Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mīla kemperī

 
Reitings 2977
Reģ: 10.09.2021
Davai taisam atsevišķu diskusiju par šo. Kā jums patīk?
Patīk, ka šī sezona ir interesanta, attiecības un tā.
Tā Iluta ir reāli liels red flag, ikdiena ar tādu attiecībās varētu būt sarežģīta.
Kristers fui, pabučojās ar Kristu un uzreiz skrien pie kaut kādas Elīzas kopā 😁 bet vispār liekas, ka viņi tur visi regulāri pārāk iedzēruši ir. Ir interesanti pasekot līdzi…
02.03.2023 19:52 |
 
Reitings 452
Reģ: 03.11.2019
Man tā Kristiāna vispār liekas sociopāte. Visa šova laikā rādīja kā prot melot, izlikties bez jebkādām emocijām un aiztures. Kaut kas off vibe no viņas nāk
27.04.2025 21:49 |
 
Reitings 2977
Reģ: 10.09.2021
Sandis un Paula ir kopā. Abi tik tok live sēž tagad, ja nu kādam interesēja 😀
27.04.2025 21:10 |
 
10 gadi
Reitings 4
Reģ: 19.10.2009
Tikko noskatījos šovu.
1. Atbrauca brālis, pateica 3 vārdus un viss. Kur palika?
2. Paņēma villu visiem, papeldēja pa baseinu un viss. Kāda tur kafija uz balkona ? Pēcpusdienas launags un pa mājām.
3. Izbalsoja nepareizo pāri, nu tātad fināla pāri ir divi, tad cīnās divi. Visus apmuļķoja tad jau tikuši pie iespējas cīnīties par 1. vietu
4. Kāpēc Migelam bija iespēja izvēlēties starp mīlu un naudu ?
Domāju, loģiski, kā visos šovos-
Abiem piedāvā naudu vai mīlestību.
Viens izvēlās naudu- otrs mīlu.
Vai ja izvēlās naudu tad dala uz pusēm.
Vai ja izvēlās mīlu tad paliek tukšām kabatām, bet nauda paliek ko par villu samaksāt vismaz vienai naktij.
Tik garš šovs- beigās.. ai, nu labi, apnika filmēt- beidzam.. garlaicīgi!
27.04.2025 15:15 |
 
Reitings 2261
Reģ: 17.06.2024
Tāds teātris. Pārāk viss uzspēlēti.
25.04.2025 20:59 |
 
Reitings 578
Reģ: 05.07.2020
gii_star @ 25.04.2025 20:48
Tas Paulas ''kooo, kooo, koooo kooo'' arī nenormāli krita uz nerviem. Tik pārspīlētas emocijas, jāpatin uz priekšu bija :D
Pat Migelu nebiju šokā, viņš ir razpizģejs pa dzīvi.

Jāaaaaaa! es visu to tinu, arī, kad brālis ieradās
25.04.2025 20:50 |
 
10 gadi
Reitings 5626
Reģ: 29.01.2009
Tas Paulas ''kooo, kooo, koooo kooo'' arī nenormāli krita uz nerviem. Tik pārspīlētas emocijas, jāpatin uz priekšu bija :D
Pat Migelu nebiju šokā, viņš ir razpizģejs pa dzīvi.
25.04.2025 20:48 |
 
Reitings 438
Reģ: 01.05.2022
A kad čigāns nebūtu izvēlējies naudu? 😅

25.04.2025 09:00 |
 
Reitings 2977
Reģ: 10.09.2021
Plus mamma redzēs cik labi viņa prot melot 😀🤝
25.04.2025 08:15 |
 
Reitings 192
Reģ: 22.02.2024
tenkas @ 25.04.2025 01:49
jā lai māte skatās sērijas, kur abi laizās :D
Vēl labāka bija sērija kur abi spēlēja golfu un Kristiāna nosēdās papleta plati kājiņas un sit to savu bumbiņu man starp kājām. Tiešām labs veids kā pierādīt mammai,ka viņa ir cienījama😂
25.04.2025 08:12 |
 
Reitings 2184
Reģ: 06.07.2024
Dita.D @ 25.04.2025 07:03

A kad čigāns nebūtu izvēlējies naudu? ?
Tak sen jau bija saprotams, ka viņiem tur nekas nesagaja, jo Sanita tiktok taisīja drāmu, ka Migels esot kkads Boriss, kas sēdējis cietumā
bru @ 25.04.2025 00:19

Jā. Bet Teica, ka tā kā Ričijs ar Kristiānu ir krāpušies un dzīvojuši kopā pirms šova, tad vienīgie fināla pārbaudījumam tiek pielaisti Migels ar Sanitu? respektīvi izbalsoja Sandi un Paulu, bet tā kā atklājās fakts visiem, tad srī viņi atkrita un palika uzvarētāji automātiski Migels un Sanita

Ričijs tak Intrisu apgrāpstija kā pati teica,zem drēbēm.
Vai mammīte lepojas ar savu dēlu? Meotenei viņa arī tas liekas ok.
Viss ir stulbs šovs. Sanita Burve neprot tēlot,varēja redzēt lēta teātris iestudēts ar ielas aktieriem un čigāniem.
25.04.2025 07:55 |
 
Reitings 1022
Reģ: 16.01.2023
Tikai to naudas izvēli varēja dot katram, kā ir citos iemīlēšanās raidījumos.
Ja abi beigas izvēlas mīlestību, tad satiekas. Ja ne, tad viens paliek gaidot ar garu degunu
25.04.2025 07:41 |
 
Reitings 1022
Reģ: 16.01.2023
bru @ 24.04.2025 23:58

Bet uzvarēja taču Migels ar Sanitu. Nu laikam jāsaka, ka tikai Migels. Es gan biju pārsteigta, ka izvēlējās naudu.

A kad čigāns nebūtu izvēlējies naudu? 😅
Tak sen jau bija saprotams, ka viņiem tur nekas nesagaja, jo Sanita tiktok taisīja drāmu, ka Migels esot kkads Boriss, kas sēdējis cietumā
25.04.2025 07:03 |
 
Reitings 360
Reģ: 14.01.2025
Valdet @ 24.04.2025 17:31
Jaa tur tik daudz wtf momenti. To Ričija meiteni vispār nesaprotu ? kopā ar Ričija best friend, trijatā aizbrauc ceļojumā visu vasaru, iepatīkas Ričijs. Saiet kopā, kaut ko briesmīgu izdara (nokrāpa vai? ?), dzīvo kopā un tad izdomā šovā visu tēlot un melot. Lai iepatiktos mammai. Nu wtf, man ar tādiem meļiem draudzēties negribētos.
jā lai māte skatās sērijas, kur abi laizās :D
25.04.2025 01:49 |
 
Reitings 360
Reģ: 14.01.2025
bru @ 25.04.2025 00:06
jā, gan jau sāpēja arī tā kauna sajūta, ka neizvēlējās viņu, bet naudu. Es brīnos. Viņi izskatījās saskanīgi izņemot to pēdējo šova fināla dienu. Varbūt viņi sastrīdējās tajā naktī, nezinu. Ar aprēķinu džeks. Interesanti arī ka Migels nepaņēma pārī to bijušo, kas bija atbraukusi pāris sērijas atpakaļ. Toreiz teica-tikai Sanita galvā utt. Negaidīts šova noslēgums sanācis
ja paņemtu bijušo, tad neuzvarētu. 1. Jāiepazīstas kemperī 2. Vajag laiku, lai nospēlētu mīlestību 3. Citu atbalsts
25.04.2025 01:47 |
 
10 gadi
Reitings 824
Reģ: 13.08.2010
XpalmaX @ 25.04.2025 00:08
Bet nevienā brīdī arī īsti nepaziņoja,ka Kristiāna ar Ričardu brauc mājās.

Jā. Bet Teica, ka tā kā Ričijs ar Kristiānu ir krāpušies un dzīvojuši kopā pirms šova, tad vienīgie fināla pārbaudījumam tiek pielaisti Migels ar Sanitu😉 respektīvi izbalsoja Sandi un Paulu, bet tā kā atklājās fakts visiem, tad srī viņi atkrita un palika uzvarētāji automātiski Migels un Sanita
25.04.2025 00:19 |
 
Reitings 192
Reģ: 22.02.2024
bru @ 24.04.2025 23:58

Bet uzvarēja taču Migels ar Sanitu. Nu laikam jāsaka, ka tikai Migels. Es gan biju pārsteigta, ka izvēlējās naudu.
Bet nevienā brīdī arī īsti nepaziņoja,ka Kristiāna ar Ričardu brauc mājās.
25.04.2025 00:08 |
 
10 gadi
Reitings 824
Reģ: 13.08.2010
Aizspogulia @ 24.04.2025 23:45
Migels visu laiku teicu, ka viņš uzvarēs un ir šeit, lai taisītu šovu. To viņš arī izdarīja.
Sanitai arī īsti beigās nenoticēju. Likās bija uzspēlētas emocijas. Viņai jau iepriekš bija kādā šovā. Liekas, ka meklēja tikai atpazīstamību. Domāju, ka viņai vairāk sāpēja nevis tas, ka Migels izvēlējās naudu, bet tas ka, ka Migelam piedāvāja naudu, ne viņai.
Par Ričiju un Kristiānu wtf. Tā arī izklausas, ka nokrāpa vai skraidīja tad pie viena, tad pie otra drauga. Un tagad tā mīl, nu tā mīl ka jāpierāda mammai šovā laizoties.
Sandis ar Paulu gan likās patiesi un ka viņiem ar varētu saiet.
jā, gan jau sāpēja arī tā kauna sajūta, ka neizvēlējās viņu, bet naudu. Es brīnos. Viņi izskatījās saskanīgi izņemot to pēdējo šova fināla dienu. Varbūt viņi sastrīdējās tajā naktī, nezinu. Ar aprēķinu džeks. Interesanti arī ka Migels nepaņēma pārī to bijušo, kas bija atbraukusi pāris sērijas atpakaļ. Toreiz teica-tikai Sanita galvā utt. Negaidīts šova noslēgums sanācis
25.04.2025 00:06 |
 
10 gadi
Reitings 824
Reģ: 13.08.2010
LiivijaPiivija @ 24.04.2025 18:48
Man pat labāk patiktu, ja Migels un Sanita uzvarētu, ne jau Ričijs un Kristiāna.

Bet uzvarēja taču Migels ar Sanitu. Nu laikam jāsaka, ka tikai Migels. Es gan biju pārsteigta, ka izvēlējās naudu.
24.04.2025 23:58 |
 
10 gadi
Reitings 1591
Reģ: 13.01.2011
Migels visu laiku teicu, ka viņš uzvarēs un ir šeit, lai taisītu šovu. To viņš arī izdarīja.
Sanitai arī īsti beigās nenoticēju. Likās bija uzspēlētas emocijas. Viņai jau iepriekš bija kādā šovā. Liekas, ka meklēja tikai atpazīstamību. Domāju, ka viņai vairāk sāpēja nevis tas, ka Migels izvēlējās naudu, bet tas ka, ka Migelam piedāvāja naudu, ne viņai.
Par Ričiju un Kristiānu wtf. Tā arī izklausas, ka nokrāpa vai skraidīja tad pie viena, tad pie otra drauga. Un tagad tā mīl, nu tā mīl ka jāpierāda mammai šovā laizoties.
Sandis ar Paulu gan likās patiesi un ka viņiem ar varētu saiet.
24.04.2025 23:45 |
 
Reitings 192
Reģ: 22.02.2024
Melleņkūka @ 24.04.2025 20:08

Man vienmēr licies, ka tas Ričards ir kā pāraudzis 8gadnieks. Abi ar to savu draugu, kas dalīja Kristiānu, vienādi ?
Tā Kristiāna bija kopā ar Ričarda labāko draugu Kārli Rūdolfu? Nu fuj. Domāju,ka ar kādu citu draugu nejau savu labāko.
24.04.2025 20:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits