Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neatkarīga sieviete attiecībās

 
Reitings 38
Reģ: 29.09.2022
Sveiki, Dievīgā publika!
Vēlos pajautāt cik no Jums ir attiecībās ar vīrieti, no kura Jums mentālajai labsajūtai un finansiālajai labklājībai neko no viņa nevajag? Cik ilgas ir Jūsu attiecības, ja tās pastāv šādā formātā? Daudzi teiks, ka tādas attiecības tad nemaz nevajag, bet arvien vairāk dzirdu par neatkarīgām sievietēm kurām vīrietis ir tikai kā papildinājums.
13.10.2022 13:20 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Es teikšu tā - mūsdienās vairs nav aktuāls tas sievietes īpašību kopums, kas bija aktuāls pirms gadiem 30-40. Ja agrāk tika novērtētas dabīgi skaistas sievietes, tad mūsdienas katra sieviete var kļūt skaista, pateicoties injekcijām, plastikajai ķirurģijai utt., vajag tikai tam līdzekļus. Vai vīrietim nepieciešams, lai sieviete gatavotu un uzkoptu? Diez vai, to arī var ļoti viegli atrisināt. Tagad vīriešus piesaista gudras, inteliģentas, pašpietiekas un neatkarīgas sievietes, iesaku katrai uz to tikties. Kā jau minēju - skaista var būt jebkura, gatavot un uzkopt nav vairs tās prasmes, kas no sievietes tiek sagaidītas. Bet izglītība, sievietes, kas ir sevi attīstījušas, ir erudītas biznesā vai pat izveidojušas savus uzņēmumus, kā arī strādā labi atalgotos amatos.
13.10.2022 13:31 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
Cik ļoti gribētos būt tādai sievietei, kas ir pašpietiekama un galvenais spēj sevi finansiāli nodrošināt, lai pati saviem līdzekļiem varētu īstenot visus savus sapņus. Šobrīd jūtos, ka esmu sevi pataisījusi par kalponi vīrietim, jo esmu mājās ar diviem maziem bērniem. Sajūta, ka esmu vajadzīga vīrietim, lai būtu kāds, kas tīra māju, taisa ēst un nu protams sociālajam statusam, lai apkārtējiem liktos, ka ar tevi viss kārtībā, jo tev taču ir sieva, māja un pāris bērni. Bet klusībā gaidu brīdi, kad mazākais būs pietiekami liels, lai es varētu atgriezties darbā un cerems ar laiku pelnīt pietiekami, lai izjustu finansiālu neatkarību un visu savā dzīvē darītu tieši tā kā es gribu, nesaskaņojot to nearvienu.
13.10.2022 13:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Esmu 10 gadus kopā ar savu vīru (4 gadus precējušies), finanses liekam kopā, bet ja vajadzētu varu būt pilnīgi neatkarīga.
Par mentālo labsajūtu - tad es tiešām īsti nesaprotu, kāpēc vispār jābūt ar cilvēku kopā, ja tur nekas nemainītos arī ja izšķirtos :D Es jūtos daudz labāk esot ar viņu kopā, viņš ir mans draugs. Ja es mentāli justos vienlīdz labi gan esot, gan neesot kopā, tad kāpēc būt kopā, tīri lai ir ko ņemt līdzi uz ģimenes vakariņām?
13.10.2022 13:54 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
AllSaints @ 13.10.2022 13:31
Es teikšu tā - mūsdienās vairs nav aktuāls tas sievietes īpašību kopums, kas bija aktuāls pirms gadiem 30-40. Ja agrāk tika novērtētas dabīgi skaistas sievietes, tad mūsdienas katra sieviete var kļūt skaista, pateicoties injekcijām, plastikajai ķirurģijai utt., vajag tikai tam līdzekļus. Vai vīrietim nepieciešams, lai sieviete gatavotu un uzkoptu? Diez vai, to arī var ļoti viegli atrisināt. Tagad vīriešus piesaista gudras, inteliģentas, pašpietiekas un neatkarīgas sievietes, iesaku katrai uz to tikties. Kā jau minēju - skaista var būt jebkura, gatavot un uzkopt nav vairs tās prasmes, kas no sievietes tiek sagaidītas. Bet izglītība, sievietes, kas ir sevi attīstījušas, ir erudītas biznesā vai pat izveidojušas savus uzņēmumus, kā arī strādā labi atalgotos amatos.

Nevienam normālam vīrietim nav būtiski cik sieviete ir erudīta biznesā,vai ir savs uzņēmums vai labi attalgots amats,ja nu vienīgi kādiem alfonsiem tas būs izteikti svarīgi 😁
13.10.2022 14:27 |
 
Reitings 38
Reģ: 29.09.2022
Annija35 @ 13.10.2022 14:27

Nevienam normālam vīrietim nav būtiski cik sieviete ir erudīta biznesā,vai ir savs uzņēmums vai labi attalgots amats,ja nu vienīgi kādiem alfonsiem tas būs izteikti svarīgi ?

Tādi alfonsiņi ir diemžēl... kas uzskata, ka jābūt skaistai, gudrai, nodrošinātai, lai viņiem nav jāuzņemas nekāda atbildība.
13.10.2022 14:52 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
Lilllija @ 13.10.2022 14:52

Tādi alfonsiņi ir diemžēl... kas uzskata, ka jābūt skaistai, gudrai, nodrošinātai, lai viņiem nav jāuzņemas nekāda atbildība.

Bet vai vīrietim ir jāuzņemas atbildība par sievieti? Vai tomēr mūsdienu pasaulē sievietēm būtu jāmāk pašām par sevi parūpēties nevis gaidīt kad to darīs vīrietis. Gadsimtiem ilgi sievietes cīnījušās par to, lai būtu līdzvērtīgas vīrietim, bet mūsdienās, kad sievietēm manuprāt ir visas tās pašas iespējas kas vīrietim, liekas, ka daudzu sieviešu mērķis joprojām ir izdevīgi apprecēties, lai nebūtu jāuzņemas nekāda finansiālā atbildība, bet varētu tikai tērēt uz šmotkām, skaistumu un interjera priekšmetiem.
13.10.2022 14:58 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Finansiāli esam katrs par sevi un pērkam ko gribam utt (izņemot komunālos un rēķinus jo tie uz pusēm).
Mentālajā ziņā? Vai tad ir iespējams vispār? Jo kāda jēga but kopā, ja neuztrauc viņa emocijas, dzīves ikdiena un negribi stāstīti par sevi? Es emsu kopā jo man patīk kā ir kāds ar ko parunāt, atbalstam viens otru, izstāstam sāpes utt?
13.10.2022 15:04 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Annija35 @ 13.10.2022 14:27

Nevienam normālam vīrietim nav būtiski cik sieviete ir erudīta biznesā,vai ir savs uzņēmums vai labi attalgots amats,ja nu vienīgi kādiem alfonsiem tas būs izteikti svarīgi ?

Kāpēc gan? Es autores komentārā saskatīju nevis to, ka viņa to domāja par materiālām lietām, bet gan par zināšanām, prasmēm, kas ļauj sievietei sasniegt to, ko viņa vēlas, pielietot zināšanas un iegūto izglītību. Ir normāli, ka vīrietis vēlas sev blakus sievieti, kura spēj iegūt zināšanas, izmantot tās un attīstīt sevi, nevis tikai vērot, kā to dara vīrietis un citi. Es kā sieviete sev blakus gribu redzēt vīrieti, kurš tiecas uz augšu, tāpat arī vīrieša vietā gribētu redzēt sievieti, kura nesēž vienā vietā.
13.10.2022 15:07 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
bet mūsdienās, kad sievietēm manuprāt ir visas tās pašas iespējas kas vīrietim, liekas, ka daudzu sieviešu mērķis joprojām ir izdevīgi apprecēties, lai nebūtu jāuzņemas nekāda finansiālā atbildība, bet varētu tikai tērēt uz šmotkām, skaistumu un interjera priekšmetiem.

Es domāju, ka nav jānosoda nedz tās sievietes, kuras grib, lai vīri par viņām finansiāli parūpējas, nedz neatkarīgās. Katram podiņam savs vāciņš. Mūsdienas ir ne tikai par līdztiesību, bet arī par iespēju izvēlēties. Kuras grib kļūt karjeristes, viņām ir dota iespēja tādām būt, bet ne visas sievietes ir tik emocionāli spēcīgas, enerģiskas un varošas. Daļa arī grib būt jaunas mammas, bet neatkarīgās karjeristes bieži vien dzemdē pēc 30.
13.10.2022 15:09 |
 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 18.12.2012
Esmu no tām sievietēm, kas nekad nav sapratušas šķiršanās sāpes vai raudāšanu par kādu. Esmu bijusi daudzās (salīdzinoši) ilgstošās attiecībās ar skaistu mīlestību. Bet tām beidzoties, vienmēr esmu ar mieru pieņēmusi situāciju. Neuzskatu, ka vīriešiem manā dzīvē būtu kaut kāda kritiski izšķiroša loma.
Tagad esmu jau vairākus gadus precējusies. Abi esam finansiāli neatkarīgi, lielos maksājumus maksājam uz pusēm, ikdienas tēriņi katram savi. Ir savs bizness.
Esmu precējusies, jo izbaudu dzīvi ar šo cilvēku. Dalos priekos un bēdās, kā sacīt jāsaka. Bet mana labklājība nav no viņa atkarīga un varētu arī būt viena, ja gribētu.
13.10.2022 15:09 |
 
Reitings 38
Reģ: 29.09.2022
YaeMiko @ 13.10.2022 15:04
Finansiāli esam katrs par sevi un pērkam ko gribam utt (izņemot komunālos un rēķinus jo tie uz pusēm).
Mentālajā ziņā? Vai tad ir iespējams vispār? Jo kāda jēga but kopā, ja neuztrauc viņa emocijas, dzīves ikdiena un negribi stāstīti par sevi? Es emsu kopā jo man patīk kā ir kāds ar ko parunāt, atbalstam viens otru, izstāstam sāpes utt?

Nē, rēķinus jāmaksā ir tev vienai.Priekš kam tad tāda skopa sieviete ir vajadzīga.
13.10.2022 15:09 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Mamimami @ 13.10.2022 14:58

Bet vai vīrietim ir jāuzņemas atbildība par sievieti? Vai tomēr mūsdienu pasaulē sievietēm būtu jāmāk pašām par sevi parūpēties nevis gaidīt kad to darīs vīrietis. Gadsimtiem ilgi sievietes cīnījušās par to, lai būtu līdzvērtīgas vīrietim, bet mūsdienās, kad sievietēm manuprāt ir visas tās pašas iespējas kas vīrietim, liekas, ka daudzu sieviešu mērķis joprojām ir izdevīgi apprecēties, lai nebūtu jāuzņemas nekāda finansiālā atbildība, bet varētu tikai tērēt uz šmotkām, skaistumu un interjera priekšmetiem.

Sievietei ir jābūt pašpietiekamai,bet tas nenozīmē,ka vīrietis var neuzņemties nekādu atbildību attiecībās/ģimenē.
Un uzņemties atbildību nav par šmotku pirkšanu utml.lietām.
13.10.2022 15:18 |
 
Reitings 38
Reģ: 29.09.2022
YaeMiko @ 13.10.2022 15:04
Finansiāli esam katrs par sevi un pērkam ko gribam utt (izņemot komunālos un rēķinus jo tie uz pusēm).
Mentālajā ziņā? Vai tad ir iespējams vispār? Jo kāda jēga but kopā, ja neuztrauc viņa emocijas, dzīves ikdiena un negribi stāstīti par sevi? Es emsu kopā jo man patīk kā ir kāds ar ko parunāt, atbalstam viens otru, izstāstam sāpes utt?

Mentālajā ziņā viņš ir kopā ar tevi tikai tad, kad Tev viss ir kārtībā, ja būs PMS simptomi, tad aizmirsti 😀
13.10.2022 15:19 |
 
Reitings 38
Reģ: 29.09.2022
Annija35 @ 13.10.2022 15:18

Sievietei ir jābūt pašpietiekamai,bet tas nenozīmē,ka vīrietis var neuzņemties nekādu atbildību attiecībās/ģimenē.
Un uzņemties atbildību nav par šmotku pirkšanu utml.lietām.

Precīzi 👍 Šo es gribēju dzirdēt.
13.10.2022 15:20 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Lilllija @ 13.10.2022 15:19

Mentālajā ziņā viņš ir kopā ar tevi tikai tad, kad Tev viss ir kārtībā, ja būs PMS simptomi, tad aizmirsti ?

Jo tu zini, kā ir viņas attiecībās.
13.10.2022 15:24 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
TimeToDream @ 13.10.2022 15:07

Kāpēc gan? Es autores komentārā saskatīju nevis to, ka viņa to domāja par materiālām lietām, bet gan par zināšanām, prasmēm, kas ļauj sievietei sasniegt to, ko viņa vēlas, pielietot zināšanas un iegūto izglītību. Ir normāli, ka vīrietis vēlas sev blakus sievieti, kura spēj iegūt zināšanas, izmantot tās un attīstīt sevi, nevis tikai vērot, kā to dara vīrietis un citi. Es kā sieviete sev blakus gribu redzēt vīrieti, kurš tiecas uz augšu, tāpat arī vīrieša vietā gribētu redzēt sievieti, kura nesēž vienā vietā.

Atbilde nebija autores tekstam 🙂
13.10.2022 15:24 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Kas tas vispār par jautājumu, te tak sen zināms, ka gandrīz visas ir super skaistas, gudras, ar veiksmīgu karjeru, pelna kā minimums 2.5k uz rokas un ir pašpietiekamas. Bet kā papildus odziņa pārsvarā visām ir bagāti vīri, savukārt tām, kam to vēl nav, ar džekiem, kam algas ir zem 3k uz rokas, vispār sarunās neielaižas, tāpēc mierīgi var būt brīvas un dzīvo savu pašpietiekamo, lielisko dzīvi. Nu labi, ir te pavisam neliela saujiņa, kam nav “tik ļoti paveicies”, bet to skaits ir ļoti niecīgs.
13.10.2022 15:32 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
Annija35 @ 13.10.2022 15:18

Sievietei ir jābūt pašpietiekamai,bet tas nenozīmē,ka vīrietis var neuzņemties nekādu atbildību attiecībās/ģimenē.
Un uzņemties atbildību nav par šmotku pirkšanu utml.lietām.

Jā, protams, piekrītu. Manā galvā ideālas partnerattiecības ir tādas, kur abiem ir tādi ienākumi, kas viņus apmierina. Ikmēneša mājsaimniecības maksājumi tiek maksāti uz pusēm, bet sieviete no saviem ienākumiem ir spējīga iegādāties drēbes, kosmētiku, skaistumprocedūras u.c. negaidot, kad vīrietis viņai priekš tā dos naudu. Lai sievietei būtu tāda sajūta, ka viņa, ja vēlētos, spētu ar visiem maksājumiem arī pati tikt galā un nebūtu jāpaliek attiecībās, jo tā ir ekonomiski izdevīgāk.
13.10.2022 15:33 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Annija35 @ 13.10.2022 15:24

Atbilde nebija autores tekstam ?

Tas bija domāts par komentāra, ne diskusijas autori.
13.10.2022 15:49 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Lilllija @ 13.10.2022 15:19

Mentālajā ziņā viņš ir kopā ar tevi tikai tad, kad Tev viss ir kārtībā, ja būs PMS simptomi, tad aizmirsti ?

To par savām attiecībām rakstīji?
13.10.2022 15:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits