Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darīt tālāk...

 
Reitings 257
Reģ: 29.01.2009

Sveikas šodien!!

Vakar sāku domāt ko darīt tālāk..Līdz augstskolas pabeigšanai palicis gads (iegūšu bakalauru tādā jomā kas nav man tomēr nav piemērota)..un tad es tā sāku domāt ko es darīšu tālāk pēc absolvēšanas.. Darba man nav, par skolu būs jāsāk maksāt kredīts, gribētos jau turpināt vēl kko pamācīties, bet sāku domāt ka tam man nepietiks līdzekļu..

Kāda bija jūsu dzīve pēc augstskolas pabeigšanas, ko darījāt, vai arī kādi ir jūsu plāni ja arī drīzumā pabeigsiet skolu..

Jauku dienu visām :)

Tas viss manī sāk ieviest bailes

12.01.2011 14:46 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Meklee darbu! Ko tad vel darit? :D

Es jau paraleli studijam stradaju, ta ka nekadas dizhas parmainjas nebija..
12.01.2011 14:48 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu zaķim- vai tad ir daudz varianti? Meklē darbu vai sēdi mājās! Var jau arī mierīgu darbu apvienot ar studijām, ja gribi mācīties tālāk!
12.01.2011 14:54 |
 
Reitings 227
Reģ: 29.01.2009
Man palicis pēdējais semestris. Mācos budžetā, strādāju uz pusslodzi, tā kā kredītsaistību man nav, bet viegli arī nav, it īpaši, kad svarīga budžeta vieta arī, lai tiktu maģistros.
Plānoju pēc diploma iegūšanas mēģināt atrast, ko savā jomā, tomēr (kā jau visiem), ja piedāvās zemāku algu, nekā pašreizējā darbā, kur ir iespējams strādāt arī uz lielāku slodzi, tad nekur neiešu :D
12.01.2011 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 2907
Reģ: 29.01.2009
http://www.jaunietim.lv/?p=2669

par kredītu atmaksu :-)
12.01.2011 14:56 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
Augstskola man beigusies, tikai dazi paradi janokarto un diplomdarbs jauzraksta.
Darbs ir, bet ar to algu, kas man ir nepietiek, jo driz ari vajadzibas bus lielakas..Visu laiku interesejos un mekleju jaunas idejas un zinu, ka atradisu:)
12.01.2011 14:57 |
 
Reitings 116
Reģ: 14.10.2009
Es tavaa vietaa mekleetu darbu. Pati sev paarmetu, ka nemekleju jau studeejot. Kad uzsaaku studijas, darba mekleetaajiem veel nebija tie gruutie laiki. Es iipasi nestresoju, straadaaju tikai promo un prezentaaciju pasaakumos. Savukaart, kad bija man jau jaabeidz augstskola, tad ar darba atrashanu bija lielas probleemas.
Pastradaaju paaris meeneshus savaa mazpilseetaa, bet nu tas bija iislaiciigs darbs, jo tikai aizvietoju pastaaviigo darbinieci. Sapratu, ka nav arshanas - veel vienam studiju etapam man liidzeklju nebija, krediitu ari nemt negribeeju. Taa nu aizbraucu uz gadu no lv, esmu au-pair, vasaraa meeginaashu kaut ko lv skatiities. Ieguvums - pieredze, krietni uzlabota anglju valoda, apgustu veel vienu valodu. Ko esmu zaudeejusi? Skiet, ka neko. Vieniigi, kaa jau mineju, ljoti nozheeloju, ka nemekleeju darbu jau studiju laikaa.
12.01.2011 14:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits