Tatoo nozīme

 
Reitings 1208
Reģ: 25.01.2023
Sveiki.Diskusija domāta tiem kuriem ir kautviens tatoo.
Ienāca pratā šāda diskusija,jo taisos uztaisīt ilgi domāto tatoo -spalvu.Man jau ir divi,tie nāca parmaiņu laikā.Ilgi nevareju izdomāt spalvas dizainu,nekas isti nepatika.Šoreiz tā istā atnāca.Dizains spalva apvīta ķēdītē.Un ienāca pratā "sasaistītā brīvība".(atkal jau dzives posms,bet tas nav tik svarīgi) intreses pēc izdomāju ka jāpaskatās,ko simbolizē spalva izrādās viena no nozīmēm brivība.🧐
Jautājums tatoo ipašniekiem.Jūs pievēršat uzmanību nozīmēm?Izveidojat savu nozīmi,vai vienkārši,ja patīk liekat virsū? Kadas jums pārdomas par šo?
P.S.Kam nav tatoo nespriedelejat,kam tas vajadzīgs u.t.t ,tas nav par to.
25.05.2023 09:52 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Nevienam manam tetovējumam nav nozīmes. Uzskatu ir pilnīgi normāli tetovēt kaut ko tikai dēļ tā, ka vienkārši patīk. Riebjas ja kāds kādam pasaka, “oij man tetovējumi nepatīk, esi sevi sabojājusi”, vai “esi padomājusi kā Tu izskatīsies vecumdienas”, blin, kāda Tev nafig starpība par otra cilvēka ķermeni. Cilvēkam patīk, viņš taisa. Katram savs. Nezinu ko viņi sagaida? Pēkšņi varbūt iet un ar lāzeru ņemt nost, jo tev nepatīk? 😅 Man gan vēl nav gadījies ar tādu cilvēku pašai sastapties, bet nu man būtu ko tādiem pateikt.
Lula @ 25.05.2023 12:40
Jums kādai ir bijis tā, ka pirms vairākiem gadiem uztaisītais tetovējums vairs nepatīk un sāk kaitināt? :D

Nē, nav, bet ja es būtu tetovējumu uztaisījusi 16 gados, tad noteikti tagad nožēlotu, jo tā ideja bija vnk crazy. Labi, ka tajā laikā nebija līdzekļu un biju nepilngadīga. 😅
25.05.2023 16:18 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Beverly Hilza @ 25.05.2023 15:15

Es daļēji piekristu džekam, jo man līdzīgi liekas, ka bieži vien, daudzām ir nošpikots, tas kas ir modē. Trūkst orģinalitātes, tādi tetovējumi man nepatīk. Tur pat nevajag jautāt zīmejuma, nozīmi, tāpat viss skaidrs.

Tas pats par rozēm, katrai otrajai, bet nu un ? Reāli man patīk rozes, kā viņas izskatās tieši uztetovētas, man patīk - es taisu, viss! Ļoti muļķīgi teikt, ka špikots vai ko vēl tur. Ziedi ir ziedi, tie sievietēm patīk, cita runa, ja tetovējums ir kopēts pilnībā, tad jā, bet tā pat, cilvēks dara kā vēlas.
25.05.2023 16:23 |
 
Reitings 1208
Reģ: 25.01.2023
Lorra @ 25.05.2023 16:18
Nevienam manam tetovējumam nav nozīmes. Uzskatu ir pilnīgi normāli tetovēt kaut ko tikai dēļ tā, ka vienkārši patīk. Riebjas ja kāds kādam pasaka, “oij man tetovējumi nepatīk, esi sevi sabojājusi”, vai “esi padomājusi kā Tu izskatīsies vecumdienas”, blin, kāda Tev nafig starpība par otra cilvēka ķermeni. Cilvēkam patīk, viņš taisa. Katram savs. Nezinu ko viņi sagaida? Pēkšņi varbūt iet un ar lāzeru ņemt nost, jo tev nepatīk? ? Man gan vēl nav gadījies ar tādu cilvēku pašai sastapties, bet nu man būtu ko tādiem pateikt.
Nē, nav, bet ja es būtu tetovējumu uztaisījusi 16 gados, tad noteikti tagad nožēlotu, jo tā ideja bija vnk crazy. Labi, ka tajā laikā nebija līdzekļu un biju nepilngadīga. ?
Manam viram nav neviena un viņam nepatik,bet satikāmies,kad man jau bija.,kad teicu ka atvalinajumā taisisu trešo škobijas ,burkškeja.,bet man ir pretarguments,Tev nav un tu nezini kā tas ir un pietam kur 2 tur trešais nav lieks😁 vecajiem gan taisišu cover up.jo tādi nepabeigti liekas.tetovetaja ,kas taisis jaunos apskatisies kā uzlabot,jo man nav ideju.Seni man viņi ir
25.05.2023 19:22 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Kenty @ 25.05.2023 19:22
Manam viram nav neviena un viņam nepatik,bet satikāmies,kad man jau bija.,kad teicu ka atvalinajumā taisisu trešo škobijas ,burkškeja.,bet man ir pretarguments,Tev nav un tu nezini kā tas ir un pietam kur 2 tur trešais nav lieks? vecajiem gan taisišu cover up.jo tādi nepabeigti liekas.tetovetaja ,kas taisis jaunos apskatisies kā uzlabot,jo man nav ideju.Seni man viņi ir

Man arī ir plānā taisīt vel divus. Manējais arī burkšķ, bet es vel spirinos. Es gribu. 😀
25.05.2023 19:34 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
.Eksperte. @ 25.05.2023 19:34

Man arī ir plānā taisīt vel divus. Manējais arī burkšķ, bet es vel spirinos. Es gribu. ?

Mans ex pateica, kamēr esam attiecībās, man tetovējumi kategoriksi nedrīkst būt, tikai tad kad šķirsimies..Es ticu, ka ļoti lielai daļai ar vīriešiem, tas šķiet tikai naudas izgāšana un ādas sabojāšana. Domāju, ka daudzi samierināsun nelabprāt pieņem, īpaši ja pāšiem nav neviena tetovējuma. Ir jau arī tādi kuri ir aptetuvēti, bet tāpat blakus grib redzēt tikai "tīru ādu" bez. Tāpat tie kuri smėķē, neatzīst, ka viņu otrās puses smēķē.
P. S. Man daudzi tetovējumi pēc skata atgādina, netīru, nemazgātu melnu ādu. Turklāt tiem ir tendence saulē izbalēt un tie vairs nav koši melni, bet zilganīgi pleķaini.
Kopumā neatbalstu visa ķermeņa aptetuvēšanu.
Ļoti nepatīk, man vīrieši, kuriem ir uz pirkstiem uztetuvēti burti, atgādina cietumnieku stilu. Piemērs - Gints Valdmanis.
25.05.2023 20:10 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Beverly Hilza @ 25.05.2023 20:10

Mans ex pateica, kamēr esam attiecībās, man tetovējumi kategoriksi nedrīkst būt, tikai tad kad šķirsimies..Es ticu, ka ļoti lielai daļai ar vīriešiem, tas šķiet tikai naudas izgāšana un ādas sabojāšana. Domāju, ka daudzi samierināsun nelabprāt pieņem, īpaši ja pāšiem nav neviena tetovējuma. Ir jau arī tādi kuri ir aptetuvēti, bet tāpat blakus grib redzēt tikai "tīru ādu" bez. Tāpat tie kuri smėķē, neatzīst, ka viņu otrās puses smēķē.
P. S. Man daudzi tetovējumi pēc skata atgādina, netīru, nemazgātu melnu ādu. Turklāt tiem ir tendence saulē izbalēt un tie vairs nav koši melni, bet zilganīgi pleķaini.
Kopumā neatbalstu visa ķermeņa aptetuvēšanu.
Ļoti nepatīk, man vīrieši, kuriem ir uz pirkstiem uztetuvēti burti, atgādina cietumnieku stilu. Piemērs - Gints Valdmanis.

Gaumes dažādas un nekā slikta tajā nav. Es personīgi neuzskatu par normu ierobežot otra vēlmes attiecībā uz savu izskatu. Man tas nav pieņemami.
25.05.2023 21:25 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
.Eksperte. @ 25.05.2023 21:25

Gaumes dažādas un nekā slikta tajā nav. Es personīgi neuzskatu par normu ierobežot otra vēlmes attiecībā uz savu izskatu. Man tas nav pieņemami.

Es vispār nesaprotu, kā var patikt cilvēks pats, bet, redz, lielā mīlestība vairs notetovēta nepatiks. Nu gan. :D Manuprāt, viens otram var kaut ko palūgt nedarīt, bet aizliegt - nē nē.
26.05.2023 00:11 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ja jūsu vīriešiem būtu olas, tad viņi arī pateiktu, ko patiesībā par to domā. ;) Patiesība ir tāda, ka sievietēm tetovējumi neizskatās labi, izskatās vulgāri. Tieši tā pat tie labi neizskatās uz ļoti kalsniem vīriešiem. Nekas nevar būt skaistāks par smuku, maigu, skaistu ādu, bez nekādiem ķeburiem. Varu tikai iedomāties to skatu, sieviete smuki sapucējas, uzvelk vakarkleitu, bet skatu izbojā tetovējumi uz rokām, pleciem utt Liels peee.
26.05.2023 00:28 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
GhostGG @ 26.05.2023 00:28
Ja jūsu vīriešiem būtu olas, tad viņi arī pateiktu, ko patiesībā par to domā. ;) Patiesība ir tāda, ka sievietēm tetovējumi neizskatās labi, izskatās vulgāri. Tieši tā pat tie labi neizskatās uz ļoti kalsniem vīriešiem. Nekas nevar būt skaistāks par smuku, maigu, skaistu ādu, bez nekādiem ķeburiem. Varu tikai iedomāties to skatu, sieviete smuki sapucējas, uzvelk vakarkleitu, bet skatu izbojā tetovējumi uz rokām, pleciem utt Liels peee.
retu reizi Ghost, bet šoreiz es Tev piekrītu.
26.05.2023 00:32 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
GhostGG @ 26.05.2023 00:28
Ja jūsu vīriešiem būtu olas, tad viņi arī pateiktu, ko patiesībā par to domā. ;) Patiesība ir tāda, ka sievietēm tetovējumi neizskatās labi, izskatās vulgāri. Tieši tā pat tie labi neizskatās uz ļoti kalsniem vīriešiem. Nekas nevar būt skaistāks par smuku, maigu, skaistu ādu, bez nekādiem ķeburiem. Varu tikai iedomāties to skatu, sieviete smuki sapucējas, uzvelk vakarkleitu, bet skatu izbojā tetovējumi uz rokām, pleciem utt Liels peee.

Nu šajā portālā jau esi parādījusi,ka nekas tevi dzīvē neapmierina un viss ir slikti.😁
Tetovējumi ir gaumes jautājums un katrs var darīt kā vēlas ,tāpēc arī autore sarunai palūdza nekomentēt un nemest savus 5 peso no tām personām, kam nav tetovējumi.
P.S. Manam vīrietim tetovējumi sievietēm šķiet seksīgi, tāpēc nebāz visus vienā maisā👌🏻
26.05.2023 00:39 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
GhostGG @ 26.05.2023 00:28
Ja jūsu vīriešiem būtu olas, tad viņi arī pateiktu, ko patiesībā par to domā. ;) Patiesība ir tāda, ka sievietēm tetovējumi neizskatās labi, izskatās vulgāri. Tieši tā pat tie labi neizskatās uz ļoti kalsniem vīriešiem. Nekas nevar būt skaistāks par smuku, maigu, skaistu ādu, bez nekādiem ķeburiem. Varu tikai iedomāties to skatu, sieviete smuki sapucējas, uzvelk vakarkleitu, bet skatu izbojā tetovējumi uz rokām, pleciem utt Liels peee.

Jo visas sievieties to vien alkst kā izpatikt kkādam GhostGG 😂 nolaidies uz zemes, nevienu tavs viedoklis īsti neinteresē, ja nu vienīgi taviem incel draudziņiem.
Runājot par tēmu - ir daži mazi tetovējumi, gribu vēl un daudz. 😂 Nekādas īpašās nozīmes tiem nav un uz to neiespringstu, ja patīk, kā izskatās - taisu. Ja kādam nepatīk - sūdīgi viņam, nav mana problēma. :D
26.05.2023 00:59 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Beverly Hilza @ 25.05.2023 20:10

Mans ex pateica, kamēr esam attiecībās, man tetovējumi kategoriksi nedrīkst būt, tikai tad kad šķirsimies..Es ticu, ka ļoti lielai daļai ar vīriešiem, tas šķiet tikai naudas izgāšana un ādas sabojāšana. Domāju, ka daudzi samierināsun nelabprāt pieņem, īpaši ja pāšiem nav neviena tetovējuma. Ir jau arī tādi kuri ir aptetuvēti, bet tāpat blakus grib redzēt tikai "tīru ādu" bez. Tāpat tie kuri smėķē, neatzīst, ka viņu otrās puses smēķē.
P. S. Man daudzi tetovējumi pēc skata atgādina, netīru, nemazgātu melnu ādu. Turklāt tiem ir tendence saulē izbalēt un tie vairs nav koši melni, bet zilganīgi pleķaini.
Kopumā neatbalstu visa ķermeņa aptetuvēšanu.
Ļoti nepatīk, man vīrieši, kuriem ir uz pirkstiem uztetuvēti burti, atgādina cietumnieku stilu. Piemērs - Gints Valdmanis.

Labi, ka viņš ir ex, jo tas ir diezgan pretīgi aizliegt kādam kaut ko darīt, it īpaši, ja runa ir par savu ķermeni. Nesapratu gan to piebildi, ka lielai daļai vīriešu tā varētu šķist kā naudas izmešana. Liela daļa vīriešu paši ir notetovējušies, nevajag spriest par visiem pēc sava toksiskā ex.
26.05.2023 01:05 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Tas nekas ka autore lūdza savus negatīvos uzskatus šeit nerakstīt. Atnākt Ghost kaut ko burkšķ kā boomeris un varbūt vienai sievietei viņa uzskati interesē, Beverly arī kaut ko raksta ne pa tēmu. Vēl tikai Aldi vajadzēja un tad pilns komplekts.
Šī tēma ir cilvēkiem kuriem patīk tetovējumu, Jūs taču to redzat vai ne?
26.05.2023 06:48 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Lauma Ruby @ 26.05.2023 00:39

Nu šajā portālā jau esi parādījusi,ka nekas tevi dzīvē neapmierina un viss ir slikti.?
Tetovējumi ir gaumes jautājums un katrs var darīt kā vēlas ,tāpēc arī autore sarunai palūdza nekomentēt un nemest savus 5 peso no tām personām, kam nav tetovējumi.
P.S. Manam vīrietim tetovējumi sievietēm šķiet seksīgi, tāpēc nebāz visus vienā maisā??

Vai ne, mans vīrietis ar saka lai tik taisu vēl, jo viņam ļoti patīk, lai gan pašam ir uz pusi mazāk nekā man. Gaumes atšķiras.
26.05.2023 07:34 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
GhostGG @ 26.05.2023 00:28
Ja jūsu vīriešiem būtu olas, tad viņi arī pateiktu, ko patiesībā par to domā. ;) Patiesība ir tāda, ka sievietēm tetovējumi neizskatās labi, izskatās vulgāri. Tieši tā pat tie labi neizskatās uz ļoti kalsniem vīriešiem. Nekas nevar būt skaistāks par smuku, maigu, skaistu ādu, bez nekādiem ķeburiem. Varu tikai iedomāties to skatu, sieviete smuki sapucējas, uzvelk vakarkleitu, bet skatu izbojā tetovējumi uz rokām, pleciem utt Liels peee.

Labi, laikam būs jāmeklē kāds speciālists kurš noņem tetovējumus, savādāk Ghost nepatīk. 😭😭😭
26.05.2023 07:37 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Lauma Ruby @ 26.05.2023 00:39

Nu šajā portālā jau esi parādījusi,ka nekas tevi dzīvē neapmierina un viss ir slikti.?
Tetovējumi ir gaumes jautājums un katrs var darīt kā vēlas ,tāpēc arī autore sarunai palūdza nekomentēt un nemest savus 5 peso no tām personām, kam nav tetovējumi.
P.S. Manam vīrietim tetovējumi sievietēm šķiet seksīgi, tāpēc nebāz visus vienā maisā??
šo man laikam nāksies rakstīt zem katras tēmas šeit - katrs raksta SAVU VIEDOKLI. Tas ir mans viedoklis. Manuprāt, tetovējumi sievietëm izskatās vulgāri un lēti. Un tās, kas te putām uz lūpām kliedz pretī - ja esat tik pārliecinātas par savu izvēli un jums ļoti patīk jūsu/citu tetovējumi, tad taču jūs neaizskars pāris pretēju viedokļu? Ja aizskar, tad, iespējams, nav tik stingra tā pārliecība, kā runājat. Super, ja jums patīk. Man nepatīk. Nu un? Jā man ir stingrs viedoklis daudzos jautājumos un man nav kā smilgai jāliecas pie katra vēja. Lai skaista diena, priecājamies par hokeju!
26.05.2023 10:15 |
 
Reitings 1787
Reģ: 11.10.2022
man ir vairaki tatoo.Pirmais bija mazs engelitis uz kajas,par godu manam nedzimusam berninam.Tad ir 2 uz muguras,viens zivs,tipa,lai nauda butu😀un apkart ziedi.Tad uz krutim ir bezdeligas -tipa muzigas brivibas simbols un tad vel ir mana horoskopa zime uz rokas.Gribetos vel daudzus tetovejumus,bet sobrid tam nav finanses.
26.05.2023 10:27 |
 
Reitings 57
Reģ: 13.05.2023
Atbildot par tēmu, man pašai ir viens tetovējums, nav super oriģināls dizains, bet man tam ir arī sava nozīme, lai gan tetovētu pat ja vienkārši patiktu kā izskatās, neuzskatu, ka tetovējumam obligāti jābūt ar baigi dziļo nozīmi, bērniem arī mēdz dot vārdus uz visu dzīvi bez baigās nozīmes, piemēram, ja nosauc mīļākā aktiera/mūziķa etc vārdā tikai tāpēc, ka patīk kā izklausās, tāpat var arī taisīt tetovējumu, jo vienkārši patīk dizains un viss, nekādas dziļākas domas zem tā. Ja tā skatās, tad jau daudzām lietām var meklēt un piešķirt dziļu filozofisku skaidrojumu, bet vai vienmēr vajag?
Man vispār diezgan spontāns lēmums sanāca, bet apdomāts (ilgi lauzos pati sev, beigās vnk saņēmos un nevilku garumā, ieraudzīju džeku, kura tetovējumi man patika un pierakstījos pie tā paša meistara)
Nu jau divi gadi pagājuši, man joprojām patīk kā izskatās, apnicis arī nav (iespējams tāpēc, ka uz muguras un "nelec acīs", bieži vien aizmirstu, ka man tāds vispār ir.) Man arī patīk aptetovēti cilvēki, pie nosacījuma, ka tetovējumi ir kvalitatīvi un plus mīnus saderīgi savā starpā nevis katrs savā stilā.
Par tetovējumiem un novecošanu vienmēr ieņirdzu, tetovējumu neesamība nav nekāds jaunības eliksīrs, novecošu eventuāli tāpat un novecojusi āda paliek novecojusi āda ar vai bez tetovējumiem, ar tetovējumiem pat foršāk šķiet. :D
26.05.2023 10:27 |
 
Reitings 6986
Reģ: 13.04.2022
Elizabeteputnos @ 26.05.2023 10:15
šo man laikam nāksies rakstīt zem katras tēmas šeit - katrs raksta SAVU VIEDOKLI. Tas ir mans viedoklis. Manuprāt, tetovējumi sievietëm izskatās vulgāri un lēti. Un tās, kas te putām uz lūpām kliedz pretī - ja esat tik pārliecinātas par savu izvēli un jums ļoti patīk jūsu/citu tetovējumi, tad taču jūs neaizskars pāris pretēju viedokļu? Ja aizskar, tad, iespējams, nav tik stingra tā pārliecība, kā runājat. Super, ja jums patīk. Man nepatīk. Nu un? Jā man ir stingrs viedoklis daudzos jautājumos un man nav kā smilgai jāliecas pie katra vēja. Lai skaista diena, priecājamies par hokeju!

Bet pašā tēmā taču ir rakstīts, ka te neinteresē tavs viedoklis par to, ka tev nepatīk, bet tev tik ļoti gribās to izteikt :D
Viedoklis ir kā dzimumorgāns, forši, ka ir, bet nevajag visiem rādīt.
26.05.2023 10:30 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Elizabeteputnos @ 26.05.2023 10:15
šo man laikam nāksies rakstīt zem katras tēmas šeit - katrs raksta SAVU VIEDOKLI. Tas ir mans viedoklis. Manuprāt, tetovējumi sievietëm izskatās vulgāri un lēti. Un tās, kas te putām uz lūpām kliedz pretī - ja esat tik pārliecinātas par savu izvēli un jums ļoti patīk jūsu/citu tetovējumi, tad taču jūs neaizskars pāris pretēju viedokļu? Ja aizskar, tad, iespējams, nav tik stingra tā pārliecība, kā runājat. Super, ja jums patīk. Man nepatīk. Nu un? Jā man ir stingrs viedoklis daudzos jautājumos un man nav kā smilgai jāliecas pie katra vēja. Lai skaista diena, priecājamies par hokeju!

Šī nav par tēma par to vai patīk/nepatīk tetovējumi, bet gan par to nozīmi. Izlasi vēlreiz ko autore uzrakstīja. Un te cilvēki nāk dalās ar saviem stāstiem un tad pēkšņi atnāk kaut kādi visu gudrie, kuru viedoklim mums nezinu kāpēc būtu jāseko, jo viņiem nepatīk kā izskatās. OK tev viņi nepatīk un? Ko mums tagad nožēlot savus tetovējums iet ņemot nost? Mēs necenšamies tavu viedokli mainīt, tu viņu izsaki vietā kur tas netiek prasīt.
26.05.2023 10:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits