Mīla kemperī

 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Davai taisam atsevišķu diskusiju par šo. Kā jums patīk?
Patīk, ka šī sezona ir interesanta, attiecības un tā.
Tā Iluta ir reāli liels red flag, ikdiena ar tādu attiecībās varētu būt sarežģīta.
Kristers fui, pabučojās ar Kristu un uzreiz skrien pie kaut kādas Elīzas kopā 😁 bet vispār liekas, ka viņi tur visi regulāri pārāk iedzēruši ir. Ir interesanti pasekot līdzi…
02.03.2023 19:52 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Nitaris @ 06.04.2023 20:26
Man gan patika, kā Elīza sadeva tam iedomīgajam narcisam. Citādi viņš uzskata, ka viņš ir ideāls un visas skries pēc viņa.

Nešķita gan,ka Elīza sadeva viņam! Ar savu nopīpēto un aizsmakušo balsi kaut ko ķērc,pazemo. Maina n-tos čaļus,ar cerību ka kāds viņai lips klāt kā Dàvids Janai. Bet nekas viņai neizdodas un savu negāciju izmet uz Arti,kurš ir tāds kāds viņš ir. Ja nav simpātijas,tad kamdēļ šova dēļ čubināties un kaut ko tēlot. Elīza jau gaida ka viņu aplidos,brt pati sēdēs augstā tronī un būs kā Dzelzs lēdija.
06.04.2023 22:10 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Man pēdējas sērijas, kas tagad bijušas nevisai. Pašā sākums bija interesantāk. Tagad kaut kā mehhh 😄
06.04.2023 22:28 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Tajā Elīzas un Arta strīdā neadekvātas šķita abas puses. Elīza tiešām daudz par daudz sapsihojās un bija agresīva, bet kā sieviete laikam tomēr nedaudz vairāk solidarizējos ar viņu, jo sapratu, ko viņa domā ar to nepalīdzēšanu, nenovērtēšanu. Protams, viņi nav precēts pāris un varēja redzēt, ka jūtu tur īsti nav, un iespējams, ka viņa visvairāk aizsvilās, ka Artis tik atklāti mēģināja pielīst Ketijai. Bet nu Artis arī ir tups kā zābaks un emocionālā inteliģence viņam vienā līmenī ar akmeni. Var redzēt, ka viņš ir no tiem džekiem, kam visas bijušās ir “crazy” un ka viņš uzskata, ka standartā visi mājas darbi jādara sievietei. Un tas komentārs par to, ka Elīza ir dusmīga, jo viņai mēnešreizes, bija vienkārši ķirsītis tortes. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
07.04.2023 07:04 |
 
Reitings 839
Reģ: 18.01.2023
EsFeja @ 15.03.2023 09:10

Piekrītu. Man jau no pirmā raidījuma tā Busuļa aizkadra balss krīt uz nerviem. Tie teksti un viss pārējais.
Vispār esmu sapratusi, ka man Busulis kā raidījumu vadītājs nepatīk, jo nepatīk man arī kā viņš vada to "mini pa trim".

Busulis kā dziedātājs man patīk, bet man arī nepatīk kā viņš vada "Mini pa trim". Rodas iespaids, ka viņam pašam tas šovs liekas nenormāli debils un ka viņš ir piespiests to darīt. Jo tās sejas izteiksmes, ķermeņa valoda kaut kā tiešām rada iespaidu, ka viņam ir reāli kauns tur būt un kaut ko tādu darīt.
Paskatījos arī Mīla kemperī. Tuvplānā. Ilutai jāiet ārstēties, kā viņa ar to Agnesi runāja par to, ka meitene izvēlējās Mārtiņu. It kā viņa būtu nez kāda pasaule naba un Agnesei tagad jādod svinīgs zvērests, ka viņa neelpos Mārtiņa virzienā. "Tu ienāc manā ģimenē, atņem manu vīrieti". Nedaudz aptaurēta.
Montai tāpat sakāpis galvā kā Ilutai, viņa tikai nav tik neglīta.
Un Elīza vispār, katru reizi, kad viņa atver muti, es priecājos, ka nepazīstu tādu cilvēku dzīvē, jo man tā viņas čīkstīgā balss un visas tās glupības, kas nāk ārā, nenormāli tracinātu.
07.04.2023 08:18 |
 
Reitings 319
Reģ: 11.12.2014
Labi Artim, ir alfa tēviņa izgājieni, bet Elīza uzvedas kā kašķīgs skuķis. Viņa gribētu sev blakus lupatu, kurš danco pēc viņas stabules, lai tik dod piķi un nerunā pretī. Kāpēc Artim būtu jānēsā viņa uz rokām, ja viņam viņa nepatīk? 😅 es ticu, ka Ketiju viņš neesātu uz rokām un taisītu maizītes bez prasīšanas. Ar varu mīļš nekļūsi, un kā var redzēt viņai neviens nav gana labs.
07.04.2023 11:00 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Man arī likās baigi jocīgi tas, ka par pāri viņi bija kļuvuši… nu cik dienas atpakaļ? 2? 3? max 4? Un ķipa jau baigā ģimenes drāma “tu manī neieklausies, tu nesajūti, ko es gribu, tu neiedziļinies, utt”. WTF 😄
Un, jā, Elīzai gribas kluso čiepstulīti blakus, tāpēc Kristers tieši laikā, lai viņa vēl vienu reizi varētu viņu izčakarēt pēc pilnas programmas 😂
07.04.2023 12:11 |
 
Reitings 168
Reģ: 06.02.2023
Elīza grib staigāt otram pa galvu un palikt zem tupeles, lai vēlāk dancinātu pēc savas stabules. Un ja nesanāk, tad kļūst agresīva un fiziski, emocionāli vardarbīga. Redzot, ka Artis nav tāds, viņa mēģināja viņu visai agresīvi nolikt pie vietas. Tas bija tāds “kurš kuru” konflikts. Lai arī man Artis nepatīk, respekts, ka noturēja savas robežas un nesalūza mīļā miera labad. Ja Elīzas vietā būtu Ketija, tad pavisam dabiski būtu gan uzmanība, gan palīdzēšana, gan čubināšanās. Nu nevar gaidīt to no cilvēka, kam no Tevis uzmetās zosāda un gribas ieturēt 2 m distanci. Pēc tādas histērijas par principā neko grūti iedomāties, kā ar tādu Elīzu būtu vēlēšanās atrasties vienā kemperī. Uz Elīzu var attiecināt vienu - ja Tu necieni otru, nepieprasi, lai viņš cienītu Tevi.
07.04.2023 13:11 |
 
Reitings 839
Reģ: 18.01.2023
Sievietēm, kas vēl ir brīvas 30+ gados, ieteiktu paskatīties spogulī un pajautāt sev, kāpēc tā ir. Nē, es nerunāju par ārējo izskatu, bet par uzvedību, attieksmi, vārdiem, kas nāk pār lūpām. Piemēram, tā Linda ir briesmīgi kaitinoša. Viņai ir lieliska iespēja paskatīties uz sevi no malas, tā gorīšanās, tā šķobīšanās, tēlošana. Pareizi jau Jana teica, ka tēlo. Tā arī ir. Nu nevienam tas nepatīk, bet vēl aizvien atrodas sievietes, kas to turpina piekopt. Un tad sēž visas uz vecmeitu soliņa un brīnās, kā tad tā.
11.04.2023 12:31 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Sievietēm, kas vēl ir brīvas 30+ gados, ieteiktu paskatīties spogulī un pajautāt sev, kāpēc tā ir. Nē, es nerunāju par ārējo izskatu, bet par uzvedību, attieksmi, vārdiem, kas nāk pār lūpām.

Nu nezinu, Agnese man likās ļoti jauka un sirsnīga. Kas tad tur par vainu?
11.04.2023 12:46 |
 
Reitings 6969
Reģ: 16.02.2021
Dāvis ir purva bridējs. Viņš varbūt no sirds mīl to Janu, grib sev sievieti, kura ir miera osta, mājas un pieņemšana, bet faktiski tomēr negrib ne izglābties pats, ne lai viņu kāds no tā dzeršanas posta izglābj. 😀 bet visticamāk arī viņš ir funkcionējošs alkoholiķis. Viņam der vai nu NBS vai brīva grafika darbs.
11.04.2023 12:52 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Lucida @ 11.04.2023 12:46

Nu nezinu, Agnese man likās ļoti jauka un sirsnīga. Kas tad tur par vainu?

Atradīsies kāda kam vienmēr sievietes ir vainīgas pie neveiksmīgām attiecībām un iepūt.
11.04.2023 13:47 |
 
10 gadi
Reitings 424
Reģ: 25.08.2011
Noskatoties šodienas tuvplāna sēriju, pat mani (kā skatītāju) Artis izbesīja un saprotu to, kāpēc Elīza bija uzvilkusies
12.04.2023 14:41 |
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Es atkal palieku pie sava, ka Elīza tajā strīdā uzvedās taka jukusī 😀 šodienas sērija to apstiprināja, uzvilkās, jo nejuta, ka vispār patīk Artim. Kristeram esot attieksme labāka, bet ko tad viņa viņu uzreiz aizsūtīja mājās tiklīdz slavenais Puzikovs ieradās? 😀 savā uzvedībā vispār kļūdas neredzēja. Vēl kko saka Artim, ka došot vēl vienu iespēju, wtf, pasaules naba, loģiski, ka Artis pretī - mierīgā balsī deva.
Ok Artis protams nav perfekts čalis, tāds neiejūtīgs, ir savs ego un īstenībā Ketijai viņš nederētu vispār, bet patika, ka to Elīzu nolika pie vietas un labus jautājumus uzdeva, ka Elīza pati sevi uzvilka.
Un bomba kā Intars Busulis nokomentēja kādi puiši drīkst atsaukties Elīzai 😁
12.04.2023 17:41 |
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Jaunā sērija tik laba, ļoti daudzi notikumi utt 😀😀😀😀
13.04.2023 13:17 |
 
Reitings 936
Reģ: 11.09.2022
JERSIKA @ 06.04.2023 19:46

Šķiet Dāvidam ir izteikts posttraumatiskā stresa sindrojums un tomēr pavadītais laiks NBS ir darījis savu, smagi ietekmējis, lai gan pats cenšas to slēpt. Ar alko mēģina slapēt visu, bet tas aiziet par traku! Nu tas nav normāli, ka vienkārši aiziet pa fāzēm un var nedēļu būt kā akā iekritis, nedot par sevi nekādu ziņu.
Viņu mīla noteikti bija īsta un karsta, bet ne ilgtermiņā. Tāda brīnumsvecītes mīlestība.

Tas Dāvids stāsta par savu dienestu, kā kaut ko vīrišķīgu un cēlu, bet nepastāsta, ka tur nokļuvis bēgot no kriminālvajāšanām.
Pilns internets ar noziegumiem un čalis, lai interpolā nemeklētu-iestājas FL 😁😁
https://jauns.lv/raksts/zinas/228632-basketbola-savienibai-nozagtas-mantas-6500-latu-vertiba
Kura gan ar tādu krimiķi un zeku gribētu ko nopietnu veidot? Parasts muhļītājs un hastlotājs un izskatās, ka tā nav tikai tāda fāze, bet nopietna nespēja dzīvot savādāk. Ja man džeks teiktu, ka viņam ir tādada īpatnība pazust un to saukt par rokendrola dzīvesveidu, es uzreiz mestos nost 🙅
13.04.2023 13:38 |
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Dāvids stāsta gan, ka ir bijis meklēšanā utt. Tik tokā un youtube kanālā diezgan atklāti to stāstījis un neslēp.
13.04.2023 13:46 |
 
Reitings 2303
Reģ: 20.09.2022
Tuvplānā sērijās, kamēr Elīza mazgāja traukus, tikmēr Artis stāvēja visu laiku Elīzas ceļā izslējies kā pāva tēviņš, rādīdams savu kačāto rumpi un speciāli neejot malā, fui, tas bija tik lēti! Labi, ka Elīza viņam parādīja, ka nav viņš visām sapņu vīrietis.
13.04.2023 16:19 |
 
Patīk
Reitings 30384
Reģ: 12.10.2022
Nitaris @ 13.04.2023 16:19
Tuvplānā sērijās, kamēr Elīza mazgāja traukus, tikmēr Artis stāvēja visu laiku Elīzas ceļā izslējies kā pāva tēviņš, rādīdams savu kačāto rumpi un speciāli neejot malā, fui, tas bija tik lēti! Labi, ka Elīza viņam parādīja, ka nav viņš visām sapņu vīrietis.
Bet Elīza pati sevi apkaunoja, kad zvanīja Kristeram un prasījās atpakaļ. Elīza ne par matu labāka par Arti.
Domāju, ka Artis jau viņu vēroja iepriekš un saprata, kas Elīzai tikai interesē - basic golddigere, bet tik nevienam viņa nepatīk, lai gan pati domā, ka ir pasaules naba.
13.04.2023 16:41 |
 
Reitings 889
Reģ: 31.01.2015
Pēdējā sērijā 19 gadīgais Ričards bija vispieaugušākais no čaļiem.
Šova sākumā īsti to pat tā neparādīja, bet tagad tik ļoti krīt acīs, kādas problēmas ir Dāvidam. Žēl. Jana pavisam noteikti ir pelnījusi ko labāku.
13.04.2023 22:58 |
 
Reitings 6969
Reģ: 16.02.2021
Oriona @ 13.04.2023 22:58
Pēdējā sērijā 19 gadīgais Ričards bija vispieaugušākais no čaļiem.
Šova sākumā īsti to pat tā neparādīja, bet tagad tik ļoti krīt acīs, kādas problēmas ir Dāvidam. Žēl. Jana pavisam noteikti ir pelnījusi ko labāku.

Es esmu pārsteigta, ka iepriekšējā sezonā vispār tāds iespaids par Dāvidu nebija, likās vissakarīgākais pat tur, ja pareizi atceros.
13.04.2023 23:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits