KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 11109
Reģ: 10.11.2022
Ainulai @ 22.07.2024 00:17

Ar mobingu Madara pati var tikt galā, ja grib. Iesniegums policijā par cieņas un goda aizskaršanu.
Kāds ir redzējis, tas ir nofilmēts kā viņi kaujās bērna klātbūtnē vai brauc reibumā? Vai Liene kopš Mias dzimšanas ir redzēta piedzērusies? Jeb tas viss ir “viena tante teica” līmenī?
ooo paskaties vienu pasu sarunu ar Agnesi Zeltinu un to otru, tur, varbut ne alko, bet kadas ipasas vielas lietosana, skaidri redzams. Un, protams, ipasie jautajumu vakari. Nav jabut psihologam.
22.07.2024 01:25 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2024
Ainulai @ 21.07.2024 22:58

Bet par ko viņus aiztikt īsti? Mia izskatās pietiekoši labi aprūpēta (slikti zobi nav bāriņtiesas kompetence), pālī viņi nekad ar bērnu nav redzēti, bērns tīrās drēbēs. Nav mīlestības? Par to vecāku tiesības neatņem. Pazuda kaķis? Daudziem zūd kaķi. Viņiem ir dīvains dzīvesveids, bet īsti par ko piesieties nav.

Mia neteik pietiekoši labi aprūpēta (vecas ļoti nolietotas drēbes). Kā arī Miai trūkst pats galvenais- mātes mīlestība un atbalsts.Bez aktīvas vecāku līdzdalības izaugt par labu sabiedrības locekli nav iespējams.
Aug pamesta pilnā vienaldzība. Šausmas.
Iedomājieties: Kā tas ir, kad tev ir jaaug ar izpuvušu muti? kura vēl pie tam visu laiku var sāpēt.
Tā nav pirmā reize, kad viņiem pazūd mājdzīvnieks.Ja viņi nav spējīgi uzņemties atbildību par savu dzīvnieku, tad nav ko ņemt.
"Viņiem ir dīvains dzīvesveids, bet īsti piesieties nav kur." Visa viņu dzīvesveids ir vērts uz kaitešanu citiem, ka likumu un normu parkapšanu. Deģenerātu pāris. Kurš ir pelnījis, lai viņus izsmej, kritizē un nosoda.
Argumenti no sērijas:
Ja tevi mājas vīrs sit, nu nekas citas jau arī sit.
Ja tu zodz, nekas citi jau arī zog.
Ja tu nogalini kādu, nu nekas citi jau arī nogalina.
Nav ko attaisnot šo pāri.
22.07.2024 01:28 |
 
Reitings 550
Reģ: 02.02.2023
Ainulai @ 21.07.2024 22:58

Bet par ko viņus aiztikt īsti? Mia izskatās pietiekoši labi aprūpēta (slikti zobi nav bāriņtiesas kompetence), pālī viņi nekad ar bērnu nav redzēti, bērns tīrās drēbēs. Nav mīlestības? Par to vecāku tiesības neatņem. Pazuda kaķis? Daudziem zūd kaķi. Viņiem ir dīvains dzīvesveids, bet īsti par ko piesieties nav.

Rodas jautājums - kur Tu biji pēdējos 5 gadus?
22.07.2024 07:33 |
 
Reitings 1959
Reģ: 04.01.2022
TikiTaki @ 22.07.2024 07:33

Rodas jautājums - kur Tu biji pēdējos 5 gadus?

Nu labi, bet nosauciet man tiešām reālas lietas, par ko viņus varētu “paņemt pie dziesmas”. Pietiekami labi netiek aprūpēta vairāk kā puse LV bērnu, ja kas. Un alkoholu lieto gandrīz visi vecāki.
22.07.2024 08:54 |
 
10 gadi
Reitings 5156
Reģ: 05.08.2013
Ainulai @ 22.07.2024 08:54

Nu labi, bet nosauciet man tiešām reālas lietas, par ko viņus varētu “paņemt pie dziesmas”. Pietiekami labi netiek aprūpēta vairāk kā puse LV bērnu, ja kas. Un alkoholu lieto gandrīz visi vecāki.

Mīļa draudzenīt.
Alkoholu nelieto gandrīz visi vecāki. Nešņauc arī visi vecāki.
Man nekad nebeigsies argumenti kāpēc viņi morāli kropļi.
22.07.2024 09:03 |
 
10 gadi
Reitings 2482
Reģ: 20.06.2013
Ainulai @ 22.07.2024 08:54

Nu labi, bet nosauciet man tiešām reālas lietas, par ko viņus varētu “paņemt pie dziesmas”. Pietiekami labi netiek aprūpēta vairāk kā puse LV bērnu, ja kas. Un alkoholu lieto gandrīz visi vecāki.
izlīda viena bezzobainā sawļe atkal nez no kurienes, labrīt no rītiņ 😁
22.07.2024 09:03 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
Stalkere Jr. @ 22.07.2024 00:12
Forši komentāri
https://vm.tiktok.com/ZGenCTQWc/

Ja gribi anonīmā forumā palikt anonīma, tad neieteiktu šādi šērot Tiktok video, jo ir redzams šērotāja profils, kurā ir vārds un uzvārds. 🙃 Tikai ieteikums, daudzi šo nezina un tad brīnās, ka kāds sāk rakstīt īsto vārdu komentāros šeit.
22.07.2024 09:18 |
 
Reitings 2771
Reģ: 04.07.2024
Ainulai @ 22.07.2024 08:54

Nu labi, bet nosauciet man tiešām reālas lietas, par ko viņus varētu “paņemt pie dziesmas”. Pietiekami labi netiek aprūpēta vairāk kā puse LV bērnu, ja kas. Un alkoholu lieto gandrīz visi vecāki.
Tad kad kivics izdeva grāmatu un taja ielika sava pis..na bildi, savus nepilngadīgos bērnus smagi psiholoģiški traumējot, lienes meitas ļoti pie tam. Tur jau vajadzēja visām bariņtiesām un soc.dienestiem ķerties klāt. Vismaz grāmatu izņemt no tirzniecības.
22.07.2024 09:20 |
 
Reitings 11977
Reģ: 06.07.2022
Ainulai @ 21.07.2024 22:58

Bet par ko viņus aiztikt īsti? Mia izskatās pietiekoši labi aprūpēta (slikti zobi nav bāriņtiesas kompetence), pālī viņi nekad ar bērnu nav redzēti, bērns tīrās drēbēs. Nav mīlestības? Par to vecāku tiesības neatņem. Pazuda kaķis? Daudziem zūd kaķi. Viņiem ir dīvains dzīvesveids, bet īsti par ko piesieties nav.

Šis koments velti ticis tik dāsni samīnusots! Tas, ka mēs te redzam visādus amorālus notikumus, nenozīmē, ka tie tādi ir arī pēc likuma burta. Kivju famīlija nekvalificējas nelabvēlīgas ģimenes statusam, un valsts instances neanalizē ētiskos aspektus. Tur ir vienkārši - ja ledusskapī ir paika, ja bērns tīrs un nav badināts, ja uz ķermeņa nav redzami zilumi, tad nav nekāda pamata apšaubīt vecāku devumu. Te nesen dažas trakoja, ka sabiedrība neiejaucas ne kaķa, ne bērna jautājumā, bet demokrātijā tas ir normāli - mums te nav dienvidi, kur vienas ģimenes lietas ir visas ielas un visa ciema lietas. Latvieši liek citus mierā un grib, lai viņus liek mierā - viensētas un vientuļnieku attieksme; kamēr nav noziegums un, kā saka, līķis, arī policijai nav nekādas vēlmes tajā viensētā bāzties. Tas jāsaprot. Nevienu neņems pie dziesmas par to, ka bērnam, lūk, nav bijušas dzimšandienas svinības vai ka kurpes dažus izmērus par lielu. Valsts priekšā Kiviči noteikti nav labākais ģimenes piemērs, bet nav arī noziedznieki.
22.07.2024 09:30 |
 
Reitings 358
Reģ: 13.09.2023
SantaC @ 21.07.2024 22:15

Viņš savai maukai varēja labāk uzdziedāt mauku mājā luktur's spīd, trādiralalā, sešas reizes nopisos, appirdos un aizlaidos.

Viņš nevar sešas reizes...
22.07.2024 09:35 |
 
Reitings 1959
Reģ: 04.01.2022
qwe @ 22.07.2024 09:03
izlīda viena bezzobainā sawļe atkal nez no kurienes, labrīt no rītiņ ?

Klasika! Kad beidzas argumenti, sākas personiski apvainojumi 😂 Tavai zināšanai, ar zobiem man viss vairāk kā labi. Un alkoholu es arī nelietoju. Un es zinu, ka jūs te esat gatavas viņus bez sāls saplosīt gabalos par jebko. Bet es tomēr gribu zināt konkrētus faktus, par ko influenceriem un presei viņi tagad būtu jāapvaino un jāvajā? Pazuda kaķis? Nu gadās, daudziem zūd kaķi. Lienei nav mātišķu jūtu pret Miu? Daudzām mātēm nav. Un par to alkoholu, Lienei neizskatās pēc baigās alkoholiķes, alkoholiķēm viss ir sejā ierakstīts. Kivičs jā, tur konkrēts alus vēders un visas alus pļumpētāja pazīmes. Bet atkal jau, tādu aliņu sūcēju ir pilna Latvija.
22.07.2024 09:36 |
 
Reitings 11109
Reģ: 10.11.2022
TikiTaki @ 22.07.2024 07:33

Rodas jautājums - kur Tu biji pēdējos 5 gadus?
attieksme - ai nu lai, gan ir lielakai dalai teftela sekotaju.
22.07.2024 09:37 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Ainulai @ 22.07.2024 09:36

Klasika! Kad beidzas argumenti, sākas personiski apvainojumi ? Tavai zināšanai, ar zobiem man viss vairāk kā labi. Un alkoholu es arī nelietoju. Un es zinu, ka jūs te esat gatavas viņus bez sāls saplosīt gabalos par jebko. Bet es tomēr gribu zināt konkrētus faktus, par ko influenceriem un presei viņi tagad būtu jāapvaino un jāvajā? Pazuda kaķis? Nu gadās, daudziem zūd kaķi. Lienei nav mātišķu jūtu pret Miu? Daudzām mātēm nav. Un par to alkoholu, Lienei neizskatās pēc baigās alkoholiķes, alkoholiķēm viss ir sejā ierakstīts. Kivičs jā, tur konkrēts alus vēders un visas alus pļumpētāja pazīmes. Bet atkal jau, tādu aliņu sūcēju ir pilna Latvija.

Tak atver internetu un paskaties, kas tie abi par fruktiem. Nemāki? Noskaties viņu realitātes šova sērijas, kur gandrīz visās abi alkohola reibumā. Tāpat arī SBF bomzisko šovu, kādi viņi ir, viņu uzvedību. Tāpat arī visus lienes jautājumu un atbilžu skrīnus - tur mati stāvus paliek no viņas ļaunuma. Un tev arī liekas normāli mazu bērnu staipīt pa naaktīm uz pieaugušo pasākumiem, pēc kuriem tēvs piedzēries? Šeit arī bāriņtiesa iesaistījās. Bet tak fano, ja vēlies, par diviem bērnu pametējiem ( izlasi kiviča otru grāmatu, mož acis sev atvērsi, kādi cilvēki ir viņi, attiecībā pret bērniem), fano par alimentu nemaksātājiem, par publisku savu bērnu zākāšanu. Aiziet! Ja tev tas liekas ok. Un šīs personas ir publiskas un dara to atklāti. Vai tas ir normāli tā? Laikam jau nē, vai ne? Nu izņemot tevi un citiem līdzīgiem.
22.07.2024 09:44 |
 
Reitings 11977
Reģ: 06.07.2022
Anna.Boleina @ 22.07.2024 09:20
Tad kad kivics izdeva grāmatu un taja ielika sava pis..na bildi, savus nepilngadīgos bērnus smagi psiholoģiški traumējot, lienes meitas ļoti pie tam. Tur jau vajadzēja visām bariņtiesām un soc.dienestiem ķerties klāt. Vismaz grāmatu izņemt no tirzniecības.

Anna, ja par grāmatu viņiem atņemtu vecāku tiesības, Kivji īzī uzvarētu jebkurā tiesā. Grāmata un drāziena bildes tajā ir pašizpausme un vārda brīvība, un neviens nevērtēs to no ētiskās puses bērnu labbūtības kontekstā. Nu mazliet papūlies saprast, ka Tava vērtību skala, Tava ētikas izpratne nav visu lietu mērs :) Tieši tāpēc mēs par to varam klačot šeit un sašutināties savās virtuvēs, bet neko nelikumīgu Kivji nedara, nav nekāda pamata valstij iesaistīties šīs ģimenes attiecību peripetijās.
22.07.2024 09:45 |
 
10 gadi
Reitings 2482
Reģ: 20.06.2013
Ainulai @ 22.07.2024 09:36

Klasika! Kad beidzas argumenti, sākas personiski apvainojumi ? Tavai zināšanai, ar zobiem man viss vairāk kā labi. Un alkoholu es arī nelietoju. Un es zinu, ka jūs te esat gatavas viņus bez sāls saplosīt gabalos par jebko. Bet es tomēr gribu zināt konkrētus faktus, par ko influenceriem un presei viņi tagad būtu jāapvaino un jāvajā? Pazuda kaķis? Nu gadās, daudziem zūd kaķi. Lienei nav mātišķu jūtu pret Miu? Daudzām mātēm nav. Un par to alkoholu, Lienei neizskatās pēc baigās alkoholiķes, alkoholiķēm viss ir sejā ierakstīts. Kivičs jā, tur konkrēts alus vēders un visas alus pļumpētāja pazīmes. Bet atkal jau, tādu aliņu sūcēju ir pilna Latvija.
nav jēgas tev nekādus argumentus rakstīt, paseko līdzi bomžu dzīvei, tad pati visu sapratīsi un nebūs jautājumi a kāpēc?🤣
22.07.2024 09:47 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
EmilijaArm @ 22.07.2024 09:30

Šis koments velti ticis tik dāsni samīnusots! Tas, ka mēs te redzam visādus amorālus notikumus, nenozīmē, ka tie tādi ir arī pēc likuma burta. Kivju famīlija nekvalificējas nelabvēlīgas ģimenes statusam, un valsts instances neanalizē ētiskos aspektus. Tur ir vienkārši - ja ledusskapī ir paika, ja bērns tīrs un nav badināts, ja uz ķermeņa nav redzami zilumi, tad nav nekāda pamata apšaubīt vecāku devumu. Te nesen dažas trakoja, ka sabiedrība neiejaucas ne kaķa, ne bērna jautājumā, bet demokrātijā tas ir normāli - mums te nav dienvidi, kur vienas ģimenes lietas ir visas ielas un visa ciema lietas. Latvieši liek citus mierā un grib, lai viņus liek mierā - viensētas un vientuļnieku attieksme; kamēr nav noziegums un, kā saka, līķis, arī policijai nav nekādas vēlmes tajā viensētā bāzties. Tas jāsaprot. Nevienu neņems pie dziesmas par to, ka bērnam, lūk, nav bijušas dzimšandienas svinības vai ka kurpes dažus izmērus par lielu. Valsts priekšā Kiviči noteikti nav labākais ģimenes piemērs, bet nav arī noziedznieki.

Jebkurš, kurš pamet savus bērnus, nav cienījams. Kivič vēl savā grāmatā piemin atvieglojumu, ka lienes meitas aizbēga no viņiem abiem. Tas ir noziegums pret bērniem. Sevi pasniegt kā cienjamu mākslinieku pēc tā, ir zemāk par zemu. Un kauns par visien, kuri šādu cilvēku atbbalsta un fano. Par lieni vispār neteikšu - piekauj viņu, ir liecinieki tam, bet viņa vēl varmākam piedzemdē bērnu, kurš tad tiek vazāts pa pieaugušo dzerstiņiem.
22.07.2024 09:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4247
Reģ: 31.10.2010
Tas vienmēr ir interesanti, kad pēkšņi parādās kaut kāds random cilvēks, kurš šajā diskusijā nepiedalās, vispār nav informēts ne par ko Kiviču sakarā un sāk te viņus aizstāvēt😁
22.07.2024 09:54 |
 
Reitings 1959
Reģ: 04.01.2022
susla @ 22.07.2024 09:44

Tak atver internetu un paskaties, kas tie abi par fruktiem. Nemāki? Noskaties viņu realitātes šova sērijas, kur gandrīz visās abi alkohola reibumā. Tāpat arī SBF bomzisko šovu, kādi viņi ir, viņu uzvedību. Tāpat arī visus lienes jautājumu un atbilžu skrīnus - tur mati stāvus paliek no viņas ļaunuma. Un tev arī liekas normāli mazu bērnu staipīt pa naaktīm uz pieaugušo pasākumiem, pēc kuriem tēvs piedzēries? Šeit arī bāriņtiesa iesaistījās. Bet tak fano, ja vēlies, par diviem bērnu pametējiem ( izlasi kiviča otru grāmatu, mož acis sev atvērsi, kādi cilvēki ir viņi, attiecībā pret bērniem), fano par alimentu nemaksātājiem, par publisku savu bērnu zākāšanu. Aiziet! Ja tev tas liekas ok. Un šīs personas ir publiskas un dara to atklāti. Vai tas ir normāli tā? Laikam jau nē, vai ne? Nu izņemot tevi un citiem līdzīgiem.

Ko tu tagad ceri sagaidīt? Ka prese rakstīs, cik Liene ir ļauna savās Q&A atbildēs instagramā? Vai to, ka pirms nezciktur gadiem abi TV bija pielillājušies? Mia nav ne pirmais, ne pēdējais bērns, kuru vecāki staipa pa ballītēm. Nekļūsti smieklīga!
Vēlreiz, man personiski viņu dzīvesveids nav pieņemams un es apbrīnoju cilvēkus, kas iet uz kiviča koncertiem, jo tā tiešām nav dziedāšana.
Bet dotajā momentā nav par ko viņus iztirzāt ne presei, ne influenceriem. Punkts.
22.07.2024 09:54 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Ainulai @ 22.07.2024 09:54

Ko tu tagad ceri sagaidīt? Ka prese rakstīs, cik Liene ir ļauna savās Q&A atbildēs instagramā? Vai to, ka pirms nezciktur gadiem abi TV bija pielillājušies? Mia nav ne pirmais, ne pēdējais bērns, kuru vecāki staipa pa ballītēm. Nekļūsti smieklīga!
Vēlreiz, man personiski viņu dzīvesveids nav pieņemams un es apbrīnoju cilvēkus, kas iet uz kiviča koncertiem, jo tā tiešām nav dziedāšana.
Bet dotajā momentā nav par ko viņus iztirzāt ne presei, ne influenceriem. Punkts.

Esmu par to, lai jebkuru publisku cilvēku, kurš ir alimentu nemaksātājs, cietsirdīgi izturas pret mājdzīvnieku, nerūpējas par saviem bērniem un brauc pie stūres dzērumā, nemaksā nodokļus, saņem aploksnē, to neslēpjot, sit sievu, tiktu informēta sabiedrība. Lai izlemj, vai šādu “mākslinieku” atbalstīt.
22.07.2024 10:05 |
 
Reitings 180
Reģ: 16.07.2024
EmilijaArm @ 22.07.2024 09:30

Šis koments velti ticis tik dāsni samīnusots! Tas, ka mēs te redzam visādus amorālus notikumus, nenozīmē, ka tie tādi ir arī pēc likuma burta. Kivju famīlija nekvalificējas nelabvēlīgas ģimenes statusam, un valsts instances neanalizē ētiskos aspektus. Tur ir vienkārši - ja ledusskapī ir paika, ja bērns tīrs un nav badināts, ja uz ķermeņa nav redzami zilumi, tad nav nekāda pamata apšaubīt vecāku devumu. Te nesen dažas trakoja, ka sabiedrība neiejaucas ne kaķa, ne bērna jautājumā, bet demokrātijā tas ir normāli - mums te nav dienvidi, kur vienas ģimenes lietas ir visas ielas un visa ciema lietas. Latvieši liek citus mierā un grib, lai viņus liek mierā - viensētas un vientuļnieku attieksme; kamēr nav noziegums un, kā saka, līķis, arī policijai nav nekādas vēlmes tajā viensētā bāzties. Tas jāsaprot. Nevienu neņems pie dziesmas par to, ka bērnam, lūk, nav bijušas dzimšandienas svinības vai ka kurpes dažus izmērus par lielu. Valsts priekšā Kiviči noteikti nav labākais ģimenes piemērs, bet nav arī noziedznieki.

Precīzi. Latvija ir pilna ar tādiem vecākiem kā Kiviču pāris, kuri ir vēl trakāki, un neko, Bāriņtiesa neklapē ne ausi. Tur jābūt ļoti smagiem pārkāpumiem, lai bērnu izņemtu no ģimenes - pierādīta fiziska/seksuāla vardarbība, atstāšana novārtā u.tml. Uzsvars uz pierādīta. Tas, ka ir redzami daži IG storiji, priekš Bāriņtiesas nav nekas. Nu, aizbrauc viņi pie Kivičiem, redz, ka ledusskapī ēdiens ir, bērns ir apģērbts, dzīvoklis nav bomžu midzenis, un ko viņiem tagad darīt? Izņemt bērnu, jo storijos redzams, ka vecāki lietojuši alkoholu? Tur jau vienai lietotājai bija taisnība - Latvijā ir ļoooti daudz vecāku, kas mēdz lietot alkoholu. Nav alkoholiķi, bet lieto. Tad jau Bāriņtiesai būtu jāizņem viņi visi bez ceremonijām.
22.07.2024 10:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits