Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribu pasūdzēties.. (šausmīgs garastāvoklis) *nolaižam tvaiku :D*

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Sveikas.. šodien galīgi nav garīgā. Gribēju pasūdzēties par RDzN. Kad man nācās pārtraukt grūtniecību, sagadījās tā, ka tieši tad vecmāte bija briesmīga. Dažreiz var redzēt, ka cilvēkam nav izglītības. Visu laiku turēju sevi grožos un izturējos pieklājīgi laipni. Man vēl paveicās, ka ārsts bija jauks, jo lika iedot man papildus atsāpinošos līdzekļus, jo attīrīšanas process bija ļoti sāpīgs, sakot "nav jēgas viņu mocīt".. vecmātei gan labprāt būtu man likusi mocīties.

Bet trakākais bija tas, kad uz maniem jautājumiem par to, ko varu darīt, lai krūtis nesāpētu, man atbildēja, lai gaidu. Tā nu es mocījos vairākas dienas, līdz tiku izrakstīta un tiku pie savas ginekoloģes, kas man izrakstīja dostinex - divas tabletes, no kā praktiski vienas dienas laikā mans organisms beidza ražot pienu. To jau RDzN man pateikt nevarēja.. Nesaprotu, kādu labumu no pacientu mocīšanas gūst šie darbinieki. Pat nožēloju, ka biju pret viņu pieklājīga.. tādi cilvēki šādu attieksmi nav pelnījuši.

Nu tā.. tvaiks nolaists.. jūtos nedaudz labāk :)
17.04.2014 10:49 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Jūtu,ka šī būs tā diskusija:D
Noteikti vecmāte ir no tām,kam kas tāds nav pieņemams. Man žēl, ka tādi aizspriedumaini cilvēki strādā šādās profesijās, kurās ar ko tādu jāskaras. Un cenšas savu nepatiku izrādīt uz pacientiem.
Nē nu okej, plaukstas priekā sist nevahadzētu, bet elementāri ieturēt neitrālu attieksmi..
17.04.2014 10:53 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Ja pareizi atceros no citas diskusijas - grūtniecību nācās pārtraukt ne pēc pašas vēlēšanās :(

Raven, turies!
17.04.2014 10:57 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Saprotu Tevi, atceros, kā dalījies savos pārdzīvojumos bēbīšu tēmā. Tāda attieksme vnk liecina par personas nekompetenci. Ir tāda lieta kā Pacientu Ombuds. Es laikam beigās izspļautu, ko dzelošu, diemžēl čūska esmu un čūska palikšu. Ja kāda glodene līdīs, kur nevajag, samīdīšu un ar šādu attieksmi (dots pret dotu) esmu dzīvē daudz panākusi. Ar mediķiem ir tā - no sākuma ar smaidu un labām domām un tad jau redzi kāds cilvēks stāv tavā priekšā - pretimnākošs un laipns vai arī žultains un zems. Pati strādāju medicīnā kādreiz, bieži pārdzīvoju kā citi kolēģi slikti izturējās pret pacientiem, gadījās par tā, ka pie manis pēc atbalsta nāca citi kolēģi, kas arī pārdzīvoja par pārējā personāla slikto attieksmi.
17.04.2014 11:01 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
raven, turies!
bet kāpēc Tu cel augšā šo notikumus? ja nemaldos, tas jau notika kādu laiku atpakaļ.

Nu, es te negribu stāstīt, bet nu mani viena daktere arī pārsteidzoši sagaidīja.
17.04.2014 11:01 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Par tvaika nolaišanu - es jau ebaya diskusijā izpaudos. Pasts nobēdzinājis manu banderoli, nekādu informāciju nesniedz un mani ignorē.
17.04.2014 11:03 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Trakākais ir tas, ka, esot pie veselības var darīt daudz ko - kaut vai piecelties un aiziet, pieprasīt nodaļas vadītāju u.tml. bet šeit, ak, pretīgi, ka tas tā notiek!

Turies!
17.04.2014 11:04 |
 
Reitings 598
Reģ: 12.02.2014
Noteikti vecmāte ir no tām,kam kas tāds nav pieņemams

Bet ja tā padomā, tad kāda velna pēc viņa gāja strādāt/mācīties pa vecmāti, ja redz aborts un visādas citas manipulācijas viņai nav pieņemamas?! Nekad to nesapratīšu.
17.04.2014 11:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits