par ko runāt

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011

Agrāk sarunas nesagādāja man nekādas problēmas, bet pēdējā laikā domas, par ko runāt ar cilvēkiem, ir tāda veida problēmas radījušas.. tādi klusuma brīži arvien biežāki parādās..

Jautājums šāds: Vai jums vienmēr ir par ko runāt ar visiem cilvēkiem?

28.04.2011 02:01 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man ir loti lidzigi ,ka Tejas rozei-ir cilveki,ar kuriem vel neesmu sakusi runat,kad jau zinu nespeju...man ir viena amerikaniete-tikko atveru muti vala-jutu runaju ar akcentu(visi saka -vacu-zel ,ka ne francu :-D )uzreiz jutu ka aizkeras ,jo saku uztraukties-varbut tiesi tapec ,ka vinas skats pilnigi skaidri parada,ka nerunaju perfekti...Zel ,bet ta ir... (t)
28.04.2011 11:42 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Brīvajā laikā kontaktējos ar tiem cilvēkiem, kurus augsti vērtēju arī kā sarunbiedrus. Darbā runāt varu ar katru, tas nesagādā grūtības + man patīk, jo nāk cilvēki, kuriem jāpalīdz, vai arī satieku cilvēkus, no kuriem pati daudz varu mācīties un gūt.
28.04.2011 11:51 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Man ar runasanu nekad nav bijusas problemas,man atkal barjera ir tajaa,ja, piemeram,pateiks-Aizej pasaki vinam to un to...Es nevaru! Kaut esmu komunikabla,kaut gan,laikam,ka sanaak,ka nee :D Ar tiem,kas man riebj-nerunaju un nekad nerunasu,bet ta-kaut ar vecu onkuli pieturaa :-P
28.04.2011 12:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits