kā izstāstīt???

 
Reitings 34
Reģ: 14.10.2015
Esmu nonākusi pie slēdziena, ka vēlos šķirties no tagadējā drauga. esam kopā vairāk kā 4 gadus, tomēr ar katru dienu saprotu, ka šis galīgi nav mans cilvēks un pie šī cilvēka man tur tikai pieradums un pienākums, jo šķiršanās viņam būs smaga. Tā kā viņam ir problēmas ar alkoholu, aptuveni jau varat nojaust kā tas būs. ļoti baidos, ka pēc tam dzērumā nenodara sev pāri jo mani ļoti mīl, bet es vairs tā dzīvot nevēlos. Abi esam jauniņi - 20 gadi. Visa dzīve vēl priekšā. Negribu attapties vēlāk ļoti nelaimīga un palaidusi garām visu dzīvi.

It kā jau problēma nebūtu vienkārši izšķirties, bet ir tā, ka pašlaik sarakstos ar citu vīrieti un esmu nolēmusi satikties. Nē, šī vīrieša dēļ šķiršanās nenotiek, tas vairāk ir grūdiens man pa pēcpusi lai es beidzot saņemtos un aizietu. Ja arī nesanāks nekas ar šo vīrieti, vismaz es būšu beigusi neveselīgās attiecības. Tomēr nepārtraukti domāju ka tas būs, kā izskatīties manai ģimenei... Es pārtraukšu šīs attiecības un tad pēc neilga laika jau skriešu uz randiņu ar citu. Man ir bail ka mani nesapratīs, jo tagadējais draugs jau ir daļa no manas ģimenes, visi viņu ir pieņēmuši, kaut kā liekas ka tikšu pataisīta par vieglas uzvedības meiteni(t) Es negribu stāstīt ģimenei par visām mūsu iekšējām problēmām, par alkoholu un to, kas dzērumā tiek darīts, cik reizes esmu viņu stiepusi mājās, vākusi no kaut kādiem tusiņiem. Varbūt mamma nojauš, bet viņa noteikti nezina pilno ainu. Kā jūs ieteiktu to visu pasniegt ģimenei, kā izstāstīt tā, lai mani saprot un tikt vaļā no vainas apziņas? Zinu ka būs sāpīgi arī man, jo tagadējo draugu mīlu, jūtas tā nepazūd, bet nu nav vairs tas. Es gribu būt laimīga bet šķiet, ka šajās attiecībās tikai degradējos.
14.10.2015 12:27 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Pamēģini uzdot viņam muļķīgus jautājumus (viņaprāt), uz kuriem Tev svarīgi dzirdēt viņa godīgās atbildes un tad arī secināsi vai tur vēl kaut kas ir palicis vai tikai pieradums un negribēšana meklēt risinājumu ;)
14.10.2015 12:33 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja jau kopā nedzīvojat, tad, manuprāt, ir vienkāršāk izšķirties. Parunā, pasaki, ka vairs kopīgu nākotni, neredzi, nevēlies un dodies māj'as.
14.10.2015 12:33 |
 
Reitings 34
Reģ: 14.10.2015
Jā un vēl - mēs ar puisi kopā nedzīvojam. Ciemojamies te pie viena, te otra. Ļoti maz laika pavadam kopā, draugs ļoti daudz strādā. Saprotu ka tas nav ilgtermiņā, bet mēs esam pilnīgi atsvešinājušies. Nav nekādas dzirksteles vai kā tā. Esmu piedaavājusi kaut kur aizbraukt, bet tas īsti neko nemaina. Pēc darba viņš ir noguris, neko negrib un ja arī pierunāju kaut kur aizbraukt, tad viņš sēž man blakus tāds nekāds un gaida kad būsim mājās:-/
Man liekas, ka tagadējais draugs jau arī jūt, nu ka nav tur nekā. Pirms laika viņš lidoja komandējumā, tas bija ilgākais laiks ko pavadījām šķirti. Lidostā uzspieda vienu buču uz vaiga, pateica - mīlu un aizgāja prom. Nav ne mīļuma, nekā. Ja mēģinu runāt, mūžīgā atruna - es esmu noguris, pamēģini pati tik daudz norukāt utt. Visu jau saprotu, bet plusā ar visām alkohola problēmām un visu pārējo, kaut kā tās jūtas notrullinās un man jau kļūst vienalga:-/
14.10.2015 12:30 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tā arī pateiktu, ka šķiries, jo ar alkoholiķi dzīvot nevēlies.
14.10.2015 12:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits