Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lietot zāles ir slikti, nenormāli, nepareizi?

 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Kā tur īstenībā jums liekas? Ja ir teiksim depresija, vai cita psihiska kaite, lietot zāles ir slikti?
Vai cilvēki ar psihisku saslimšanu ir pelnījuši naidu, mobingu, sabiedrības izstumšanu?
Par zāļu lietošanu, vai ārstēšanos ir jāapsmej?
23.03.2023 21:28 |
 
Reitings 434
Reģ: 02.08.2022
Stipri aprobežota vēl aizvien par mentālo saslimšanu tēmām ir iepriekšējā paaudze, padumjās savienības cilvēki. Ne visi, protams. Bet ir liela daļa, kura ārstu - psihiatru - uzskata par kaut ko noklusējamu, kauna traipu, utt. Un, protams, medikamenti ir ārprāts, tikai garīgi slimie ko tādu lieto.
Tikai cik ļoti šī iepriekšējā paaudze ir sačakarējuši savus bērnus, to viņi paši nekad neatzīs. Dēļ viņiem arī medikamenti lielākajai daļai tagad ir jālieto.
Tādēļ šadus aprobežotus cilvēkus nav jāņem vērā. Viņi tāpat aizies, visdrīzākais, pirmie. 🙂
27.03.2023 23:20 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.03.2023
Jā, ir normāli lietot zāles, ja cilvēkam to vajag. Ir slimības, kur var iztikt bez zālēm un ārstiem un ir - kur nē. Nosodot zāles vai ārstus vispār, var sanākt, ka cilvēks nedzer zāles un teiksim slimības iespaidā izdara noziegumu vai pašnāvību.
Zāļu lietošana neizslēdz arī te jau minēto miega higiēnu un pārējo.
Man neliekas normāli aprunāt, bet diemžēl ir cilvēki, kas tā dara gan forumos, gan dzīvē, līdz ar to par sevi izpaust informāciju var tad, ja nav bail saņemt nosodījumu.
Nesaprotu, kādēļ salīdzināt dažādu cilvēku reakcijas uz notikumiem. It kā kādam tas būtu noslēpums, ka cilvēki ir atšķirīgi.
27.03.2023 16:28 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
HARDLUXURY @ 27.03.2023 13:19
Esmu ievērojusi, ka daudzi cilvēki vēlas otru novest līdz depresijai, ieskaidrot,ka šis cilvēks ir debīls, slims, neglīts (kaut gan tā tas nemaz nemaz nav), dara to apzināti, lai cilvēku morāli sagrautu! Agrāk dikti personīgi visu , kas bija vērsts par / ap mani uztvēru , centos pierādīt, paskaidrot kaut ko, ka tas nav taisnība utt utt, bet ko tas dod? Neko! Šiem cilvēkiem tas ir kā saldais ēdiens un visi šie cilvēki, kuri apzināti aiz neko darīt tiranizē citus paši ir nelīdzsvaroti un pašiem derētu doties pie psihoterapeita.
Te tādu liela daļa. Un zini ko, taču būsim godīgi patiesi laimīgi, harmoniski cilvēki nebūs tik naidīgi, rupji un nikni. To var pat pavērot dzīvē.
27.03.2023 15:41 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
nu tas ir smieklīgi un reizē skumji.

Man gan tas skumji neliekās, es zinu cilvēkus, kuriem dzīvē ir tiešām bijušas nopietnas "huiņas" kā piemēram - bērna nāve dzemdībās, vecāki gājuši bojā auto katastrofā un citas nopietnas lietas. Un zini ko? Neviens no vīņiem / viņām nav ieslīkuši depresijā, vai ieslīkuši alkahola atkarībā vai visu dzīvi pavada uz ripām. Viņi vienkārsi savāca sevi rokās un dzīvoja tālāk. Tāpēc jā, es tiešam neizjūtu pat mazāko empātiju vai skumjas pret cilvēkiem, kuriem ir "depresija", vai anxiety, kad apkārt ir par daudz cilvēku, profils neaug kā gribētos utt un citi mūsdienu fenomeni par mazsvarīgām lietām. Kā saka - dabīgā atlase.
27.03.2023 15:35 |
 
Reitings 3713
Reģ: 10.01.2023
GhostGG @ 27.03.2023 13:52
Atkarīgs no kaites un no kā šī depresija ir radusies. Ja tā ir tāda "mūsdienu" depresija, ka ieslīgst depresijā par to, ka instegram konts neaug, vai nav draugu sociālajs tīklos un tamlīdzīgi murgi, un tāpēc ir jāskrien uz terapijām un jādzer ripas, tad nu jāsaka, ka grūti par tādiem cilvēkiem nesmieties.
nu tas ir smieklīgi un reizē skumji.
27.03.2023 15:00 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Atkarīgs no kaites un no kā šī depresija ir radusies. Ja tā ir tāda "mūsdienu" depresija, ka ieslīgst depresijā par to, ka instegram konts neaug, vai nav draugu sociālajs tīklos un tamlīdzīgi murgi, un tāpēc ir jāskrien uz terapijām un jādzer ripas, tad nu jāsaka, ka grūti par tādiem cilvēkiem nesmieties.
27.03.2023 13:52 |
 
Reitings 3713
Reģ: 10.01.2023
HARDLUXURY @ 27.03.2023 13:19
Esmu ievērojusi, ka daudzi cilvēki vēlas otru novest līdz depresijai, ieskaidrot,ka šis cilvēks ir debīls, slims, neglīts (kaut gan tā tas nemaz nemaz nav), dara to apzināti, lai cilvēku morāli sagrautu! Agrāk dikti personīgi visu , kas bija vērsts par / ap mani uztvēru , centos pierādīt, paskaidrot kaut ko, ka tas nav taisnība utt utt, bet ko tas dod? Neko! Šiem cilvēkiem tas ir kā saldais ēdiens un visi šie cilvēki, kuri apzināti aiz neko darīt tiranizē citus paši ir nelīdzsvaroti un pašiem derētu doties pie psihoterapeita.
pilnīgi piekrītu un no tādiem cilvēkiem pa gabalu.
Pati esmu bijusi attiecībās, ka biju tik tālu novesta, ka šita, ka neesmu neko labāku pelnījusi utt. Par laimi bija iespēja uz laiku pārcelties uz citu valsti.
27.03.2023 13:44 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Esmu ievērojusi, ka daudzi cilvēki vēlas otru novest līdz depresijai, ieskaidrot,ka šis cilvēks ir debīls, slims, neglīts (kaut gan tā tas nemaz nemaz nav), dara to apzināti, lai cilvēku morāli sagrautu! Agrāk dikti personīgi visu , kas bija vērsts par / ap mani uztvēru , centos pierādīt, paskaidrot kaut ko, ka tas nav taisnība utt utt, bet ko tas dod? Neko! Šiem cilvēkiem tas ir kā saldais ēdiens un visi šie cilvēki, kuri apzināti aiz neko darīt tiranizē citus paši ir nelīdzsvaroti un pašiem derētu doties pie psihoterapeita.
27.03.2023 13:19 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Mežone @ 24.03.2023 14:24
Uzskatu, ka cilvēki kā principā nav jāapsmej...ne par zāļu lietošanu, ne slimībām, ne sociālo statusu un citām lietām. Mana dzīve ir mana dzīve un tava dzīve ir tava dzīve.
Runājot par zālēm, ja ir slimība vai cita kaite, kura ir ārstējama vai atvieglojama ar zāļu palīdzību, tad, protams, ka zāles ir jādzer! Jebkura psihiska slimība ir tikpat liela slimība kā citas. Ja tev ir infekcija, tu dzersi antibiotikas, lai izārstētos. Ja tev ir depresija, tad tev arī ir jādzer zāles, lai izārstētos vai vismaz atvieglotu simptomus. Diemžēl, sabiedrībai ir vieglāk apsmiet nezināmo. Un jo vairāk cilvēki klusēs un baidīsies runāt par problēmām, jo ilgāk šī tēma būs tabu sabiedrībā.
Taisnība
Tikai diemžēl uz apsmiesanu turas šis forums.
27.03.2023 12:44 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Uzskatu, ka cilvēki kā principā nav jāapsmej...ne par zāļu lietošanu, ne slimībām, ne sociālo statusu un citām lietām. Mana dzīve ir mana dzīve un tava dzīve ir tava dzīve.
Runājot par zālēm, ja ir slimība vai cita kaite, kura ir ārstējama vai atvieglojama ar zāļu palīdzību, tad, protams, ka zāles ir jādzer! Jebkura psihiska slimība ir tikpat liela slimība kā citas. Ja tev ir infekcija, tu dzersi antibiotikas, lai izārstētos. Ja tev ir depresija, tad tev arī ir jādzer zāles, lai izārstētos vai vismaz atvieglotu simptomus. Diemžēl, sabiedrībai ir vieglāk apsmiet nezināmo. Un jo vairāk cilvēki klusēs un baidīsies runāt par problēmām, jo ilgāk šī tēma būs tabu sabiedrībā.
24.03.2023 14:24 |
 
Reitings 10745
Reģ: 05.03.2020
Un kā pārējie vispār var zināt, ka “Anna” lieto zāles un kādas? Absolūti nekā.

es jau rakstīju par otras puses reakciju, kad cilvēks ar to jau ir padalījies. vispār ar tādu informāciju (savu mentālo stāvokli vai konkrētām diagnozēm) cilvēki parasti dalās tikai ar saviem tuvākajiem, līdz ar to arī nosodījums, empātijas trūkums un nesaprašana no viņu puses ir nepatīkamāka.
24.03.2023 14:12 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
iiieviiite @ 24.03.2023 12:01
vispār žēl, ka ir cilvēki, kas uzskata, ka ja cilvēks rūpējas par savu mentālo veselību (un pie tā es arī pieskaitu zāļu lietošanu, ja tādas ir ieteicis un izrakstījis ārsts), tad daudzi šo cilvēku uzskata par nepilnvērtīgu sabiedrības locekli. es gan uzskatu, ka šis cilvēks sevi mīl, jo tās arī ir rūpes par sevi. mentālā veselība ir tik pat svarīga, ja ne pat svarīgāka par fizisko. vienīgi cilvēks pats var nonākt situācijā, kad viņš neapzinās, ka viņam nepieciešama palīdzība (atšķirībā no, piemēram, lauztas rokas, kad visi saprot, ka jāiet pie ārsta). un tiešām žēl, ka ir cilvēki, kas izdzird par to, ka cilvēks iet uz psihoterapiju (kā piemērs) un automātiski domā, ka viņam nav visi pieci mājā, pat nezinot iemeslu, kādēļ viņš tur iet.

Un kā pārējie vispār var zināt, ka “Anna” lieto zāles un kādas? Absolūti nekā. Ja nu vienīgi “Anna” pati bāž sejā savas zāles visiem un tad gaudo, ka kāds izsaka viedokli. Demonstratīvi krāmē uz galda, velk no somas un gaida reakciju 🤣 Paketes parasti turam somā nevis uz ofisa galda, tad nu dariet tāpat ar zālēm un nebūs jāgaudo.
24.03.2023 13:53 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Sarma1986 @ 24.03.2023 13:49

Nu ja viss ir labi, tad nav teatrāli jāpublicē savu tabletku storiji.
Es gan domāju ka vairāk jāpublicē arī smagākas saslimšanas. Šizofrēnija,un citas, lai nav kā PSRS laikos, no acīm prom, ka tik nerāda problēmas, ka tik viss smuki no malas. Un sabiedrības naids pret jebko citādo vai neveselo ir kas abnormāls gatavi uz sārta bārā nokurināt. Tāpēc par to ir jārunā, jārada.
24.03.2023 13:52 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Kalnos @ 24.03.2023 10:55
paga Paga. Ja kāda dod seksu kaimiņu traktoristam Ivaram ubagam par velti, viņa ir laba bet Jelinskai ir bagāts draugs tas slikti? Skaudība nav laba lieta.

Nu ja viss ir labi, tad nav teatrāli jāpublicē savu tabletku storiji.
24.03.2023 13:49 |
 
Reitings 131
Reģ: 10.01.2023
Silla @ 24.03.2023 12:48
man vienmēr interesē, kas notiek psihoterapijā. Esmu dzirdējusi, ka var nonākt un izrunāties līdz kaut kādām bērnības traumām, bet es neko no savas bērnības neatceros, tapec tas man liekas “kaaa?” ?
nu traumas jau neaizmirstas diemžēl ja tās ir smagas. Tas ir atkarīgs no saslimšanas, dažreiz cilvēkam nav veselīgi to pārdzīvot no jauna un māca bloķēt domas nevis pārdzīvot to domās atkal un atkal.
24.03.2023 13:45 |
 
Reitings 10745
Reģ: 05.03.2020
tak katrs 3. Cilvēks ir bišk neadekvāts ! Nevar visu nemt galvā un pie sirds! Dikti neveselīgi tas viss ir! Jābūt pofig vispār par idiotiem

tā ir liela māksla visu tvert tik vienkārši, bet kopumā piekrītu.
24.03.2023 12:55 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
sakuraszarins @ 24.03.2023 12:17

Zelta likums, kas palīdz daudzās dzīves situācijās.❤
tak katrs 3. Cilvēks ir bišk neadekvāts ! Nevar visu nemt galvā un pie sirds! Dikti neveselīgi tas viss ir! Jābūt pofig vispār par idiotiem- jāpievēršas savai dzīvei un jāiet uz augšu! Dikti neglīti tā kuce izteicās par Jelinsku un zālēm.. kāds sakars tur papikiem vispār? Trauma cilvēkam no ex vīra, kurš nenovērtēja un pazemoja!
24.03.2023 12:49 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Braucuuzņujorku @ 24.03.2023 10:12
Mana māte mani nosodīja ka eju pie psihoterapeita un dzeru zāles, jo redz nav tādu mentālo saslimšanu. Ir tikai lāsti un citi pesteļi. Un ka vajadzēja labāk pie dziednieces iet. To ka viņa pati ar savu neizdarību man radīja sāpes un neārstetā bērnības trauma atkārtojās jaunībā un mani salauza visi tie notikumi, jo taču ir smagi ja 2 reizes dzivē japiedzīvo elle ilglaicīgi, tas viss sadragāja veselību līdz tam, ka tagad man ir mentālā saslimšana smagā formā, bet viņa par to nedomā. Galvenais, ka esmu veiksmīga dzīvē un citi domā ka viņiem tik buper kuper meita ir. Mūžam atcerēšos tās traumas un to rūgtumu ko izjutu, kad māte nosodīja mani, ka eju meklēt palīdzību pie psihoterapeita. Atceries, ka tas vien, ka esi sācis sev palīdzēt ir apsveicami un norobežojies no tiem kas tevi neatbalsta uz atlabšanas ceļu.
man vienmēr interesē, kas notiek psihoterapijā. Esmu dzirdējusi, ka var nonākt un izrunāties līdz kaut kādām bērnības traumām, bet es neko no savas bērnības neatceros, tapec tas man liekas “kaaa?” 🧐
24.03.2023 12:48 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Ja, ārsts izraksta tev zāles, tad viņas ir jālieto (pats, galvenais, lai ir zinošs un saprot, ko izraksta, jo mēdz būt dažādi), tavai veselībai ir jābūt prioritātei numur viens, nevis tam, ko padomās un pateiks citi. Jo slima un problemātiska , tu nebūs vajadzīga nevienam, pat pašai sev.
24.03.2023 12:24 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
HARDLUXURY @ 23.03.2023 22:09
Ignorē dalbajobus ?

Zelta likums, kas palīdz daudzās dzīves situācijās.❤
24.03.2023 12:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits