Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur labāk labāk dzīvot? Ķengaragā vai Pētersalā blakus Katrīnas dambim?

 
Reitings 3
Reģ: 20.08.2024
Kur dzīvot labāk? Ķengaragā vai Pētersalā blakus Katrīnas dambim? Domāju lokācijas ziņā un drošības ziņā kā arī infrastruktūra?
20.08.2024 11:18 |
 
Reitings 765
Reģ: 15.09.2023
Viennozīmīgi Pētersalā.
20.08.2024 11:28 |
 
Moderators
Reitings 4659
Reģ: 13.11.2016
Noteikti Pētersalā. Mani draugi nesen tur sāka dzīvot, pirms tam dzīvoja citās Rīgas apkaimēs. Bija pat pārsteigti, cik forša apkaime tā izrādījās.
20.08.2024 12:19 |
 
Reitings 139
Reģ: 12.10.2022
Pētersalā: nav tik liela cilvēku burzma, ir mierīgāk, gājiena attālumā Maxima, tālāk uz Pulkveža Brieža - lielais rimi, pastaigas attālumā Viesturdārzs un jau esi klusajā centrā. Ir zobārstniecība, ģimenes ārsta prakse. Teiktu, ka vienīgais mīnuss varētu būt aktīva satiksme, kas nāk no Eksporta ielas un putekļi, un tā nelaimīgā mazā ieliņa, kas ved lejā uz 19 trolejbusa galapunktu, jo tur visu laiku, vecajās koka majās kaut kas deg. Izejot gar Andrejostu, var tikt uz Andrejsalu. Ir arī Jocker sporta klubs, Aptieka. Mastu ielā ir forša kafejnīca : "pie kaimiņa". Pie X Maximas reizēm uzpeld kaut kādi kadri, bet tā teiktu, ka ir diezgan ok.
Ķengarags: nu te jau viss skaidrs, es teiktu, ka pie Zoom dzīvot ir diezgan ok, bet tas ir tālais gals, ja sanāk tuvāk centram, vai pat braukt ar sabiedrisko transportu, tāpat visādus kadrus pa ceļam var sastapt, + ka ir promenāde. Vairāk neko labu nevaru pateikt.
20.08.2024 12:25 |
 
Reitings 954
Reģ: 13.12.2023
Manuprāt, visi punkti par labu Pētersalai, bet ir viens milzīgs BET. Pavēro, kādā krāsā ir apmetums visām mājām, kādas palodzes un logi. Tur ir nenormāls gaisa piesārņojums, es personīgi tur nekad neturētu logus vaļā. Trako satiksmi vēl varētu pieciest, bet nu katram savas prioritātes.
20.08.2024 14:51 |
 
Reitings 26913
Reģ: 06.11.2022
Ķengarags būtu ļoti normāla vieta, izņemot to, ka stipri nelatviska, piedodiet par tiešumu. Tā, principā, no infrastruktūras viedokļa ir viss: transports, veikali, poliklīnikas, bibliotēkas, skolas, bērnudārzi, skaistumkopšanas saloni, tagad arī lielais iepirkšanās centrs ar kino, sporta zāles, Daugavas promenāde.
Par Pētersalu pieredzes nav, izņemot to, ka izklausīsies daudz smalkāk, ja nu tas ir svarīgi.
20.08.2024 15:18 |
 
Reitings 1504
Reģ: 01.11.2022
Ķengaragu labi raksturo publika 15. trolejbusā. 😖Līdzi paņemiet pretblusu, pretutu līdzekli un kaut ko smaržīgu, ko turēt pie deguna.
20.08.2024 18:04 |
 
Reitings 11209
Reģ: 19.09.2023
Diabolus @ 20.08.2024 14:51
Manuprāt, visi punkti par labu Pētersalai, bet ir viens milzīgs BET. Pavēro, kādā krāsā ir apmetums visām mājām, kādas palodzes un logi. Tur ir nenormāls gaisa piesārņojums, es personīgi tur nekad neturētu logus vaļā. Trako satiksmi vēl varētu pieciest, bet nu katram savas prioritātes.

Publika tur tiešām ir ļoti ok. Bet ja no rīta nomazgāju logus, tad pēcpusdienā tie atkal bija noklāti melniem putekļiem. Es gan dzīvoju ļoti tuvu ostai, tālāk varbūt nav tik traki.
20.08.2024 21:21 |
 
Reitings 562
Reģ: 29.04.2021
u.6346bd922cd38 @ 20.08.2024 12:25
Pētersalā: nav tik liela cilvēku burzma, ir mierīgāk, gājiena attālumā Maxima, tālāk uz Pulkveža Brieža - lielais rimi, pastaigas attālumā Viesturdārzs un jau esi klusajā centrā. Ir zobārstniecība, ģimenes ārsta prakse. Teiktu, ka vienīgais mīnuss varētu būt aktīva satiksme, kas nāk no Eksporta ielas un putekļi, un tā nelaimīgā mazā ieliņa, kas ved lejā uz 19 trolejbusa galapunktu, jo tur visu laiku, vecajās koka majās kaut kas deg. Izejot gar Andrejostu, var tikt uz Andrejsalu. Ir arī Jocker sporta klubs, Aptieka. Mastu ielā ir forša kafejnīca : "pie kaimiņa". Pie X Maximas reizēm uzpeld kaut kādi kadri, bet tā teiktu, ka ir diezgan ok.
Ķengarags: nu te jau viss skaidrs, es teiktu, ka pie Zoom dzīvot ir diezgan ok, bet tas ir tālais gals, ja sanāk tuvāk centram, vai pat braukt ar sabiedrisko transportu, tāpat visādus kadrus pa ceļam var sastapt, + ka ir promenāde. Vairāk neko labu nevaru pateikt.

Es tieši pretēji teikšu , ka pie Zoom Ķenagaragā neieteiktu, jo tur apkārt īsti nekā nav , ļoti tālu no centra , jā varbūt ir tāds paklusāks, taču infrastruktūra tur īsti nekāda. Man patīk rajons ap Akropoli , jo tur viss ir uz vietas , gan veikali , poliklīnikas ,bērnudārzi, visu var izstaigāt ar kājām . Promenāde ir ļoti skaista vietā, patīk tur staigāt .
Pētersala neesmu dzīvojusi , taču radiniece tur dzīvoja un tur diezgan bieži esot slikts gaiss dēļ ostas . Bet vieta protams gan skaista un tuvu centram .
20.08.2024 22:02 |
 
Reitings 88
Reģ: 17.08.2024
queen2820 @ 20.08.2024 22:02

Es tieši pretēji teikšu , ka pie Zoom Ķenagaragā neieteiktu, jo tur apkārt īsti nekā nav , ļoti tālu no centra , jā varbūt ir tāds paklusāks, taču infrastruktūra tur īsti nekāda. Man patīk rajons ap Akropoli , jo tur viss ir uz vietas , gan veikali , poliklīnikas ,bērnudārzi, visu var izstaigāt ar kājām . Promenāde ir ļoti skaista vietā, patīk tur staigāt .
Pētersala neesmu dzīvojusi , taču radiniece tur dzīvoja un tur diezgan bieži esot slikts gaiss dēļ ostas . Bet vieta protams gan skaista un tuvu centram .

2 gadu laikā kopš uzturos Pētersalā (tuvu Katrīnas dambim) neesmu jutusi sliktu gaisu.
Ķengaragā nav tik traki, kā stāsta, bet ja ir izvēle, tad Pētersala, jo tuvāk centram.
21.08.2024 09:27 |
 
10 gadi
Reitings 2822
Reģ: 29.01.2009
18 gadus nodzīvoju Ganību dambī - mazliet tālāk no Pētersalas, bet Pētersala arī bija bērnības rajons. Šobrīd ļoti ļoti attīstās un arī investīciju ziņā iesaku labāk šo rajonu. Gaiss nekad slikts tur nav bijis. Varbūt Eksporta ielai-ostai tuvāk, tur gan. Jāskatās, kur konkrēti interesē.
Par Ķengaragu neko labu nevaru pateikt.
21.08.2024 09:38 |
 
Reitings 4
Reģ: 21.08.2024
Atkarīgs, KUR Ķengaragā. Es ar ģimeni dzīvoju pie pašas promenādes, kur ainava ir skaistāka kā Rīgas fancy rajonos. Bomžu un urļiku arī tur nav. Toties, manam dēlam skola ir 5 minūšu gājienā no mājām, meitai bērnu dārzs arī 5 min. attālumā, veikali, autostāvvietas, veselības centri, jau pieminētā, skaistā promenāde, un tā varētu turpināt. Uz centru vai jebkuru vietu Rīgā, pateicoties Dienvidu tiltam un arī jaunajam pārvadam , kas ved uz Mežaparku, nokļūt ir ļoti ātri. Par šeit jau pieminētajiem bomžiem un urlām- tie ir stereotipi, kurus izdomājuši tie, kuri te nedzīvo, bet ir dzirdējuši šausmu stāstus no 90'iem. Nu nav te nelabvēlīgie vairāk kā jebkurā citā rajonā, nevajag runāt muļķības! ;) Es šeit dzīvoju 5 gadus un ar vīru pat naktīs mēdzam staigāt. Kaut kā nekad neviens nav brucis virsū. :D :D Protams, tajā pusē, pie sliedēm, nav tā skaistākā apkārtne, turklāt, dzelzceļš naktīs ir ļoti trokšņains (tur kabina vagonus). Bet no Latgales ielas uz leju, uz Daugavas pusi, ir pat ļoti forši. ❤
Bet stereotipiskajai sabiedrības daļai - labāk tiešām nenākiet uz šejieni dzīvot- nevajag mums jūsu sarauktos degunus. :D
21.08.2024 10:13 |
 
Reitings 3
Reģ: 20.08.2024
Arī šobrīd ir putekļi ja Ogļu terminālis pārcelts uz Krievu salu? Šobrīd tur ogles vairs nekraujot pāri ielai Eksporta ielā. Kāds varbūt tur tagad dzīvo un var par putekļiem pateikt?
21.08.2024 11:09 |
 
Reitings 26913
Reģ: 06.11.2022
Globuss @ 20.08.2024 18:04
Ķengaragu labi raksturo publika 15. trolejbusā. ?Līdzi paņemiet pretblusu, pretutu līdzekli un kaut ko smaržīgu, ko turēt pie deguna.

Es atvainojos, bet cik blusas un cik utis tev konkrēti ir uzlēkušas 15. trolejbusā? Man, piemēram, neviena. Nekad.
Tāpat, lūdzu, atgādini, kuru rajonu savukārt raksturo, piemēram, 1. tramvajs, kur kāds trakais ar telefonu līda sievietēm zem svārkiem?
21.08.2024 11:38 |
 
Reitings 4
Reģ: 21.08.2024
Globuss @ 20.08.2024 18:04
Ķengaragu labi raksturo publika 15. trolejbusā. ?Līdzi paņemiet pretblusu, pretutu līdzekli un kaut ko smaržīgu, ko turēt pie deguna.

Ļoti žēl, ka dabūji utis un blusas, bet neviens jau nespiež braukt tajā 15. trolejbusā. Es braucu ar 7. tramvaju un viss ok. Vēl drīkst braukt ar savu privāto auto- tad vispār atliks uztraukties tikai par savu higiēnu. :)
21.08.2024 12:42 |
 
Reitings 1504
Reģ: 01.11.2022
Nav jābrauc ar 15. trolejbusu, lai redzētu, kādi pasažieri tajā brauc. Pietiek noiet garām pieturai centrā. Protams, protams, arī Ķengaragā dzīvo dažādi cilvēki, tomēr urlēnu tur ir ļoti daudz. Ja patīk krievu "kultūra", tad tas rajons ir piemērots.
21.08.2024 14:20 |
 
Reitings 2
Reģ: 07.03.2021
Pagaišajā gadā iegādājos dzīvokli uz Pētersalas ielas un ziniet, man ļooti patīk . Cilvēki kas dzīvo blakus -forši , bez liekām problēmām . Jā-pretī Maximai tusē daži bomzīši, bet pieklājīgi un vispār nekaitē nevienam garāmejošajam. Policija viņus pieskata. Netālu ir viss vajadzīgai (veikali, aptiekas ) un stāsta ka ļoti daudz tiks būvēta un attīstīts. Putekļi ir , bet tie bija arī citos Rīgas mikrorajonos, kur iepriekš dzīvojām.
21.08.2024 14:47 |
 
Reitings 26
Reģ: 25.06.2024
Pētersalā jāskatās uz kuru pusi logi, Andrejsalas virzienā nebūtu vēlams - troksnis no naktsklubiem un, ja tuvāk Eksporta ielai, tad tur daudz brauc smagie. Ķengaragā, kā jau te minēja, sliktākais ir 15.trolejbuss, šodien tieši braucu, bija vairākas narkomānu kompānijas, tā ir vienmēr dienas vidū. No rīta, kad tas kontingents nav pamodies, ir ok.
21.08.2024 17:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits