar suds.
Kaut automatiska pazinojums piederigajam, ka tads un tads ir registrets slimnica utt.
Tieši tā .
AUTOMATISKI .Tak miljonus tērēja uz e veselību
16.06.2024 13:25 |

Reitings 3936
Reģ: 10.01.2023
Likums1 @ 16.06.2024 12:54
Tad kāda vella pēc jāpilda dokumenti ka paziņos konkrētam cilvēkam tāda gadījumā? Pie tam jāpaziņo ir ne jau operējošam ķirurgam ,bet attiecīgi tam kas aizpilda dokumentus! Aizpilda ja kāda nezināja jau kad atved uz slimnīcu !
16.06.2024 13:21 |

Reitings 182
Nitaris @ 16.06.2024 13:18
ne jau ārstam un tiem, kas glābj jārakņājas pa mantām. Tādēļ ir adminstratīvais personāls, sanitāri, kas saģērbj un kārto mantas.
administratori kas noformē dokumentus
16.06.2024 13:20 |

Reitings 2374
maijpukjiite @ 16.06.2024 13:05

Dāvis taču pats teica, ka Jānis no sākuma nebija identificēts, viņu vēlāk identificēja pēc pirkstu nospiedumiem. Jā, es gan jau ka ārsta reakcija un komunikācija varbūt arī bija nelaipna, bet man šķiet, ka te Dāvis drusku pārspīlē par to, ka nepaziņoja šeit, tagad un tūlīt. Intensīvās terapijas nodaļa nav nekāds traumpunkts, kur uzliek ģipsi vai plāksteri un palaiž tālāk staigāt, ārsti visticamāk ir ļoti pārguruši (tas, protams, neattaisno nelaipnu komunikāciju), bet es neticu, ka tādā kritiskā situācijā, kad cilvēku ieved komā, kritiski smagā stāvoklī, viņiem nav laiks vai tiesības rakņāties pa viņa mantām un meklēt, kas viņš ir, vai viņam ir telefons, pa kuru vai pazvanīt utmldz. Ārstu prioritāte tomēr ir vispirms izglābt cilvēkam dzīvību, veikt operāciju un tikai pēc tam uzzināt, vai to veica Jānim , Martai vai Kārlim (un attiecīgi - apziņot arī tuvākos par notikušo).
Es saprotu, ka tas ir Dāvim tuvs cilvēks un gribas uzreiz zināt, ko un kā, bet man šķiet, ka viņš reaģē drusku par saasinātu.
ne jau ārstam un tiem, kas glābj jārakņājas pa mantām. Tādēļ ir adminstratīvais personāls, sanitāri, kas saģērbj un kārto mantas.
16.06.2024 13:18 |

Reitings 182
Tāpat tur rakstīts lūdzu aizpildiet E VESELĪBA formu ,lai ja kas notiek ārstniecības personas par to paziņotu jūsu noraditai kontaktpersonai
16.06.2024 13:18 |

Reitings 182
https://www.nmpd.gov.lv/lv/ka-noskaidrot-uz-kuru-slimnicu-ar-nmpd-brigadi-nogadats-tuvinieks te skaidri lasām ka MOMENTĀ tiek noformēti dok.jo zin datus !
16.06.2024 13:15 |

Reitings 776
Reģ: 23.08.2016
Kaut kā žēl par Sokolovu, vienmēr ir bijis jautri palasīt viņa aprakstus un pārdomas! Protams, nav dūmu bez uguns, bet interesanti, ka viņš vienmēr it ļoti uzsvēris savā darba ētiku, ka sievietes vairs "nejūt tā" un viss ir ļoti profesionāli. Pēc dāmas apraksta izklausās tomēr interesanti, ka vinai ir pieredze ar vairākiem kailfoto meistariem, kā arī padziļināti pārsprieda pikantas tēmas ar Sokolovu. Varbūt kaut kāds pārpratums, bet nesmuki tomēr :( 20 gados tomēr arī neesi mazais bērns, it īpaši ja piedalies šādās situācijās.
Vairāk šokē minētais par Dēricu, kas Onlyfans tirgo bildes - tas gan ir pipec. Pilnīgs lohs.
16.06.2024 13:14 |

Reitings 182
maijpukjiite @ 16.06.2024 13:09
izlasiet vēlreiz manu komentāru - brīdī, kad cilvēku ieved kritiskā stāvoklī, vispirms ir svarīgāk viņam sniegt akūtu palīdzību, lai glābtu viņa dzīvību, nevis rakņāties pa viņa mantām un meklēt pasi vai telefonu, lai uzzinātu, kam tad mēs palīdzam un paziņotu to radiniekiem.
Palīdzību sniedz citi, dokumentus MOMENTA noformē citi! Bez tiem uz nod vai operbloku neved!
16.06.2024 13:11 |

Reitings 182
Nitaris @ 16.06.2024 13:06
pareizi, ne jau ārstam jāmeklē dokumenti pa kabatām, tādēļ tur ir cits personāls, kas pilda dokumentus, paņem un noliek pacienta mantas, kur tām jābūt…
Tu tiešām nesaproti vai tēlo🥱
16.06.2024 13:10 |

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!

vairāk  >

Aptauja

Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits