KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Kaijulens @ 02.05.2022 11:12

Vecāki, viņu dzīvesveids, ne/audzināšana, nenodrošināšana ar pamatvajadzībām ( ēdiens, galda piederumi, krēsliņš, autokrēsls, rotaļlietas, grāmatas)
Ārējās pazīmes
Fiziskā attīstība (pat nestaigā stabili)
Un arī dažādas sejas grimases, ķermeņa trīce
Tās ir tikai aizdomas no malas svešam
cilvēkam skatoties.
( par citu bērniem parasti tādas neradās piem. Madaras meitām)

Man draudzenei meita sāka staigāt 1g8mēn pilnīgi vesels bērns. To nestabilo staigāšanu var ātri izsvītrot. Manam bērnam ir 1g7mēn un arī staigā nu vēl ļoti nestabili. Es gan viņu vairs nelieku ratos, jo viņam tas vairs nepatīk, bet tā kā Liene daudz liek ratos, tad tā staigāšana ir normāla.
02.05.2022 13:47 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
MelnāVārna @ 02.05.2022 13:47

Man draudzenei meita sāka staigāt 1g8mēn pilnīgi vesels bērns. To nestabilo staigāšanu var ātri izsvītrot. Manam bērnam ir 1g7mēn un arī staigā nu vēl ļoti nestabili. Es gan viņu vairs nelieku ratos, jo viņam tas vairs nepatīk, bet tā kā Liene daudz liek ratos, tad tā staigāšana ir normāla.
Labi, ja viss pēc tam ir kārtībā, bet vispār tas ir diezgan pavēlu. Bērni iet bērnudārzā no pusotra gada, un tur noteikums ir, ka jāprot staigāt.
02.05.2022 13:50 |
 
Patīk
Reitings 19371
Reģ: 09.12.2015
Shayk @ 02.05.2022 13:44

Es tiesi to pasu nodomaju! ?Melo viena melosana.

Kivičiem tas saucas - būt patiesiem.
Viņi muldēja arī vakar tai laivā, ka esot tikuši filmēti šovam, kad tikko atbraukuši no Norvēģijas ar visiem čemodāniem, tāpēc tur vēl esot baigi noguruši, nesakopušies, bet mēs taču zinām, ka viņi atbrauca krietni ātrāk un vēl 2-3 dienas nodzīvojās Rīgā pa Elfant hotel. Dirsēji.
02.05.2022 13:55 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
kristiana_i @ 02.05.2022 13:35
Njaa..diezgan neveikli tā pateikt par Lieni un Miu. Šausmas…iedomājaties piedzemdēt bērnu un konkurēt ar viņu par vīra uzmanību. Wtf. Kur vēl tizlāk izteikties. ⁉

Bet, viņš iet pretrunās. Šodien atkal ielicis bildi, kur pierakstījis, divas nenormālākās draudzenes abas uz vienu roku.
02.05.2022 13:55 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Rockabilly @ 02.05.2022 13:50
Labi, ja viss pēc tam ir kārtībā, bet vispār tas ir diezgan pavēlu. Bērni iet bērnudārzā no pusotra gada, un tur noteikums ir, ka jāprot staigāt.

Jā, tas ir pavēlu, sekoju jaunākajiem fizioterapeitu ieteikumiem, bērna ārsta ieteikumiem un lūk bērns tik tiešām apgūst visu pats un savā tempā, ne reizi sēdināts, nevertikalizēju kamēr pats nebija apsēdies utt. Jā, tas nav viegli, bet man pašai ir muguras problēmas, visticamāk, no tā, ka agrāk šāda info nebija un gribēju izdarīt visu kas manos spēkos, kas atkarīgs no manis, lai manam bērnam tā nebūtu :)
Katram ir savs kā audzināt savus bērnus. Es nesaku, ka tur nav problēmu bērnam, iespējams, ka ir, bet nu nevar pēc tā ko viņi tur ieliek vien to pateikt.
Es ļoti daudz vados pēc Pikleres un Montesori, noteikti jums pārņemtu šausmas, ka manam bērnam nav tingeļtangeļu raibās mantas un viņš nesēž kopā ar mani pie galda 😱
02.05.2022 13:58 |
 
Reitings 2077
Reģ: 21.02.2015
Rockabilly @ 02.05.2022 13:50
Labi, ja viss pēc tam ir kārtībā, bet vispār tas ir diezgan pavēlu. Bērni iet bērnudārzā no pusotra gada, un tur noteikums ir, ka jāprot staigāt.

Neiet gan. Pašvaldības dārziņos pat bieži nav grupiņu tik maziem bērniem. Jā, ir privātie un mājdārziņi, bet tos var pielīdzināt auklītēm (un tiem pat prasa tiesi tadu pašu izglītību). Mūsdienās arvien vairāki psihologi un pedagogi norāda, ka ideālais vecums dārziņam ir no 3 gadiem. Jaunākiem ir tikai lieks stress, pārdzīvojumi. Un ātrāk bērni īsti nespēlējās kopā. Tā arī saka, ka spēlējas blakus ne kopā. Tu to nezināji? Tagad mana kārta pajautāt - Tev bērni vispār pašai ir? :D
02.05.2022 13:59 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Nabadzīgās ģimenēs bērni pavada daudz laika laukā, sētā, spēlējas ar citiem sētas bērniem, kaut ar pagalēm un akmeņiem, Miai tiešām bērnība ir vēl drūmāka, jo pavada to izolētībā ar garā vāju māti un psihu- dzērāju tēvu. Bez rotaļlietām, bez citiem bērniem, pat to nabaga suni viņai atņēma, tas vismaz būtu atstāts lai mazajai ir kāds draugs. Liene vispār neprot normāli teikumu salikt, Kivičš kaut ko uzšļupst trinkšķinot ģitāru, bet 95% laika noteikti bērnam ir jāklausās vai nu klusums vai lamas. Tas arī ir rezultāts, nedomāju , ka viņai ir nopietnas veselības problēmas, drīzāk tiešām traucēta attīstība vienkārši , nav iespējas attīstīties vecumam atbilstoši. Tas bērns pat nezin ko ar rotaļlietām darīt, tās vai nu dauza vai mētā, jo neviens jau neparāda, ka var arī paspēlēties, kaut ko izdomāt, izcept, sacelt utt. Viss ko viņa redz, ir pliki Lienes silikoni un tēva dibens, 13 orgasmi dienā un skandāli. Un viņa gribot, negribot bērns no tā nevar izbēgt. Tāpēc labāk tiešām ir dzīvot laukos nabadzībā, kur lielākie bērni vāc mazākos, nekā šajā savienībā būt dzimušam. Domāju , ka Kiviča vecākās meitas arī ir ar pamatīgu bagāžu bērnības traumām, tāpēc arī nevēlas tēvu redzēt.
02.05.2022 14:00 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Gan jau vairāk varēs redzēt tajā šoviņā, jo Kivičs Miu taisās atrādīt pilnā krāšņumā (tā izskatījās pēc q&a)
02.05.2022 14:00 |
 
Patīk
Reitings 19371
Reģ: 09.12.2015
Mazaa15 @ 02.05.2022 13:55

Bet, viņš iet pretrunās. Šodien atkal ielicis bildi, kur pierakstījis, divas nenormālākās draudzenes abas uz vienu roku.

Droši vien dabūja dzirdēt no Lienes pārmetumus, ka nostādījis viņu nesmukā gaismā, kā bērna konkurenti. Tāpēc šodien kažoks apmests uz otru pusi. Tiem abiem jau ļoti gribas uz Mias rēķina spodrināt savas nekam nederīgo vecāku noplukušās spalvas.
02.05.2022 14:01 |
 
Reitings 611
Reģ: 12.01.2021
Pirmo reizi mazaa ielikta suupolees? Well done 😁
02.05.2022 14:02 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Rockabilly @ 02.05.2022 13:50
Labi, ja viss pēc tam ir kārtībā, bet vispār tas ir diezgan pavēlu. Bērni iet bērnudārzā no pusotra gada, un tur noteikums ir, ka jāprot staigāt.

Es vēl savu nelaižu, labprāt laistu no aptuveni 3 gadu vecuma, bet nu redzēs vai sanāks
Draudzene gan palaida Jelgavā privātdārziņā(jo rinda pašvaldības) , bija jādod rati un viss čiki puki.
Šeit, kur es dzīvoju gan ir tikai pašvaldības dārziņi un pagaidām gan nevienu ratos neesmu redzējusi, laikam ir noteikums, ka jāstaigā.
02.05.2022 14:03 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
Bordo @ 02.05.2022 13:59

Neiet gan. Pašvaldības dārziņos pat bieži nav grupiņu tik maziem bērniem. Jā, ir privātie un mājdārziņi, bet tos var pielīdzināt auklītēm (un tiem pat prasa tiesi tadu pašu izglītību). Mūsdienās arvien vairāki psihologi un pedagogi norāda, ka ideālais vecums dārziņam ir no 3 gadiem. Jaunākiem ir tikai lieks stress, pārdzīvojumi. Un ātrāk bērni īsti nespēlējās kopā. Tā arī saka, ka spēlējas blakus ne kopā. Tu to nezināji? Tagad mana kārta pajautāt - Tev bērni vispār pašai ir? :D
varbūt ārpus Latvijas ir kaut kā citādāk, bet Latvijā pašvaldībai ir pienākums nodrošināt vietu dārziņā no pusotra gada. Bērni no tā vecuma tiek mācīti sadarboties, vienam otru respektēt, kopā darīt kaut kādas lietas - iet rotaļās, dejot. Divu gadu vecumā jau pavisam noteikti spēlējas kopā, to taču var pat jebkurā bērnu laukumā redzēt smilšukastē, protams, ja uz tādu bērnu laukumu ved.
02.05.2022 14:05 |
 
Patīk
Reitings 19371
Reģ: 09.12.2015
MiniMe33 @ 02.05.2022 14:02
Pirmo reizi mazaa ielikta suupolees? Well done ?

Cik labi, ka ir šis forums.🤟 Vajag tikai šeit ierakstīt, ka mazā pat nekad nevienā bērnu laukumiņā nav bijusi, kā Miai pirmo rezi mūžā izdodas pamēģināt šūpoles. Well done, dāmas!
02.05.2022 14:07 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
Rockabilly @ 02.05.2022 14:05
varbūt ārpus Latvijas ir kaut kā citādāk, bet Latvijā pašvaldībai ir pienākums nodrošināt vietu dārziņā no pusotra gada. Bērni no tā vecuma tiek mācīti sadarboties, vienam otru respektēt, kopā darīt kaut kādas lietas - iet rotaļās, dejot. Divu gadu vecumā jau pavisam noteikti spēlējas kopā, to taču var pat jebkurā bērnu laukumā redzēt smilšukastē, protams, ja uz tādu bērnu laukumu ved.
protams, ka ir rindas, tāpēc pašvaldības kompensē daļēji maksu privātajos dārziņos, citi atkal nemaz neiet uz pašvaldības, bet uzreiz uz privāto, kur īpašāka mācību metode - montesori, valdorfs
02.05.2022 14:07 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
LilyLady @ 02.05.2022 14:07

Cik labi, ka ir šis forums.? Vajag tikai šeit ierakstīt, ka mazā pat nekad nevienā bērnu laukumiņā nav bijusi, kā Miai pirmo rezi mūžā izdodas pamēģināt šūpoles. Well done, dāmas!
viņi tā arī pateica, ka pirmo reizi šūpolēs? 😖
02.05.2022 14:10 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Rockabilly @ 02.05.2022 14:05
varbūt ārpus Latvijas ir kaut kā citādāk, bet Latvijā pašvaldībai ir pienākums nodrošināt vietu dārziņā no pusotra gada. Bērni no tā vecuma tiek mācīti sadarboties, vienam otru respektēt, kopā darīt kaut kādas lietas - iet rotaļās, dejot. Divu gadu vecumā jau pavisam noteikti spēlējas kopā, to taču var pat jebkurā bērnu laukumā redzēt smilšukastē, protams, ja uz tādu bērnu laukumu ved.

To dara, jo nav variantu tik ilgi mammām sēdēt mājās ar bērniem, bet ja palasa kaut ko no bērnu psiholoģijas paveras cits skats. Mums Latvijā ir vēl tīri OK, salīdzinot ar citām valstīm.
Vienkārši fakts, ka nevar uzstādīt bērnam atpalicību no tā ko redzam, daudz kas, ko te piemin ir pilnīgi normāli, bet daudz kas, protams, nav īsti ok, tas autobeņķis, maisījums, burciņas..
Jā, ar lielāko varbūtību, ka tur viss slikti un Liene pat nezin kas tas Montesori ir par zvēru vispār, bet to jau ar laiku manīs un tak paši vainīgi, viņi foruma padomos toč neklausīsies, jo ir zvaigznes, visslavenākais Latvijas pāris, ar vislielākajiem dzīves sasniegumiem
02.05.2022 14:13 |
 
10 gadi
Reitings 463
Reģ: 21.11.2009
Abi jaunajā šova tīzerī atrāda kā guļ kopā, bet istabā nekur nav redzama meitas gultiņa. Tad kur Mia guļ? Uz grīdas?
Zinu pilnīgi veselu meitenīti, kas sāka staigāt tikai 1g 6mēn.vecumā. Atrādīta neirologam, fizioterapeitam, ğ.ā., visi atzina, ka viss ok. Vecākiem tikai atlika gaidīt. Sāka staigāt un uzreiz staigāja tā, ka vienmēr to būtu darījusi. Ar Miu neviens nedarbojas, nespēlējas, nerunājas - to vairs nevar noslēpt. Ja kaut ko padara kopā, tad uzreiz tiek ielikts storijos, piemēram, kā ar šūpolēm šodien.
02.05.2022 14:14 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
MelnāVārna @ 02.05.2022 14:13

To dara, jo nav variantu tik ilgi mammām sēdēt mājās ar bērniem, bet ja palasa kaut ko no bērnu psiholoģijas paveras cits skats. Mums Latvijā ir vēl tīri OK, salīdzinot ar citām valstīm.
Vienkārši fakts, ka nevar uzstādīt bērnam atpalicību no tā ko redzam, daudz kas, ko te piemin ir pilnīgi normāli, bet daudz kas, protams, nav īsti ok, tas autobeņķis, maisījums, burciņas..
Jā, ar lielāko varbūtību, ka tur viss slikti un Liene pat nezin kas tas Montesori ir par zvēru vispār, bet to jau ar laiku manīs un tak paši vainīgi, viņi foruma padomos toč neklausīsies, jo ir zvaigznes, visslavenākais Latvijas pāris, ar vislielākajiem dzīves sasniegumiem
es jau arī saku, ka bērnam noteikti nav nekāda saslimšana, vienkārši novārtā atstāts un nedrošs.
02.05.2022 14:14 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5004
Reģ: 03.11.2012
Rockabilly @ 02.05.2022 13:50
Labi, ja viss pēc tam ir kārtībā, bet vispār tas ir diezgan pavēlu. Bērni iet bērnudārzā no pusotra gada, un tur noteikums ir, ka jāprot staigāt.

Bet tas jau nav obligāti, laist no 1,5g. bērnu dārziņā.
Un ne visi arī palaiž no tik maza vecuma, es arī nelaidu. Cik saprotu, tas noteikums Latvijā ir tāds, lai viņiem pašiem (audzinātājām) būtu mazāk klapatu ar bērnu.
Jo, piemēram, Vācijā nav tāda noteikuma, pati esmu redzējusi sava dēla bd mazos, kuri vēl knapi turas kājās vai stutējas gar sienām un tā grupiņa ir no 1,5 gada vecuma.
02.05.2022 14:17 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Rockabilly @ 02.05.2022 14:10
viņi tā arī pateica, ka pirmo reizi šūpolēs? ?

Jā, pats Andris. Mia pirmoreizi šūpolēs-viņa vārdi , mazā bij bailīga un beigās prasījās tētim opā. Ko Liene filmē un hihi.
02.05.2022 14:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits