Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aizliegtais paņēmiens

 
Patīk
Reitings 530
Reģ: 02.05.2020
Dāmas, redzējāt par anonīmajiem komentāriem? Vai piedomāsiet turpmāk, ko rakstāt forumā?
21.05.2024 22:49 |
 
Reitings 182
Reģ: 03.03.2024
Neskatijos .Taču viņi neko neatmaskoja ka sapratu .
21.05.2024 23:32 |
 
Reitings 560
Reģ: 31.01.2023
Tagad Salcèvica jau salikusi random sieviesu kontus, kuras neko sliktu nesaka
21.05.2024 23:46 |
 
Reitings 182
Reģ: 03.03.2024
Pilgrim @ 21.05.2024 23:46
Tagad Salcèvica jau salikusi random sieviesu kontus, kuras neko sliktu nesaka
Tā vai tad drīkst? Nu kuro reizi jau saku, ipatno pilna pasaule .Tagad jābūt fb slēgtajam kontam un bez privātās foto !
21.05.2024 23:49 |
 
Reitings 182
Reģ: 03.03.2024
Lūdzu izlasiet ko tagad saka viņa insta!
Par atvērtiem publiskiem profiliem fb!!!!!!!!!
22.05.2024 00:24 |
 
Reitings 1486
Reģ: 25.01.2023
Kā viņu atrast?
22.05.2024 00:44 |
 
Reitings 182
Reģ: 03.03.2024
Kenty @ 22.05.2024 00:44
Kā viņu atrast?
Insta ? Indra Salceviča.
Labi ka man fb NOSLĒPTS draugu saraksts no svešām acīm. To es ar tagad konstatēju. Tāpat ka info kur macijos kur strādāju 😀
22.05.2024 00:47 |
 
Reitings 1486
Reģ: 25.01.2023
Likums1 @ 22.05.2024 00:47
Insta ? Indra Salceviča.
Labi ka man fb NOSLĒPTS draugu saraksts no svešām acīm. To es ar tagad konstatēju. Tāpat ka info kur macijos kur strādāju ?
Man viņa nerādās 🤷‍♀️tikai kautkads fan profils ar 4 postiem
22.05.2024 01:06 |
 
Reitings 1341
Reģ: 19.07.2019
Īstenībā jau sen par šo jomu vajadzēja aizdomāties. Nav runa tikai par Salceviču, bet par Latvijas sociālajiem tīkliem kopumā. Arī šeit, forumā, būtu daudz darāmā, ja ķertos klāt visam, kas šeit notiek. Ir par traku tā ķengāt cilvēkus un izlikt savu žulti tajās slavenajās diskusijās. Nemaz nerunāju par FB un citiem sociālajiem tīkliem, kur cilvēki izgāž negatīvismu, kur vien var, it īpaši, ja runa ir par homoseksuāļiem, politiku, ārvalstīm. Kauns par tiem cilvēkiem, kur gļēvi bēg no atbildības un noliedz to, ka ir rakstījuši naidīgus komentārus sociālajos tīklos, kaut arī skaidri redzams, ka tie ir viņi. Ak, šie interneta varoņi, kuri baidās to visu pateikt acīs.
22.05.2024 01:39 |
 
Reitings 182
Reģ: 03.03.2024
TimeToDream @ 22.05.2024 01:39
Īstenībā jau sen par šo jomu vajadzēja aizdomāties. Nav runa tikai par Salceviču, bet par Latvijas sociālajiem tīkliem kopumā. Arī šeit, forumā, būtu daudz darāmā, ja ķertos klāt visam, kas šeit notiek. Ir par traku tā ķengāt cilvēkus un izlikt savu žulti tajās slavenajās diskusijās. Nemaz nerunāju par FB un citiem sociālajiem tīkliem, kur cilvēki izgāž negatīvismu, kur vien var, it īpaši, ja runa ir par homoseksuāļiem, politiku, ārvalstīm. Kauns par tiem cilvēkiem, kur gļēvi bēg no atbildības un noliedz to, ka ir rakstījuši naidīgus komentārus sociālajos tīklos, kaut arī skaidri redzams, ka tie ir viņi. Ak, šie interneta varoņi, kuri baidās to visu pateikt acīs.
Ja no šī punkta skatās ,tad te divas tēmas butu jaklape vispār .
22.05.2024 05:28 |
 
Reitings 2841
Reģ: 05.09.2023
Indra neko neatrisināja. Komentāri ir, bija un būs. Tā vienkārši ir dzīvē iekārtots. Vienīgais kas man patika ir tas ka to Ingūnu pabakstija. 😄
22.05.2024 06:09 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Raidījumu neredzēju.
Es šeit vai publiski nerakstu to, par ko man būtu kauns.
TimeToDream @ 22.05.2024 01:39
Īstenībā jau sen par šo jomu vajadzēja aizdomāties. Nav runa tikai par Salceviču, bet par Latvijas sociālajiem tīkliem kopumā. Arī šeit, forumā, būtu daudz darāmā, ja ķertos klāt visam, kas šeit notiek. Ir par traku tā ķengāt cilvēkus un izlikt savu žulti tajās slavenajās diskusijās. Nemaz nerunāju par FB un citiem sociālajiem tīkliem, kur cilvēki izgāž negatīvismu, kur vien var, it īpaši, ja runa ir par homoseksuāļiem, politiku, ārvalstīm. Kauns par tiem cilvēkiem, kur gļēvi bēg no atbildības un noliedz to, ka ir rakstījuši naidīgus komentārus sociālajos tīklos, kaut arī skaidri redzams, ka tie ir viņi. Ak, šie interneta varoņi, kuri baidās to visu pateikt acīs.

Kopumā piekrītu, komentāros gan sociālajos tīklos, gan šeit ir daudz komentāru, kas pārkāpj robežas, bet ir izņēmumi - cilvēki. pret kuriem vērsti sliktie komentāri ir pelnījuši būt, plašāk manu viedokli var lasīt Ietekmeļu diskusijā.
Reizēm jau liekas, cik gribu būt toleranta, bet tad paskatos uz Lienes un Andra Kiviču mobingu pret Madaru, uz Agritas suņa sāgu vai uz tām politiskākām tēmām, kuras man šķiet ļoti svarīgas, un saprotu - nē, manai iecietībai ir robežas.
22.05.2024 07:16 |
 
Reitings 1486
Reģ: 25.01.2023
chihiro @ 22.05.2024 07:16
Raidījumu neredzēju.
Es šeit vai publiski nerakstu to, par ko man būtu kauns.
Kopumā piekrītu, komentāros gan sociālajos tīklos, gan šeit ir daudz komentāru, kas pārkāpj robežas, bet ir izņēmumi - cilvēki. pret kuriem vērsti sliktie komentāri ir pelnījuši būt, plašāk manu viedokli var lasīt Ietekmeļu diskusijā.
Reizēm jau liekas, cik gribu būt toleranta, bet tad paskatos uz Lienes un Andra Kiviču mobingu pret Madaru, uz Agritas suņa sāgu vai uz tām politiskākām tēmām, kuras man šķiet ļoti svarīgas, un saprotu - nē, manai iecietībai ir robežas.
piekritu.lidzigi domājam
22.05.2024 08:23 |
 
Reitings 595
Reģ: 02.03.2022
Lai izteiktu savu viedokli, nē, man nav katram pretīmnācēijam jārāda pasi ne uz ielas, ne internetā - tā ir vārda brīvība, pareizi Judins saka. Un ir daudz komentāri, kas, jā, ir negatīvi, bet izsaka viedokli, kā jau te pieminēja, par Kivičiem vai Agritas suni vai to, ka Vucēns aicina neslēgt durvis ciet. Bet tie, kas ir "stulba mauka" stilā, tur ir komentētāju mentālās problēmas un vai tad to nevar izķert dažādi saturu moderējošie boti? Tam nav nekāda sakara ar viedokļu paušanu.
Bet divkosīgai Indrai patīk uzmanība, tagad var dabūt to papilnam.
22.05.2024 08:38 |
 
Reitings 857
Reģ: 09.01.2024
Uzskatu, ka tā ir utopiska vēlme - būt publiskam, t.i., uzmanības centrā, un vēlēties, lai par tevi neizsakās slikti. Ideālā sabiedrībā tā varbūt būtu, bet būsim reāli - tāda ir cilvēka daba. Neticu, ka publiskas personas nav nekad aprunājušas kādas citas ietekmeles/-meļus. Varbūt tad aizliedzam dzelteno presi? Dzeltenie pelna uz to, ka kādam notiek kas aprunājams!
Labi, cita lieta par tiem, kas vienkārši nesakarīgas rupjības raksta, kā piemēram, Kiviču diskusijā Lieni gandrīz katrā ierakstā saucot par “m**ku, šļ***” utt. Viedokli var izteikt arī ar pieklājīgāku leksiku, tādus komentārus es arī neatbalstu. Bet, ja sāk piesieties, ka “šis komentārs nav taisnība, šī ir puspatiesība, par mani veido sazvērestības teorijas” - laipni lūdzam civilizācijā! Šo izmainīt nevar. Lasīju vienā grāmatā, ka ir teorija par to, kāpēc antīkajiem cilvēkiem attīstījās komunikācijas spējas - jo viņi gribēja savā starpā apspriest un aprunāt citus cilts biedrus. 😄
22.05.2024 09:07 |
 
Reitings 857
Reģ: 09.01.2024
Vēl man šķiet smieklīgi. Kad Gobzems mēnešu garumā publiski pārpublicē visādas baumas un puspatiesības par Latvijas sabiedrības ziedu - visiem vienalga. Kad kaut kāds Konstantīns no Zilupes (a.k.a parastais FB lietotājs) iekomentē “m**ka!” - bliežam tiesvedību iekšā! 😂
22.05.2024 09:29 |
 
Patīk
Reitings 530
Reģ: 02.05.2020
Man pašai laikam vislabāk no raidījuma patika tas, ka pie komentētājiem aizbrauca ciemos pajautāt - tas bija, manuprāt ļoti labi! Tāds second hand ambarrasement. Citādi piekrītu vairākumam - komentāri pa lielam nav nekas slikts un būs vienmēr, bet tajā pašā laikā ļoti daudz pāršauj pār strīpu arī te, forumā.
22.05.2024 09:33 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Klaviere @ 22.05.2024 08:38
Lai izteiktu savu viedokli, nē, man nav katram pretīmnācēijam jārāda pasi ne uz ielas, ne internetā - tā ir vārda brīvība, pareizi Judins saka. Un ir daudz komentāri, kas, jā, ir negatīvi, bet izsaka viedokli, kā jau te pieminēja, par Kivičiem vai Agritas suni vai to, ka Vucēns aicina neslēgt durvis ciet. Bet tie, kas ir "stulba mauka" stilā, tur ir komentētāju mentālās problēmas un vai tad to nevar izķert dažādi saturu moderējošie boti? Tam nav nekāda sakara ar viedokļu paušanu.
Bet divkosīgai Indrai patīk uzmanība, tagad var dabūt to papilnam.

Par "stulbo mauku" - es zinu, ka ir cilvēki, kas ne internetā, ne dzīvajā nelamājas vispār, bet es laikam neesmu tik inteliģenta un mēdzu lamāties, un domāju, ka šādi vārdi ir vietā noteiktās situācijās.
Bet atkal - kas man liekas situācija, kur nolamāties var, citam tā nešķiet un otrādi - arī es aizstāvu dažas personas no citu apvainojošiem vārdiem. Viss ļoti subjektīvs.
Protams, vislabāk būtu mazāk komentēt par citiem cilvēkiem.
22.05.2024 10:02 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
mokabezpiena @ 22.05.2024 09:29
Vēl man šķiet smieklīgi. Kad Gobzems mēnešu garumā publiski pārpublicē visādas baumas un puspatiesības par Latvijas sabiedrības ziedu - visiem vienalga. Kad kaut kāds Konstantīns no Zilupes (a.k.a parastais FB lietotājs) iekomentē “m**ka!” - bliežam tiesvedību iekšā! ?

Tas gan, žēl, ka neviens no šīm slavenībām, kas paraksta Indras iniciatīvu, pret viņu nevēršas.
22.05.2024 10:21 |
 
Reitings 857
Reģ: 09.01.2024
chihiro @ 22.05.2024 10:02

Par "stulbo mauku" - es zinu, ka ir cilvēki, kas ne internetā, ne dzīvajā nelamājas vispār, bet es laikam neesmu tik inteliģenta un mēdzu lamāties, un domāju, ka šādi vārdi ir vietā noteiktās situācijās.
Bet atkal - kas man liekas situācija, kur nolamāties var, citam tā nešķiet un otrādi - arī es aizstāvu dažas personas no citu apvainojošiem vārdiem. Viss ļoti subjektīvs.
Protams, vislabāk būtu mazāk komentēt par citiem cilvēkiem.

Nu, nolamāties visiem gan jau gadās, neviens jau nesaka kaut ko par, piemēram, “bļe” vai “pizģets” utt, bet, ja kādu dēvē par mauku, šļuhu, šmaru utt, tas gan, manuprāt, ir aizskaroši, jo tas ir tēmēts uz cilvēku.
22.05.2024 10:29 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4042
Reģ: 31.10.2010
Bet ko var darīt, ja konkrētais cilvēks patiešām ir tāds, kā viņu nosauc? Ok, nesauks par m...u, sauks par netikli, vieglas uzvedības sievieti - tā būs labāk? Šie apzīmējumi ir sinonīmi, pamatdoma jau nemainās. Dažas lietas ir vienkārši fakta konstatēšana. Es domāju, ka aizliegt nosaukt cilvēkus par tādiem, kādi viņi ir, arī nav pareizi.
22.05.2024 10:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)