Bizness, nauda, attiecības

 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010

Mans puisis ir uzņēmējs, un mani tas tracina, jo ienākumi ir neregulāri un naudas bieži trūkst. Par projektiem saņem lielu naudu, bet to visu izdala visiem, pašam atkal nekā. Nu tāda nestabilitāte. Agrāk, pirms pāris gadiem, kad sākām satikties, viss ar naudām bija ok. Bet tagad ar to krīzi bizness tā arī vārguļo. Tracina tas pastāvīgais naudas trūkums un naudas gaidīšana - kad nu būs, dažreiz pat vairākus mēnešus nav.

Pati nenopelnu tik daudz, lai mūs abus uzturētu, knapi sevi.

Kā ir citām meitenēm, kuru puiši ir uzņēmēji?

22.05.2011 22:15 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
nu beidz, kurš Latvijā kaut ko investēs parasta cilvēka idejās? kurš skatīsies uz jaunu cilvēku kā uz nopietnu biznesmeni? man ideju netrūkst, esmu ļoti radoša, bet es zinu, ka tur vajag naudu un daudzas idejas var arī nozagt tieši tai mirklī, kad tās izpaudīšu, lai saņemtu tās pieminētās investīcijas. un kas tās par idejām? tām ir jābūt labām idejām, kam nebijušam, kas nenojuks virtuālās naudas dēļ. bet ziniet, tāpat kapitālisms drīz sabruks un būs runas par citu iekārtu, tad arī atsijāsies viss liekais. jums nepatīk, ko saku, jo ir ērti domāt, ka esi nopelnījis savu naudu pats, ka tev tā pienākas, bet tiklīdz saskaries ar trūkumu un citu cilvēku neatsaucību, saproti, ka mūsu pasaule ir orientēta nevis uz katra cilvēka vajadzībām, bet gan uz to, kā kaut ko labāk ieskapēt (pārdot) un nosmelt naudu. es nezinu, kaut kā, runājot ar vīriešiem, viņi to visu labāk izprot nekā jūs, sorry :)
23.05.2011 16:26 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Esmu ar to sastapusies un ne tikai tagad, arī bērnībā...

Ko var teikt - Tev jāsaskata potenciāls, jautājums jau nav tikai "nauda", ir gadījusies tak, ka cilvēks gadiem tikai iegulda, ir tukšā, bet tad kļūst par Bilu Geitsu :)

Bet Tev ir jāizrunājaās ar pusi, jo nauda ir tikai biznesa rādītājs. Mēģini pierunāt viņu veidot kādu uzkrājumu no veiksmīgākā projekta, mēģini runāt, ka Tu viņam palīdzēsi kāda cita darbinieka vietā, bet lai tā nauda ir ģimenē :)

Mēģini ar viņu kopā apsvert cita biznesa iespējamības :) viņš, varbūt, piekritis meklēt citur kādu papildus darbu un papildus iespējs ;) Un mēģini atrast labāku darbu :)
23.05.2011 16:23 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Flake,bet tie cilvēki "augšā" ir kārpijušies savā laikā un no pārdevēju algām krājuši un ieguldījuši,negulējuši un vēl ar "galvu strādājuši",lai izdomātu kā un ko nopelnīt.
Tāpat ja tev ir lieliska ideja un biznesa plāns,var meklēt sponsorus,cilvēkus kas investētu.
Neviens taču arī tev to neliedz? Bet nu acīmredzot,tev nemaz nav nekādas idejas,kura jau būtu izstrādāta un apdomāta tādā līmenī ko iesniegt kādam?
Neviens neko par velti nedod un nedos,tas nu ir jāsaprot.



Latvijā gan ir grūti ko darīt,jo cilvēki ir tik nenormāli skaudīgi,ka noskaudīs arī tavu brokastu olu.


23.05.2011 16:18 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
nu re, tu pateici to. mums visiem jābūt cūkām, un tieši tas ir tas stulbums. cilvēciskās vērtības ir neizdevīgas, ir jābūt veiklam, negodīgam, viltīgam. stulbi tas ir.
23.05.2011 16:16 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
visa šī kapitālisma ideja "katrs izsitas pats" ir tikai ilūzija :) pamēģini nu izsisties bez kapitāla.
23.05.2011 16:14 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Kad cilvēks sāk runāt par to, kādi visi negodīgi, ka drīkst tik labi pelnīt, atgādinu "dzīve ir kā kartupeļu lauks. kurš lielāks cūka, vairāk izrok." Tev neviens neaizliedz censties, rīkoties, meklēt sponsorus, virzīt idejas utt. Vieglāk, protams, ir teikt, ka visi citi vainīgi, ka atņēmuši.
23.05.2011 16:13 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
es devu argumentus un piemērus. nauda nerodas no gaisa, nauda rodas no fiziskā darba un resursiem. tur viss sākas un tur ir nabadzīgākā šķira. tālāk viņu darba rezultātu uzsūc tie, kas uz tā uzvārās, un vai tad jūs to neredzat ikdienā? cik pelna pārdevēji veikalos? vai viņu alga atbilst darba slodzei? un cik pelna tā veikala īpašnieks? cik pelna reklāmas sfēra? kāpēc vairāk pelna tie, kam ir mazāka slodze? vai tiešām jūs neesat aizdomājušās?
23.05.2011 16:12 |
 
Reitings 503
Reģ: 29.07.2009
Caramela, vieglāk taču ir vainot kaimiņu vai vēl kādu un slāņoties kastās - "mēs" un "augša".
23.05.2011 16:11 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Kādēļ gan es vainoju tikai sevi tajā,ka man nepieder miljoni ? Es zinu kādēļ man nav tādas bagātības,jo neesmu pietiekami gudra un mērķtiecīga,nevis tapēc,ka kaimiņu Māris man ir nozadzis iespēju kļūt stāvus bagātai .
23.05.2011 16:09 |
 
Reitings 503
Reģ: 29.07.2009
P.S. Es arī strādāju valsts darbā un saņemu mazu algu. Bet man ir doma nākotnei, iegūstu praksi un loloju savu biznesa ideju tikmēr un neuzskatu, ka nauda ir tikai mistiskā "augšā".
23.05.2011 16:07 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Magdalēna, brīnums, ka neesi par to aizdomājusies šais laikos, kad parādās visas sistēmas šķirbas. un par biznesmeni kļūt varētu, bet tam vajag kapitālu, kur lai tādu rauj?
23.05.2011 16:06 |
 
Reitings 503
Reģ: 29.07.2009
nauda ir tikai tiem, kas dzīvo uz citu rēķina, sēž augšā

Izklausās pēc aizspriedumu pilna, es atvainojos, sekla clvēka, kas savā dzīvē nav un nevēlas neko sasniegt.
Un galu galā - kāpēc viņiem jādzīvo uz citu rēķina, ja pašiem ir tā lielā nauda :D Tāpat nav īsti skaidrs, par kuru no augšām Tu runā.
23.05.2011 16:05 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
mjā, esmu dzirdējusi, ka ir meitenes, kas pamet puišus, jo viņi krīzes dēļ nespēj nopelnīt. bet ja puisim ir darbs, par ko sūdzēties? tu pamet vienu, jo viņam nav naudas, atrodi nākamo, kam ir nauda, tad viņš to naudu zaudē, pamet, meklē nākamo... vai tāda ir mūsu mīlestības cena? :)žēl vīriešu.
23.05.2011 16:03 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Njā, te var redzēt aizvainojumu - biznesmeņi izzog, citiem netiek. Un kas tev traucē kļūt par biznesmeni un tikt pie naudas, ja jau nauda ir tikai biznesmeņiem?
23.05.2011 16:02 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
"Mans puisis ir uzņēmējs un mani tas tracina"
Tu apjēdz, ko saki? Tevi tracina, jo puisis ir uzņēmējs, kas nevar nopelnīt tik naudas cik tu gribi? Tad ej un strādā kaut 100 darbos. Tev nepietiek naudas izklaidēm? Citi knapi dzīvokli nomaksāt spēj vai ēst nopirkt, bet nepīkst... :@ dusmas..

Ne es, ne mans puisis nepelna tik cik es gribētu, bet ne jau tādēļ es bļaušu, cik ļoti jāknapinās, bet meklēšu iespējas piepelnīties vai iespējas lētāk atpūsties...
23.05.2011 15:58 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Magdalēna, padomā, paskaties apkārt, neguli :) nauda būtu jāpelna tiem, kas mums dod ēst, melnā darba darītājiem, viņi strādā vissmagāk, viņi stutē visu pasauli, bet ko viņi saņem? neko! jo to naudu noslauc biznesmeņi virs viņiem. tāda ir visa šī ekonomiskā sistēma - cilvēki izmanto viens otru un domā tikai par sevi. cilvēks, kas neko nedara, paraksta papīrus reizi dienā un iet mājās, saņem vislielāko algu - par ko? :) lūk, kāda ir mūsu pasaule, viss otrādi.
23.05.2011 15:57 |
 
Reitings 264
Reģ: 18.05.2009
Problēma jau nav tikai tajā, ka naudas brīžiem nav ne santīma, bet gan tajā - ka šie uzņēmēji, viņiem patīk nauda, viņi to mīl un ja tās nav, tad ir garastāvokļa maiņas, novājināta nervu sistēma un brīžiem viņiem gribas mājās visu izlādēt, bet ir jāmāk strādāt vienam ar otru, un ja šo laiku iztur bez šķiršanās, tad pēc tam attiecības ir tik stabilas, ka nevienas citas nestāv tam klāt :)
23.05.2011 15:55 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Naudas trūkums ir ļoti labs pārbaudījums attiecībām. Ar bijušo mēs tās dēļ strīdējāmies, ar tagadējo draugu kaut kā abi kuļamies kopā, jo naudas nekad nepietiek. Bet neko viens otram nepārmetam, kopā domājam, ko pirkt un ko darīt.
23.05.2011 15:54 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Uh, cik greizs apgalvojums "nauda ir tikai tiem, kas dzīvo uz citu rēķina, sēž augšā". (t)
23.05.2011 15:53 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
jā, es pati esmu attiecībās, kur jāiztiek bez naudas vai jāgādā tā pašai. tādi laiki un nav brīnums, jo dzīvojam greizā sistēmā. nauda ir tikai tiem, kas dzīvo uz citu rēķina, sēž augšā. nesaku, ka ir degradēti izklaidēties vai pirkt apģērbu, bet par to vien domāt un tā dēļ pelnīt naudu gan ir sekli :) pārmest to draugam vēl seklāk. attiecības nav naudas tērēšana, apdāvināšana vai kādas citādas materiālas izpausmes. attiecības ir spēja būt kopā bez naudas, just dziļas emocijas no otra tuvuma vien. skumji, ka daudzi to neprot.
23.05.2011 15:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits