Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 40443
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 24.11.2023 07:47

Visas līderes, kurām šobrīd ir M3 un augstāk jau tagad pērk biļetes uz to Marbelju. Arī Vucēna tuvāko dienu laikā plāno biļeti pirkt - sēžot jau uz koferiem. Storijos publicētajos čatos tas viss ir izlasāms. Tikai ko darīs tās naivās aitiņas, kurām tā kvalifikācija tiks sasniegta pēdējā brīdī. Pirmkārt kāda cena uz to brīdi būs biļetei. Vai nebūs totāls apkāsiens no līderu puses, kuras tagad sola, ka nu tik brauksim visi kopā ceļojumā. Nez, vai Star nopelna tā, ka var visu to uzreiz apmaksāt..
Star ir aptuveni 700-1000, ieskaitot dāvanu naudu. Bet ja atņem to, cik pašas iegulda, paliek mazāk nekā minimālā alga uz rokas. Un vēl nodokļi, ja tādus maksā.
24.11.2023 13:39 |
 
Reitings 5391
Reģ: 10.01.2023
Kačiņa nu tā lamājas. Pzg, bljeģ 😁
Nu smieklīgi jau izklausās, bet nu par traku atslābusi
24.11.2023 15:29 |
 
Reitings 1498
Reģ: 15.08.2023
amnēzija @ 23.11.2023 13:41

Grūti pateikt ko stāsta Chogan, bet storijos līderi sēdēja pie galdiem kurš ar pierakstiem, kurš pie datora, bija arī pieejamas austiņas ( ja kāds nesaprot valodu un kādam vajag tulku ).
NL jā, gadu no gada maļ vienu un to pašu. Katru gadu Ukrainas līderis prezentācijā rāda savu pliko plesi un stāsta kā ticis pie matiem.
oho! drain un booster audzē matus?!?!
24.11.2023 16:03 |
 
Reitings 5740
Reģ: 20.09.2022
Dzelde @ 24.11.2023 16:03
oho! drain un booster audzē matus?!?!

To gan es nerakstīju. Konkrētajā gadījumā runāja par matu kopšanas līniju.
24.11.2023 16:05 |
 
Reitings 1498
Reģ: 15.08.2023
amnēzija @ 24.11.2023 16:05

To gan es nerakstīju. Konkrētajā gadījumā runāja par matu kopšanas līniju.
A tas nu gan ir suu… sen atpakaļ lietoju, labāk medical produkcija matiem. Ārprāts! Nu ko tik neizdomā uz parasta pie tam ne pārāk labas kvalitātes produktiem matiem.😕
24.11.2023 16:09 |
 
Reitings 1798
Reģ: 13.09.2021
Kā Jums patīk Vucēnas storiji? Man tas tonis kādā viņa runā ar saviem sekotājiem vienk. tā izbesīja , ka es pat netaisos nekādus laikus likt. Baigā influencere eglītes reklamè, tak neieliks viņa to promo kodu , ieliks kāds cits.
24.11.2023 16:58 |
 
Reitings 5740
Reģ: 20.09.2022
Zebradivi @ 24.11.2023 16:58
Kā Jums patīk Vucēnas storiji? Man tas tonis kādā viņa runā ar saviem sekotājiem vienk. tā izbesīja , ka es pat netaisos nekādus laikus likt. Baigā influencere eglītes reklamè, tak neieliks viņa to promo kodu , ieliks kāds cits.

Likt ❤️ likšanas pēc vai tas būs godīgi? 🙄 Tas, ka viņai reels ar Hohlovu un viņai viņš ir nozīmīgs cilvēks, tāpec man būtu jāliek ❤️? 🤷‍♀️
24.11.2023 17:28 |
 
Reitings 824
Reģ: 21.11.2023
Zebradivi @ 24.11.2023 16:58
Kā Jums patīk Vucēnas storiji? Man tas tonis kādā viņa runā ar saviem sekotājiem vienk. tā izbesīja , ka es pat netaisos nekādus laikus likt. Baigā influencere eglītes reklamè, tak neieliks viņa to promo kodu , ieliks kāds cits.

Nu viņa nespēj pieņemt, ka viņas noriets ir sācies :D
sāks kaukt ka maz sirsniņu un nav skatījumu, viņas ģimenei neienāk nauda par šo un nevar pabarot bērnus!
Nu bļin - jāsāk varbūt beidzot normāls darbs strādāt un beigt ražot bērnus vienu pēc otra!
Lai saka Paldies NL par lielisko darba vietu ar elastīgu grafiku un Mr President :D Lai viņš laiko viņas bildes un rīlus!
24.11.2023 19:39 |
 
Reitings 121
Reģ: 24.11.2023
Vai manu vai, šikā , biezā Vucēna vairs pat woltiņu atļauties nevar, jācepj kotletes un jācer, ka ar tām kādu sakārdinās, jo miesa tomēr pamatīgi nojāta, neviens prātīgs vīrietis ar šo palietoto vāveri vairs neko nopietnu neveidos, un nedomāju, ka kādu šī sakārdinās ar savām kotletēm un runām par to cik kārtīga mājsaimniece šī ir. Tas tik ir pamatīgs lēciens grāvī, no ceļojumiem, brendu drēbēm, apkopējas, mūžīgajiem restorāniem un visādi citādi šikās dzīves, pāri palicis vien puff, kā tāda pārsprāgusi balona lupatiņa viņai tā dzīve, tā ir karma ! Par visām tām māmiņām kuras savu dekrēta naudu Marijas mudinātas trieca NL produktos lai šo utaino barotu, un nekad neko pašas nenopelnija, par to, ka speciāli no Rafas stāvoklī palika, cerībā uz lielo piķi. Domāju drīz šī sapratīs , ka Rafa neko nedod, ņems un stums sīkos pie papuča, lai nu šis uztur. Mātišķo jūtu šai dzeguzei nav un nekad nav bijis.
Un tagat vēl lej asaras par to ka viņas skumjā dzīve nevienu IG neinteresē, a kam tur interesēt? Pilna pasaule ar tādām vientuļajām mamuškām, nekā interesanta tajā profilā vairs nav, nodzerts ģīmis un tupa runa, ne satura nekā! Hahaha!!!! Tā viņai vajag , mačkulenei.
24.11.2023 21:10 |
 
10 gadi
Reitings 2047
Reģ: 31.01.2012
kokogle @ 24.11.2023 07:53
Un jūs pamanījāt,ka tad,kad Vicēna pavada Neitu, viņa mazos atstāj vienus pašus mājās??

Par šo arī šodien aizdomājos. Un vēl tas, ka Vitai vispār autokrēsliņa nav 😵‍💫 Jau sen bija aizdoma, bet šodien ar savu frāzi, ka Vitai ir visa aizmugure, lai gulētu, to apstiprināja.
Un par tiem like 😅 Ak, jel.. Vēl viena, kurai tik super noderīgs “saturs”. Redz, dakteri visi viņai prasa ieteikt, jaciņu atrāda - visiem interesē, kur pirka - visiem pastāsta. Nu, kā gan cilvēki bez Vucēnas par kaut ko dzīvē uzzinātu? Un sevis slavēšana vienmēr un visur. Un tik pretīgā veidā to visu pasniegt.
24.11.2023 21:19 |
 
10 gadi
Reitings 2047
Reģ: 31.01.2012
svētāmāte18 @ 24.11.2023 21:10
Vai manu vai, šikā , biezā Vucēna vairs pat woltiņu atļauties nevar, jācepj kotletes un jācer, ka ar tām kādu sakārdinās, jo miesa tomēr pamatīgi nojāta, neviens prātīgs vīrietis ar šo palietoto vāveri vairs neko nopietnu neveidos, un nedomāju, ka kādu šī sakārdinās ar savām kotletēm un runām par to cik kārtīga mājsaimniece šī ir. Tas tik ir pamatīgs lēciens grāvī, no ceļojumiem, brendu drēbēm, apkopējas, mūžīgajiem restorāniem un visādi citādi šikās dzīves, pāri palicis vien puff, kā tāda pārsprāgusi balona lupatiņa viņai tā dzīve, tā ir karma ! Par visām tām māmiņām kuras savu dekrēta naudu Marijas mudinātas trieca NL produktos lai šo utaino barotu, un nekad neko pašas nenopelnija, par to, ka speciāli no Rafas stāvoklī palika, cerībā uz lielo piķi. Domāju drīz šī sapratīs , ka Rafa neko nedod, ņems un stums sīkos pie papuča, lai nu šis uztur. Mātišķo jūtu šai dzeguzei nav un nekad nav bijis.
Un tagat vēl lej asaras par to ka viņas skumjā dzīve nevienu IG neinteresē, a kam tur interesēt? Pilna pasaule ar tādām vientuļajām mamuškām, nekā interesanta tajā profilā vairs nav, nodzerts ģīmis un tupa runa, ne satura nekā! Hahaha!!!! Tā viņai vajag , mačkulenei.

Vucēna ir kolosāli skaista, lieliska mamma, nereāli labi gatavo, latviešu valodas eksāmenā viņai 98% bija, paspēj tik daudz ko izdarīt - IG tikai mazu daļu atrādot, bet jau sekotāji brīnās, kā viņai viss sanāk, vēl arī taču super biznesu uzbūvēja. Kaut ko aizmirsu?
P.S. Tas ir viss, ko viņa pati pr sevi ikdienā saka.
Augsts pašvērtējums nav slikti, bet visu laiku sevi pārspīlēti slavēt.. 😅
24.11.2023 21:25 |
 
10 gadi
Reitings 3244
Reģ: 18.12.2012
Kādreiz skatos/klausos/sekoju Vucēnai, bet pēdējā laikā 90% viņas storiju ir "runājošā galva" par sadzīves lietām. Ne tur pievienotā vērtība, ne interesantu ieskatu vai kā cita. Labi, kādreiz ierunāt kaut ko vairāk... Bet ja 10x 1 min storiji ir tādi plus vēl bez uzrakstiem un viss jāklausās. Nu kuram ir tik daudz laika ko veltīt vienai Vucēnai 😄
24.11.2023 21:27 |
 
Reitings 174
Reģ: 20.06.2022
Jā, piekrītu,ka Vucēnai ļoti krities tas viņas kontenta pildījums. Drīzāk teiktu, ka boring.
24.11.2023 21:57 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
Zebradivi @ 24.11.2023 16:58
Kā Jums patīk Vucēnas storiji? Man tas tonis kādā viņa runā ar saviem sekotājiem vienk. tā izbesīja , ka es pat netaisos nekādus laikus likt. Baigā influencere eglītes reklamè, tak neieliks viņa to promo kodu , ieliks kāds cits.
piekrītu. Tie story man atgādina kaut kādus mistiskus cilvēkus no tiktok, kuri lūdz sirsniņas, dāvanas vai naudu skaitīt.
Nevienam nav pienākums kādam likt “like” un jā, arī viņai nav pienākums visiem stāstīt, kur ko iegādājusies, bet ja viņa to dara, tad tā ir viņas izvēle.
Viņi visi ir satura veidotāji, vienalga kāds nu kuram tas saturs ir, bet ja jau like un skatījumi krītas, tad varbūt ir vērts padomāt ka tavs saturs tomēr vairs nav interesants cilvēkiem.
Tas ir tāpat kā ar filmām, pasaulē ir ļoti daudz filmu, bet ne visas populāras, visiem zināmas un pelnošas, bet režisori, producenti utt. nestaigā apkārt un nestāsta visiem, kā jūs tā, nenovērtējat, neskataties un neliekat 5⭐️, mēs tak laiku un resursus tērējām, sadarbības partnerus piesaistījām.
Vai nu ir interesanti, vai nav.
24.11.2023 22:07 |
 
Reitings 5740
Reģ: 20.09.2022
cupcake2 @ 24.11.2023 21:19

Par šo arī šodien aizdomājos. Un vēl tas, ka Vitai vispār autokrēsliņa nav ?‍? Jau sen bija aizdoma, bet šodien ar savu frāzi, ka Vitai ir visa aizmugure, lai gulētu, to apstiprināja.
Un par tiem like ? Ak, jel.. Vēl viena, kurai tik super noderīgs “saturs”. Redz, dakteri visi viņai prasa ieteikt, jaciņu atrāda - visiem interesē, kur pirka - visiem pastāsta. Nu, kā gan cilvēki bez Vucēnas par kaut ko dzīvē uzzinātu? Un sevis slavēšana vienmēr un visur. Un tik pretīgā veidā to visu pasniegt.

Es varu arī atsekot, ja ❤️ ir kā pateicība par kodiem, nekad neesmu viņas kodus izmantojusi. Neskumšu un spilvenā neraudāšu 😌
Un ja storijus mazāk skatās, kāpēc nevar aizdomāties par to, ka sekotājiem kaut kas tomēr īsti nepatīk viņas publicētajā saturā un nav viņa tik interesanta kā viņai pašai tas šķiet. Varbūt palikušas pamatā mazu bērnu mammas, kurām aizrauj viņas stāsti, bet pārējiem, kuriem tas nav īsti aktuāli - šķir garām vai neskatās vispār.
24.11.2023 22:17 |
 
Reitings 1589
Reģ: 27.04.2023
Marija!
Like liek, kā Tu pati saki, ja patīk kontents! Tu pati atbildēji uz savu sašutumu! Acīmredzot Tavs kontents nav interesants😂😂😂
Posti un reel Tev ir par un ap NL pārsvarā, bezsatura video principā, un storijos Tu čīksti caurām dienām par bērniem un savu neizdevušos dzīvi🤦‍♀️😂 jeibogu! Es nezinu, kāpēc Tev vēl ir tie 15k sekotāji, jo Tavs IG ir garlaicīgāks kā lauku Gaļinai😀(iespējams Gaļinai ir interesantāks) sorry Gaļina.
Marijas glamūrs ir beidzies, Rafiks ir prom, un ir sākusies pelēka ikdiena.
24.11.2023 22:18 |
 
Reitings 5740
Reģ: 20.09.2022
cupcake2 @ 24.11.2023 21:25

Vucēna ir kolosāli skaista, lieliska mamma, nereāli labi gatavo, latviešu valodas eksāmenā viņai 98% bija, paspēj tik daudz ko izdarīt - IG tikai mazu daļu atrādot, bet jau sekotāji brīnās, kā viņai viss sanāk, vēl arī taču super biznesu uzbūvēja. Kaut ko aizmirsu?
P.S. Tas ir viss, ko viņa pati pr sevi ikdienā saka.
Augsts pašvērtējums nav slikti, bet visu laiku sevi pārspīlēti slavēt.. ?

Paklausoties kā runā un palasot sarakstītos tekstus, neizskatās uz 98%..
24.11.2023 22:19 |
 
Reitings 1589
Reģ: 27.04.2023
Ak vai😂😂😂😂😂
Marija daloties ar ļoti vērtīgu info😂
Un vēl piedraud- nenene, šità tas nestrādās😂
Pilnīgi vienalga Marij😂 pohuj, ka Tu padalījies ar “jauno brendu” Latvijā🤦‍♀️ Ingas Poļu lupatas tagad ir jauns brends?
Vispar negribas nekadu Tev like spiest par shitadu huinju🤯
24.11.2023 22:22 |
 
Reitings 5740
Reģ: 20.09.2022
KrūzīteDūzīte @ 24.11.2023 22:18
Marija!
Like liek, kā Tu pati saki, ja patīk kontents! Tu pati atbildēji uz savu sašutumu! Acīmredzot Tavs kontents nav interesants???
Posti un reel Tev ir par un ap NL pārsvarā, bezsatura video principā, un storijos Tu čīksti caurām dienām par bērniem un savu neizdevušos dzīvi?‍♀️? jeibogu! Es nezinu, kāpēc Tev vēl ir tie 15k sekotāji, jo Tavs IG ir garlaicīgāks kā lauku Gaļinai?(iespējams Gaļinai ir interesantāks) sorry Gaļina.
Marijas glamūrs ir beidzies, Rafiks ir prom, un ir sākusies pelēka ikdiena.

✔️100% - par viņas IG saturu tieši manas domas.
24.11.2023 22:24 |
 
Reitings 1498
Reģ: 15.08.2023
amnēzija @ 24.11.2023 17:28

Likt ❤️ likšanas pēc vai tas būs godīgi? ? Tas, ka viņai reels ar Hohlovu un viņai viņš ir nozīmīgs cilvēks, tāpec man būtu jāliek ❤️? ?‍♀️
tas iespējams ir iemesls, kāpēc cilvēki atbirst, jo nl pēkšņi kļūst par Eiropu, iepriekš tak teica, ka Krievijas 🥹
24.11.2023 22:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits