Dzīvošu kopā. Bet ko ģimene?

 
Reitings 27
Reģ: 16.04.2010
Dāmas, mīļās. Palīdziet ar lēmumu.. Ir tāda lieta, ka esmu studente (20), dzīvoju projām no vecāku mājām, draugs (kuru iepazinu pirms nepilna mēneša internetā, esam tikušies pagaidām vienu reizi) dzīvo ~300km no manis pašlaik. Vasarā strādāju, kad atsāksies studijas, tad gan studēšu, gan strādāšu. Darbs tāds, kurš ir arī pa sestdienām, svētdienām. Ir doma, ka draugs brauks šurpu, dzīvos ar mani kojās kopā. Esmu pilnībā pārliecināta, ka to vēlos, bet neesmu pārliecināta, ka vecāki būs ļoti laimīgi ko tādu dzirdot - tomēr, viens otru nepazīstam pat mēnesi, kā arī nezinu, vai vēlos viņiem teikt to, ka pašā sākumā, kamēr draugs atradīs darbu, es viņu uzturēšu, jo viņam ģimenē liekas naudas nav. Tādēļ arī nekad nav dzīvojis citur, bet darbu savās mājās nav atradis, jo tā nav pilsēta, kur darbs čum un mudž... Kā jums šķiet - vai to var izdarīt - meitene gan studē, gan strādā, gan uztur puisi.. Vai puisim tas neliks justies mazvērtīgam, kamēr atradīs darbu un varēs pats apmaksāt, vismaz savu īres maksu? Un vai kāda vēl ir tādā situācijā bijusi - jāstudē, jāstrādā un vēl jāuztur draugs. Esmu 99% pārliecināta, ka es to spēšu, bet, ja mana ģimene neatbalstītu.. Ja viņi man nesūtītu naudu, tad gan nezinu, vai varētu to izdarīt.. Jo pagaidām ir tā, ka vecāki sūta naudu dzīvošanai, jo tas, ko nopelnu, aiziet man vajadzīgās lietās... Godīgi sakot, radies jautājums ir - vai tas ir iespējams, neliekot puisim sajusties mazvērtīgam vai kā mājsaimniecei? Esmu pārliecināta, ka viņš ir tas, ar kuru vēlos pavadīt visu savu dzīvi, bet radi (kas nav vecāki) par šo ideju izsakās skeptiski - bet kas, ja mēs izšķirsimies, ko tad? Vecākiem neesmu teikusi un lūdzu radiem neteikt viņiem neko pagaidām... Iepazīstināšu ar vecākiem puisi, tad arī teikšu par domu, bet.. ir bail teikt.
21.07.2013 21:11 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Ja nodzīvo mazāk par 2mēnešiem, tad ārā no kojām met abus un uz mūžiem.


negribu izklausīties skeptiska, bet ar 1x satiktu puisi šis sižets ir ļoti reāls.
21.07.2013 22:17 |
 
Reitings 181
Reģ: 02.11.2012
Man šī situācija nešķiet pieņemama. Nepilnu mēnesi pazīstami internetā, realitātē tikušies tikai vienu reizi. Tev nešķiet, ka tas ir pārāk ātri, lai pieņemtu tik nopietnus lēmumus, kā dzīvot kopā un uzturēt viņu? Tu macīsies un strādāsi, a ko viņš darīs? Tā darba meklēšana tīši vai netīši var ievilkties.
21.07.2013 22:17 |
 
10 gadi
Reitings 3059
Reģ: 13.11.2011
Nu nopietni? kā pēc vienas tikšanās reizes var jau sākt gribēt dzīvot kopā?! varbūt pagaidiet kādu laiciņu, satiekaties vēl kādu reizi un tad domājat kaut ko tālāk.
21.07.2013 22:17 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
manuprāt, tu esi ļoti naiva un čalis tevi izmantos. kā tu vari spriest par to, ka vēlies visu mūžu pavadīt ar cilvēku, kuru nepazīsti? ar to uzturēšanu tikai izlaidīsi to čali. lai pats meklē darbu, kad atrod, lai pārvācas uz Rīgu un īrējiet kopīgu dzīvokli
21.07.2013 22:20 |
 
Reitings 181
Reģ: 02.11.2012
Varbūt tā viena tikšanās reize ilga veselu mēnesi? :D
21.07.2013 22:23 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
man vieniigai liekas, ka tas chalis vinju vienkaarshi izmantot taisaas ???
21.07.2013 22:28 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
Es pateikšu ko es par šo visu domāju, cenšoties nemācīt dzīvot:

1. Tu plāno kopdzīvi ar puisi, ar kuru esi tikusies 1 (!) reizi. Tas ir, maigi izsakoties, pārsteidzīgi.

2. Kojās nav nemaz tik viegli tikt kopā dzīvot pāriem.

3. Ja tevi vēl, kaut daļēji, uztur vecāki, manuprāt, ir ļoti negodīgi par šo naudu uzturēt vēl kādu.

4. Nav it nemaz prātīgi sākt attiecības ar puiša uzturēšanu. Nopietni. Tu noliksi sevi tādā pozīcijā, ka nākotnē pati kodīsi pirkstos.

5. Vīrietim, kurš ilgstoši nevar atrast darbu, ir problēmas nevis ar dzīvesvietu, bet attieksmi/prasmēm/gribasspēku/darbaspējām. Viņam būs grūti atrast darbu (un noturēties tajā) arī lielpilsētā.



Piekrītu visam, izņemot 2. punktu, manās kojās bez problēmām tiek dzīvot kopā, un ārā cik zinu neviens vēl arī nav mests.
Bet nju Tu nu gan esi traks meitēns, ja jau domā dzīvot kopā ar puisi ko esi satikusi tikai 1x dzīvē(!!!!), Tu tak viņu pat nepazīsti, tas, ka komunicējat neko nenozīmē, Tev jābūt reāli ar šo cilvēku saskarei kādu laiku, lai saprastu, vai tur, kas būs, i to, pat pēc mēnešiem ilgām tikšanām, bieži pāriem pajūk, bet te Tu pat nezini, vai šis dzērumā nesāk Tevi mušīt nost vai ko citu. Internetā un reālajā dzīvē tomēr cilvēks atšķiras, un diezgan lielā mērā!
Un arī pašlaik šis puisis man izklausās nevis pēc tāda, kas tiešām meklē meiteni attiecībām un kopdzīvei, bet drīzāk, lai ir kas uztur un iedod seksu, kārtīgs vīrietis, manuprāt ar nepārvāksies pie meitenes, pietam no tāda attāluma, ja viņu knapi nepazīs, tomēr arī 'vēelēsies iepazīt otru, lai zinātu ar, ko domā pavadīt dzīvi!
21.07.2013 22:32 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
Jasmīna Vāvere Nē, ne Tev vienai, man arī šķiet, kaa puisim tik vajag, kur dzīvot un draugu sildīt:)

Mans ieteikums Tev, vēl ir vasara, līdz studiju sākumam mēnesis, iepazīstiet viens otru vairāk, kvai brauc pie viņa, vai viņš pie Tevis, savādāk sākot dzīvot kopā atklāsi vnk citu puisi, un cerams, ka ne tais sliktākajā nozīmē!

Cik puisim ir gadi vispār?
21.07.2013 22:35 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc Jums uzreiz ir jādzīvo kopā? Lai puisis izsūta CV pa potenciālajām darba vietām un brauc uz Rīgu tikai tad, ja viņu uzaicina uz darba interviju. Pie reizes apciemos tevi, varbūt paliks kādu naksniņu pie tevis, izmantosiet laiku, lai iepazītu viens otru vairāk un redzēsi kā viņš izturas ikdienas dzīvē. Turklāt, tādā gadījumā viņam nebūs uz tavas naudas jādzīvo visas mēneša iespējamās dienas, bet tikai tad, kad viņš ieradīsies Rīgā uz darba intervijām un ciemos pie tevis. Un neticu, ka viņam darba intervijas būs ik nedēļu, lai sāktu tagad čīkstēt, ka puisis taču nevar braukt 300 km katru nedēļu uz Rīgu. Lai gan, iespējams tas sanāktu pat lētāk nekā tev viņu uzturēt.
Turklāt, brīžos, kad vēlēsies apmierināt savas sievišķās vajadzības, bet no tām būs jāatsakās, lai ietaupītu naudu puiša uzturēšanai, tu sāksi nožēlot šo savu ideju. Pirmais mēnesis vēl būs ok, piecietīsi, bet ja puisim neveiksies ar darbu, un būs arī otrais un trešais mēnesis viņš jāuztur, tad tev sāks zust pacietība. Personīgā pieredze.
21.07.2013 22:37 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
prieks kam tev tas viss ir vajadzigs(ta uzturesana )??
21.07.2013 23:00 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja viņš šķita jauks, forš un visādi citādi labs pirmajā randiņā,tad tas nenozīmē,ka viņš ir tāds, vai arī visu laiku būs. nevar pēc pirmā randiņā uzreiz sākt dzīvot kopā. ir vēl jāsatiekas, jāiepazīst, jāparunājas.
ko Tu darīsi ,ja viņš mēneša laikā neatradīs darbu un negribēs vākties prom? Ko Tu darīsi, ja viņš atradīs darbu ,taču ar laiku sapratīsi- viņš man neder?
21.07.2013 23:01 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Nu tā tie sliņķi un lupatas veidojas.
21.07.2013 23:10 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Pat ja gribi sākt dzīvot kopā (lai gan izklausās drīzāk - aizmuki no vecākiem, tagad ''lielo dzīvi'' uzsāksi), lai puisis sākumā atrod darbu un tikai tad brauc pie tevis.
21.07.2013 23:28 |
 
Reitings 669
Reģ: 05.07.2013
Esmu diezgan skeptiski noskaņota. Tu viņu esi satikusi vienu, VIENU reizi. Vai jums abiem ir kopīgi draugi, ka vari ticēt tam, ka viņš ir godīgs cilvēks?
21.07.2013 23:30 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Nu un ko draugs saka par visu situāciju? Viņš saka lielu urrā par taviem plāniem?
21.07.2013 23:33 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
varbút parakstítos uz ko tádu ja pati sevi nodroshinátu pilníbá, bet ja kaut páris lati dzívoshanai jánjem no vecákiem, tad né - vecákiem nav jáuztur tavs puisis!

satiekaties vél páris reizes, kur jums skriet? lai paiet vismaz káds laiks, ja nu vinjsh tomér nebús tev piemérots?
21.07.2013 23:53 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Traka neesi!!!! Galīgi traka!!! Nu, taču, nesteidzies! Lai puisis atrod darbu un tad pārvācas pie Tevis! Tev un viņam būs neinteresanti (apniks) , ka Tu uzturi viņu. Viņam, garentēts, komplekss un Tevi ar laiku neuztvers kā sievieti - vēl atradīs kādu citu, kurai viņš būss vajadzīgs kā vīrietis, kas palīdz... Vīrietim vajag sievieti, kuru uzturēt, par kuru rūpēties....nevis otrādi....
22.07.2013 00:48 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Pēc vienas tikšanās, manuprāt, ir pat pārāk pārspīlēti kalt kopdzīves plānus..es ar vienreiz satiktu puisi pat nenakšņotu kopā otrajā tikšanās reizē, vismaz līdz šim dzīvē tā neesmu darījusi :D
bet vispār, tev pašai sava galva uz pleciem, ja uzskati, ka tā ir pareizi, rīkojies
22.07.2013 02:06 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Vai tiešām būtu prātīgi dzīvot kopā ar svešu cilvēku?
22.07.2013 09:20 |
 
Reitings 360
Reģ: 17.01.2013
Neviens kārtīgs vīrietis nepieļautu jau attiecību sākumā lai meitene viņu uztur,viņš drīzāk liktu lietā galvu un izdomātu citu veidu kā būt tev blakus un uzturētu tevi...tas ka viņš ir gatavs tev sēdēt uz kakla,pierāda vien to,ka viņš ir no tiem lupatveidīgajiem,no kuriem jāturas pa gabalu..un kā man kaitina tie aizbildinājumi...ka viņš dzīvo pilsētā kurā nav darba.......darbs ir visur....tikai ir par slinku vai par lepnu lai strādātu..ja nevar atrast darbu savā pilsētā,tad neatradīs arī tavā...dzīvos pie tevīm,tu barosi,mazgāsi viņa drēbes,un kad gribēsi izdzīt,vairs neies prom....nu priekškam?????
22.07.2013 09:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits