Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tatoo nozīme

 
Reitings 1177
Reģ: 25.01.2023
Sveiki.Diskusija domāta tiem kuriem ir kautviens tatoo.
Ienāca pratā šāda diskusija,jo taisos uztaisīt ilgi domāto tatoo -spalvu.Man jau ir divi,tie nāca parmaiņu laikā.Ilgi nevareju izdomāt spalvas dizainu,nekas isti nepatika.Šoreiz tā istā atnāca.Dizains spalva apvīta ķēdītē.Un ienāca pratā "sasaistītā brīvība".(atkal jau dzives posms,bet tas nav tik svarīgi) intreses pēc izdomāju ka jāpaskatās,ko simbolizē spalva izrādās viena no nozīmēm brivība.🧐
Jautājums tatoo ipašniekiem.Jūs pievēršat uzmanību nozīmēm?Izveidojat savu nozīmi,vai vienkārši,ja patīk liekat virsū? Kadas jums pārdomas par šo?
P.S.Kam nav tatoo nespriedelejat,kam tas vajadzīgs u.t.t ,tas nav par to.
25.05.2023 09:52 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
Man ir vairāki tetovējumi, bet tā īsti nevienam nav kādas īpašas nozīmes. Netetovēju visu pēc kārtas, bet ja izdomāju kādu ideju, tad pagaidu ilgāku laiku, ja pēc tā laika vēl joprojām patīk tā ideja, tad tetovēju.
Bišķīt kaitina kad vienmēr kāds apkārtējais prasa kāda nozīme konkrētajam tetovējumam. Nedomāju, ka obligāti jābūt kādai nozīmei, lai uztetovētu. Ja patīk,tad lai tetovē, tikai lai piedomā vai pēc ilgāka laika arī patiks.😊👌🏻
25.05.2023 10:24 |
 
10 gadi
Reitings 15
Reģ: 12.06.2012
Nedomāju, ka tetovējumam obligāti jābūt nozīmei. Man vienkārši patīk lilijas, tāpēc tās ir uz manas rokas.
Un man arī ļoti nepatīk, kad bieži vien mazpazīstams cilvēks sāk izprašņāt par nozīmi. Kamon, neienāk prātā, ka varbūt tas ir kaut kas personīgs, ko es negribu stāstīt kuram katram?
25.05.2023 10:33 |
 
Reitings 10620
Reģ: 18.08.2014
Man ir viens tetovējums, ilgi gribēts. Man viņam nav ne kāda īpašā nozīmē kāpēc izlēmu taisīt vai ko nozīmē, glaimo ķermenim ir skaists. Taču viņš man atgādina par manu sievišķību, skaistumu, mieru sevī un cieņu pret sevi - šo sajūtu varbūt ieguvu, jo taisīju tetovējumu pārmaiņu laikā un ļoti patīk tā sajūta, kad paskatos uz viņu un atceros, ka man ir tatoo.
25.05.2023 10:40 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Man ir svarīgi, lai man pašai ir sava nozīme tam, ko tetovēju. Ir prasīts ko katrs nozīmē, bet man nepatīk dalīties ar svešiniekiem par privātu savas dzīves posmu. Bet zinu pārīti, kas ik pa laikam taisa tattoo un pilnīgi bez nozīmes. Neko sliktu tajā neredzu.
25.05.2023 11:02 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Mani kaitina ka prasa kāda ir nozīme. Ja arī ir tam tattoo nozīme es varbūt to tev negribu teikt.
Ir daži tattoo ar nozīmēi. Majpuķīte ko uztaisīju pēc vecmammas nāves, lai viņu atcerētos.
Ir dziesmas vārdi no manas mīļākās grupas, kas atgādina par to ka jābūt pašam un nevajag izlikties.
Un tad ir daži tattoo ko uztaisīju, jo tattoo artists bija ielicis kā pieejamas skices, iepatikās un uztaisīju.
Tetovējums ir māksla uz ķermeņa un nedomāju ka tam obligāti jābūt ar nozīmi.
Bieži es aizmirstu ka man ir tetovējumi un ieraugot spogulī atceros asociāciju vai cik forši izskatās.
25.05.2023 11:51 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Neienāca prātā, ka varētu būt nepatīkami, ja jautā tetovējuma nozīmi. Man vienmēr likās, ka tas ir kaut kas apzināti izdarīts, citiem redzams un ir ok par to parunāt. Ja negribēs stāstīt, tad tā arī pateiks.
Tiešām interesanti, ka te gandrīz visiem nepatīk, ja jautā, tagad zināšu
25.05.2023 11:59 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Ir vairāki tetovējumi, bet daži ir tikai ar kādu domu , nozīmi .
Nu nav jābūt tai īpašai nozīmei katram tetovējumam, vismaz pēc manām domām .
25.05.2023 12:35 |
 
Reitings 4938
Reģ: 27.03.2023
Man ir notetovēta roka, ir uz ribām, muguras, kājas.
Tetovēju pa periodiem, jo kad iesāku, tad gribas uzreiz nākošo.
Nozīmes nemeklēju, galvenais, lai man patiktu zīmējums ko pārrunāju ar tetovētāju un viņš uzzīmē. Man vairāk interesē tieši tetovējumu tehnika, stils utt.
Tagad ļoti priecājos par savu jauno tattoo meistaru. Viņam ir tik viegla roka, ka man vienmēr uznāk miedziņš, kad tetovē 🤭
25.05.2023 12:39 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jums kādai ir bijis tā, ka pirms vairākiem gadiem uztaisītais tetovējums vairs nepatīk un sāk kaitināt? :D
25.05.2023 12:40 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Lula @ 25.05.2023 12:40
Jums kādai ir bijis tā, ka pirms vairākiem gadiem uztaisītais tetovējums vairs nepatīk un sāk kaitināt? :D

Tipisks jautājums no netetovētā tetovētajam😀
Tetovējums nav kas tāds, kas apnīk. Tu ar to saaudz. Vai tev apnīk kādreiz sava roka, piemēram? Gan jau, ka tu par to neesi domājusi, jo esi ar to saaugusi. Tāpat ir ar tetovējumu. Tu ar to saaudz un vairs nevari iedomāties, ka tev tas kādreiz nebūtu bijis.
25.05.2023 12:48 |
 
Reitings 3601
Reģ: 06.05.2014
Vienreiz viens džeks, redzot manu tetovējumu, pateica, ka tas ir standarts katrai otrajai - parastas puķes bez nekāda zemteksta. Kad pateicu nozīmi, tad ātri atvainojās par savu ne tik gudro pieņēmumu. Tetovējumu es taisīju priekš sevis kā atgādinājumu par man svarīgiem cilvēkiem, kuri vairs nav ar mums. Nebija un joprojām nav svarīgi, vai citiem tas patīk un vai tas ir labi redzamā vietā.
25.05.2023 12:49 |
 
Reitings 4938
Reģ: 27.03.2023
Lula @ 25.05.2023 12:40
Jums kādai ir bijis tā, ka pirms vairākiem gadiem uztaisītais tetovējums vairs nepatīk un sāk kaitināt? :D

Man tāds bija tikai pirmais :D
Uztaisīju 16 gados 5cm lielu “kaķi”. Lieku pēdiņās, jo viņš izskatījās pēc visa kā cita tikai ne tas kas sākotnēji bija domāts. Tagad pa virsu ir cits tattoo un mans “kaķis” ir pazudis.
Ja tetovējums ir profesionāli uztaisīts, tad nekas nekaitina un nav jau tā, ka viņus katru dienu pēti spogulī, nu izņemot kad tikko ir uztetovēts.Tad gan priecājos ilgu laiku kamēr pierodu :)
25.05.2023 12:51 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Molle @ 25.05.2023 12:48

Tipisks jautājums no netetovētā tetovētajam?
Tetovējums nav kas tāds, kas apnīk. Tu ar to saaudz. Vai tev apnīk kādreiz sava roka, piemēram? Gan jau, ka tu par to neesi domājusi, jo esi ar to saaugusi. Tāpat ir ar tetovējumu. Tu ar to saaudz un vairs nevari iedomāties, ka tev tas kādreiz nebūtu bijis.

Ok, bet ja es būtu uztetovējusi to, ko gribēju tetovēt 19 gados un pārdomāju - zaķi ar brieža ragiem, tad, manuprāt, tagad būtu kauns :D :D
25.05.2023 13:03 |
 
Reitings 6951
Reģ: 13.04.2022
Lula @ 25.05.2023 12:40
Jums kādai ir bijis tā, ka pirms vairākiem gadiem uztaisītais tetovējums vairs nepatīk un sāk kaitināt? :D

Nē, man visi tetovējumi ir uztaisīti vietās kurās es pati katru dienu neredzu, uz kājām, bet mugurpusē, un uz rokām, bet vairāk aizmugurē.
Divus tetovējumus redzu katru dienu, bet neapnīk, jo vairs nepievēršu uzmanību :D
Ja atbildēt uz sākotnējo jautājumu par nozīmēm - daļa man ir taisīti ar stāstu apakšā, bet MANU stāstu, man galīgi vienalga ko tas nozīmē kaut kādās grāmatās utt., es zinu ko tas nozīmē man, un otra daļa ir vnk skaisti
25.05.2023 13:17 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Lula @ 25.05.2023 12:40
Jums kādai ir bijis tā, ka pirms vairākiem gadiem uztaisītais tetovējums vairs nepatīk un sāk kaitināt? :D

Ja es būtu uztaisījusi to ko gribēju 18 gados kaut kādu mandalu ar puķēm tad varbūt nožēlotu tagad, jo tas vairs nav mans stills. Bet mūsdienās ir tik daudz veidu kā izlabot tetovējumu. Ir tetovējuma noņemšana ar lāzeru, ir tik daudz talantīgu tattoo mākslinieku kuri var uztaisīt cover-up.
Mans pēdējais tetovējums ir nevis regret, bet gan tāds vairāk kā nepatīkams uzdevumus, jo tas ir krāsains un vai nu mans organisms nepieņem violeto tinti vai arī tetovētajs pārstrādāja ādu, un tāpēc viss dzīšanas process bija ilgus un jāiet uz korekciju būs.
Vēl man ļoti bieži ir prasījušas - A kas būs kad paliksi veca, tad neglīti būs utt. ?
Kā kas būs? Normāls ādas novecošanās process būs kur pa virsu tetovējums. Domāju ka daļa veco cilvēku krunkaino nokarājušos ādu slēpj vienalga ir tetovējums vai nav.😅
25.05.2023 13:28 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
YaeMiko @ 25.05.2023 13:28

Ja es būtu uztaisījusi to ko gribēju 18 gados kaut kādu mandalu ar puķēm tad varbūt nožēlotu tagad, jo tas vairs nav mans stills. Bet mūsdienās ir tik daudz veidu kā izlabot tetovējumu. Ir tetovējuma noņemšana ar lāzeru, ir tik daudz talantīgu tattoo mākslinieku kuri var uztaisīt cover-up.
Mans pēdējais tetovējums ir nevis regret, bet gan tāds vairāk kā nepatīkams uzdevumus, jo tas ir krāsains un vai nu mans organisms nepieņem violeto tinti vai arī tetovētajs pārstrādāja ādu, un tāpēc viss dzīšanas process bija ilgus un jāiet uz korekciju būs.
Vēl man ļoti bieži ir prasījušas - A kas būs kad paliksi veca, tad neglīti būs utt. ?
Kā kas būs? Normāls ādas novecošanās process būs kur pa virsu tetovējums. Domāju ka daļa veco cilvēku krunkaino nokarājušos ādu slēpj vienalga ir tetovējums vai nav.?

Manuprāt, tetovēti veci cilvēki ir mega stilīgi. :D
25.05.2023 13:32 |
 
Reitings 703
Reģ: 04.05.2015
Man vairāki ir, bet nozīme nav nevienam. Nav arī nekas konkrēts, abstrakti zīmējumi, kas vnk iepatikās. Šobrīd gribu vēl vienu, un šoreiz saistībā ar savu hobiju, taču nevaru izdomāt kādu tieši un internetā neviens līdz galam neiepatīkas.
25.05.2023 14:29 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Vienreiz viens džeks, redzot manu tetovējumu, pateica, ka tas ir standarts katrai otrajai - parastas puķes

Es daļēji piekristu džekam, jo man līdzīgi liekas, ka bieži vien, daudzām ir nošpikots, tas kas ir modē. Trūkst orģinalitātes, tādi tetovējumi man nepatīk. Tur pat nevajag jautāt zīmejuma, nozīmi, tāpat viss skaidrs.
25.05.2023 15:15 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Beverly Hilza @ 25.05.2023 15:15

Es daļēji piekristu džekam, jo man līdzīgi liekas, ka bieži vien, daudzām ir nošpikots, tas kas ir modē. Trūkst orģinalitātes, tādi tetovējumi man nepatīk. Tur pat nevajag jautāt zīmejuma, nozīmi, tāpat viss skaidrs.

Kas tad tur ir skaidrs?
Teiksim cilvēkam patīk peonijas (agrāk un tagad ļoti populārs kā tetovējums) kas atgādina par mirušo mammu un ļoti vēlas to uztetovēt vai vienkārši tā ir mīļākā puķe. Tas uzreiz nozīmē ka tas cilvēks seko trendam un nav oriģināls? Tik pat labi visi tetovējumi nav oriģināli, jo atkārtojas koncepts.
Stulba doma tev.
Vispār ir kāds tetovējums tev lai spriestu?
25.05.2023 15:44 |
 
Reitings 2512
Reģ: 09.03.2021
Man visi tetovējumi ir ar nozīmi, turklāt ļoti rūpīgi apdomāti. Tiklīdz man bija iecere, tā uzreiz rūpīgi pameklēju informāciju, kāda ir konkrētā priekšmeta simboliskā nozīme. No pāris iecerēm attiecos, jo simboliem bija negatīvi aspekti. Visi mani tetovējumi tapa pēc 30 gadu vecuma, varbūt tāpēc tie bija ļoti rūpīgi izsvērti. Nevienu tetovējumu nenožēloju, tie ir daļa no manis, bet nekad netetovētu kaut ko tikai tāpēc, ka skaisti izskatās.
25.05.2023 16:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!