Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Eirovīzija

 
Reitings 371
Reģ: 26.04.2014
Mans pirmais nopietnais topiks. :)


Kādas ir Jūsu domas par šo vakaru?
06.05.2014 22:12 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Melns, man daudz naudas nav, bet tev noprikt biļeti uz Krieviju? Gan jau sakasīšu naudu. Vot, šitādus tirliņus es nesaprotu! Dēļ tā, ka Konchita uzvarēja Eirovīzijā, tagad visiem novēlēt, lai būtu tā kā Ukrainā. Maz apjēdz, ko tu runā? Tad, kad gejs Bilans uzvarēja, nebija nekādu problēmu. Krievi visi laimīgi, bet tagad taisa propogandu, jo palika tikai 7. vietā ar savām dvīnēm. Kad viņi uz Eirovīzijas skatuves aizsūtīja divas skuķenes palaizīties, tas jau nekas liels nebija. Šeit vienkārši transvestīts dzied, ne viņš ņemās ar kādu uz skatuves, neko, tikai dziedāja. Un tā dēļ pasaule iet uz galu?
15.05.2014 15:12 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Es cenšos gejus uztvert kā normālus cilvēkus, nu kā visus pārējos. Jo viņi tak grib būt pieņemti un vienlīdzīgi ne tā?
Bet mani aizkaitina sabiedrības auklēšanās ar viņiem, te es runāju par tiem, kas viņus pieņem kā normālus.
Esmu bijusi neiecietīga pret kādu puisi, kurš kā cilvēks ir kretīns pēdējais, bet arī gejs, no cilvēkiem saņēmu nosodījumu un tiku pasludināta par homofobu, jo kā gan es atļāvos tā runāt ar geju!!! Laigan tam nebija nekāda sakara ar viņa orientāciju, es reaģēju tāpat kā būtu reaģējusi uz "normālu" cilvēku. Jo galu galā es tak nedalu, gejs, melnais, kristietis vai vienalga kas.
Bet ir tāda sajūta, ka ar tiem gejiem ir jaapietas kā ar slimajiem, ko dievs pasarg nedrīkst aizskart.

Bet iespējam, tā končita ir labāks cilvēks par daudziem "normālajiem"
15.05.2014 15:03 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Vieniigais ko varu pateikt jums homofobeem - jaa, homofobeem "man nekas nav pret gejiem, bet lai neraadaas publikaa" bitch, please :D ir - es tieshaam ceru, ka kaadu dienu kaads gejs vai transvestiits, vai kaads cits cilveeks "aarpus normas" jums izdariis kaadu milziigu pakalpojumu, ne obligaati dziiviibas izglaabshanu vai kaut ko taadu, bet nu kaut ko tieshaam labu. Taadaa veidaa varbuut juus sajutiisiet mazliet kauna sajuutu par citu cilveeku nepienjemshanu un juusu domas mainiisies. Ja nee, nu tad turpiniet dziivot savo normaalo cilveeku kastiitee.
15.05.2014 14:47 |
 
Reitings 776
Reģ: 24.03.2011
Chuck Norris don't like this song!

Pievienojos :D
15.05.2014 14:24 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Mēģināšu noformulēt savu domu. Man nekas nav pret visādām seksuālām minoritātēm, ja vien no tā necieš bērni un dzīvnieki. Es nevienam pakaļ ar koku neskraidu un sejā nespļauju. BET! Mīļie gejiņi, fejiņas, transīši utt, jums ir savas kopienas, savi pasākumi un sava dzīve. Lūdzu rīkojiet talantu konkursus savās aprindās cik lien! Krāsojieties, audzējiet bārdas, ģērbjaties par bābām, I DON`T GIVE A SHIT! Bet nelieniet ar savām novirzēm plašā auditorijā! Es negribu jūs šeit redzēt! Mani traumē tante ar bārdu! Un nevajag uzstāt, ka šādas Koņčitas Wurstas (Beigtā desiņa) ir NORMA! Tā nav norma!
Viss.



++++++
13.05.2014 17:45 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013


Pēc šī šo "šovu" nu noteikti vairs nekad neskatīšos. Man tagad ir skaidrs, lai gan aizdomas bija jau iepriekš, ka Eirovīzija (kā, taisnību sakot, viss, ko mums pasniedz mūsdienu mainstream mediji) ir politika, propaganda un sabiedriskās domas veidošana.
Paplašinot tēmu vēl tālāk, pie kārtējā atgādinājuma par to, cik bēdīgi ir ar šo Eiropu, kurā mēs nu esam jau 10 gadus (šīs "parādības" uzvara liecina par vienu no trim: a) vai nu Eiropas parastie cilvēciņi tik tiešām nesaprot, ar ko "baro" viņu smadzenes vai b) Eiropā tie, kuriem patīk šādi zēni un meitenes, ir aktīvākas vai ir vairākumā, jo nu jau ir sabiedriskās domas augšgalā; c) rezultāts ir apzināts viltojums politisku vai propagandistisku mērķu sasniegšanas vārdā).
Ņemot vērā un atceroties vēl par šiem:

, Vienīgais, kas atliek ir sākt ilgoties par to dienu, kad šeit notiks tas, kas notiek Ukrainas austrumos.
13.05.2014 09:55 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Jaapiekriit, ka tiem uzskatos aprobezhotiem cilveekiem ir ljoti gruuta dziive un vinji savas neiecetiibas deelj daudz ko zaudee, kaa jau Elizabetes piemeeraa mineets. Pasarg dievs, ja maasa, braalis, maasiica, draudzene, kaiminjsh, cilveeks sava beerna beernudaarzaa, skolaa, pagalmaa vai - ak dievs - pat pashas beerns buus "nepareizs" - un viss, dziive salauzta. Var iet mirt vai uz muuzhiem izsleegt no sava sabiedriibas loka shos "nepareizos" cilveekus.
12.05.2014 16:13 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nu Naumovai bija ari efekīga uzstāšanas ar to kleitu + laba balss. par igauniju nezinu, neatceros.
12.05.2014 16:05 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
EV balsojumi pamatā vienmer uz to balstās. Reti kad ir iznēmumi. Nu piem. Marija Naumova kad uzvareja.


Man atkal liekas, ka arī Marijas Naumovas uzvara varēja nebūt izņēmums. Tad taču bija Baltijas valstu bums. Vai viņa tieši neuzvarēja tai gadā, kad konkursu organizēja igauņi?
12.05.2014 16:03 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Ja atkāpjas no bildes un atstāj tikai skaņu.. bet dziesma taču ir pilnīgs oldschool, tāda moš varēja 90tajos uzvarēt... vai arī neuzvarēt, Dana International viņu noēstu;)
12.05.2014 15:54 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Tām, kas domā, ko nu vecāki stāstīs saviem bērniem... Iesaku rūpīgi padomāt, kādu mesidžu sūtīt savām atvasēm, jo lieka agresija šai pasaulei neko labu nedod.

Mans brālēns, kurš ir gejs, 17 gadu vecumā praktiski aizbēga no dzimtās mazpilsētas, aizbraucot apmaiņas programmā uz ASV vidusskolu un vēlāk tur arī paliekot uz dzīvi. Es varu tikai iedomāties, kāda dzīve viņu sagaidītu tajā mazajā Latvijas pilsētiņā, ja viņš būtu gribējis tur dzīvot pilnvērtīgu dzīvi bez kaut kādas slapstīšanās un mūžīgās kauna sajūtas. Vai jūs vispār saprotat, ko nozīmē būt mīlošās attiecībās un slēpt to ik uz soļa? Tas, jūsuprāt, ir normāli?
Brālēnam paveicās ar to, ka viņš ir inteliģents cilvēks ar ambīcijām jau kopš bērna kājas, tāpēc viņš varēja pieņemt tik veselīgu lēmumu. Bet no nelabvēlīgas vides nākuši geji un lezbietes šādās situācijās mēdz pievērsties pašdestruktīvai uzvedībai (vēnu graizīšana, alkoholisms, narkomānija), jo nav redzējuši un necer ne uz ko labāku.
Viņa dzimtajā pusē sabiedrība bija ļoti aizspriedumaina un mīlēja klačoties, arī vecākiem patika plēst jokus par "zilajiem" (pat ne ļauni, bet vienkārši tāpat). Tagad viņi dēlu redz labākajā gadījumā reizi divos gados. Bija tā vērts?
12.05.2014 15:50 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ar rezultātiem esmu apmierināta, jo:
1) Dziesma ir melodiska
2) Patīk arī dziesmas vārdi..
3) Conchita dziet tiešām labi.. sevišķi dzīvajā
4) Smuka kleita :D un arī gaismu efekti..
5) Dziesma iespiedās atmiņā (kas, manuprāt, ir laba zīme)
6) Es ticu, ka Austrija sarīkos nākamgad skaistu šovu.. iespaidīgaku par pieticīgajiem skandināviem :)

Man tā sejas rota, protams, nepatīk.. bet jāatzīst, ka Conchita ir sievišķīgāka ar visu bārdu par dažām labām sievietēm :D
12.05.2014 14:50 |
 
Reitings 76
Reģ: 29.04.2014
Nekad nesapratīšu kāpēc jāvērtē cilvēks pēc viņa piederības... tas ir dziesmu nevis skaistuma konkurss... Nav brīnums ka dzīves līmenis austrumu valstīs ir tāds kāds viņš ir...
12.05.2014 14:41 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Morgan, Tu par to Krieviju speciāli visulaiku vāvuļo, lai kašķis sāktos???
12.05.2014 14:30 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Es ta iedomajos, a ja tas bardainais vecis kelita kas uzvareja, butu no Krievijas. Tad ari vins uzvaretu? :D
Noskatijos ari vina uzstasanos un mani ta mulsina, dzied protams labi, bet es nevaru saprast vai ta ir sievietes balss vai viriesa, vizualais tels protams ir drausmigs, skatities uz vinu nav iespejams. Barda it ka viriskigs atributs, kas pat par obligatu viriesiem noteikts dazas religijas un tipiska seviesu frizura un kleita un meikaps. Iedomajos savu virieti tada imidzia un man paliek vel skermak.
Sievietei sievietes imidzs un virietik viriesa imidzs un punkC.
12.05.2014 13:32 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kādreiz tur tādi mājslinieki uzvareja, kurus joprojam visa pasaule klausas

http://www.apollo.lv/zinas/abba-svin-30-nbsp-gadadienu-kops-uzvaras-eirovizija/282073

ABBA» svin 30. gadadienu kopš uzvaras «Eirovīzijā
http://www.apollo.lv/zinas/abba-svin-30-nbsp-gadadienu-kops-uzvaras-eirovizija/282073
12.05.2014 13:30 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
. Neviens sads pasakums diemzel neiztiek bez politikas.
EV balsojumi pamatā vienmer uz to balstās. Reti kad ir iznēmumi. Nu piem. Marija Naumova kad uzvareja. Es jau sen neskatos to balagānu. Ari dziesmu formāts ir gauzām garlaicgs.
12.05.2014 13:26 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Noklausijos masu Tomachevu dziesmu. Skaista! Ir bijusi gadi kad var tikai nobrinities cik nekvalitativas dziesmas Krievijai.

https://www.youtube.com/watch?v=f7HKBlAzN5I
Sokejosi komentari un politiski protams. Neviens sads pasakums diemzel neiztiek bez politikas.

Tolerance won ESC 2014? Ha! They wouldn't even look at these two talented, beautiful girls just because of their origin, and just booed them out with them having nothing to do with Russia's attack. I'm 17 myself and wouldn't stand being up there with all the booing, so credit these two strong girls for doing standing up there despite disapproval!

PS. Also Poland's entry. No one's okay with a little cleavage, but they're okay with a transexual beard-fixated queer? You're hypocrites, Europe, all of you!
85 laiki

Russia please annex all of Europe and make us normal again. How can a bearded transvestite be better than this. Its song is way worse too.
112 laiki


Welcome to Europe! Where all shines of democracy, tolerance and human right! Except if you are Russian. Now, excuse me while I vomit!
99 laiki


Kad bardains vecis kleita ar sieviesu matiem un meikapu tiek izvelets divu jauku, piedienigu un skaisti dziedos meitenu vieta, sabiedriba pie vadibas stures ir nokluvusi pervertu minoritate, kas uzsplauj jebkadam morales un gimenes vertibam.
12.05.2014 13:23 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tajā tabulā labi redzam ka LV krievijai deva 2 ......tikai 2 punktus.:D
12.05.2014 13:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!