Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hellēnisms. Lūgšana Dievietei Temīdai cīņa pret Krieviju.

 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024

Šodien 2024. gada 29. marts un 765. diena, kopš Krievija uzsāka pilna mēroga karu pret Ukrainu. Un šī notikuma sakarā es nevaru palikt malā un izlikties, ka nekas nav noticis. Tāpēc es esmu uzrakstījis lūgšanu. Dievišķā likuma un kārtības Dieviete Temīda (eng: Goddess Themis; Goddess Justitia) ir plaši zināma Dieviete sengrieķu pagāniskajā ticībā. Viņa personificē taisnīgumu, likumu un kārtību. Titanīda Temīda ir arī gaišredzības Dieviete. Viņa spēj sasaistīt problēmu cēloņus ar sekām, tā viņa pareģo nākotni. Viņa spēj atšķirt patiesību no meliem. Viņa jūt, ja kāds viņai melo. Un viņa necieš netaisnību.
Karš Ukrainā ir sagandējis neskaitāmu ļaužu dzīves. Un cik vel dzīves tiks sagandētas?
Lūgšana Dievietei Temīdai:
«Temīda. Justīcija.
Temīda. Justīcija.
Hellēnismā pielūgtā,
Starp Olimpa Dieviem godātā.
Kārtības un taisnības Dieviete visu cienītā.
Un starp Dieviem mīlētā.
Dieviete Temīda, es Tevi lūdzu.
Es Tevi piesaucu.
Atver pasaulei acis uz patiesību.
Atver pasaulei acis uz Krievijas pastrādātajiem noziegumiem Ukrainā un iztiesā tos!
Parādi pasaulei šīs netaisnības un uzdzen kara noziedzniekiem no Maskavas bailes.
Neļauj Maskavas Kremļa nešķīstajiem mierīgi gulēt!
Lai Krievija atbild par saviem briesmu darbiem! Lai no Tavas modrās acs un stingrās rokas neaizbēg neviens noziedznieks!
Virzi tiesu. Tiesā Krieviju.
Neļauj taisnīgiem cilvēkiem padoties, neļauj ļaunumam uzvarēt.
Slava Tev, visvarenā Dieviete Temīda! Slava Tev, Justīcija – Taisnības Lēdija! Lai Tavā vārda sacītais top par īstenību! Lai top!
Lai Tavs zobens mirdz! Un lai taisnā tiesa krīt par kara vaininiekiem!
Olimpa kalna Dievu vārdā lai top!!!».
29.03.2024 20:34 |
 
Reitings 14
Reģ: 01.07.2024
Latvian pagan @ 04.04.2024 10:38

Vecajā Derībā tiek minēts, ka kristiešu Dievs (sauc kā gribi: Jahve, Jehova vai Allāhs) nav pret cilvēkupuriem. Un pat ir gatavs čakarēt savus sekotājus, lai pie šāda kāruma tiktu. Te es varu minēt stāstu par rabīnu Ābramu. Bībelē kristiešu Dievs tomēr beigās atzinās, ka uz šo reizi izjokoja Ābramu, bet tik un tā bija priecīgs dēļ tā, kā Ābrams sadedzina priekš viņa dzīvu aitu ugunskurā. Kristiešu Dievs, kurš Bībelē ir visvarens, izjūt prieku no dzīvu radību mocīšanas. Kaut kā jocīgi sanāk. ‘’Abraham said, “God will provide for himself the lamb for a burnt offering, my son.” So they went both of them together.’’ Genesis 22:8. Viņi devās prom, bet aita turpināja degt un blēt. Sadisti! Tipiska varmācība pret dzīvo dabu. Nav ko komentēt. Dzīvās dabas aizstāvji un vides aktīvisti no šādiem Bībeles tekstiem būtu šausmās. Bet tās ir ābramiskās reliģijas, tur neko nepadarīt. Tā teikt, vēsture. Avots: https://biblia.com/bible/esv/genesis/22/8
Vai kristiešu Dievu lūgt nav bīstami? Vai piesaukt kristiešu Dievu nav bīstami? Retoriski jautājumi.

Ja nesaproti Bībeli, neņemies to tulkot! Cilvēki gadiem studē Svētos Rakstus, a tu paņem fragmentus no tiem un tev ir gatavs tulkojums.
Kristiešu Dievs ir arī tavs Dievs, jo Viņš ir radījis arī tevi un dod tev visu, kas tev ikdienā ir. Iepazīsti Dievu, un redzēsi, cik tālu tagad tu esi no sapratnes par to, kas ir teikts Bībelē.
25.07.2024 17:43 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 28.04.2024 13:10
Latvian pagan
4. Neaizmirsīsim arī par to, ka Covid sākotnēji tika reklamēta kā vecāka gada gajuma cilvēku problēma (cilvēki līdz 40 gadiem nebija riska grupā), bet realitātē visus spieda iet durties, jo nedrīkstēja ļaut vīrusam "izplatīties".
Arī masku efektivitāte bija tuvu 0. Lūk, eksperiments.?feature=shared
5. Par Krimu. Tavi saimnieki skaidri un gaiši sniedz Tev atbildi neskaitāmos Google pieejamos avotos. Tu tak netaisies apstrīdēt savu saimnieku patiesumu?

Un? Nez kāpēc farmācijas zāļu ražotnēs un kosmētikas rūpnīcās darbinieki strādā šādās maskās, jo tas atbilst mikrobioloģiskās drošības vadlīnijām, tīrtelpu principiem. Mikrobioloģijā tev diploma nav.
Tu pat neesi spējīga nosodīt Krieviju sakarā ar Krievijas iebrukumu Ukrainā un Krievijas pastrādātajiem kara noziegumiem. Bet uz tiem, kas atbalsta Ukrainu un stāv Ukrainas pusē, tu gaudo. Motivācija? Idejisks rašisms vai naudiņa par algotu darbu (bota darbs)?
12.05.2024 08:26 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 28.04.2024 12:58
Latvian pagan
Šī būs mana pēdējā atbilde, jo Tu, acīmredzot, sāc izvairīties no sev neērtām tēmām. Arī Tavas atbildes vairs nelasīšu, jo tās paliek arvien primitīvākas. Šeit būs mans apkopojums par visu to, ko tikko pārrunājām.
1. Tavām publikācijām (un arī autoriem) ir 0 vērtība, jo, kā jau minēju, viena no Pfizer direktorēm atzina, ka viņi nemaz šļuras uz vīrusa pārnešanu nav testējuši.
?feature=shared
2. Šļurām tika dota ārkārtas atļauja (angl. emergency use authorization), jo tām nebija veikti visi 5 pārbaudes etapi. Bez tās cilvēkiem ar varu uzspiest šļuras būtu neiespējami.
3. Izskatās, ka Tu tajā 19. gadsimtā arī esi aizkavējies. 19. gadsimtā bija arī daudz tādu pašu lētticīgu un viegli manipulējamu durto kā Tu. Tieši tāpēc mēs esam vēlreiz nonākuši līdz modernajiem viduslaikiem, kur cilvēka dzīvības vērtība ir tuvi 0. Tavi priekšnieki ierobežo cilvēku brīvību un dara ar viņiem, ko vien grib.

Kara noziedzniece Margarita Simonjana arī bija norūpējies par Pfizer ražoto pret Covid-19 vakcīnu. Viņa propagandas raidījuma ēterā teica, ka Krievijas Federācijas disidents, Vladimira Putina kliķes nogalinātais, līdz nāvei mocītais politiķis Aleksejs Navaļnijs ir miris no Pfizer ražotās pret Covid-19 vakcīnas izraisīta tromba. Tad kāpēc Krievijas Federācijas diktatoru Vladimiru Putinu nenospricēja ar visām iespējamajām pret Covid-19 vakcīnām? Krievijā tādas vien bija trīs, Krievijas ražotas. Varbūt Vladimirs Putins būtu jau pirms 2022. gada 24. februāra atstiepis kājas un kara nemaz nebūtu? Neesi domājusi no tāda skatpunkta? Pasaule tad pateiktos Pfizer un Krievijā ražoto vakcīnu ražotājiem par Vladimira Putina nāvi.
12.05.2024 08:19 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024

Dziesmas teksts ukraiņu valodā:
Кораблі на силі хвилі
Плинуть до нових ланів
Кожен берег - це нажива вікінгів
В далені від рідних фіордів
Ворони чекають битв
Пісні й саги підпадуть під взір Богів
Гострі відчуття від битви
Разом з кланом йдемо до мети
Ми співаємо нашу пісню
Щоб перемогти
О-ооо-оо-оо-ооо
Ми залишаємось в вічности
О-ооо-оо-оо-ооо
Валгала зве мене
Ми йдемо по багряних ріках
Кров і слава на полях
Ворога охопить морок
Скує страх
Горять вогні, дзвони дзвонять
Слава в гору нас веде
До Азрарду де сам Одін
Вже нас жде
12.05.2024 08:08 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 28.04.2024 12:58
Latvian pagan
Šī būs mana pēdējā atbilde, jo Tu, acīmredzot, sāc izvairīties no sev neērtām tēmām. Arī Tavas atbildes vairs nelasīšu, jo tās paliek arvien primitīvākas. Šeit būs mans apkopojums par visu to, ko tikko pārrunājām.
1. Tavām publikācijām (un arī autoriem) ir 0 vērtība, jo, kā jau minēju, viena no Pfizer direktorēm atzina, ka viņi nemaz šļuras uz vīrusa pārnešanu nav testējuši.
?feature=shared
2. Šļurām tika dota ārkārtas atļauja (angl. emergency use authorization), jo tām nebija veikti visi 5 pārbaudes etapi. Bez tās cilvēkiem ar varu uzspiest šļuras būtu neiespējami.
3. Izskatās, ka Tu tajā 19. gadsimtā arī esi aizkavējies. 19. gadsimtā bija arī daudz tādu pašu lētticīgu un viegli manipulējamu durto kā Tu. Tieši tāpēc mēs esam vēlreiz nonākuši līdz modernajiem viduslaikiem, kur cilvēka dzīvības vērtība ir tuvi 0. Tavi priekšnieki ierobežo cilvēku brīvību un dara ar viņiem, ko vien grib.

Varbūt Vladimiru Putinu vajadzēja nošpricēt ar Sputnik V? Tad uz 2022. gada 24. februāri viņš būtu sprāgonis. Varbūt kara nebūtu un krievu tautai prāts apskaidrotos (sarkasms🤐).
01.05.2024 22:23 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 28.04.2024 13:10
Latvian pagan
4. Neaizmirsīsim arī par to, ka Covid sākotnēji tika reklamēta kā vecāka gada gajuma cilvēku problēma (cilvēki līdz 40 gadiem nebija riska grupā), bet realitātē visus spieda iet durties, jo nedrīkstēja ļaut vīrusam "izplatīties".
Arī masku efektivitāte bija tuvu 0. Lūk, eksperiments.?feature=shared
5. Par Krimu. Tavi saimnieki skaidri un gaiši sniedz Tev atbildi neskaitāmos Google pieejamos avotos. Tu tak netaisies apstrīdēt savu saimnieku patiesumu?

Krima pieder Ukrainai. Bet krievi tur ir okupanti.
01.05.2024 22:21 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan
4. Neaizmirsīsim arī par to, ka Covid sākotnēji tika reklamēta kā vecāka gada gajuma cilvēku problēma (cilvēki līdz 40 gadiem nebija riska grupā), bet realitātē visus spieda iet durties, jo nedrīkstēja ļaut vīrusam "izplatīties".
Arī masku efektivitāte bija tuvu 0. Lūk, eksperiments.
?feature=shared
5. Par Krimu. Tavi saimnieki skaidri un gaiši sniedz Tev atbildi neskaitāmos Google pieejamos avotos. Tu tak netaisies apstrīdēt savu saimnieku patiesumu?
28.04.2024 13:10 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan
Šī būs mana pēdējā atbilde, jo Tu, acīmredzot, sāc izvairīties no sev neērtām tēmām. Arī Tavas atbildes vairs nelasīšu, jo tās paliek arvien primitīvākas. Šeit būs mans apkopojums par visu to, ko tikko pārrunājām.
1. Tavām publikācijām (un arī autoriem) ir 0 vērtība, jo, kā jau minēju, viena no Pfizer direktorēm atzina, ka viņi nemaz šļuras uz vīrusa pārnešanu nav testējuši.
?feature=shared
2. Šļurām tika dota ārkārtas atļauja (angl. emergency use authorization), jo tām nebija veikti visi 5 pārbaudes etapi. Bez tās cilvēkiem ar varu uzspiest šļuras būtu neiespējami.
3. Izskatās, ka Tu tajā 19. gadsimtā arī esi aizkavējies. 19. gadsimtā bija arī daudz tādu pašu lētticīgu un viegli manipulējamu durto kā Tu. Tieši tāpēc mēs esam vēlreiz nonākuši līdz modernajiem viduslaikiem, kur cilvēka dzīvības vērtība ir tuvi 0. Tavi priekšnieki ierobežo cilvēku brīvību un dara ar viņiem, ko vien grib.
28.04.2024 12:58 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 27.04.2024 00:20

Nu tad pēc Pfizer atmaskošanas tas tikai vēl jo vairāk parāda, cik ļoti visi "eksperti" bija nopirkti un/vai iebiedēti, lai stāstītu/rakstītu patiesību.
...un Tu nevari apgalvot, ka tie kaut ko pierādīja, ja pēc kāda laika šie "pierādījumi" izrādījās safabricējums.
Pilnīgi noteikti ne no durto avotiem.

19. gadsimtā arī bija tādi vakcīnskeptiķi kā tu. Bet zinātni šie cilvēki uz priekšu nevirzīja. Karikatūru par cilvēkgovīm un baku vakcīnu es tev jau parādīju. Tumsoņas bija 19. gadsimtā. Tumsoņas ir 21. gadsimtā. Pie tā ir jāpierod. Un uz tumsoņām nav jādusmojas.
28.04.2024 11:41 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 26.04.2024 22:54

Tu tagad salīdzini divas pilnīgi nesalīdzināmas lietas. 1. Es internetu izmantoju jau ļoti sen. COVID šļuras, savukārt, mums sāka uzspiest tikai pirms dažiem gadiem. 2. Atšķirībā no šļurām, neviens mani nespiež izmantot internetu. Ja gribu, tad izmantoju, ja negribu - neizmantoju. 3. Internets ir daudz labāk pārbaudīts nekā šļuras. Kā es to zinu? Tāpēc, ka es to izmantoju ikdienā diezgan daudzu gadu garumā. 4. Neviens idiots nebrēc, ka man tagad obligāti jāsāk lietot internetu, jo tas ir efektīvs un pārbaudīts...utt.

Vatņiki arī izmanto internetu. Pietam jau ļoti seni. Saucās ''boti'''.
28.04.2024 11:37 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 26.04.2024 22:37

Kā jau minēju, kad iemācīsies izmantot Google, tad arī uzzināsi atbildi uz savu jautājumu. Padoms: jautājumu vari rakstīt jebkādā valodā. Līdz tam laikam man vairs nav interesanti ar Tevi komunicēt. Tava pastāvīgā izvairīšanās arī jau nedaudz apnikusi.
Lai sokas!

Elīzīte12345, tu nespēj pat sagremot manis atrasto zinātnisko publikāciju. Zinātnieks/zinātniece tu neesi. Vienkārši tu esi tumsonīgs, neizglītots cilvēks.
28.04.2024 11:35 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 26.04.2024 21:37

Bet klīniskie pētījumi pierādija pret SARS-CoV-2 vakcīnu drošību un lietderību. Pētījumu bija daudz. To var lasīt zinātniskajās publikācijās. Laikam viltus ziņas tu smelies no antivakceru veblapām, kur tiek izplatīti meli un faktu kļūdas.

Nu tad pēc Pfizer atmaskošanas tas tikai vēl jo vairāk parāda, cik ļoti visi "eksperti" bija nopirkti un/vai iebiedēti, lai stāstītu/rakstītu patiesību.
...un Tu nevari apgalvot, ka tie kaut ko pierādīja, ja pēc kāda laika šie "pierādījumi" izrādījās safabricējums.
Pilnīgi noteikti ne no durto avotiem.
27.04.2024 00:20 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 26.04.2024 21:42

Tu pati lieto zinātnes labumus: internetu. Bet tik un tā tu uz zinātni dirsies.

Tu tagad salīdzini divas pilnīgi nesalīdzināmas lietas. 1. Es internetu izmantoju jau ļoti sen. COVID šļuras, savukārt, mums sāka uzspiest tikai pirms dažiem gadiem. 2. Atšķirībā no šļurām, neviens mani nespiež izmantot internetu. Ja gribu, tad izmantoju, ja negribu - neizmantoju. 3. Internets ir daudz labāk pārbaudīts nekā šļuras. Kā es to zinu? Tāpēc, ka es to izmantoju ikdienā diezgan daudzu gadu garumā. 4. Neviens idiots nebrēc, ka man tagad obligāti jāsāk lietot internetu, jo tas ir efektīvs un pārbaudīts...utt.
26.04.2024 22:54 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 26.04.2024 21:41

Tu man nepateici, kam pieder Krima, cilvēkmīle. Krima pieder Ukrainai un punkts. Krievijas karavīri, algotņi un mobilizētie ir okupanti Krimas teritorijā, Ukrainas teritorijā. Bet iebraucēji no Krievijas ir civilokupanti. Vienlaikus arī marodieri un kara noziedznieki.

Kā jau minēju, kad iemācīsies izmantot Google, tad arī uzzināsi atbildi uz savu jautājumu. Padoms: jautājumu vari rakstīt jebkādā valodā. Līdz tam laikam man vairs nav interesanti ar Tevi komunicēt. Tava pastāvīgā izvairīšanās arī jau nedaudz apnikusi.
Lai sokas!
26.04.2024 22:37 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 26.04.2024 20:19

Es Tev minēju precīzus iemeslus, kāpēc Tu dūries ar eksperimentālu šļuru, bet Tu vēl uzdrīksties kaut ko runāt par kaut kādu beztēmu. Uz Tevis veica eksperimentu un Tu ar savu stulbo rīcību lepojies. Tas ir fakts!
Jā - ražoja vairāki, bet Tavs mīļais Pfizer bija populārākais.
Vienīgais iemesls, kāpēc es nepieminēju Sputnik, bija tāpēc, ka mūsējos neviens ar tām šļurām nedūra. Viņiem jau arī no sākuma prezidents teica, ka duršanās nebūs obligāta, bet beigās tā pati brīvprātīgā piespiedu duršanās vien sanāca.
...un Tu domā, ka man ar pēdējām saprāta paliekām zaudējušajiem durtajiem ir pa ceļam? Cik reizes jau sev vēnā esi grūdis tos mēslus?

Tu pati lieto zinātnes labumus: internetu. Bet tik un tā tu uz zinātni dirsies.
26.04.2024 21:42 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 26.04.2024 20:21

Ja Tu vēl arī Google nemāki izmantot, tad mums vairs nav, par ko runāt.

Tu man nepateici, kam pieder Krima, cilvēkmīle. Krima pieder Ukrainai un punkts. Krievijas karavīri, algotņi un mobilizētie ir okupanti Krimas teritorijā, Ukrainas teritorijā. Bet iebraucēji no Krievijas ir civilokupanti. Vienlaikus arī marodieri un kara noziedznieki.
26.04.2024 21:41 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 26.04.2024 20:19

Es Tev minēju precīzus iemeslus, kāpēc Tu dūries ar eksperimentālu šļuru, bet Tu vēl uzdrīksties kaut ko runāt par kaut kādu beztēmu. Uz Tevis veica eksperimentu un Tu ar savu stulbo rīcību lepojies. Tas ir fakts!
Jā - ražoja vairāki, bet Tavs mīļais Pfizer bija populārākais.
Vienīgais iemesls, kāpēc es nepieminēju Sputnik, bija tāpēc, ka mūsējos neviens ar tām šļurām nedūra. Viņiem jau arī no sākuma prezidents teica, ka duršanās nebūs obligāta, bet beigās tā pati brīvprātīgā piespiedu duršanās vien sanāca.
...un Tu domā, ka man ar pēdējām saprāta paliekām zaudējušajiem durtajiem ir pa ceļam? Cik reizes jau sev vēnā esi grūdis tos mēslus?

Bet klīniskie pētījumi pierādija pret SARS-CoV-2 vakcīnu drošību un lietderību. Pētījumu bija daudz. To var lasīt zinātniskajās publikācijās. Laikam viltus ziņas tu smelies no antivakceru veblapām, kur tiek izplatīti meli un faktu kļūdas.
26.04.2024 21:37 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 26.04.2024 13:38
Kam pieder Krima?

Ja Tu vēl arī Google nemāki izmantot, tad mums vairs nav, par ko runāt.
26.04.2024 20:21 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 26.04.2024 13:01

Bet pret Covid-19 slimību vakcīnas taču ražoja vairāki ražotāji. Arī Krievijā. ASV ražotās vakcīnas tu bargi nokritizē, pat beztēmā. Bet Krieviju ar savu Sputnik V kritizēt tu baidies.
Es neesmu antivakceris. Man ar tevi nav pa ceļam.

Es Tev minēju precīzus iemeslus, kāpēc Tu dūries ar eksperimentālu šļuru, bet Tu vēl uzdrīksties kaut ko runāt par kaut kādu beztēmu. Uz Tevis veica eksperimentu un Tu ar savu stulbo rīcību lepojies. Tas ir fakts!
Jā - ražoja vairāki, bet Tavs mīļais Pfizer bija populārākais.
Vienīgais iemesls, kāpēc es nepieminēju Sputnik, bija tāpēc, ka mūsējos neviens ar tām šļurām nedūra. Viņiem jau arī no sākuma prezidents teica, ka duršanās nebūs obligāta, bet beigās tā pati brīvprātīgā piespiedu duršanās vien sanāca.
...un Tu domā, ka man ar pēdējām saprāta paliekām zaudējušajiem durtajiem ir pa ceļam? Cik reizes jau sev vēnā esi grūdis tos mēslus?
26.04.2024 20:19 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Kam pieder Krima?
26.04.2024 13:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)