Ģimene burkā.

 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Sākās jauna sezona. Kuģi standartā un protams jaunā ģimene arī nasing spešel kā teiktu mūsu viena persona no politiskā loka, laimīgi mūžīgi mūžos, bet par Agritu gan man acis uz kātiņiem, ko viņa darīs ar to 20gadnieku tikko tik mātes pienu noslaucījis no lūpām un ko tas 20gadnieks darīs ar 40gadīgu sievieti ar 5 bērniem , vai tas man vienai liekas whaat? 😅
12.08.2022 13:40 |
 
Reitings 21
Reģ: 06.12.2023
Gardenia @ 26.12.2023 15:21
Nezinu nevienu no viņiem, paldies Dievam. Man viņi neko nodarīt nevar, bet esmu šokā no viņu bezatbildības kā savai meitai dzīvi var sačekarēt jau pašā startā. Tā ir vardarbība, sava veida nespēja rūpēties par savu bērnu. Man neviens no burkas personāžiem tiešām nav tā šokējis, nobaroja meiteni un turpina nobarot kamēr kājas totālā x palika no liekā svara? gadus 4 atpakaļ kājas bildēs atradu bija viņai vēl taisnas! Es viņus pat neskatījos burkā tinu pāri, kamēr ieraudzījupussezonā kaut kādā ceļojumā meitas kājas? Tad arī pieslēdzos. Man protams žēl, ka burkas ietvaros viņus neviens neaizveda pie speciālista, tāpat nesaprotu kaādēļ neiejaucās nekāda bērnu atbildīgā instance.
aa un man patīk, ka tu raksti par attiecīgajām iestādēm 😂 Šis vispār ir tik labi! Paldies par smiekla devu 😂 Ja iestādes iejauktos par katru lieko kg bernam 😂 Citam berns ir tievs un vecaku nemilets, citam kads lieks kg un ir milets. Varas iestades iejauksies 😂 Sis tavs komentars jau pierada to, ka tev ar galvu drusku kaut kas nav ok! Tev vajadzetu uzridit kadu attiecigo instanci, lai sakarto tavu smadzeni 😂
26.12.2023 16:36 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Vai pārbarotie bērni teiks paldies 20+ gados, kad sapratīs, ka svars traucē?
Puisim vēl grūtāk, jo body positive attiecās tikai uz sievietēm.
26.12.2023 17:12 |
 
Reitings 44
Reģ: 15.08.2016
Nu bļin! Dietoloģes atradušās. Palasīju diskusiju un reāli smejos. Baigā rūpe tagad par Janiševu bērniem un kas būs pēc 20 gadiem. Smiekli nāk. Labāk, lai ir virssvars un gudrs prāts nekā tievs un bez smadzenēm. Janiševu meita šovā runā loģiskāk nekā jūs šeit 😂 Es šovu skatos pateicoties Janiševiem un Poļiško, lai gan patiesāmie ir Janiševi. Poļiško bērni ir uzpirkti, tas ir skaidrs. Bet reizēm forši paskatīties to iedomāto pasauli, kāda mums jebkurai varētu būt. Laikam jāsāk piķot sīčiem 😂 Janiševi vienkārši ir kādi ir. Tā vismaz gribas domāt. Bērni neklausīgi, ikdiena mijas no priekiem uz dusmām, kas ir realitāte mums visiem. Kuģi līdz kaklam un Graudiņi vispār pērles 😂 Karoč, beidziet dirst tievās un pareizās! Bērni visās ģimenēs ir forši un vispār bērni ir forši! Visi! Atradušas par ko dirst. Kazas!!!
26.12.2023 17:34 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
lapsina33
Ja resnums netraucētu Agrita nesamazinātu kuņģi.
26.12.2023 17:48 |
 
Reitings 6657
Reģ: 14.12.2022
laimeslacis @ 26.12.2023 16:33
kā tu vari tā spriest par cilvēkiem viņus nepazīstot? Pačekojot tavus komentàrus šajā “burvīgajā” forumā ir sajūta, ka tu zini visu un tavs viedoklis ir pats pareizākais. Ja tev kāds nepiekrīt - viss ir slikti! Tā gribētos tevi satikt dzīvē un aprunāties! Tas tik būtu kaut kas! Un es tā vēl iedomājos - vai tu esi Ievai šo uzrakstījusi privāti? Nu savas domas! Vai arī ja tu viņu satiktu uz ielas - pieietu aprunāties?
Kādā bezsakarā man jārunā ar Janiševiem?😳 nesaprotu par ko viņus apbrīnot. Ko tas bērns darīs kad draudzenēm sāksies randiņu periodi, aiz skumjām burgerus ēdīs?
26.12.2023 18:21 |
 
Reitings 44
Reģ: 15.08.2016
akul12 @ 26.12.2023 17:48
lapsina33
Ja resnums netraucētu Agrita nesamazinātu kuņģi.
salīdzināji 😂 nu un, ka samazināja? Nav nekādas garantijas, ka pēc gadiem nebūs viss svars atpakaļ tai Agritai! Un nav Janiševu bērns kā Agrita 😂 Viņa vēl stiepsies un mainīsies. Un iespējas Alisei būs lielāka piekrišana nekā citai tievajai. Kāda jums ir tumsonība galvā!
26.12.2023 18:28 |
 
Reitings 6657
Reģ: 14.12.2022
lapsina33 @ 26.12.2023 18:28
salīdzināji ? nu un, ka samazināja? Nav nekādas garantijas, ka pēc gadiem nebūs viss svars atpakaļ tai Agritai! Un nav Janiševu bērns kā Agrita ? Viņa vēl stiepsies un mainīsies. Un iespējas Alisei būs lielāka piekrišana nekā citai tievajai. Kāda jums ir tumsonība galvā!
Agritai jau nu nav iespēju vairs nobaroties ar samazināto kuņģi! Dēļ svara kājas arī nav sabojātas. Stiepsies jau vēl maz, bet mainīties varētu tikai ar pareizu uzturu, ne miltiem un sporta aktivitātēm, sēdēšana zirgam mugurā un gadžetos neko nelīdzēs. Tur nepieciešama dzelžaina griba meitenei un disciplīna no vecākiem. Piedod, bet nekādu piekrisšanu resnajām nekad neesmu manījusi, ja vien nav tāda nauda kā Maliginai. Var jau vēl palīdzēt tauku atsūkšana, bet kā kājas iztaisnos?
26.12.2023 18:48 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Domāju te nav runas par iespējamo vīriešu piekrišanu, bet veselību 😵
Šādi ēdot svars nemazināsies nākotnē un tikai nostiprināsies nepareizas ēšanas paradumi.
26.12.2023 18:49 |
 
Reitings 6657
Reģ: 14.12.2022
akul12 @ 26.12.2023 18:49
Domāju te nav runas par iespējamo vīriešu piekrišanu, bet veselību ?
Šādi ēdot svars nemazināsies nākotnē un tikai nostiprināsies nepareizas ēšanas paradumi.
Protams, veselībai primāri, Sudrabkaija izcils piemērs, ja viņai tiešām tagad rodās tās veselības problēmas kā te runāja. Arī pārbarots bērns, bet tik liela tajā vecumā nebija gan. Tagad tik turpina pampt un ar attiecībām neiet. Viegli piejama un ātri pametama, tad indē paišus ar caurejas zālēm😢
26.12.2023 19:10 |
 
Reitings 44
Reģ: 15.08.2016
Gardenia @ 26.12.2023 18:48
Agritai jau nu nav iespēju vairs nobaroties ar samazināto kuņģi! Dēļ svara kājas arī nav sabojātas. Stiepsies jau vēl maz, bet mainīties varētu tikai ar pareizu uzturu, ne miltiem un sporta aktivitātēm, sēdēšana zirgam mugurā un gadžetos neko nelīdzēs. Tur nepieciešama dzelžaina griba meitenei un disciplīna no vecākiem. Piedod, bet nekādu piekrisšanu resnajām nekad neesmu manījusi, ja vien nav tāda nauda kā Maliginai. Var jau vēl palīdzēt tauku atsūkšana, bet kā kājas iztaisnos?
ko tu piesienies tām bērna kājām? Vienreiz redzēji TV un viss spriedums gatavs? Es esmu viņus redzējusi akropolē - nu bļin, normāls bērns. Vispār ieveroju, ka meitai ir specigi teta geni, dēls mammai lidzigs! Un ja tu zinātu vairāk par jāšanas sportu - tas nav tik viegli kā pasēdēt zirga mugurā. Tas ir smags darbs visam ķermenim. Vienreiz biju izjādē fotosesijā - domāju, ka man kājstarpe saplīsīs 😂 Nākamajā dienā kājas bija lupatās 😂 Labāk nekad nevienam jātniekam nesaki, ka tas ir tikai pasēdēt zirga mugurā. Var pats pa muguru dabūt 😂
26.12.2023 20:04 |
 
Reitings 44
Reģ: 15.08.2016
Gardenia @ 26.12.2023 18:48
Agritai jau nu nav iespēju vairs nobaroties ar samazināto kuņģi! Dēļ svara kājas arī nav sabojātas. Stiepsies jau vēl maz, bet mainīties varētu tikai ar pareizu uzturu, ne miltiem un sporta aktivitātēm, sēdēšana zirgam mugurā un gadžetos neko nelīdzēs. Tur nepieciešama dzelžaina griba meitenei un disciplīna no vecākiem. Piedod, bet nekādu piekrisšanu resnajām nekad neesmu manījusi, ja vien nav tāda nauda kā Maliginai. Var jau vēl palīdzēt tauku atsūkšana, bet kā kājas iztaisnos?
un ui kā ir iespēja uzbaroties! Paziņu vidū ir viens lielisks piemērs. Atkal, ja tu mazliet iedziļinātos - kunģis gadu laikā var izstiepties un svars nākt atpakaļ. Tieši tā notika ar paziņu, kurš vispār operācijas dēļ gandrīz nolika karoti. Viss nav tik vienpusīgi kā tu domà! Lietās vajag arī mazliet iedziļināties!
26.12.2023 20:06 |
 
Reitings 21
Reģ: 06.12.2023
Gardenia @ 26.12.2023 18:21
Kādā bezsakarā man jārunā ar Janiševiem?? nesaprotu par ko viņus apbrīnot. Ko tas bērns darīs kad draudzenēm sāksies randiņu periodi, aiz skumjām burgerus ēdīs?
jārunā dēļ drosmes. Vai tu spētu pieiet klāt un pateikt Ievai ko tu domā? Ļoti šaubos. Tādas kā tu mitinās tikai šeit.
26.12.2023 20:09 |
 
Reitings 21
Reģ: 06.12.2023
akul12 @ 26.12.2023 17:12
Vai pārbarotie bērni teiks paldies 20+ gados, kad sapratīs, ka svars traucē?
Puisim vēl grūtāk, jo body positive attiecās tikai uz sievietēm.
un tagad arī mazais puika dabū? 😂 Kas tad tam vainas? Arī resns? Rokas x formā? Dibens pa lielu? Vaidziņi ne tādi? 😂 Cirks pa brīvu!
26.12.2023 20:10 |
 
Reitings 21
Reģ: 06.12.2023
akul12 @ 26.12.2023 18:49
Domāju te nav runas par iespējamo vīriešu piekrišanu, bet veselību ?
Šādi ēdot svars nemazināsies nākotnē un tikai nostiprināsies nepareizas ēšanas paradumi.
nepareizi ēšanas paradumi var izpausties VISIEM! Tievākiem, apaļākiem.. man draudzenes bērns tieviņš, tieviņš. Vispār pat makaronus nevar dabūt iekšā. Ēd tikai saldumus. Mamma izmisumā. 5 gadi bērnam. Ir tik daudz dažādu situāciju! Jūs te spriežat tikai pēc sevis!
26.12.2023 20:13 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
laimeslacis @ 26.12.2023 20:10
un tagad arī mazais puika dabū? ? Kas tad tam vainas? Arī resns? Rokas x formā? Dibens pa lielu? Vaidziņi ne tādi? ? Cirks pa brīvu!

"Cirks pa brīvu" sāksies, kad jaunajam cilvēkam būs holesterīns, kā 60 gadniekam..
laimeslacis @ 26.12.2023 20:13
nepareizi ēšanas paradumi var izpausties VISIEM! Tievākiem, apaļākiem.. man draudzenes bērns tieviņš, tieviņš. Vispār pat makaronus nevar dabūt iekšā. Ēd tikai saldumus. Mamma izmisumā. 5 gadi bērnam. Ir tik daudz dažādu situāciju! Jūs te spriežat tikai pēc sevis!

Vai tas nozīmē, ka jāturpina ēst makaroni un fri, ja skaidri redzams, ka tie nenāk pa labu.
26.12.2023 21:07 |
 
Reitings 44
Reģ: 15.08.2016
akul12 @ 26.12.2023 21:07

"Cirks pa brīvu" sāksies, kad jaunajam cilvēkam būs holesterīns, kā 60 gadniekam..
Vai tas nozīmē, ka jāturpina ēst makaroni un fri, ja skaidri redzams, ka tie nenāk pa labu.
un tevi tas krata? Joptvai, lai ir. Un???? Ja tu būtu kaut drusciņ izglītota tu zinātu, ka holesterīns paaugstināts var būt pat ļoti smalciņiem cilvēkiem. Citreiz tie apaļīgākie ir veselāki par tievajiem. Neaaprotu, kādā alā jūs dzīvojat!!!
26.12.2023 22:29 |
 
10 gadi
Reitings 1005
Reģ: 21.08.2012
Krizdole @ 23.12.2023 21:36

Vai tad? Pēdējā sērijā taču bija ar Ziemassvētku fotosesiju un bļaujošu puiku, kuram atņemts telefons. Un kura te teica, ka Ieva ļoti skaisti dzied, nu nez, tagad tajā svētku apsveikuma reklāmā dzied tādā trīcelīgā balsī, vai nu izvēlētā dziesma ir galīgi garām vai kā, bet nu skaisti tas tiešām nav

Oi, tieši šodien to reklāmu fonā dzirdējām. Sasmaidījāmies visi 😀
Ģimenei nav ne vainas, kādus tur soc dienestus, nepaliksim smieklīgi. Pašiem patīk dzīvot ar virssvaru, nav problēmu. Bet tā Ievas patoloģiskā vēlme kļūt atpazīstamai gan ir histēriska. Nu kāda dziedātāja, Jēzus māt! Pabeidza Ventspils necilo mūzikas vidusskolu, pabraukāja pa komerckonkursiem, un balle beigta. Ne viņai īpašs talants balsi pārvaldīt, ne sava mūzika - šādi koverus dzied katrs 4. latvietis, kam lācis nav ausi nobradājis. Mani vairāk interesē tas, uz kā pamata viņa strādā par mūzikas skolotāju skolā, jo, mūzikas akadēmijā studējusi nav, rpiva likvidēta... tiešām Baložos tāds izmisums, ka ļauj ar vidējo profesionālo strādāt?
26.12.2023 22:58 |
 
10 gadi
Reitings 1005
Reģ: 21.08.2012
Bet tas, ka viņas mammai un vīram patīk viņas dziedāšana, protams, ir mīļi un aizkustinoši! Kad viņš vienā raidījumā to slavēja, es izkusu - vot tā ir mīlestība! Katrai tādu vīru, kas ir no sirds sajūsmā par sievas sniegumu pat, ja tas ir viduvējs. Un atbalstoši vecāki arī ir brīnišķīga veiksme.
26.12.2023 23:06 |
 
Reitings 21
Reģ: 06.12.2023
Fleming @ 26.12.2023 22:58

Oi, tieši šodien to reklāmu fonā dzirdējām. Sasmaidījāmies visi ?
Ģimenei nav ne vainas, kādus tur soc dienestus, nepaliksim smieklīgi. Pašiem patīk dzīvot ar virssvaru, nav problēmu. Bet tā Ievas patoloģiskā vēlme kļūt atpazīstamai gan ir histēriska. Nu kāda dziedātāja, Jēzus māt! Pabeidza Ventspils necilo mūzikas vidusskolu, pabraukāja pa komerckonkursiem, un balle beigta. Ne viņai īpašs talants balsi pārvaldīt, ne sava mūzika - šādi koverus dzied katrs 4. latvietis, kam lācis nav ausi nobradājis. Mani vairāk interesē tas, uz kā pamata viņa strādā par mūzikas skolotāju skolā, jo, mūzikas akadēmijā studējusi nav, rpiva likvidēta... tiešām Baložos tāds izmisums, ka ļauj ar vidējo profesionālo strādāt?
pareizi. Vēl te tika apspriesta Ievas dziedāšana! Nu katrā ziņā nevajag tagad padomāt, ka esmu kaut kāda baigā fane, bet es paskatījos tik tokā kā viņa dzied - man ļoti patīk! Reklāmā ja godīgi izklausās, ka viņai ir kakls ciet. Es vēl sekoju viņai IG un tieši pirms ziemīšiem bija ielikusi dziesmu - nu bāc, es atļāvos viņai uzrakstīt, ka gribu uz viņas koncertu! Es domāju, ka tas viss ir gaumes jautājums! Kādam patik Dons, kādam Tīna, kādam vispār nekas nepatīk! Par izglītību gan nemācēšu neko teikt, zinu tikai pēc viņas IG storijiem, ka viņa sobrīd studē LU pedagogos. Domāju, ka ja studē var jau strādāt. Bet nezinu kā tur ar to likumdošanu!
27.12.2023 00:03 |
 
Reitings 44
Reģ: 15.08.2016
laimeslacis @ 27.12.2023 00:03
pareizi. Vēl te tika apspriesta Ievas dziedāšana! Nu katrā ziņā nevajag tagad padomāt, ka esmu kaut kāda baigā fane, bet es paskatījos tik tokā kā viņa dzied - man ļoti patīk! Reklāmā ja godīgi izklausās, ka viņai ir kakls ciet. Es vēl sekoju viņai IG un tieši pirms ziemīšiem bija ielikusi dziesmu - nu bāc, es atļāvos viņai uzrakstīt, ka gribu uz viņas koncertu! Es domāju, ka tas viss ir gaumes jautājums! Kādam patik Dons, kādam Tīna, kādam vispār nekas nepatīk! Par izglītību gan nemācēšu neko teikt, zinu tikai pēc viņas IG storijiem, ka viņa sobrīd studē LU pedagogos. Domāju, ka ja studē var jau strādāt. Bet nezinu kā tur ar to likumdošanu!
Jā, tā ir. Studē un strādā. Un es piekritīšu, ka man arī patīk kā Ieva dzied. Nu un jāpiekrīt, ka tas patiešām ir gaumes jautājums. Lasīju jau par x-faktoru. Nu man arī Emilija nepatīk, labāk Luka, bet redz, daudziem viņa patīk. Ja par Ievu, tad viņai ir gan harizma gan balss. Ok, nevaru iedomāties viņu dziedam spožā bodijā un gorot pakaļu 😂 Bet latviešu skatuvei noteikti der. Es tā nemāku piemēram dziedāt 😂
27.12.2023 00:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits