Tinder/Badoo stāstiņi

 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Noteikti tamlīdzīgas tēmas ir bijušas, bet nu, man gribējās vēlreiz uztaisīt 😀. Padalāmies ar saviem stāstiņiem uz dzīves!
Es jau gadu esmu viena, un šobrīd grafiks ir tāds, ka esmu visu laiku aizņemta ar darbiem, plus, man ir tiešām baigais iekšējais bloks uz attiecībām, bet nu ko...atjaunoju profilu vienā no platformām, sāku rakstīties ar kaut kādu džeku(var teikt, pirmo, kas trāpījās 😀). Pēc nedēļas sarunājām satikties. Viņš atbrauca ar ričuku, ārā tieši bija ledus auksti 😀😀😀😀😀, mēs vnk divas stundas staigājām (es godīgi, jutos kā 15gadīga), riktīgi nosalām un ES(!!!) mums statjikā pirku kafijas, šim pat maks līdzi nebija.
Reāli tizli.
Tagad raksta katru dienu, bet es protams galīgi nesaprotu, kur tādas "attiecības" var virzīties 😀😀😀😀😀😀.
Lūdzu, pastāstiet kaut ko tādu, lai es nomierinos - ka ir arī trakāk.
P. S. Man šķiet, es nomiršu viena 😀.
08.04.2022 10:43 |
 
Reitings 5947
Reģ: 29.03.2022
Nu mana Tinder pieredze ir veiksmīgi laba, jo ar pirmo mēģinājumu viss ir beigās sanācis ļoti labi - esam precējušies un ar bērnu. Bet tas bija pirms 7 gadiem, nezinu kādi cilvēki tagad Tinder apgrozās. Tajā laikā bija, protams, standarta tipi - tie kuri meklē tikai vienai naktij, tad visādi dīvaiņi un arī pa kādam adekvātam tipam. Atceros, ka atsijāju diezgan vienkārši - ja nemācēja normāli literāri, gramatiski pareizi un saturiski veidot saraksti, tad vispār nemaz nepievērsu uzmanību tādām ziņām, jo tas, diemžēl, daudz izsaka par cilvēka intelekta līmeni. Otrs faktors bija profilos esošās bildes - pārāk “saldos” un pēc skata spriežot narcisus arī swipe left (vai otrādi, neatceros uz kuru pusi bija noraidīt 😃). Bet šis ir gaumes jautājums, man vienkārši ir svarīgi ne tikai smuka seja, bet arī kas galvā darās. 🙂
22.04.2022 14:22 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Piekūns @ 22.04.2022 12:18

Jep, turklāt pieejamais dating pool ar 40 gadīgiem vīriešiem LV, manuprāt, ir visai nožēlojams. Sakarīgie lielākoties jau būs aizņemti. Tad paliek šķirteņi un visādi dīvaiņi. Tad jau labāk tikties ar jaunu, kam nekā nav, bet ir potenciāls.

Tas arī. Šie SMV nenošķir tos, kas ir brīvi 40 gados no tiem, kas ir aizņemti. Lielākā SMV, manuprāt, būs tieši aizņemto vidū. Ja cilvēks 40 gados joprojām ir viens, parasti tam ir iemesli, un bieži vien ne tie labākie.
22.04.2022 12:48 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kļūdījos, austrumu mentalitāte, nevis rietumu.
22.04.2022 12:45 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Jep, turklāt pieejamais dating pool ar 40 gadīgiem vīriešiem LV, manuprāt, ir visai nožēlojams. Sakarīgie lielākoties jau būs aizņemti. Tad paliek šķirteņi un visādi dīvaiņi. Tad jau labāk tikties ar jaunu, kam nekā nav, bet ir potenciāls.

Tas gan. Vīriešiem LV, manuprāt, ir vispar diezgan paveicies. Sievietes mums ir tīri ok. Savukārt, paskatoties uz vīriešiem apkārt, tad jāsecina, ka diez kas nav, it sevišķi, tajā vecuma grupā. Appsalūta 0 gaumes izjūta, nevīžīgi, vēl tā mentalitāte no rietumiem - lielā plātīšanās ar 100g kredītā ņemtiem krāmiem utt. Un tad pirksti gaisa. Tā kā, atliek tik nedaudz piestrādāt pie sevis,ja neizskaties pēc galīga pērtiķa, lai sieviešu uzmanība netrūktu. Protams, ir jau arī tā sieviešu suga, kuras pašas izskatās, maigi izsakoties, ne visai, kurām standarti ir debesīs, bet tas ir cits stāsts, kaķu patversmes mums ir daudz :P
22.04.2022 12:37 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Vīriešiem veiksmīgiem ap to laiku ir sakārtots bizness, daudz piķa, un vēl ciešams izskats.

Cik daudz Latvijā ir veiksmīgu, izglītotu vīriešu ap 40 bez alus vēdera un dubultzoda, kuriem tā teorētiskā sexual market value ir baigi augsta... Kādi varbūt 10% ir, bet tas neattiecas uz vidējo latvieti. Mums diemžēl traki ar alko lietošanu un smēķēšanu, tādēļ 40 gadnieki ar arodizglītību neizskatās tik labi, lai nu visas jauniņās pēc viņiem tā alktu.
Man ļoti nepatīk Brēmaņa raksturs, bet esmu pamanījusi, ka piekrišana viņam liela arī no jaunām meitenēm, jo tur tiešām var teikt, ka 40 gados gan izskatās ok, gan daudz naudas, gan laba izglītība un harizma. Bet vai to var teikt par katru otro latviešu 40 gadnieku?
22.04.2022 12:35 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
reina @ 22.04.2022 11:06
Eu, atgriežamies pie stāstiņiem? Baigi interesanti palasīt no malas :D Pati es precēta, neesmu tinderus izmantojusi (par reālās dzīves iepazīšanās iespējām varu piemetināt - militārā spēle Airsoft), bet māsa bez puiša. Bakstu viņu, lai tinderi pačeko.
Par tiem vecumiem un alfām. Īsti nesaprotu, ko tie alfa males te panāk, noliekot "vecas" sievietes vai sievietes ar "piekabēm", lai tās ne uz ko sakarīgu necer? Tak tāpat gan sievietes, gan vīrieši tinderosies, ar ko grib. Beidziet te rakstīt pamācošos palagus un paši arī tinderojieties, ar ko vien gribat, pēc jūsu teiktā, ne ar tām vecajām, resnajām vai piekabainajām :D

Tāds ir viņu mērķis, pazemināt sievietes pašvērtējumu,parādot,ka lai necer ne uz ko normālu.
Un ceļ savu pašapziņu,ka ir baigie mačo...😁
Tie ir narcisi un manipulatori.
22.04.2022 12:26 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
GhostGG @ 22.04.2022 12:11

Šim gan nepiekrītu. Izskatīgs 20-25g čalis, kuram vēl īsti nekā nav, dabūs ne mazāk sieviešu kā 40g turīgs vīrietis. Turklāt ne jau arī visas jaunas sievietes grib sev vīrieti tēva vecumā, neatkarīgi no tā, cik biznesi, nauda utt viņam ir.

Jep, turklāt pieejamais dating pool ar 40 gadīgiem vīriešiem LV, manuprāt, ir visai nožēlojams. Sakarīgie lielākoties jau būs aizņemti. Tad paliek šķirteņi un visādi dīvaiņi. Tad jau labāk tikties ar jaunu, kam nekā nav, bet ir potenciāls.
22.04.2022 12:18 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Vīriešiem veiksmīgiem ap to laiku ir sakārtots bizness, daudz piķa, un vēl ciešams izskats.
Ar to arī pietik lai dabūtu jaunas cērtamas stirniņas

Šim gan nepiekrītu. Izskatīgs 20-25g čalis, kuram vēl īsti nekā nav, dabūs ne mazāk sieviešu kā 40g turīgs vīrietis. Turklāt ne jau arī visas jaunas sievietes grib sev vīrieti tēva vecumā, neatkarīgi no tā, cik biznesi, nauda utt viņam ir.
22.04.2022 12:11 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Tad vēl viens no top dīvainajiem randiņem- piektdienas vakars, viens tinder čalis uzaicina uz randiņu. Tā kā dzīvoju blakus parkam, saku, labi, ejam pastaigāt pa parku, man tāpat nav plānu vakaram. Aizeju pie parka ieejas, neviena nav, stāvvietā visas mašīnas tukšas, tikai vienā sēž divi vīrieši. Es tā padomāju, manējais vēl nav ieradies, jo kurš gan nāk uz randiņu divatā... Izrādās, ka tomēr nāk. Šis izlec no mašīnas un saka, laižam pabraukāties. Man acis lielas, saku, kas tas ir- ņem vienu, otru saņem par brīvu? :D jā, aptuveni tā, mēs te ar draugu izdomājām pabraukāties. Es saku, ka mašīnā nesēdīšos, esmu ar mieru tikai pastaigāt pa parku. Ja bez drauga iztikt nevar, lai jau nāk līdzi. Kaut ko tur īdeja, ka auksts, bet beigās izmetām loku pa parku, un draugs palika gaidīt mašīnā.
22.04.2022 12:09 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Pirms pāris gadiem biju tunderī, man liekas, es varētu sarakstīt grāmatu. Bet visu uztveru viegli un ar humoru.
Tāds top stāsts laikam ir par stalkeri. Vienā jaukā dienā saņēmu epastā ziņu (kā viņš mani atrada manu epastu, IG un arī vēlāk Fb, nezinu), ar aptuveni šādu tekstu, hei, redzēju tevi tinderī, aicinu tevi vakariņās, esmu 36gadus vecs vīrietis, 2 bērni, šķīries, un tad seko kaut kas dīvains par horoskopiem, esot jaunava. Tas teksts bija rakstīts tādā dīvainā stiliņā, domāju, varbūt kāds nes mani cauri. Man patīk jokot, tāpēc domāju, ok, uzrakstīšu kaut ko tikpat dīvainu atpakaļ. Uzrakstu, ka esmu izpētījusi horoskopus, galīgi nesader, tāpēc domāju, ka nav jēgas tikties, un liktenis nav lēmis. Nākamaja dienā atnāk epasts un saprotu, ka viņš manu humoru nav sapratis, sakopējis tekstus no google, ka mūsu horoskopi tomēr sakrīt. Tad sapratu, ka cilvēks ir pavisam dīvains un lābāk neko neatbildēt. Paiet diena, lieliski, epasti vairs no viņa nenāk. Dienas vidū man zvana no darba apsardzes, ka lai atbraucot līdz vārtiem, man esot sūtījums. Padomāju, gan jau darba darīšanās kādus papīrus sūta. Aizbraucu, tur 50 baltas rozes un vāze. Puķes, protams, skaistas... Saprotu, ka tās no viņa. Bet, kā viņš zina, kur es strādāju? Izrādās pirms tam viņš ir uzdevies par kaut kādu sievieti, aizrakstījis manam priekšniekam epastu, ka vēloties man atsūtīt klinģeri (kādā sakarā?) ar jautājumu, vai es tur tiešām strādāju. Mans prieksnieks neko ļaunu nedomājot, atbildēja, ka jā. Rakstu epastu, ka paldies par puķēm, bet tā ir manas privātās telpas pārkāpšana un nejūtos labi par to. Viņš paliek manāmi aizkaitināts, saka, ka visu zinot par mani visu. Saprotu, ka viņš ir izložņājis arī manu IG un FB profilu. Paliek neomulīgi, saku, ka negribu viņu ne satikt, ne kā citādi komunicēt, lai liek mani mierā. Piedraudēju ar policiju. Viņš savā epastā bija uzrakstījis savu īsto vārdu un uzvārdu. Protams, soc. portālos nav. Ir tikai nelielas informācijas druskas, ka ir apbedīšanas biroja īpašnieks. Par šo mazliet vēlāk ar drudzenēm jokojām, ka kas zin, no kurienes tās puķes nāca, un kur palika iepriekšējā sieva... :D Tad izdzēsos no tindera, domāju, jāatpušas no visa. Pēc pāris mēnešiem iegāju atpakaļ. Un, ko jūs domājat? Atnāk atkal epasts no viņa, vai es gadījumā neesmu pārdomājusi?! Protams, ka NĒ!
22.04.2022 11:58 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Latvijā vīriešiem laba dzīve, mums tik tiešām ir no kā izvēlēties, pilns ar simpātiskām, arī gados, kuras bagātākās rietumvalstīs jau sen būtu nocopētas.
Sievietēm neveicās, jo turīgie LV ir maz.
22.04.2022 11:48 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Aldis15 @ 22.04.2022 11:33
Tu atkal izņēmumus velc ārā.
Es par vairumu runāju, nevis "reizēm ir laba karjera..."

Tu pats jau arī izņēmumus velc ārā. Latvijā cik daudziem vīriešiem 40 gados ir ''kruta māja un mašīna''? Māju, jo īpaši krutu, sev pirks vai nu vīrietis ar ģimeni, vai bagātnieks, kurš ir tajā viencipara %
Vidusmēra LV vīrietis 40 gados nav nekas tik kruts.
Bet ok, mēs esam sieviešu forumā, Tinder tēmā, varam pajautāt - divdesmitgadnieces, jūs svaipojat 40+ gadīgus vīriešus un ejat ar viņiem uz randiņiem?
22.04.2022 11:42 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Aldis15, tie nav izņēmumi, bet liela daļa manu tuvāko pazinu un draugu vīriešu mana vecuma. Ņemot vera, ka draudzībai šo neizvelos ka kritēriju, bet tā ir vienkārši sagadījies, tad nevarētu to saukt par izņēmumu.
Tā jau var vispār aizrunāties līdz tam, ka jebkura vecuma liels vairums nav ar piķi nevis līdz 35 gadiem, jo LV vidēja alga ir 1300 eur brutto un ar to jaunu čiksi nepiesaistīsi. Un ta ir vidēja alga nevis izņēmums…
Bet ja, piekritu Aurora pilnībā, diskusija parvertusies par pāris vīriešu ego apmierināšanu un paliek neinteresanti.
22.04.2022 11:42 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Santa1992 @ 22.04.2022 11:31
Tas tā nestrādā. Vīriešiem reizēm jau 25-30 gados ir laba karjera. Tāpēc es nesaprotu kāpēc jādod priekšroka 45 gadīgam vīrietim ja vērtēšana tiešām notiktu tikai pēc materiāla. Mans Ex bija 2 gadus jaunāks par mani (29/30) un turīgs, daudz sasniedzis. Bet ja neesi motivēts ko sasniegt tad 45 gados pēkšņi neattapsies ar lielu piķi.
Un noteikti ne tikai viencipara % sieviesu izskatās labi 40 gados pēc tā, ko redzu apkārt. Ja vien ka standartu neliek slavenības, J.Lopesu :D jo tā arī 25 gadīgas reti kad izskatās..
Tu atkal izņēmumus velc ārā.
Es par vairumu runāju, nevis "reizēm ir laba karjera..."
22.04.2022 11:33 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Tas tā nestrādā. Vīriešiem reizēm jau 25-30 gados ir laba karjera. Tāpēc es nesaprotu kāpēc jādod priekšroka 45 gadīgam vīrietim ja vērtēšana tiešām notiktu tikai pēc materiāla. Mans Ex bija 2 gadus jaunāks par mani (29/30) un turīgs, daudz sasniedzis. Bet ja neesi motivēts ko sasniegt tad 45 gados pēkšņi neattapsies ar lielu piķi.
Un noteikti ne tikai viencipara % sieviesu izskatās labi 40 gados pēc tā, ko redzu apkārt. Ja vien ka standartu neliek slavenības, J.Lopesu :D jo tā arī 25 gadīgas reti kad izskatās..
22.04.2022 11:31 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
29090 @ 22.04.2022 11:18

Cik % vīriešu 40 gados ir savs bizness? Un nevis vienkārši savs bizness, bet vēl tāds, kurā ir daudz piķa? Tas ir viencipara % no visiem vīriešiem. Tik pat labi citi var teikt, ka viencipara % sieviešu 40 gados izskatās ļoti labi un tāpēc sievietēm 40 gados ir augsts SMV.
Tieši tā ir arī izņēmumi.
Vairums 40 gadīgo V būs vairāk naudas par 20 gadīgajiem.
Vairums sieviešu 20 gados būs krietni izskatīgākas par vidējo 40 gadnieci.
Tā arī veidojās tas SMV
22.04.2022 11:25 |
 
Reitings 126
Reģ: 02.04.2022
29090 @ 22.04.2022 11:18

Cik % vīriešu 40 gados ir savs bizness? Un nevis vienkārši savs bizness, bet vēl tāds, kurā ir daudz piķa? Tas ir viencipara % no visiem vīriešiem. Tik pat labi citi var teikt, ka viencipara % sieviešu 40 gados izskatās ļoti labi un tāpēc sievietēm 40 gados ir augsts SMV.

Piekrītu šim 100%!
Vispār izskatās, ka šī diskusija ir aizgājusi viena vāja vīrieša ego pašapmierināšanai (jo laikam citu veidu kā to izdarīt nav : D).
Mainām kursu! Paliek garlaicīgi.
22.04.2022 11:25 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Aldis15 @ 22.04.2022 11:08
Vīriešiem veiksmīgiem ap to laiku ir sakārtots bizness, daudz piķa, un vēl ciešams izskats.
Ar to arī pietik lai dabūtu jaunas cērtamas stirniņas.
20-25 gadīgs čalis var izskatīties labāk, bet viņiem lielākoties ir plika dirsa un nav kruta, māja/mašīna, utml.
Sievietes lielākā vērtība ir ārējais izskats - (20-25)
Vīrieša lielākā vērtība ir piķis - (35-45)

Cik % vīriešu 40 gados ir savs bizness? Un nevis vienkārši savs bizness, bet vēl tāds, kurā ir daudz piķa? Tas ir viencipara % no visiem vīriešiem. Tik pat labi citi var teikt, ka viencipara % sieviešu 40 gados izskatās ļoti labi un tāpēc sievietēm 40 gados ir augsts SMV.
22.04.2022 11:18 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Annija35 @ 22.04.2022 08:39

Tad kāpēc Tu tiecies ar 40g sievietēm??
Vispār brīnos,kā sievietes iet uz randiņiem ar vīrieti,kuram bērni ir piekabe-nevis cilvēki un sieviete 40g vairs nav sieviete...
Tāpēc ka viņas viegli dabūt, nevajag ieguldīt lielu $
+ libido augstāks, gultā neķītras un ar pieredzīti.
22.04.2022 11:16 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
reina @ 22.04.2022 11:06
Eu, atgriežamies pie stāstiņiem? Baigi interesanti palasīt no malas :D Pati es precēta, neesmu tinderus izmantojusi (par reālās dzīves iepazīšanās iespējām varu piemetināt - militārā spēle Airsoft), bet māsa bez puiša. Bakstu viņu, lai tinderi pačeko.
Par tiem vecumiem un alfām. Īsti nesaprotu, ko tie alfa males te panāk, noliekot "vecas" sievietes vai sievietes ar "piekabēm", lai tās ne uz ko sakarīgu necer? Tak tāpat gan sievietes, gan vīrieši tinderosies, ar ko grib. Beidziet te rakstīt pamācošos palagus un paši arī tinderojieties, ar ko vien gribat, pēc jūsu teiktā, ne ar tām vecajām, resnajām vai piekabainajām :D
Es nēsmu alfa male, tāpēc randiņoju ar tām vecajām norakstītajām sievietēm :D
22.04.2022 11:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits