Vai atņemt attiecību uzdāvinātās dāvanas ?

 
Reitings 19
Reģ: 05.03.2016
Ko jūs domājat par šāda vīrieša domu un uzskatu ?!
Vīrietis domā izbeigt attiecības un pievākt visas meitenei uzdāvinātās mantas/apģērbus, u.tml. Ar domu, ka visas dāvanas tika dāvinātas attiecību periodam un prieš savas meitenes, kāmēr vīrietis bija kopā ar meiteni, un attiecībām izbeidzoties pievāc savas dāvinātās dāvanas. Ar domu, lai meitne nespētu būt tik "skaista", vai "mantiska" cik attiecību laikā ar esošo vīrieti, un lai ar tā mantu nevarētu izrādīties citiem vai piesaistīt citu vīrišķu uzmanību, ko viņš ir ar smagajiem nopelniem ir panācis...

Jūsu domas par šādu uzskatu ?
25.06.2016 21:40 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Dāvanas atpakaļ neņem. Nekad šķiroties neesmu pieprasījusi lai man vispār ko atdod, jo kam gan es tās mantas izmantošu, tik lieks čakars un nervu bojāšana kā vienam, tā otram. Ja man vīrietis pieprasītu lai atdodu dāvanas kuras viņš ir dāvinājis tad varētu gan pasūtīt vienkārši ratā, vai drīzāk mierīgi atdotu arī lai tiktu vaļā no tām mantām kuras atgādina par viņu. Labāk arī ir kad tās mantas vairs nav, jo saistības arī nav, bet pati nekad neprasītu neko atpakaļ.

Es gan šķiroties tikai visas ne-dāvanas palūdzu atpakaļ un atdodu vīrietim arī viņa mantas kuras vienkārši ir palikušas pie manis, bet par dāvanu ņemšanu atpakaļ pašai pat prātā neienāktu.
25.06.2016 21:45 |
 
Reitings 375
Reģ: 13.06.2016
Kas tās tev par situācijām kuras tu centies nokārtot no malas. :D
Nu, varbūt ļoti dārgas lietas, bet tādus sīkumus kā abģērbu? Šķiet dīvaini.
25.06.2016 21:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ai meitne nespētu būt tik "skaista", vai
:-O:-O:-O:-O atnems kadu davanu paliks nesmuka krople?:-O:-O:-O:-O
25.06.2016 21:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja es kadam ko davinu tad neoplanoju nekad nekados atspaklos nemt atpakal. Es sevi nrekad ta nepazemotu. Ja man zel naudu , tad nedavinu. Ja butu briljanti vai jahtas varbut domatu citadak. Tacu tad butu laulibu ligums.
25.06.2016 21:44 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tizls vīrietis. Es nekad nevienam neprasu dāvanam atpakaļ. Ja žēl dāvinas,tad lai labāk vispār neko nedāvina neviss atpakaļ paņem.
Man gan rastos citas domas-vai viņš tās mantas netaisās ekonomijas pēc citai uzdāvināt:D Nākamajai būs mazāk jāpērk:D
25.06.2016 21:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits