Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 6382
Reģ: 06.11.2019
Puppet @ 14.09.2023 23:42
Vucēnai liela “darba” dała ir zīmēties sociālos un iet uz pasākumiem. To izmantot pret vińu nau taisnīgi, jo vińa tomēr nodrošina savus bērnus un nu tu vīra galvas. Ja bērnus pieskata omma to izmantot , kā argumentu , kapec “papucim” nav jāpiemaksā ir vnk pretīgi

Pilnīgi piekrītu, absurds, kā vispār tāda argumentācija var iet cauri. Pēc viņa loģikas sanāk, ka Marijai visu laiku jāpavada ar bērnu, to pieskatot, kad tad viņa pelnīs? Un viņš ar draudzeni sociālajos tīklos var likt ceļojumus un restorānus, bet Marija nevar, jo nedrīkst tērēties uz auklēm?
14.09.2023 23:53 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
BET vispār, par Mariju un uzturlīdzekļiem. Būs gari.
Aizmirstam uz brīdi ar ko viņa nodarbojas, kāda ir un cik saņem/terē.
Pasekojot līdzi Marijas stāstam aizdomājos.. tā vispārīgi.
Tomer cik smagi ir būt sievietei, mammai.
Vīrietis/tēvs piedalās bērna ieņemšanā, parasti precetie bērniņu gaida, plāno. Tev sievietei jaiznesā bērns, jācinās ar hormoniem, veselību 9mēn garumā, tad priekšā smags process - dzemdības un atkopšanās. 4tais trimsestris - jāzīda, jākopj, negulētas naktis, japaspej sevi sakopt utt.
Un tad ir tādi kā kristaps, kas kalpojis kā sēklas donors, aiziet un domā, ka talak nekas nenotiek. Bernam neko nevajag. Taja pat laikā sievietei, mammai ir jaspēj stradat, apgadat sevi un bernu/s. Jasaģerbj atbilstoši sezonai gan sevi gan bernu, jabaro un papildus izdevumi bērns labklajībai. Mamma uztraucas un cenšas dot to labako beram.
Un atgriežamies pie spermas donora - atmet grašus, saprotu ne vienmēr!! Domā, ka berns var staigat ar vienam drebem sezonu no sezonas. Nav nepieciešami pulciņi uc.
Uz sevi Nevīrietis uz sevi netaupa, hz kur naudu tērē.. ja ir jauna sieviete dzive, tad tur noteikti aiziet šie teriņi un taja bridi jau nemaz nedoma, ka bernam varbut jaka janoperk, jo esošajai rokas pa īsu vai kedās kajas spiež. Varbut tā mamma pliku dir*u staigā, tikai lai bērnsm viss butu. Tikmer NE vīrietis gudri dirš par auklēm un omēm.
Goda vards, asinis vārās. Cik pretigs var but vecis. Tādiem tikai karmu, neko vairak.
14.09.2023 23:54 |
 
Reitings 2187
Reģ: 16.02.2021
Marijas lielākā kļūda, ka jau sen neprasīja lielāku summu, ka jau sen nevaca čekus kaudzīte. Tā prasītā summa varbūt arī priekš Kristapa ir pa lielu, bet tiesai jau nepietiks ar viena mēneša savāktie čekiem. Piekrītu, ka Kristaps ir tipiskais spermas donors, apseklotajs. Vienīgais + viņa dārziņā tomēr maksā to minimumu. Kivičs pat to nemaksā un kvieca ka 50€ziemas jakai ir daudz
15.09.2023 00:08 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
Facundo @ 15.09.2023 00:08
Marijas lielākā kļūda, ka jau sen neprasīja lielāku summu, ka jau sen nevaca čekus kaudzīte. Tā prasītā summa varbūt arī priekš Kristapa ir pa lielu, bet tiesai jau nepietiks ar viena mēneša savāktie čekiem. Piekrītu, ka Kristaps ir tipiskais spermas donors, apseklotajs. Vienīgais + viņa dārziņā tomēr maksā to minimumu. Kivičs pat to nemaksā un kvieca ka 50€ziemas jakai ir daudz

Kivičš ir reti sastopams mēsla gabals. To pat nevar pielidzināt.
15.09.2023 00:11 |
 
Reitings 2187
Reģ: 16.02.2021
Katrā ziņā Marija tomēr par saviem bērniem rūpējas, reizēm varbūt nosauj greizi, bet viņai bērni nekad nebūs atstāti vieni, neabgerbti, ne pabaroti. Kad slimo vienmēr ir aprūpēti, pie ārstiem aizvesti. Kristaps tik uzskaita 180€ un ar to visa atbildība beidzās.
Un nevaram arī prasīt no Marijas lai tikai sēž mājās ar bērniem, cik tad daudz Kristaps ir no darbojies ar Neitu. Kaut arī dzīvo ārzemēs ir internets un viņš var darboties ar bērnu kaut video zvana.
Daudzas lietas nepiekrītu Marijai un pa dzīvi viņa ir viens īsts bardaks, bet šajā ziņā esmu tikai Marijas pusē.
15.09.2023 00:24 |
 
Reitings 193
Reģ: 23.07.2020
Pirms dzemdē , ir arī jāpadomā..vai varēsi arī to visu viena pavilkt.. dzīve nav rožu dārzs, un var būt 101 situācija.. un bimbāšana instagramā toč nepalīdzēs
15.09.2023 00:49 |
 
Reitings 2187
Reģ: 16.02.2021
Laurentī @ 15.09.2023 00:49
Pirms dzemdē , ir arī jāpadomā..vai varēsi arī to visu viena pavilkt.. dzīve nav rožu dārzs, un var būt 101 situācija.. un bimbāšana instagramā toč nepalīdzēs

Bet tur jau tā lieta, ka sievietei nebūtu jādzemdē un vienai visu japavelk ja gadās 101 situācija. Latvijā vīrieši ir tāda neaizskarama suga. Piekritīšu, ka Latvijā sievietēm ir nedaudz vairāk tiesības kā citas valstīs, dažās situācijās. Tomēr citas valstis no vīriešiem prasa lielāku atbildibu, ja vēlies šķirties tad nu nebūs tik vienkārši samaksāt tikai minimālos alimentus.
15.09.2023 01:38 |
 
Reitings 11455
Reģ: 05.03.2020
Kristapa māte vispār ir pie pilna prāta? Pati par to bērnu 4 gadus nelikās ne zinis, ne reizi nav pieskatījusi (BŪDAMA LATVIJĀ), lai atļautos kko teikt un vēl nosauc par DAUNI tik rupjā formā? Normāla tam Kristapam tur ģimenīte, pilns komplekts ar dalbajobiem novākušies. Viens attaisnojas, ka esot UK viņa traucē komunicēt ar bērnu, nu tad, lūdzu, mantiņas čemodānā un aidā uz Latviju pie dēla, varēsi pats audzināt, kā nu māki, lai gan spriežot pēc tā, ko redzam, tur cilvēks vēl mazāk par Mariju ko sajēdz no bērna audzināšanas.
Man Marija nesimpatizē kā cilvēks, bet šajā situācijā jūtu viņai līdzi.
Tādēļ arī sievietes nevēršas tiesās, lai paceltu uzturlīdzekļu summu lielāku par minimālo, lai nebūtu šāds iznākums. Un jā, ir tādi tēviņi, ar kuriem pa labam un nekā citādāk nevar sarunāt, ja jums tādi nav trāpījušies un uzskatiet, ka vnk Marija neprot komunicēt, tad jums vnk ir paveicies. Tas Saulietes Kaspars ne ar ko nav labāks, ar Kristapu vienā maisā metami, ja vēl atļaujās ņirgāties ar heštegiem publiski par cilvēku, kurš tur rūpi un baro viņa meitas.
15.09.2023 05:37 |
 
Reitings 1798
Reģ: 13.09.2021
Šoks par Latvijas tiesu sistēmu. Kapēc netiek izskatīts fakts , ka viņš neatrodas Latvijà un vispār nepavada laiku ar bērnu kopā? Reizi pa 2gadiem neskaitās.
Faktiski Latvijas tiesa atbalsta tēvus, kas nerūpējās par saviem bērniem.
15.09.2023 06:30 |
 
Reitings 53
Reģ: 15.03.2022
iiieviiite @ 15.09.2023 05:37
Kristapa māte vispār ir pie pilna prāta? Pati par to bērnu 4 gadus nelikās ne zinis, ne reizi nav pieskatījusi (BŪDAMA LATVIJĀ), lai atļautos kko teikt un vēl nosauc par DAUNI tik rupjā formā? Normāla tam Kristapam tur ģimenīte, pilns komplekts ar dalbajobiem novākušies. Viens attaisnojas, ka esot UK viņa traucē komunicēt ar bērnu, nu tad, lūdzu, mantiņas čemodānā un aidā uz Latviju pie dēla, varēsi pats audzināt, kā nu māki, lai gan spriežot pēc tā, ko redzam, tur cilvēks vēl mazāk par Mariju ko sajēdz no bērna audzināšanas.
Man Marija nesimpatizē kā cilvēks, bet šajā situācijā jūtu viņai līdzi.
Tādēļ arī sievietes nevēršas tiesās, lai paceltu uzturlīdzekļu summu lielāku par minimālo, lai nebūtu šāds iznākums. Un jā, ir tādi tēviņi, ar kuriem pa labam un nekā citādāk nevar sarunāt, ja jums tādi nav trāpījušies un uzskatiet, ka vnk Marija neprot komunicēt, tad jums vnk ir paveicies. Tas Saulietes Kaspars ne ar ko nav labāks, ar Kristapu vienā maisā metami, ja vēl atļaujās ņirgāties ar heštegiem publiski par cilvēku, kurš tur rūpi un baro viņa meitas.
Vispār tajā ziņā Marija nosauca Kristapu par Dauni
15.09.2023 06:32 |
 
10 gadi
Reitings 3244
Reģ: 18.12.2012
Neesmu aktīvi sekojusi pēdējos mēnešos, bet pēc Vucēnas rakstītā var spriest, ka viņai nu tiešām vairs naudas nav. Ir kaut kas specificisks noticis, ka tā?! Zinu, ka NL grimstošais kuģis/krievijas tirgus utt utjp. Bet nu tas kuģis "grimst" jau gadus. Vai tagad tiešām kaut kāds lūzuma punkts sasniegts vai Marija pati no tā atkāpusies?
15.09.2023 06:59 |
 
Reitings 235
Reģ: 04.09.2023
Viņa taču pati raksta, ka ir 9 lapas, nu nevar būt tā, izkopētās rindiņās kalpo par visu pamatojumu. Tiesa taču arī skatās vai vajadzibas ir pierādāmas un vai norādītā summa nav mākslīga. Acīmredzot, pierādījumu un argumentācijas apjoms nav bijis pietiekams, lai summu palielinātu + samērīguma princips. Lai gan summa tāpat ir noteikta lielāka nekā viņš maksā tagad, tas nav daudz, bet tomēr.
15.09.2023 07:20 |
 
Reitings 2230
Reģ: 10.09.2021
Piebilde, man skiet Kristaps strada Griekija vai Kipraa, ne UK!
15.09.2023 07:21 |
 
Reitings 5380
Reģ: 10.01.2023
Nu tie Vucēnas storiji- 😁 izdzēsa to tekstu par juristu- neesot bijis labs, jo vajadzējis ņemt sievieti😁
Patiesībā brīnišķīgi, ka viņa parāda šo procesu no visām pusēm, jo es jau padomāju, ka psihiski slimās ex mātītes nu tad būs drosmi sarijušās un skries uz tiesām pieprasīt lielākus uzturlīdzekļus (nerunāju par tiem, kas nemaksā minimālo, bet par tām, kurām vajag vēl). 😁 Nav nekas tik vienkārši un nebija jau no sākuma. Ja sieviete pati bijusi stulba, ietekmējusi savu bērnu, liegusi komunikāciju- gandrīz vienos vārtos! Tur varēs raudāt kaut vai 100k IG sekotāju priekšā.
Dumji, dumji..
15.09.2023 07:46 |
 
Reitings 11455
Reģ: 05.03.2020
Vispār tajā ziņā Marija nosauca Kristapu par Dauni

pardon, tad es sajaucu ziņu adresātus! 😀 ar visu to, neko savās domās nemainu par situāciju kopumā
15.09.2023 07:53 |
 
Reitings 11455
Reģ: 05.03.2020
man tiešām interesē, vai Kristaps, būdams šobrīd kopā ar Neitu, var novērtēt, cik daudz laika bērns aizņem? un Neits jau vairs nav todlers! vai viņš maz saprot, ka Marijai tā ir ikdiena - izklaidēt bērnu, būt ar viņu kopā, risināt viņa problēmas un vajadzības, nenojūgties tajā vāveres ritenī, nevis 2 week holidays un aizmirstam
15.09.2023 07:55 |
 
Reitings 5380
Reģ: 10.01.2023
Hermia @ 14.09.2023 23:28
No vienas puses var saprast, jo liela daļa alimentu maksātāji mūsu valstī pat minimumu nespēj samaksāt, bet godīgi sakot tā pieprasītā summa ir diez gan liela. Protams nezinu ko Marija tur vēl skaitīja klāt, bet nu četri cipari ir nu ļoti daudz,manuprāt. Vai tad visiem bērniem vecāki var atļauties ko tādu?Citi meklē risinājumus, maksimāli ieguldās un atrod dažādus risinājumus,plāno budžetu. Marija pati ir ļoti nekārtīga un es pat teiktu - haotiska. Ne dokumentu, ne čeku, aizmirst regulāri visu ko kas bija saistīts ar dokumentiem. Tie ir pierādījumi! Protams redzam jau tikai mazu procentu no tā visa, bet visur vajag papīrus un tas ir arī viss.
vai ne! Kačai ar bija storiji- ka nevēlas, lai viņas bērni ēd nekvalitatīvu ēdienu, nēsā nekvalitatīvus apavus utt. Gribās pateikt- citi vecāki un bērni, kuri nevar atļauties labas lietas un ēdienu, ir sliktāki par tavējiem? Tā kundzīte baigi brauc auzās.
Sevišķi teksts- ka bērniem vajagot ēst- lai priecàjas, ka Saulietis nav socdienestu uzsūtījis😁
15.09.2023 08:00 |
 
Reitings 5380
Reģ: 10.01.2023
Vārdotāja @ 15.09.2023 07:46
Nu tie Vucēnas storiji- ? izdzēsa to tekstu par juristu- neesot bijis labs, jo vajadzējis ņemt sievieti?
Patiesībā brīnišķīgi, ka viņa parāda šo procesu no visām pusēm, jo es jau padomāju, ka psihiski slimās ex mātītes nu tad būs drosmi sarijušās un skries uz tiesām pieprasīt lielākus uzturlīdzekļus (nerunāju par tiem, kas nemaksā minimālo, bet par tām, kurām vajag vēl). ? Nav nekas tik vienkārši un nebija jau no sākuma. Ja sieviete pati bijusi stulba, ietekmējusi savu bērnu, liegusi komunikāciju- gandrīz vienos vārtos! Tur varēs raudāt kaut vai 100k IG sekotāju priekšā.
Dumji, dumji..
varat mani mīnusot cik vēlaties, bet ja sieviete ir bijusi aita, kas manipulējusi ar tēvu, izmantojot bērnu, tad es nevienu sievieti neaizstāvu. Un daudzas tādas ir, kurām dziļi po tie bērni, ka tik panākt savu! Abas NL dāmas varētu labāk sekotājiem noorganizēt live ar kādu psihoterapeitu par tēmu- kā saglabāt cieņpilnas attiecības pēc šķiršanās utt.
15.09.2023 08:05 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
Disleksija nav slimība un papildus terapijas nav vajadzīgas. Arī manam bērnam ir disleksija. Logopēds skolā ir bezmaksas, tālāk daru visu pati kopā ar bērnu, veidojam Špikeru mapīti ar ko vieglāk strādāt stundās. Mājās ar tekstiem palīdzu tikt galā es, skolā pedagogs vai logopēds kas ir piesaistīts 100%.... Arī es esmu viena ar bērniem.... Lai Marija mazāk kuļas apkārt un maina tēviņus, kas Neitam noteikti ir trauma, tad nebūs jāraud instagramā, bet to laiku lai velta bērnam un tūkstošus nebūs jātērē terapeitiem kam ar disleksiju nav sakara....
15.09.2023 08:22 |
 
Reitings 814
Reģ: 29.05.2023
Neits tiešām ir bērns, kurš pamests no abu vecāku puses un visvairāk laiku pavadīja ar Marijas mammu, es esmu pilnīgi pārliecināta, ka viņam ir uzmanības trūkums - no tā arī agresijas izpausmes skolā. Marija nepanāca sev vēlamo rezultātu un uzreiz izlēja visu žulti soctīklos, tas ir pretīgi šādi apsaukāties, turklāt es palaidu garām storiju par juristu. Ja es būtu vīrietis, bēgtu prom no Marijas ko kājas nes - tāpēc saprotu Robčiku, kurš jau nozudis.
15.09.2023 08:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits