Neatkarīga sieviete attiecībās

 
Reitings 38
Reģ: 29.09.2022
Sveiki, Dievīgā publika!
Vēlos pajautāt cik no Jums ir attiecībās ar vīrieti, no kura Jums mentālajai labsajūtai un finansiālajai labklājībai neko no viņa nevajag? Cik ilgas ir Jūsu attiecības, ja tās pastāv šādā formātā? Daudzi teiks, ka tādas attiecības tad nemaz nevajag, bet arvien vairāk dzirdu par neatkarīgām sievietēm kurām vīrietis ir tikai kā papildinājums.
13.10.2022 13:20 |
 
Reitings 38
Reģ: 29.09.2022
YaeMiko @ 13.10.2022 15:57

To par savām attiecībām rakstīji?

Tas kā piemērs bija, no manām nē, ir attiecības kurās sievietes uzņemas pilnīgi visu uz saviem pleciem, te nav runa par šmotkām vai šmiņķiem, to jau katra pati var iegādāties savām vajadzībām, bet ja vīriešu loma ir tikai tik daudz kā būt blakus tikai tad kad tas pašam ir ērti tas liek aizdomāties par ko sievietes ir palikušas mūsdienās.
13.10.2022 16:22 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Lilllija @ 13.10.2022 16:22

Tas kā piemērs bija, no manām nē, ir attiecības kurās sievietes uzņemas pilnīgi visu uz saviem pleciem, te nav runa par šmotkām vai šmiņķiem, to jau katra pati var iegādāties savām vajadzībām, bet ja vīriešu loma ir tikai tik daudz kā būt blakus tikai tad kad tas pašam ir ērti tas liek aizdomāties par ko sievietes ir palikušas mūsdienās.

Bet tā ir sievietes izvēle,ar kādu vīrieti veidot attiecības un kādu vīrieti laist,vai nelaist savā dzīvē.
13.10.2022 16:32 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Sievietes ir pašas vainīgas, ka visu ir uz saviem pleciem sakrāvušas.
Es biju tik laimīga, kad manas lielākās rūpes bija par ģimeni, lai māja tīra, lai visi paēduši, apčubināti un man vēl paliek savs laiks hobijiem, sporta zālei un ja gribēju, tad arī pastrādāju.
Bet nē vajag taču saklausīties un saskatīties par visu varošajām biznesa, neatkarīgajām sievietēm un darba dēļ visu ieskaitot sevi nolikt pēdejā vietā, tad gan ir tīrākā laime! Jā man darbs nesa naudu, pelnīju pat vairāk kā vīrs, bet arī daudz vairāk stundas pavadīju darbā. Jo kādam tomēr ir jābūt mājās, lai visus pabarotu un izdarītu mājas soli. Un ziniet ko es sāku justies kā vecis un man galīgi nepatika tā sajūta.
Ja ir izveidota ģimene, tad ģimenē katram ir iedalīta sava loma un katrs pats izvēlas kāda tā būs un cik daudz katrs paņems uz saviem pleciem.
Tās kurām nav vīru un bērnu, tad jā var karjerot un būt neatkarīgām, jo ko gan citu tad darīt??
13.10.2022 16:35 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Aleksandrs @ 13.10.2022 15:32
Kas tas vispār par jautājumu, te tak sen zināms, ka gandrīz visas ir super skaistas, gudras, ar veiksmīgu karjeru, pelna kā minimums 2.5k uz rokas un ir pašpietiekamas. Bet kā papildus odziņa pārsvarā visām ir bagāti vīri, savukārt tām, kam to vēl nav, ar džekiem, kam algas ir zem 3k uz rokas, vispār sarunās neielaižas, tāpēc mierīgi var būt brīvas un dzīvo savu pašpietiekamo, lielisko dzīvi. Nu labi, ir te pavisam neliela saujiņa, kam nav “tik ļoti paveicies”, bet to skaits ir ļoti niecīgs.

Precīzi
13.10.2022 16:51 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Jums ir attiecībās ar vīrieti, no kura Jums mentālajai labsajūtai un finansiālajai labklājībai neko no viņa nevajag?

Es īsti nesapratu to daļu mentālo labsajūtu... Piemēram, draudzenes un draugi taču ir mentālajai labsajūtai. Kā īsti var pastāvēt ilgstošas attiecības/laulības, kur ne vīrietim, ne sievietei partneris nedāvā labas emocijas un ''neko no tā nevajag''? Tu runā par '30 minūtes dienā pārguļ' un pārējā laikā ir prom viens no otra bez jebkāda kontakta, vai kā?
13.10.2022 17:01 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kitijaaaa @ 13.10.2022 17:01

Es īsti nesapratu to daļu mentālo labsajūtu... Piemēram, draudzenes un draugi taču ir mentālajai labsajūtai. Kā īsti var pastāvēt ilgstošas attiecības/laulības, kur ne vīrietim, ne sievietei partneris nedāvā labas emocijas un ''neko no tā nevajag''? Tu runā par '30 minūtes dienā pārguļ' un pārējā laikā ir prom viens no otra bez jebkāda kontakta, vai kā?

Jā, es arī šo nesapratu.
Varbūt autore vienkārši ir kāds no vecajiem trollīšiem, ar antisiciālo personību
13.10.2022 17:14 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Ar interesi palasīju diskusiju.
Pēc šeit esošajiem komentāriem saprotu, ka esmu tā karjeriste. Man ir divi maģistri, labi apmaksāts darbs, pārvaldu vairākas svešvalodas, ir pasīvo ienākumu avoti. Visas skaistumkopšanas procedūras, manikīrus, frizierus apmaksāju pati. Daudz ceļoju gan atpūtas braucienos, gan biznesa darīšanās. Tuvākā gada laikā plānoju iegādāties savu īpašumu. Būtībā nekas īpašs, domāju, ka mūsdienu pasaulē katra otrā sieviete šo visu spēj sev atļauties un nodrošināt neskatoties ir vīrietis blakus vai nav. Neesmu attiecībās, bet arī nekad iepriekš neviens vīrietis man neko no šī visa nav apmasājis, jo gluži vienkārši vīrieti nesaskatu kā naudas maku sava vēlamā dzīves līmeņa nodrošināšanai.
Tīri no manas pieredzes, vīrieši itkā vēlas blakus sev sievieti, kas var pilnībā parūpēties par savu dzīvi, ir finansiāli neatkarīga, pašpietiekama, bet tiklīdz šis vīrietis saprot, ka šī pašpietiekamā sieviete nelēkā kā aitiņa viņam visur pakaļ un nepiekrīt katram viņa teikumam un viņai mēdz but aizņemts darba grafiks, tā spuras ir gaisā un vīrieša ego ir aizskarts. Protams, esmu atvērta attiecībām, nākotnē vēlos ģimeni, taču manuprāt ir ļoti grūti atrast vīrieti, kas akceptēs mūsdienu realitāti, ka sievietei drīkst būt laba karjera, darbi, biznesi. Ja abi cilvēki mijiedarbojas un ir kā komanda, kam ir kopīgi nakotnes plāni un skatījums, prioritātes tiek sakārotas un laika pietiek visam gan darbiem, gan attiecībām. Taču kamēr šādu vīrieti man nav izdevies sastapt, esmu pilnībā iekšā karjeras attīstībā un rūpējos par savu next level ☺️
Kopumā - katram savs! Ar prieku skatos uz sievietēm, kas velta tik daudz laika ģimenes solim un bērnkopībai, tas ir skaisti! Galvenais, lai sieviete ir laimīga, tad arī viņa ir apmierināta savā dzīvē, karjerā, hobijos, ģimenē vai jebkur citur kur viņa izlemj realizēties 🤩
13.10.2022 20:15 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Cik nu zinu tādas izglītotās 30+ bezbērnu feministes, kuras ir kopdzīvē ar vīriešiem ar līdzīgiem ienākumiem, viņas twiterī diezgan bieži publicē ierakstus par saviem pāra filmu vakariem ar alu, vīnu, uzkodām, visādiem pasākumiem utt. Tā ka galīgi neliekas, ka viņas negūst un nevēlas emocionālo labsajūtu no vīrieša, ka viņš mājā būtu lieks vai kā 😀
13.10.2022 20:28 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Daudzi teiks, ka tādas attiecības tad nemaz nevajag, bet arvien vairāk dzirdu par neatkarīgām sievietēm kurām vīrietis ir tikai kā papildinājums.

Cik šīm sievietēm ir gadu? Tā domā tikai līdz vienam brīdim. Kā tev šķiet, no kurienes tās kaķu tantes rodās? :D
13.10.2022 20:53 |
 
Reitings 262
Reģ: 02.04.2022
Lilllija @ 13.10.2022 13:20
Sveiki, Dievīgā publika!
Vēlos pajautāt cik no Jums ir attiecībās ar vīrieti, no kura Jums mentālajai labsajūtai un finansiālajai labklājībai neko no viņa nevajag? Cik ilgas ir Jūsu attiecības, ja tās pastāv šādā formātā? Daudzi teiks, ka tādas attiecības tad nemaz nevajag, bet arvien vairāk dzirdu par neatkarīgām sievietēm kurām vīrietis ir tikai kā papildinājums.

Uzskatu, ka mana finansiālā un mentālā labsajūta ir tikai manā atbildībā. Nevienam cilvēkam nevajadzētu būt atbildīgam par kāda cita mentālo labsajūtu, tas nav veselīgi.
2 cilvēki, kas spēj parupēties par sevi un augt, spēs arī lieliski papildināt viens otra dzīvi, kā arī savu bērnu dzīvi. Es nevēlos dzīvot ar apziņu, ka jelkādā formā esmu atkarīga no cita cilvēka (vīra, tēva, mātes vai māsas, vienalga).
13.10.2022 21:36 |
 
Reitings 35
Reģ: 13.08.2019
Mūsu ģimenē esam divi neatkarīgi cilvēki, kopā dzīvojam 7 gadus, esam precēti, ir bērns, mājas rūpes/ bērns ir reāli 50/50. Mani ļoooti apmierina šī dinamika, vīru arī, esam par šo runājuši. Ja gribas sevi iepriecināt - tā arī daru, vīrs tāpat. Dāvanas arī bieži vien sarunājam iepriekš, lai ir kas praktisks un par ko abiem prieks. Mums patīk gan kvalitatīvs laiks divatā, gan arī vienatnē. Tīri forši :)
14.10.2022 02:25 |
 
Reitings 38
Reģ: 29.09.2022
Lula @ 13.10.2022 17:14

Jā, es arī šo nesapratu.
Varbūt autore vienkārši ir kāds no vecajiem trollīšiem, ar antisiciālo personību

Kā man Jūs patīkat ☺, kā liela ģimene, kas pret katru jaunpienācēju izturas ar piesardzību un aizdomām. Paldies par viedokļiem, komentāriem, secinājumiem. Lai Jums visiem jauka diena, mīlīši! 👍☀
14.10.2022 08:21 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Vēlos pajautāt cik no Jums ir attiecībās ar vīrieti, no kura Jums mentālajai labsajūtai un finansiālajai labklājībai neko no viņa nevajag? Cik ilgas ir Jūsu attiecības, ja tās pastāv šādā formātā? Daudzi teiks, ka tādas attiecības tad nemaz nevajag, bet arvien vairāk dzirdu par neatkarīgām sievietēm kurām vīrietis ir tikai kā papildinājums.

No paša sākuma, respektīvi,kādi 7 gadi ir.
Finasiāli tiešām neko, principā, mana finansiālā puse pat būtu labāka esot vienai, jo līdz ar to, ka esi attiecībās tie izdevumi aug- koknkrēti.
Par mentālo/emocionālo pusi, tas ir slidens temats, jo vai esmu kaut kādā veidā piesaistīta, tā ka es nevaru iedomāties savu dzīvi bez viņa, drīzāk nē, man nav tādu vajadzību, bet ir viens bet, tā ir interesnatāk, nezinu patīkamāk , ja ir kompānija. Ja mēs pašķirtos, vai es to pārdzīvotu, žēl noteikti būtu, bet vai man tas būtu pasaules gals un iemesls gadsimta bimbienam, noteikti ne, šīs ir manas ilgākās attiecības, man nav bijis raksturīgi veidot ilgstošas attiecības, jo man neveidojas mentāla/emocionālā piesaiste, ka otrs kļūst par neatņemamu sastāvdaļu, man tā nav. Es teiktu ka vīrietis man tā ir ekstra, cherry on top, bet ne vitāla vajadzība.
14.10.2022 11:35 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Es neesmu attiecībās ar cilvēkiem, jo man kaut ko no viņiem "vajag".
15.10.2022 00:22 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Lilllija @ 14.10.2022 08:21

Kā man Jūs patīkat ☺, kā liela ģimene, kas pret katru jaunpienācēju izturas ar piesardzību un aizdomām. Paldies par viedokļiem, komentāriem, secinājumiem. Lai Jums visiem jauka diena, mīlīši! ?☀

Jaunpienācējs, kas kārtējo reizi paceļ sieviešu-vīriešu attiecību lomu tēmas 😄
Tev arī jauku dienu, trollīti vai vienkārši jaukais jaunpienācēj
15.10.2022 10:28 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Aleksandrs @ 13.10.2022 15:32
Kas tas vispār par jautājumu, te tak sen zināms, ka gandrīz visas ir super skaistas, gudras, ar veiksmīgu karjeru, pelna kā minimums 2.5k uz rokas un ir pašpietiekamas. Bet kā papildus odziņa pārsvarā visām ir bagāti vīri, savukārt tām, kam to vēl nav, ar džekiem, kam algas ir zem 3k uz rokas, vispār sarunās neielaižas, tāpēc mierīgi var būt brīvas un dzīvo savu pašpietiekamo, lielisko dzīvi. Nu labi, ir te pavisam neliela saujiņa, kam nav “tik ļoti paveicies”, bet to skaits ir ļoti niecīgs.
Pagaidām labākais komentārs. :D
15.10.2022 11:03 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Naivs jautājums, bet, vai divi neatkarīgi cilvēki nevar gribēt dalīties savā pozitīvajā viens ar otru? Manuprāt, nav runa par to, vai spēj vai nespēj bez otra, bet gan par to, vai to vēlas. Nav jau obligāti no otra kaut kādi zelta kalni jāgaida 😁
15.10.2022 16:30 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Mušpapīrs @ 15.10.2022 16:30
Naivs jautājums, bet, vai divi neatkarīgi cilvēki nevar gribēt dalīties savā pozitīvajā viens ar otru? Manuprāt, nav runa par to, vai spēj vai nespēj bez otra, bet gan par to, vai to vēlas. Nav jau obligāti no otra kaut kādi zelta kalni jāgaida ?

Var gaidīt arī zelta miskastes.
16.10.2022 03:35 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Man šķiet, ka ar gadiem sieviete pati saprot, ka labāk jūtas būdama neatkarīga, spējīga pati nopelnīt un pastāvēt par sevi.
Liels + ja Tev ir arī savs dzīvoklis, kaut vienas istabas, pat ja nedzīvo, izīrē, ir SAVS, ja nu kas dzīvē notiek.
Kas patīk un svarīgi vīriešiem, ļoti dažādi, vīriešo ir ļoti dažādi. Domāju, ja pirmā ir iemīlēšanās, tad neskati cik nodrošināta ir sieviete, kas viņai pieder, cik pelna, bet ar laiku var būt svarīgi, ka sieviete dzīvē nestagnē
16.10.2022 12:39 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Chikitita @ 16.10.2022 12:39
Man šķiet, ka ar gadiem sieviete pati saprot, ka labāk jūtas būdama neatkarīga, spējīga pati nopelnīt un pastāvēt par sevi.
Liels + ja Tev ir arī savs dzīvoklis, kaut vienas istabas, pat ja nedzīvo, izīrē, ir SAVS, ja nu kas dzīvē notiek.
Kas patīk un svarīgi vīriešiem, ļoti dažādi, vīriešo ir ļoti dažādi. Domāju, ja pirmā ir iemīlēšanās, tad neskati cik nodrošināta ir sieviete, kas viņai pieder, cik pelna, bet ar laiku var būt svarīgi, ka sieviete dzīvē nestagnē
Vīriešiem retums kuram interesē sievietes finansiālais stāvoklis. Sievietēm pretēji, reti kurai neinterisē :D īpaši ja runa iet par nopietām attiecībām.
Loģiski ka ar gadiem saprot, pēc 35 tā latiņa gribot negribot jālaiž krietni uz leju.
16.10.2022 16:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits