KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 150
Reģ: 23.05.2023
Rakstniece @ 26.04.2024 13:00

Šis tik labs, super!
Vēl arī noteikti statistiķis pieminētu procentus:
''Vismaz 95% Latvijas iedzīvotāju man piekritīs, ka tā nav nekāda ģimene, Jānis ir tikai piegulētājs sievieti, kas ir atņēmusi bērniem tēti.''
''Es varu derēt, ka trešā daļa mūsu valsts iedzīvotāju vienkārši nepazinās, ko nozīmē īsta, patiesa mīlestība un īsta ģimene.''
''Mīļie draugi, ir skaidrs, ka 80% mūsu valsts iedzīvotāju neatbalsta tādu Madaru, tā saucamo, Rābi, ja? Kas ir nevis ģimenes paraugs, ja? Bet tieši pretēji - spilgts piemērs nepilvērtīgām attiecībām, emocionālam teroram un bērnu ietekmēšanai ar sarkanām mapēm.''

"Madaru Kiviču (un obligāti Kiviču) atbalsta tikai tikai visādas slimas, vecas, resnas vecens, kurām nekad dzīvē nav bijis normāls sekss. Patiesībā arī Madarai Kivičai nav normāla seksa, es to zinu, man stāstīja, ka Sniedzāns uz neko nav spējīgs, bet Madarai Kivičai (jau kādu 15.to reizi Madara Kiviča) man arī vienmēr viss bija jāsaka priekšā kā un ko darīt! PATIESĪBĀ Jānis Sniedzāns joprojām guļ ar savu bijušo, es zinu, man to teikuši vairāki cilvēki (un kas par to, ka 3 vārdus atpakaļ es teicu, ka Sniedzāns ne uz ko nav spējīgs?) Utt.utjp. bezgalīgi ilgi."
Pilnīgi redzu kā Kivičš atkal piespļauda telefonam kameru ar pusstundu garu tirādi par Madaru Kiviču, zibinādams savu platmasas redeli.
26.04.2024 17:16 |
 
Reitings 1382
Reģ: 21.04.2024
Jukuukukuu @ 26.04.2024 15:19

Depresijā varbūt ir, bet lai tādēļ nerūpētos par sevi nav šis gadījums, jo kosmētikas kārtas vienu otrai virsū mauc. Ja ir depresija, tad tas arī izpaliktu. Dāmu tēlot jau mēģina visādi, bet čuš vien sanāk, ja pēc dabas esi pretīga cūka. Gan iekšiņā, gan āriņā.
Un jau atkal žēl Mia, ja jau saknē bērnam ir ielikts pamats, ka būt nopuvušai cūkai, kas nemazgājās un nerūpējās par sevi, ir ļoti pat ok. Neko citu jau viņa nezin, nezin ka var arī savādāk. Tas vispār ir pzdc. Lai kas te teiktu, ka bērnam ar saviem vecākiem ir labāk, nu nav tā, ja jau fundamentāli ar savu dzīvesveidu un būtību tie kropļi ieliek tam bērnam nekādu pamatu. Mazgāties nevajag, zobus tīrīt nevajag, dzert un kauties ir ok, kniebties kur pagadās ir ok, dabūt pa galvu no veča ir ok, gānīt visus un vainot visus savās nelaimēs arī ir ok. Vnk parazītiski smirdēt pa dzīvi ir ok. Diez ko labus pamatus un vērtības viņi tam bērnam nav ielikuši. Jābūt super stipram cilvēkam tam bērnam, lai spētu izrauties no tā un būt savādākam. Bet ņemot vērā šo abu kompleksus un garīgās kaites, diez ko spēcīga un gudra cilvēka gēni tur arī nebūs ielikušies. Tikai lūdzu nesitiet mani, es tikai dalos ar savām pārdomām un klusībā ceru, ka es kļūdos un Mia izaugs par superīgu cilvēku.

Ir zināmi gadījumi, kad vecāku alkoholiķu bērni izaug un alkoholu nelieto, jo atskatījušies vecākos. Un ir superīgi cilvēki. Ir zināmi alkoholiķu vecāku bērni, kuri arī nodzērušies tagad, kā viņu vecāki.
Baigā laimes spēle. Ņemot vērā, ka Miai tik daudz pusmāsas, ir cerība, ka tās kādā apzinīgā vecumā atradīs kontaktu. Ļoti cerams tā mazā meitenīte izaugs par spēcīgu personību, lai cik arī skumja bērnība būtu.
26.04.2024 17:20 |
 
Reitings 255
Reģ: 01.02.2024
qwe @ 26.04.2024 13:25
nu mauķelei tas ir vienīgais un īstais talants par ko viņa ir apbrīnas vērta - spēja saglabāt parpalas gadu desmitiem, tām neizjūkot. Apbrīnojams talants, goda vārds.
visticamāk tās parpalas tiek mazgātas tik ļoooti reti, ka nav nekāda lielā māksla saglabāt vairākas desmitgades😅
26.04.2024 18:35 |
 
Reitings 55
Reģ: 11.04.2022
susla @ 26.04.2024 17:20

Ir zināmi gadījumi, kad vecāku alkoholiķu bērni izaug un alkoholu nelieto, jo atskatījušies vecākos. Un ir superīgi cilvēki. Ir zināmi alkoholiķu vecāku bērni, kuri arī nodzērušies tagad, kā viņu vecāki.
Baigā laimes spēle. Ņemot vērā, ka Miai tik daudz pusmāsas, ir cerība, ka tās kādā apzinīgā vecumā atradīs kontaktu. Ļoti cerams tā mazā meitenīte izaugs par spēcīgu personību, lai cik arī skumja bērnība būtu.
es viens no gadījumiem. uzaugu redzot alkoholu un tā radītās sekas katru dienu. augu arī pamesta novārtā, un arī pieaugušā vecumā, par cik ne no viena no ģimenes neesmu novērsusies, nākas dzirdēt un redzēt alkohola radītās sekas. pašai pret alkoholu ir riebums, nelietoju vispār necik. Manis pašas ģimenē man ir nosacījums, ka bērni nedrīkst redzēt vecākus alkohola reibumā, bet nu vīrs arī jau vairākus gadus nelieto. tiesa gan, ar bērnības dēmoniem dēļ šī visa man ir pamatīgi jācīnās, stabils psihoterapeita klients
26.04.2024 18:47 |
 
10 gadi
Reitings 1151
Reģ: 21.08.2009
thegaga @ 26.04.2024 18:47
es viens no gadījumiem. uzaugu redzot alkoholu un tā radītās sekas katru dienu. augu arī pamesta novārtā, un arī pieaugušā vecumā, par cik ne no viena no ģimenes neesmu novērsusies, nākas dzirdēt un redzēt alkohola radītās sekas. pašai pret alkoholu ir riebums, nelietoju vispār necik. Manis pašas ģimenē man ir nosacījums, ka bērni nedrīkst redzēt vecākus alkohola reibumā, bet nu vīrs arī jau vairākus gadus nelieto. tiesa gan, ar bērnības dēmoniem dēļ šī visa man ir pamatīgi jācīnās, stabils psihoterapeita klients
Uzaugot tādā ģimenē tiešām jābūt stiprai personībai. Atliek tikai cerēt ka Mia tāda būs. Kaut vai tādēļ ka, viņai būs iespēja redzēt ģimenes šedevrus internetā, to pirmo drausmīgo šovu un arī SBF.
Atceros vienu sēriju, kur vecā mauka sportoja Jūrmalā. Taisīja planku un visa pāreja viņas huiņa. Mia tik ļoti darīja visu viņai līdzi, gūlās smitīs (ķip plankoja), skrēja viņai līdzi kad mauka ķipa skrēja krosu. Pretīgākais tajā visā bija, kad mauka skrēja pēdējos metrus pie orangutāna un krita viņa apskāvienos, mazā Mia palika stāvot aizmugurē gaidot apskāvienu. Neviens pat nepaskatījās uz viņas pusi.
Cerams meitene izaugs un pēc visa šī pieejamā materiāla visu sapratīs.
26.04.2024 19:55 |
 
Reitings 164
Reģ: 15.03.2023
susla @ 26.04.2024 17:20

Ir zināmi gadījumi, kad vecāku alkoholiķu bērni izaug un alkoholu nelieto, jo atskatījušies vecākos. Un ir superīgi cilvēki. Ir zināmi alkoholiķu vecāku bērni, kuri arī nodzērušies tagad, kā viņu vecāki.
Baigā laimes spēle. Ņemot vērā, ka Miai tik daudz pusmāsas, ir cerība, ka tās kādā apzinīgā vecumā atradīs kontaktu. Ļoti cerams tā mazā meitenīte izaugs par spēcīgu personību, lai cik arī skumja bērnība būtu.

Kaspars Markševics
26.04.2024 20:40 |
 
Reitings 1382
Reģ: 21.04.2024
thegaga teksts @ 26.04.2024 18:47[/quote
Visu cieņu tev!
26.04.2024 21:28 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.04.2024
Es domāju,ka ar Miu viss būs kārtībā,jo piedzimt šādiem vecākiem arī ir viņas karma.Un bieži tieši bērni ir par skolotājiem saviem vecākiem
26.04.2024 21:37 |
 
Reitings 1382
Reģ: 21.04.2024
well @ 26.04.2024 21:37
Es domāju,ka ar Miu viss būs kārtībā,jo piedzimt šādiem vecākiem arī ir viņas karma.Un bieži tieši bērni ir par skolotājiem saviem vecākiem

Nu baigi jau neskolo šos abus "vecākus" šī bērniņa karma. Novelk līdz kliņķim un sapūdē bērna zobus, neved uz attīstošiem pulciņiem utt. Turpina dzert, publiski zākāties. Skolas te nav.
Bet kaut kā liekas, ka tam bērniņam izaugot, viss būs labi. Un nevis dēļ vecāku pirksta, bet pati sapratīs, kas ir kas.
26.04.2024 21:41 |
 
Reitings 6239
Reģ: 14.04.2023
Leilita @ 26.04.2024 17:16

"Madaru Kiviču (un obligāti Kiviču) atbalsta tikai tikai visādas slimas, vecas, resnas vecens, kurām nekad dzīvē nav bijis normāls sekss. Patiesībā arī Madarai Kivičai nav normāla seksa, es to zinu, man stāstīja, ka Sniedzāns uz neko nav spējīgs, bet Madarai Kivičai (jau kādu 15.to reizi Madara Kiviča) man arī vienmēr viss bija jāsaka priekšā kā un ko darīt! PATIESĪBĀ Jānis Sniedzāns joprojām guļ ar savu bijušo, es zinu, man to teikuši vairāki cilvēki (un kas par to, ka 3 vārdus atpakaļ es teicu, ka Sniedzāns ne uz ko nav spējīgs?) Utt.utjp. bezgalīgi ilgi."
Pilnīgi redzu kā Kivičš atkal piespļauda telefonam kameru ar pusstundu garu tirādi par Madaru Kiviču, zibinādams savu platmasas redeli.
Lai cik patiesībā viss ir traģiski ar tiem alkašiem utt. , tiiiik labs komentārs 😄 Mums vajadzētu rozā lezbēm uztaisīt slēgto stand up pasākumu, pēctam uzaicināt Kivi ar visu Ļenku uz lievenīša
26.04.2024 21:47 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.04.2024
Nu baigi jau neskolo šos abus "vecākus" šī bērniņa karma.
Nekas jau nenotiek uzreiz,jāpaiet laikam
26.04.2024 21:57 |
 
Reitings 271
Reģ: 17.05.2022
Hmmm.. Šis rakstiņš izraisa zināmas aizdomas
https://www.santa.lv/raksts/aktuali/riga-kosmetologe-par-300-eiro-saboja-jaunietei-seju.-vina-gribeja-ovalu-ka-dzolijai-64948/
26.04.2024 22:32 |
 
Reitings 255
Reģ: 01.02.2024
Aizkraukles Pārdevēja @ 26.04.2024 21:47
Lai cik patiesībā viss ir traģiski ar tiem alkašiem utt. , tiiiik labs komentārs ? Mums vajadzētu rozā lezbēm uztaisīt slēgto stand up pasākumu, pēctam uzaicināt Kivi ar visu Ļenku uz lievenīša
labāk tos abus sūdus nekustināt, sāks vēl vairāk smirdēt
26.04.2024 22:50 |
 
10 gadi
Reitings 4309
Reģ: 05.08.2013
deizija1 @ 26.04.2024 20:40

Kaspars Markševics

nuuu, tur problēmiņa uz to pusi.
26.04.2024 23:01 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.04.2024
Nu baigi jau neskolo šos abus "vecākus" šī bērniņa karma.
Tu neizlasīji manu tekstu par Mias karmu
26.04.2024 23:49 |
 
10 gadi
Reitings 4125
Reģ: 29.01.2009
Amarille @ 26.04.2024 19:55
Uzaugot tādā ģimenē tiešām jābūt stiprai personībai. Atliek tikai cerēt ka Mia tāda būs. Kaut vai tādēļ ka, viņai būs iespēja redzēt ģimenes šedevrus internetā, to pirmo drausmīgo šovu un arī SBF.
Atceros vienu sēriju, kur vecā mauka sportoja Jūrmalā. Taisīja planku un visa pāreja viņas huiņa. Mia tik ļoti darīja visu viņai līdzi, gūlās smitīs (ķip plankoja), skrēja viņai līdzi kad mauka ķipa skrēja krosu. Pretīgākais tajā visā bija, kad mauka skrēja pēdējos metrus pie orangutāna un krita viņa apskāvienos, mazā Mia palika stāvot aizmugurē gaidot apskāvienu. Neviens pat nepaskatījās uz viņas pusi.
Cerams meitene izaugs un pēc visa šī pieejamā materiāla visu sapratīs.

Ja godīgi, man pat kamols saskrēja kaklā šo lasot…
Anyways, lezbas, jūs ar savām Kiviča etīdēm vnk pārspējat pašas sevi 👏 mēs jau Andžu pazīstam labāk kā viņš pats sevi 😃
27.04.2024 00:54 |
 
Reitings 193
Reģ: 26.04.2024
Mūsu dzeguze vispār ir fenomens. Uzvedās un domā , ka 4.klases meitene: māle kaut ko, priecajās par pusdienām un gaida vasaras brīvlaiku.
Bet, tai pašā laikā: ğerbjās, ka ome. Velk kaut kādas , kožu neapstās blūzes un humpalas pa 2.eiro nopirktas kurpes. Ka arī visu dienu sēž mājas un neko nedara.
Pietrūkst tikai, lētas smarža un lūpukrāsa.
27.04.2024 02:04 |
 
Reitings 6239
Reģ: 14.04.2023
Es nesaprotu, vai atkal krāterpierei liekas ,ka “Sigulda” viņai raksta?
27.04.2024 14:56 |
 
Reitings 2796
Reģ: 29.05.2022
Aizkraukles Pārdevēja @ 27.04.2024 14:56
Es nesaprotu, vai atkal krāterpierei liekas ,ka “Sigulda” viņai raksta?
Nē,šoreiz Sigulda grib nospert maukas profilu,tas taču tik iekārojams un ar tādām izaugsmes iespējām.
27.04.2024 15:22 |
 
Reitings 59
Reģ: 20.02.2024
Paldies tām meitenēm, kuras te ieteica palasīt Kiviča pēdējā posta labojumu vēsturi. Tikko lasīju un smējos balsī. Pilnīgi smieklu asaras acīs sariesās. 😀😀😀
27.04.2024 16:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits