Tatoo nozīme

 
Reitings 1212
Reģ: 25.01.2023
Sveiki.Diskusija domāta tiem kuriem ir kautviens tatoo.
Ienāca pratā šāda diskusija,jo taisos uztaisīt ilgi domāto tatoo -spalvu.Man jau ir divi,tie nāca parmaiņu laikā.Ilgi nevareju izdomāt spalvas dizainu,nekas isti nepatika.Šoreiz tā istā atnāca.Dizains spalva apvīta ķēdītē.Un ienāca pratā "sasaistītā brīvība".(atkal jau dzives posms,bet tas nav tik svarīgi) intreses pēc izdomāju ka jāpaskatās,ko simbolizē spalva izrādās viena no nozīmēm brivība.🧐
Jautājums tatoo ipašniekiem.Jūs pievēršat uzmanību nozīmēm?Izveidojat savu nozīmi,vai vienkārši,ja patīk liekat virsū? Kadas jums pārdomas par šo?
P.S.Kam nav tatoo nespriedelejat,kam tas vajadzīgs u.t.t ,tas nav par to.
25.05.2023 09:52 |
 
Reitings 10663
Reģ: 18.08.2014
Man ir viens tetovējums, ilgi gribēts. Man viņam nav ne kāda īpašā nozīmē kāpēc izlēmu taisīt vai ko nozīmē, glaimo ķermenim ir skaists. Taču viņš man atgādina par manu sievišķību, skaistumu, mieru sevī un cieņu pret sevi - šo sajūtu varbūt ieguvu, jo taisīju tetovējumu pārmaiņu laikā un ļoti patīk tā sajūta, kad paskatos uz viņu un atceros, ka man ir tatoo.
25.05.2023 10:40 |
 
10 gadi
Reitings 15
Reģ: 12.06.2012
Nedomāju, ka tetovējumam obligāti jābūt nozīmei. Man vienkārši patīk lilijas, tāpēc tās ir uz manas rokas.
Un man arī ļoti nepatīk, kad bieži vien mazpazīstams cilvēks sāk izprašņāt par nozīmi. Kamon, neienāk prātā, ka varbūt tas ir kaut kas personīgs, ko es negribu stāstīt kuram katram?
25.05.2023 10:33 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
Man ir vairāki tetovējumi, bet tā īsti nevienam nav kādas īpašas nozīmes. Netetovēju visu pēc kārtas, bet ja izdomāju kādu ideju, tad pagaidu ilgāku laiku, ja pēc tā laika vēl joprojām patīk tā ideja, tad tetovēju.
Bišķīt kaitina kad vienmēr kāds apkārtējais prasa kāda nozīme konkrētajam tetovējumam. Nedomāju, ka obligāti jābūt kādai nozīmei, lai uztetovētu. Ja patīk,tad lai tetovē, tikai lai piedomā vai pēc ilgāka laika arī patiks.😊👌🏻
25.05.2023 10:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits