Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tatoo nozīme

 
Reitings 1139
Reģ: 25.01.2023
Sveiki.Diskusija domāta tiem kuriem ir kautviens tatoo.
Ienāca pratā šāda diskusija,jo taisos uztaisīt ilgi domāto tatoo -spalvu.Man jau ir divi,tie nāca parmaiņu laikā.Ilgi nevareju izdomāt spalvas dizainu,nekas isti nepatika.Šoreiz tā istā atnāca.Dizains spalva apvīta ķēdītē.Un ienāca pratā "sasaistītā brīvība".(atkal jau dzives posms,bet tas nav tik svarīgi) intreses pēc izdomāju ka jāpaskatās,ko simbolizē spalva izrādās viena no nozīmēm brivība.🧐
Jautājums tatoo ipašniekiem.Jūs pievēršat uzmanību nozīmēm?Izveidojat savu nozīmi,vai vienkārši,ja patīk liekat virsū? Kadas jums pārdomas par šo?
P.S.Kam nav tatoo nespriedelejat,kam tas vajadzīgs u.t.t ,tas nav par to.
25.05.2023 09:52 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Aldis15 @ 28.05.2023 11:44
Es par to ka tetovēties in general ir bezgaumīgi.

Aldi, bet badboy tēls tev taču jāveido! Skriešus uz tetovēšanas salonu!
28.05.2023 12:55 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Es par to ka tetovēties in general ir bezgaumīgi.
28.05.2023 11:44 |
 
Reitings 1139
Reģ: 25.01.2023
Aldis15 @ 28.05.2023 10:05
maksā dārgi, bet izskatās lēti un bezgaumīgi (lielākoties)
atkarīgs no tetovētāja.Vai viņs uzliek ko viņam iedod klients.un pats neko.vai tads,kuram savs darbs ir goda lieta.un no klienta vizijas uztaisis mākslas darbu
28.05.2023 11:21 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Metaforaas @ 28.05.2023 09:48

Hahaha lēti , sasmējos. Dārgā tu vispār zini cik kvalitatīvi tetovējumi maksā?
maksā dārgi, bet izskatās lēti un bezgaumīgi (lielākoties)
28.05.2023 10:05 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Elizabeteputnos @ 26.05.2023 10:15
šo man laikam nāksies rakstīt zem katras tēmas šeit - katrs raksta SAVU VIEDOKLI. Tas ir mans viedoklis. Manuprāt, tetovējumi sievietëm izskatās vulgāri un lēti. Un tās, kas te putām uz lūpām kliedz pretī - ja esat tik pārliecinātas par savu izvēli un jums ļoti patīk jūsu/citu tetovējumi, tad taču jūs neaizskars pāris pretēju viedokļu? Ja aizskar, tad, iespējams, nav tik stingra tā pārliecība, kā runājat. Super, ja jums patīk. Man nepatīk. Nu un? Jā man ir stingrs viedoklis daudzos jautājumos un man nav kā smilgai jāliecas pie katra vēja. Lai skaista diena, priecājamies par hokeju!

Hahaha lēti , sasmējos. Dārgā tu vispār zini cik kvalitatīvi tetovējumi maksā?
28.05.2023 09:48 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Lula @ 25.05.2023 12:40
Jums kādai ir bijis tā, ka pirms vairākiem gadiem uztaisītais tetovējums vairs nepatīk un sāk kaitināt? :D

Ir , kas nepatīk, jo slikti uztaisīts un gribu pārtaisīt, bet vai kaitina ? Nē , ikdienā par to nedomāju .
28.05.2023 09:44 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Elizabeteputnos @ 26.05.2023 16:20
pareizi ir, kad nevar vinnēt ar inteliğentiem argumentiem tad jāizdomā citi veidi, kā pacelt kašķi. Laikam jau neseko diskusijām šeit pietiekoši lai zinātu, ka mēs ar Ghost īpaši nesaprotamies. Nākamais - piesienies pareizrakstībai, gaidu!
GhostGG @ 26.05.2023 17:39

True. Es uztaisīju otru profilu pirms gada, lai tieši pēc gada un viena mēneša varētu sākt piebalsot saviem komentāriem. Ilgi lolotais masterplāns. Ar negatīvu IQ nav jālepojas.

Labi, labi. Tikai bez piņņāšanas.
26.05.2023 23:05 |
 
Patīk
Reitings 2677
Reģ: 08.05.2022
Elizabeteputnos @ 26.05.2023 15:14
nesaprotu, kāpēc visām te tā kremt ka pilnīgi svešam cilvēkam kaut kas nepatīk? Kāda atšķirība? Vėl saprastu, ja meitenes te liktu savu tattoo bildes un tad kāds te brauc augumā personīgi, bet te mēs runājam vispārināti, in general. Tik nenormāli visas ir aizskartas, it kā es jūsu bērnus būtu apvainojusi. Tak uzaudzējiet bišku ādu un pašapziņu, tikai nepašpārliecinātam cilvēkam šitā var katrs komentārs aizsvilināt. Atzinu jau iepriekš - jā, viedokli neprasīja un to sākotnēji neaizteicu, vnk pateicu ka piekrītu Ghost - tas arī viss, tad man sāka klukstes kasīties virsū viena pēc otras. Kur var kasīties, goda vārds, tikai sieviešu kompānijā var kašķis ne no kā šitā izveidoties.

Protams, uzreiz visas aizskartas. 😂 Tu izsaki viedokli un notiek diskusija. Ko te vēl nesaprast? Tev ir savs viedoklis un mums ir savs, tieši tik vienkārši, bet Tu domā, ka Tavs viedoklis ir tik ļoti svarīgs un mēs to ņemam pie sirsniņa. Oh well…ja jau Tu tā saki, tad lai tā arī ir. 😁
26.05.2023 19:52 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ghosta back up profils.

True. Es uztaisīju otru profilu pirms gada, lai tieši pēc gada un viena mēneša varētu sākt piebalsot saviem komentāriem. Ilgi lolotais masterplāns. Ar negatīvu IQ nav jālepojas.
26.05.2023 17:39 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
.Eksperte. @ 26.05.2023 15:49

Ghosta back up profils. ?
pareizi ir, kad nevar vinnēt ar inteliğentiem argumentiem tad jāizdomā citi veidi, kā pacelt kašķi. Laikam jau neseko diskusijām šeit pietiekoši lai zinātu, ka mēs ar Ghost īpaši nesaprotamies. Nākamais - piesienies pareizrakstībai, gaidu!
26.05.2023 16:20 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Elizabeteputnos @ 26.05.2023 15:14
nesaprotu, kāpēc visām te tā kremt ka pilnīgi svešam cilvēkam kaut kas nepatīk? Kāda atšķirība? Vėl saprastu, ja meitenes te liktu savu tattoo bildes un tad kāds te brauc augumā personīgi, bet te mēs runājam vispārināti, in general. Tik nenormāli visas ir aizskartas, it kā es jūsu bērnus būtu apvainojusi. Tak uzaudzējiet bišku ādu un pašapziņu, tikai nepašpārliecinātam cilvēkam šitā var katrs komentārs aizsvilināt. Atzinu jau iepriekš - jā, viedokli neprasīja un to sākotnēji neaizteicu, vnk pateicu ka piekrītu Ghost - tas arī viss, tad man sāka klukstes kasīties virsū viena pēc otras. Kur var kasīties, goda vārds, tikai sieviešu kompānijā var kašķis ne no kā šitā izveidoties.

Ghosta back up profils. 🤣
26.05.2023 15:49 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
YaeMiko @ 26.05.2023 14:16

Bet ja neprasīja tad kāpēc pēc tam vēl papildināji ar komentāru un tā izteicies.
Nav aizliegts paust viedokli bet tad dari to vietā kur prasa. Ja man nav bērnu un es mācītu citiem kā tos audzināt tad tur daudzi arī būtu neapmierināti. Vnk loģiskā domāšana ja tēma nav domāta man tad kāpēc jābāžas tur iekšā, vienalga tu vai Ghost vai kāds cits.
nesaprotu, kāpēc visām te tā kremt ka pilnīgi svešam cilvēkam kaut kas nepatīk? Kāda atšķirība? Vėl saprastu, ja meitenes te liktu savu tattoo bildes un tad kāds te brauc augumā personīgi, bet te mēs runājam vispārināti, in general. Tik nenormāli visas ir aizskartas, it kā es jūsu bērnus būtu apvainojusi. Tak uzaudzējiet bišku ādu un pašapziņu, tikai nepašpārliecinātam cilvēkam šitā var katrs komentārs aizsvilināt. Atzinu jau iepriekš - jā, viedokli neprasīja un to sākotnēji neaizteicu, vnk pateicu ka piekrītu Ghost - tas arī viss, tad man sāka klukstes kasīties virsū viena pēc otras. Kur var kasīties, goda vārds, tikai sieviešu kompānijā var kašķis ne no kā šitā izveidoties.
26.05.2023 15:14 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Taisnība ir, viedokli neprasīja, bet es atļāvos piekrist Ghost, ar ko mums ir nu jau sava vēsture un te nu atvērās samazgu pods.

Bet ja neprasīja tad kāpēc pēc tam vēl papildināji ar komentāru un tā izteicies.
Nav aizliegts paust viedokli bet tad dari to vietā kur prasa. Ja man nav bērnu un es mācītu citiem kā tos audzināt tad tur daudzi arī būtu neapmierināti. Vnk loģiskā domāšana ja tēma nav domāta man tad kāpēc jābāžas tur iekšā, vienalga tu vai Ghost vai kāds cits.
26.05.2023 14:16 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
.Eksperte. @ 26.05.2023 11:34
Vispār es pati esmu dzirdējusi komentāru, no sev tuvas paziņas, kurš pats jau 50+, un ieraudzija man vienu no tetovējumiem. Aizgāja pie savas sievas, pateica, ka man kaut kāda huiņa tur esot. Dzirdēju, lai gan domāja, ka iečukstējis. Jāatzīst, ka bija sadzēries. Mazliet nepatīkami, pa cik tuvs cilvēks, turklāt pati neatļautos saukt kaut kādas otra cilvēka izvēles par huiņām. Bet vispār pēc tam padomāju un sapratu, ka viedokļi ir un viņi būs. Un arī no tuviniekiem. Un lai jau ir.

Man arī ir nācies dzirdēt un uztvert no skatieniem ka vīra radiem nepatīk, bet tas tāpēc ka viņi ir kristieši un tur ir aizspriedumi par visu. Es domāju ka viņi arī vaino mani par to ka vīrs uztaisīja tetovējumu sev, jo prasīja vai ietekmējās no manis.
26.05.2023 14:13 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
nē nu jā @ 26.05.2023 12:59

Redz, sava viedokļa izteikšanas brīvība strādā abos virzienos. Tu vari teikt, ka tev tetovējumi liekas vulgāri un lēti, es varu teikt, ka man liekas, ka diezgan pretīgi ir šādi izteikties par citu cilvēku personīgajām izvēlēm, kas tevi it nemaz neskar. :) Un tas, ka tev kāds oponē, uzreiz nenozīmē, ka tas tiek darīts kliedzot “ar putām uz lūpām”.
Peace out ✌?
par "diezgan pretīgi šādi izteikties par izvēlēm kas tevi neskar" mēs varētu ļooti gari padiskutēt, piemēram, didrihsones, kiviču, karadžanas u.c. diskusijās, kur katrai, kam nav slinkums ir savs viedoklis par šo cilvēku dzīvi, kas citus taču neskar, vai ne? Bet ir ok šos cilvēkus nolikt, jo visi tā dara, vai ne? Smieklīgi. Nevajag būt hipokrātei.
26.05.2023 13:42 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
nē nu jā @ 26.05.2023 12:59

Redz, sava viedokļa izteikšanas brīvība strādā abos virzienos. Tu vari teikt, ka tev tetovējumi liekas vulgāri un lēti, es varu teikt, ka man liekas, ka diezgan pretīgi ir šādi izteikties par citu cilvēku personīgajām izvēlēm, kas tevi it nemaz neskar. :) Un tas, ka tev kāds oponē, uzreiz nenozīmē, ka tas tiek darīts kliedzot “ar putām uz lūpām”.
Peace out ✌?

mhm, ja dalāmies ar viedokļiem, tad tāpat dalāmies arī ar atbildēm uz tiem. Viss chiliņā, liekas, ka neviens te nekliedza
26.05.2023 13:18 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Elizabeteputnos @ 26.05.2023 10:15
šo man laikam nāksies rakstīt zem katras tēmas šeit - katrs raksta SAVU VIEDOKLI. Tas ir mans viedoklis. Manuprāt, tetovējumi sievietëm izskatās vulgāri un lēti. Un tās, kas te putām uz lūpām kliedz pretī - ja esat tik pārliecinātas par savu izvēli un jums ļoti patīk jūsu/citu tetovējumi, tad taču jūs neaizskars pāris pretēju viedokļu? Ja aizskar, tad, iespējams, nav tik stingra tā pārliecība, kā runājat. Super, ja jums patīk. Man nepatīk. Nu un? Jā man ir stingrs viedoklis daudzos jautājumos un man nav kā smilgai jāliecas pie katra vēja. Lai skaista diena, priecājamies par hokeju!

Redz, sava viedokļa izteikšanas brīvība strādā abos virzienos. Tu vari teikt, ka tev tetovējumi liekas vulgāri un lēti, es varu teikt, ka man liekas, ka diezgan pretīgi ir šādi izteikties par citu cilvēku personīgajām izvēlēm, kas tevi it nemaz neskar. :) Un tas, ka tev kāds oponē, uzreiz nenozīmē, ka tas tiek darīts kliedzot “ar putām uz lūpām”.
Peace out ✌🏻
26.05.2023 12:59 |
 
Reitings 218
Reģ: 18.03.2023
Tetovējumu izdarīju pēc ilgstošām pārdomām. Tam ir jēga un nozīme, vizuāli elegants.
Svešu vīriešu domas mani neuztrauc, bet manam vīram patīk.
26.05.2023 12:28 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Vispār es pati esmu dzirdējusi komentāru, no sev tuvas paziņas, kurš pats jau 50+, un ieraudzija man vienu no tetovējumiem. Aizgāja pie savas sievas, pateica, ka man kaut kāda huiņa tur esot. Dzirdēju, lai gan domāja, ka iečukstējis. Jāatzīst, ka bija sadzēries. Mazliet nepatīkami, pa cik tuvs cilvēks, turklāt pati neatļautos saukt kaut kādas otra cilvēka izvēles par huiņām. Bet vispār pēc tam padomāju un sapratu, ka viedokļi ir un viņi būs. Un arī no tuviniekiem. Un lai jau ir.
26.05.2023 11:34 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Lula @ 26.05.2023 00:11

Es vispār nesaprotu, kā var patikt cilvēks pats, bet, redz, lielā mīlestība vairs notetovēta nepatiks. Nu gan. :D Manuprāt, viens otram var kaut ko palūgt nedarīt, bet aizliegt - nē nē.

Nezinu, džekiem varbūt, atvainojiet, nestāv uz sievietēm ar tetovējumiem. Bet tas jau gaumes jautājums. Katrs jau dzīvo ar saviem stereotipiem par kaut ko.
26.05.2023 11:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits