Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Reinis Ruska

 
Reitings 59
Reģ: 08.02.2023
Labdien! Kādas atsauksmes par Reini Rusku jeb pasakumiarodziņu? Nevaru atrast cenas
04.04.2023 13:02 |
 
Reitings 88
Reģ: 12.10.2022
Varbūt cenas vienkāŗši izpildītājam jāpajutā?
Katram klientam tās ir atšķirīgas, ko nosaka pasākuma ilgums, kad tas paredzēts, viesu skaits un daudz citi dažādi faktori. Mākslinieki vienmēr arī uzraksta savu cenu, kādu vēlās saņemt par vakaru, ja tieši tajā brīdī ir pieejami.
Atsauksme no man zināmas meitenes: superīgs vadītājs, noteikti iesaku viņu! Prot atrast kontaktu ar visādu publiku, ļoti sirsnīgs, pretimnākošs, jautrs. Dara savu darbu no sirds un labākās sirdsapziņas. Viesiem viņš arī ļoti patika - gan jauniem, gan gados vecākiem.
Es gan beigās viņu savam pasākumam kā vadītāju nepaņēmu, mana izvēle bija Kaspars Radziņš, pasākums novadīts izcili! Nebija nekādas jēlās aktivitātes, komunikācija ok, viss tika pirms tam izrunāts, visiem patika!
04.04.2023 13:48 |
 
Reitings 59
Reģ: 08.02.2023
Kawisha @ 04.04.2023 13:48
Varbūt cenas vienkāŗši izpildītājam jāpajutā?
Katram klientam tās ir atšķirīgas, ko nosaka pasākuma ilgums, kad tas paredzēts, viesu skaits un daudz citi dažādi faktori. Mākslinieki vienmēr arī uzraksta savu cenu, kādu vēlās saņemt par vakaru, ja tieši tajā brīdī ir pieejami.
Atsauksme no man zināmas meitenes: superīgs vadītājs, noteikti iesaku viņu! Prot atrast kontaktu ar visādu publiku, ļoti sirsnīgs, pretimnākošs, jautrs. Dara savu darbu no sirds un labākās sirdsapziņas. Viesiem viņš arī ļoti patika - gan jauniem, gan gados vecākiem.
Es gan beigās viņu savam pasākumam kā vadītāju nepaņēmu, mana izvēle bija Kaspars Radziņš, pasākums novadīts izcili! Nebija nekādas jēlās aktivitātes, komunikācija ok, viss tika pirms tam izrunāts, visiem patika!
jā, visvieglāk ir pajautāt pašiem, protams. Bet liekas muļķīgi rakstīt desmitiem vadītāju, lai tikai saprastu viņu aptuveno cenu amplitūdu. Nesaprotu, kāpēc ir tik grūti uzrakstīt aptuvenās summas pašiem pakalpojumu piedāvātājiem…
04.04.2023 14:31 |
 
Reitings 88
Reģ: 12.10.2022
Summa ir vidēji 550EUR, ko viņš ņem aptuveni pa sešām h, mazam pasākumam līdz vidēji 20 pax, šādu info ieguvu pirms tam novembrī. Tagad jau varbūt kaut kas ir mainījies.
Uztaisi vienkārši vienādu intro ziņu, ka mekē vadītāju pasākumam, nosūti, kuriem vēlies uzzināt amplitūdu un gaidi atbildes, mūsdienās to sauc par cenu aptauju, var info arī ielikt kāzu grupā FB, tur uzreiz pieteiksies brīvie pasākumu vadītāji un varbūt atradīsi arī tādu par ko pirms tam nezināji!
04.04.2023 14:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits