Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bizness, nauda, attiecības

 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010

Mans puisis ir uzņēmējs, un mani tas tracina, jo ienākumi ir neregulāri un naudas bieži trūkst. Par projektiem saņem lielu naudu, bet to visu izdala visiem, pašam atkal nekā. Nu tāda nestabilitāte. Agrāk, pirms pāris gadiem, kad sākām satikties, viss ar naudām bija ok. Bet tagad ar to krīzi bizness tā arī vārguļo. Tracina tas pastāvīgais naudas trūkums un naudas gaidīšana - kad nu būs, dažreiz pat vairākus mēnešus nav.

Pati nenopelnu tik daudz, lai mūs abus uzturētu, knapi sevi.

Kā ir citām meitenēm, kuru puiši ir uzņēmēji?

22.05.2011 22:15 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Nu es jau teicu, ka tā pavisam nav, tādēļ piemetināju, ka konkrēti Latvijas lielākā problēma ir tas, ka mazs tirgus, maz cilvēku kā tādu vispār, attiecīgi vēl mazā pirktspēja visam pa virsu. :-)
23.05.2011 17:48 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
es tā nerunātu, ja nebūtu redzējusi dzīvus piemērus. galu galā man prieks par tiem, kam iet labi savā profesijā un iesaku to novērtēt :)
23.05.2011 17:17 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Tomēr es arī neesmu tik skeptiski noskaņota kā flake`, es domāju, ka talants vairāk vai mazāk atmaksājas vienmēr un lai arī bagāti vecāki, kontakti un citas lietas mēdz palīdzēt absolūtiem muļķiem iegūt siltu vietiņu un saņemt naudu ne par ko, domāju, ka ja savā profesijā esi spējīgs, tad tevi arī attiecīgi novērtēs. LV protams, ir mazs tirgus un dažu, pat ļoti prestižu profesiju pārstāvjiem situācija mēdz būt pavisam skumja, bet tā jau ir cita tēma, par Latviju konkrēti.
23.05.2011 17:05 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
tieši tā, tāpēc es it kā lādēju "tos augšā", jo tieši viņi (lielie uzņēmēji) varētu pielikt algu saviem darbiniekiem (te pat nav jālād valdība), neskopoties, jo naudas viņiem netrūkst, bet nē, viņi vadās pēc kaut kāda slimīga principa, ka tik ietaupīt, ka tik nogrābt visu sev, aizmirstot, ka viņu peļņa ir tiešs rezultāts tūkstošiem citu cilvēku smaga darba.
23.05.2011 17:04 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Ok, "vidēji normāla alga" bija kaut kāds neveikls izteikums, biju domājusi algu, kas ir piemēram, četrciparu vai varbūt mazāku/lielāku, bet nu tik daudz lai pašam pietiek visām savām izklaidēm, ceļošanai un tā tālāk, kādas nu katram vēlmes. :-D

Bet tieši to jau es centos arī pateikt, ka cilvēki nevienu neapskauž un nelād. Es domāju, ka ja pieauguši cilvēki ar izglītību nevar uzturēt savus bērnus, un redz, ka viņu priekšnieks turpina izšķērdēt naudu acu priekšā, arī pašā uzņēmumā, tad kā lai reaģē? Visam ir savas robežas, neteicu, ka apkopējai vajag pelnīt tūkstošus, taču man ir apnicis skatīties uz cilvēku pazemošanu, kad gan apkopējai, gan cilvēkam ar zināšanām un izglītību algas starpība ir 50 vai 100 ls. Saprotu cilvēku sašutumu, vārdu sakot.
23.05.2011 17:01 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
nav man nekas šaurs. es daru intelektuālu un radošu darbu un pelnu pietiekami, lai paēstu. neko daudz vairāk, varbūt reizēm kādu ekstru. par to esmu ļoti pateicīga un reizēm jūtos parādā tiem, kas cieš, jo nav tā paveicies dzīvē kā man. es zinu talantīgus, patiesi gudrus cilvēkus, kam diemžēl nav tādu papīru vai vecāku un kontaktu kā citiem - un viss - sistēma viņus atmet, lai arī tieši viņi spētu dot mums tik daudz un virzīt godīgu biznesu, nevis krāpties. a man pašai miljardus nevajag, man nauda nav galvenais. vienkārši man žēl to daudzo bezdarbnieku un trūcīgo, kas knapinās, kamēr citi tādi Maximas un citu lielu uzņēmumu vadītāji dzīvo zaļi un paverdzina par minimālo algu mūsējos :)
23.05.2011 16:55 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Es nerunāju par vienkārši cilvēkiem, kuri neknapinās, jo ticu, ka vidēji normālu algu LV var nopelnīt arī godīgā ceļā. Es šobrīd runāju tieši par miljonāriem un oligarhiem, tā gan.
23.05.2011 16:54 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Nepaskauž tevis minētos cilvēkus,jo tie vairāk vai mazāk ir talanti vai iegūti ilgi mācoties.To nevar kurš katrs un to visi saprot.


Es arī neesmu biznesa tips un man ģimenē nav bagātnieki,katrs pelna savu naudu ar savām zināšanām cik nu spēj,bet vismaz manā ģimenē,neviens negaužas un nelād citus.
23.05.2011 16:54 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Flake,tev šaurs redzesloks.Ir arī civēki,kas nesēž augšā,bet savelk galus kopā un nesūdzas,jo pietiek.
Bet ja ar naudas pietiekamību saprot,tikai miljardus kontā,tad laikam tiešām ir smagi tā dzīvot...


Es pelnu atbilstoši savām zināšanām,un tas arī ir svarīgākais.
23.05.2011 16:50 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Carmela, tāpēc, ka Latvijā tā ir! Iesaku izlasīt manu tekstu vēlreiz, tur es paskaidroju, kādēļ man BIZNESS LATVIJĀ asociējas ar negatīvo. Un ai, izbeidz to banālo "zākāt bagātos", mazliet novazāta tēma. Bagātie ir ieņēmuši tādu emo bērnu pozīciju, laikam aizsardzība, jo redz, paši sev iestāsta, ka ir labi un pūkaini, vienkārši cilvēki apkārt ir ļauni, skaudīgi mēsli un nesaprot viņus. :%27-(
Atceros, ka kādreiz cienīju savas paziņas tēvu, kurš nodarbojas ar biznesu, likās jau, ka cik forši - cilvēks bez augstākās, pats izsitās. Diemžēl, pēc kāda laika uzskrēju internetā tam, ka viņš jau ir paspējis gan aiz restēm sēdēt, gan vēl par šo to ir tiesāts. Forši, ne? Man vienalga kāds noziedznieks, ielu kabatzaglis, vai slīpēts biznesmenis, mani kriminālā pasaule nesaista.
Redzu, ka atkal notiek cilvēku dalīšana slāņos, it kā skaudība piemīt tikai šiem te parastajiem mirstīgajiem bez sava biznesa. Es neesmu pamanījusi, ka cilvēki apskauž veiksmīgus aktierus, arhitektus, māksliniekus, zinātniekus u.t.t :-) Gribēju vēl ārstus piemest, bet diemžēl, medicīnas nozare Latvijā ar naudas atmazgāšanu arī sevi ir sasmērējusi.
Un nē, paldies, neesmu viena no tiem, kura sapņo par savu biznesu. Labāk realizēšu sevi tajā, kas mani patiešām saista un man padodas - radošā jomā.
23.05.2011 16:50 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
prieks par tevi. es arī strādāju, bet saņemt tādu algu, lai kaut ko atliktu un iekrātu, Latvijā var retais, un smejies vai ne, parasti tie ir papīra smērētāji augšā :)
23.05.2011 16:47 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Interesanti, ka ar naudas esamību ( lasi - nedzīvošanu trūkumā ), te saprot tikai oligarhus un miljonārus. Es, naivā, biju domājusi vienkārši cilvēkus, kas cenšās, strādā un nopelna tik daudz, lai varētu dzīvot labi.
Es, piemēram, neesmu biznesmene un nekad tāda nebūšu, bet ne par ko nesūdzos.
23.05.2011 16:44 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Varētu piebilst Vienrz teiktajam, bet labāk paturēšu savu muti :-D
23.05.2011 16:42 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
varbūt tāpēc, lai sabiedrība par to aizdomātos? bet tas tā vienkārši nenotiks, tas nav izdevīgi :) veidot savu kaut ko... es jau teicu, neiespējami, jo visam vajag naudu. krāt? neiespējami, jo tad palikšu badā.
23.05.2011 16:41 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
varbūt tāpēc, lai sabiedrība par to aizdomātos? bet tas tā vienkārši nenotiks, tas nav izdevīgi :) veidot savu kaut ko... es jau teicu, neiespējami, jo visam vajag naudu. krāt? neiespējami, jo tad palikšu badā.
23.05.2011 16:41 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Nelasiiju iipashi citus komentaarus,baigi gari.
Es iisti nesaprotu to,kam tad vinjsh izdala to naudu?Kas ir tie citi?Varbuut vinjsh paliidz vecaakiem?Piedod,bet liekas,ka Tev nauda ir svariigaaka par visu,jo kaa mineeji,"Agrāk, pirms pāris gadiem, kad sākām satikties, viss ar naudām bija ok."
Mans ieteikums buutu-tad,kad vinjsh sanjem lielu naudu par projektiem,tad nevajag visu kkur izteereet,bet nolikt malaa,jo kaa pati raksti,ir taa,ka vairaakus meeneshus nav ienaakumu.Vajag plaanot budzetu!!!
23.05.2011 16:41 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Par tām idejām un investīcijām, ir zināmi gadījumi, kad banka ideju atmet, bet to ideju realizē kāds bankas darbinieka rada gabals :) Reāla pieredze, tāpēc lābāk savam biznesam uzkrāt pašiem :)
23.05.2011 16:41 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Un tādēļ labāk ir sēdēt forumos un zākāt bagātos? Tas ir labāk,kā popularizēt naudas pelnīšanas iespējas??

Un kādēļ ar biznesu saprot tikai ko sliktu? Veido savu "godīgo" labdarības organizāciju,kur apkopēja saņems visvairāk un tu kā priekšniece vismazāk un miers ;)
23.05.2011 16:40 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
beidzot kāds normāli domājošs cilvēks, kuru vēl nav saēdusi patērētāju ideoloģija :)
23.05.2011 16:33 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Fuj tām, kas popularizē visus līdzekļus, lai kļūtu bagātam.
Nav brīnums, ka Latvija ir spekulantu valsts, kur gandrīz nekas netiek ražots, tikai mūžīgais "nopirku-pārdevu" biznesiņš. Izjūtu LIELU cieņu pret tiem dažiem uzņēmējiem Latvijā, kuri tomēr nes Latvijas vārdu pasaulē labā nozīmē, cenšoties arī kaut ko ražot un dara to kvalitatīvi.
Kādēļ jālepojas ar to, ka esi cūka? Patiesi bagāts ir tas, kurš arī dod citiem, un spriežot pēc Latvijas, te bizness nevienam nav sirdslieta, bet gan tikai mašīna naudas pelnīšanai. Ziedošana, piemēram? Tāda LV pastāv? Cik zinu, pārsvarā ziedo tikai un vienīgi visi tie Austrālijas, Amerikas latvieši un uztur dažādus fonus. Varbūt vēl kādi divi atsevišķi cilvēki tepat no LV. :-) Neesmu dzirdējusi, ka mūsu vietējie miljonāri īpaši nodarbotos ar labdarību, censtos kādam palīdzēt. Secinājumi? Vēl arī uzskatu, ka šajā valstī godīgā ceļā nepelna gandrīz neviens. Un tādēļ nevajag pārmest cilvēkiem, ka viņi tikai vaino citus un apskauž. Visi nevar būt bagāti, ja tā, tad jau jums, turīgajiem un skaistajiem, neviens nepļautu zālāju, taču tas nenozīmē, ka citi nav pelnījuši vismaz NEKNAPINĀTIES. Latvijā notiek savādāk, jo vietējās parodijas par uzņēmējiem apzog citus vārda tiešākajā nozīmē.
Pie tam, ne visi var vadīt un veidot savu biznesu. Latvijā tagad katram šķiet, ka viņš var un pēc aptaujām spriežot, mums te vieni vienīgi biznesmeņi būs pēc pāris gadiem, traki vispār, uzņēmēju valsts... :-D Patiesībā, gluži tāpat kā visi nevar gleznot, dejot baletu un būt zinātnieki, tāpat visiem nevar būt savs bizness. Gaidu, kad visi šie wannabe biznesmeņi tomēr to sapratīs un atradīs sev normālu nodarbi.
23.05.2011 16:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits