Ko Jūs darītu ja uzzinātu, ka...

 
10 gadi
Reitings 406
Reģ: 02.01.2013
Tikko tēma, ko darijāt, ka jutāties, kad uzzinājat, ka būsiet stāvoklī? (tām, kas ir bijušas stāvoklī)
Bet man ir jautājums tām, kuras nav bijušas stāvoklī vai arī ja atkal būtu.. ko Jūs darītu ja tagad pēkšņi uzzinātu, ka esat stāvoklī?? Kāda būtu Jūsu šībrīža reakcija un rīcības plāns?
03.01.2013 19:32 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
annA, +1 par deju svētkiem. Nekad neesmu dejojusi, tāpēc būtu žēl izlaist šo pirmo reizi. Bet nekas traks taču, dejot jau varēs arī citus gadus, tikai droši vien tālākos nostūros stadionā :D
03.01.2013 22:20 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Ā! Un draugs zin, ka no bērniņa neatteiktos. Tas vai viņš gribētu palikt ar mums ir tīri viņa paša izvēle, nevienu ar bērnu pie sevis netaisos piesiet. :)
03.01.2013 22:20 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
Fuj, tiešām pretīgi lasīt tos "raudātu" un "kristu depresijā "! Un man atkal tik žēl, ka bērni dzimst cilvēkiem, kas tos negrib... :(
03.01.2013 22:24 |
 
Reitings 464
Reģ: 24.02.2011
Es būtu šokā, tad sekotu histērija, raudātu. Noteikti pateiktu bērna tēvam un taisītu abortu. Arī manos plānos nav bērnu.
Cilvēki ir dažādi, tāpēc nevajag nosodīt par to, ka negrib paturēt bērnu. Lielās bļāvējas par to, ka tas ir tik riebīgi taisīt abortu un nepaturēt bērnu, nu ejat un taisāt tos sīkos, bet lūdzu neuzbrūkat cilvēkiem, kas domā pretēji. šis ir forums un katrs var izteikt savu viedokli.
03.01.2013 22:29 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Būtu ļoti laimīga un draugs arī! Un arī man horoskops "sola" bērniņu.
Bet pirmā doma būtu bailes no dzemdībām,fakts,ka dzīvoklī nav vietas gultiņai un kā vajadzēs stiept uz 5. stāvu ratus.Ak sadzīve..
03.01.2013 22:29 |
 
Reitings 165
Reģ: 08.11.2011
heh, izskatās, ka te daudzas negrib bērneļus :D
03.01.2013 22:32 |
 
Reitings 204
Reģ: 02.01.2012
Bērni neietilpst manos plānos.


Nekas personīgs, bet kad dzirdu šādu teikumu , man gribās to cilvēku nopļaukāt līdz zilumam.
Bērns ir dieva svētība, mana izpratnē un tie Dieva ceļi ir neizdibināmi, it ipaši paskatoties uz ģimenēm , kurām tādi nevar būt.
Protams, ja esi jauns daudz gribas baudīt un ko vēl nē..

Bet , ka pasaka - Bērns neietilpst plānos, tas apmēram kā kurpes, kuras neietilpst man plānos pirkt , jo sačakarēšu savu Materiālo stāvokli, tad man nav ko teikt, Bērns nav tas pat ,kas kurpes, dzīvoklis un kas vēl..

Šodien noskatījos " Precamies " un tur bija viena ,kas teica , ka bērni Noteikti viņai neietilpst 5-10 tuvākaja desmitgadē, kā plānotājs noteica, tad man likās uz ko mēs pasaule ejam? Skumji , bet Uz galu ... , domājam par vērtībam , kuras var vienā dienā izgaist , bet mūsu turpinājums - bērni , nācija, visiem ir zem goda.
03.01.2013 22:33 |
 
Reitings 772
Reģ: 29.01.2009
Es (vispār jau mēs) būtu ļoti priecīgi... Neaprakstāmi laimīgi... :)
03.01.2013 22:42 |
 
Reitings 464
Reģ: 24.02.2011
Nekas personīgs, bet kad dzirdu šādu teikumu , man gribās to cilvēku nopļaukāt līdz zilumam.
Bērns ir dieva svētība, mana izpratnē un tie Dieva ceļi ir neizdibināmi, it ipaši paskatoties uz ģimenēm , kurām tādi nevar būt.
Protams, ja esi jauns daudz gribas baudīt un ko vēl nē..

Bet , ka pasaka - Bērns neietilpst plānos, tas apmēram kā kurpes, kuras neietilpst man plānos pirkt , jo sačakarēšu savu Materiālo stāvokli, tad man nav ko teikt, Bērns nav tas pat ,kas kurpes, dzīvoklis un kas vēl..

Šodien noskatījos " Precamies " un tur bija viena ,kas teica , ka bērni Noteikti viņai neietilpst 5-10 tuvākaja desmitgadē, kā plānotājs noteica, tad man likās uz ko mēs pasaule ejam? Skumji , bet Uz galu ... , domājam par vērtībam , kuras var vienā dienā izgaist , bet mūsu turpinājums - bērni , nācija, visiem ir zem goda.


Esmu neticīga, neuzskatu bērnu ne par kādu svētību vai sodību. Bērns ir cilvēku pēcnācējs un cilvēki nav dzīvnieki, kuru primārā lieta ir vairoties. Es neuzskatu, ka pasaule griežas tikai ap bērniem. Tās, kas grib, lai iet un dzemdē, bet kāpēc ir jāuzklūp pretēji domājošiem cilvēkiem, kas negrib bērnus? Tas ir aprobežoti.
03.01.2013 22:43 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
cilvēki nav dzīvnieki

:D Te nu tu, mīļā, kļūdies. :D Atliek vien piektdienas vakarā nedzērušam pastaigāt pa Vecrīgu, lai saprastu, kādi lopi mēs, cilvēki, patiesībā esam. Un ne tikai tā.
03.01.2013 22:47 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.08.2012
Es bērnu ļoti vēlētos un pat divus, trīs, bet ja šobrīd paliktu stāvoklī es būtu stresā, es bērnu vēlētos paturēt, bet nevarētu, un jā nevarētu, strādā tikai draugs, pati nestrādāju un vecāki var palīdzēt mazliet, drošvien taisītu abortu- nezinu, iespējams ka paturētu un vilktu algu no algai, tiešām nezinu. Bet nedomāšu par to vairāk, jo izsargājos un nedomāju, ka palikšu stāvoklī. Kaut kad maksimums pēc 5 gadiem domāsim par bērnu, un bērns būs plānots. :) Bet nenosodu tos, kuri izvēlas abortu, nosodīt var tos, kuri dzemdē bezatbildīgi, bērnu atstāj novārtā, sliktākajā gadījumā vēl nemīl, sit vai pamet kur nu var, pie citiem radiniekiem, vai vēl trakāk.
03.01.2013 22:52 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Cilvēku arī pēc uzbves pieskaita pie dzīvnieku valsts,tas tā btw :)

GudraMaita tevi pašu tīri teorētiski vajadzētu nopļaukāt līdz zilumiem,jo nespēj pieņemt dažādību,kas valda pasaulē un tikai vienu patiesību šajā pasaulē uzskati par pareizu :)
03.01.2013 22:54 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Grūti šobrīd iedomāties tādu situāciju. Šaubos, ka būtu laimīga. Būtu nopietna saruna ar vīrieti un par lēmumu - nezinu. Ja nonāktu tādā situācijā, tad arī domātu, ko darīt. Vienīgais cilvēks, kura domas man šajā jautājumā būtu svarīgas un kuram vispār būtu tiesības ko teikt, ir mans vīrietis. Pārējiem gar to nav nekādas daļas.
Šis ir jautājums, kurā katrai ir tiesības uz savu izvēli. Ja kāda nevēlas bērnus, tad tā ir viņas izvēle un es nesaprotu, kā šī izvēle ietekmē visas pārējās nosodītājas. Jūsu dzīve paliek sliktāka no tā un šīs svešās sievietes lēmums jums pašām traucē dzemdēt kaut 10 bērnus pēc kārtas? Es šaubos. Vismaz manā dzīvē nekas nemainās no tā, ka kāda sveša sieviete izvēlas abortu vai pretēji - dzemdēšanu.
Piekritīšu:
Tās, kas grib, lai iet un dzemdē, bet kāpēc ir jāuzklūp pretēji domājošiem cilvēkiem, kas negrib bērnus?

Ja kādu var nosodīt, tad nosodīt var tās mātes, kuras sadzemdē un nemīl bērnus, nerūpējas par bērniem, izturas vardarbīgi pret viņiem, tur badā, pamet atkritumos utt.
03.01.2013 22:57 |
 
Reitings 204
Reģ: 02.01.2012
Nazīc

Es jau teicu, nekas personīgs un kā es to uzskatu :) kādas ir manas sajūtas, pieņemt to kāds, vai nē , tā ir viņu problēma, bet man ir savs viedoklis, kuru es aizstāvu, nevis iešu visam piekrist, jo pasaulē nav vienas patiesības.
03.01.2013 23:20 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Depresija. Raudātu. ''Rāpotu pa sienām''.
Aborts.

Man tgd ir bail. Kavējās mr. visu laiku galvā domas ka ... :x
pzdc prātā var sajukt. Un turklat man nav drauga, bet bija vienas nakts sakars..
un ar to džeku es pārtraucu kontaktus visās iespējamās vietās.
03.01.2013 23:25 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
No vienas puses priecātos, nenormāli priecātos. No otras puses šobrīd nav īstais laiks vēl, jo a-skola jāpiebeidz un arī draugs uz doto mirkli ir bez patstāvīga darba :(
03.01.2013 23:29 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
GudraMaita vienkārši es šādus tekstus uztveru ļoti jūtīgi,jo pati esmu no tām sievietēm,kura īsti sevi ar bērnu bariņu neredz, bet es nekad mūžā neesmu nosodījusi vai runājusi sliktu(ar izņēmumiem)par sievietēm,kuras grib bērnus un priecājas par katru minūti kopā ar mazo! Tāpēc, man ir ļoti nesaprotami,kāpēc mana ļoti pozitīvā attieksme pret citu uzskatiem vainagojas ar daudz negatīvāku atpakaļ.
03.01.2013 23:32 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
lēkātu no prieka un raudātu aiz laimes
03.01.2013 23:56 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Interesanti, kādēļ gribēt bērnus ir normāli un pašsaprotami, bet, ja negribi, tad prātiņš nepietiek un tu citiem uzdzen riebumu?! Nu, es negribu bērnus un uzskatu, ka tas ir pilnīgi normāli.
Ar hari-kiri apzīmēju abortu, jo man nepatīk vārds aborts. Un es to varu saukt kā vien vēlos! Nu, un kas tur sevišķs? Ja uzreiz tādēļ kādai mātei paliek slikti, es nemainīšu savus uzskatus. Tāpat es varu teikt, ka prātiņš nepietiek, ja uzskata, ka paturēt bērnu ir normāli un tā ir svētība un labākais, kas var notikt. Neuzskatu to par nekādu svētību un Dieva dāvanu. Bet, redz, tas jau nav normāli! Tas, ka man ir citādi uzskati, nedod kādam tiesības mani saukt par stulbu, ja viedoklis ar tavējo nesakrīt.
04.01.2013 00:18 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Dažreiz smieklīgi, kad abortu aizstāves steidz aizbāzt mutes tām, kas ir pret tiem, pielietojot argumentu, ka katram ir tiesības uz savu viedokli! Bet sanāk, ka pašas nepieņem citu viedokli, kas abortu nosoda. Nu tas tā smieklīgi no malas lasot.


Katram ir tiesības uz savu nostāju - gan tām, ka taisa abortus, gan tām, kas skaļi nosoda, jo tas ir tāds pats viedoklis un nostāja tikai atšķirīgos polos!
04.01.2013 01:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!