Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nootropie līdzekļi - lucetam (piracetāms)

 
Reitings 43
Reģ: 02.09.2023
Sveiki!
Šobrīd studiju gadu nobeigumā vēlos lietot kādus vitamīnus vai zāles smadzeņu darbības uzlabošanai, koncentrēšanās spējām, atmiņai. Zinu par Lucetam, taču baigi baisās blakusparādības, piemēram, svara pieaugums, nervozitāte, depresija utml.
Vai kāds, kas ir viņas lietojis, ieteiktu lietot Lucetam vai ko tamlīdzīgu? Cik viņas ir efektīvas un vai palīdzēja jums? Varbūt ir kāda cita alternatīva, kas kādam ir palīdzējusi? Paldies
07.03.2024 13:21 |
 
Reitings 120
Reģ: 20.02.2024
To nevarētu saukt par zālēm smadzeņu darbības uzlabošanai un noteikti ne par vitamīniem. Ja daudz lieto šādus preparātus, tad tieši pārslogo smadzenes un uz veselību efekts būs negatīvs. Piracetam neesmu lietojusi, bet esmu modafinilu, kas var teikt ir efektīvāka piracetam alternatīva ar mazāk blaknēm. Efekts ir līdzīgs kā iedzert ļoti daudz kafijas, bez negatīvajiem aspektiem kā roku trīsēšana utt. Ir arī tas pluss, ka slāpē negatīvas emocijas (stress, vienkārši slikts garastāvoklis, esmu arī no cilvēkiem ar depresiju dzirdējusi, ka uzlabojas pašsajūta - bet tas ne visiem tā ir). Var darīt sarežģītas lietas no agra rīta līdz vēlai naktij, nav īpašs mentāls nogurums.
Bet blaknes ir, esmu lasījusi atsauksmes no cilvēkiem, kam pēc tam ar sirdi problēmas, piemēram. Man nekas nav bijis, bet es arī lietoju modu reti un maz.
07.03.2024 14:01 |
 
Reitings 43
Reģ: 02.09.2023
Paldies par atbildi! Tā jau arī nodomāju, ka Lucetams izklausās pārāk traks un labs, lai tiešām līdzētu un nerastu problēmas. Varbūt vienkārši dzeršu magniju un gingko biloba :D
07.03.2024 22:10 |
 
Reitings 218
Reģ: 19.02.2023
Piracetam mēdzu lietot sesijas laikā, nebija nekādu blakusparādību. Galva strādāja vismaz 10x labāk.
07.03.2024 22:25 |
 
Patīk
Reitings 22011
Reģ: 27.01.2021
piracetāmam, cik zināms, tieši svara pieaugums ir reta blakne, turklāt pieejamas dažādas devas, no 400 līdz 1200mg, ar mazāku devu sākot, jābūt mazākam blakņu attīstības riskam. bet tas ir recepšu medikaments gan
07.03.2024 23:04 |
 
Reitings 182
Reģ: 08.03.2024
Nav sanācis lietot Piracetam, jo nešķita, ka tas ir manas uzmanības vērts, lai arī patīk notestēt ko jaunu.
Kā jau visiem nootropiķiem viņu effekts var būt un var nebūt un var būt tik dažas reizes līdz tas pazūd.
Koncentrēšanās spējām var tik tiešām lietot daudzko.
Ginko biloba ar b vitamīnu kompleksu.
Kafija+ L-theanine.
Rhodiola Rosea
Griffonia complex
Omega3 obligāti.
Wimhof elpošana+piepumpēšanās+auksta duša.
Visjaudīgākā lieta, kas dzīvē palīdzēs ir atturēšanās no seksuālām darbībām(nofap)- tas nav veselīgi un tas arī bieži vien rada stresu, nepārliecinātību. Tiem, kas praktizē atturību, tad arī inteliģence uzlabojas, jo atjaunojas D2 receptori smadzenēs un CSF šķidrums mugurkaulā var cirkulēt turpu šurpu, kas rada zināmu plastiskumu smadzenēs.

Kā arī pārāk daudz cukura, smēķēšana.
Arī uzturs var būt slikts un labs. Labs uzturs ir tāds, kur Tev nevajag nootropics vai vitamīnus (izņemot B12).
Daniēla gavēnis ir labs paraugs kādam uzturam jābūt, lai būtu prieks, miers un veselība.
Tālāk jau ir nelegālie- dabīgie nootropics, kas vispār var pārus piegājienos pārslēgt smadzenes uz pavisam citu jaudu un dara to bez blakusefektiem...Šķiet, ka Piracetam un Modafinil arī nav diezko legāli.
08.03.2024 21:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits